Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 59
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
04 december 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
13:12 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 december 2016 |
|
|
|
|
Gren 59, 200m Ryggsim Herrar B |
Finaler (3) |
Sponsor: Fisk i Focus AB |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
273 |
1 |
Pontus Hake |
2001 |
AS8501 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:54.14 |
379 |
2 |
Alexander Fredholm |
2001 |
AE2301 |
MASS |
|
50m |
2:51.24 |
265 |
3 |
Jonathan Einarsson |
2001 |
AQ4101 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:45.42 |
306 |
4 |
Isak Vaide |
2001 |
AN0901 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:43.39 |
698 |
5 |
Danial Rezaei |
2001 |
AR0701 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:44.98 |
266 |
6 |
Carl Erlandsson |
2001 |
AV5701 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:46.34 |
206 |
7 |
Alexander Loo |
2001 |
AH7501 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:52.10 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
402 |
1 |
William Norland |
2001 |
AO0701 |
MASS |
|
25m |
2:38.48 |
94 |
2 |
Karl Bohlin |
2001 |
AV6301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:36.18 |
230 |
3 |
Viktor Carlsson |
2000 |
AB4300 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:33.18 |
713 |
4 |
William Jansson |
2000 |
AX1100 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:31.59 |
457 |
5 |
Markus Börjesson |
2001 |
AE5101 |
S 77 |
|
25m |
2:32.17 |
208 |
6 |
David Marcusson |
2001 |
AU6701 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:34.53 |
359 |
7 |
Erik Krysén |
2000 |
AE0100 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:36.28 |
303 |
8 |
Sebastian Svensson |
2001 |
AU3101 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:40.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
739 |
1 |
Philip Bentzer |
2001 |
AH6701 |
SS04 |
|
25m |
2:25.26 |
290 |
2 |
Kevin Norlin |
2000 |
AV3700 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:22.35 |
804 |
3 |
Edwin Larsson |
2001 |
AB3501 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:20.88 |
441 |
4 |
Jonathan Myrlander |
2000 |
AA7300 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
2:18.36 |
674 |
5 |
Robin Pettersson |
2000 |
AD2500 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:20.73 |
169 |
6 |
Max Svedberg |
2001 |
AR3301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:22.13 |
61 |
7 |
Alexander Lemos Thaler |
2000 |
AR5500 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:23.72 |
382 |
8 |
Victor Garcia Blombäck |
2001 |
AR5501 |
MASS |
|
25m |
2:26.27 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
04 december 2016 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
13:12 |
|