Program for Palles Minne - TYR CUP 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Torsdag 5/1 Klockan 14.00 (Insim kl. 12.30)
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 1:05.53 | |
2 | 83 | Hjortsberg Nea | 2004 | SÖDERTÖRN | AK0404 | 25 m | 1:11.02 | |
3 | 148 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 50 m | 1:11.45 | |
4 | 36 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 1:12.53 | |
5 | 115 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 1:13.37 | |
6 | 108 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:15.40 | |
7 | 79 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 1:15.61 | |
8 | 53 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 1:16.00 | |
9 | 149 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:16.02 | |
10 | 121 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 1:16.54 | |
11 | 61 | Moberg Tova | 1998 | HUDIKSVALL | AZ5898 | 25 m | 1:16.59 | |
12 | 74 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 1:17.77 | |
13 | 150 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:19.59 | |
14 | 126 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 1:20.17 | |
15 | 109 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 1:21.20 | |
16 | 94 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:21.25 | |
17 | 88 | Olavi Tindra | 2003 | TIMRÅ SK | AH6403 | 25 m | 1:23.34 | |
18 | 125 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:24.51 | |
19 | 42 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 1:24.97 | |
20 | 102 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:26.29 | |
21 | 103 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 1:26.45 | |
22 | 116 | Lantz Tilde | 2004 | UPSALA S | AX3604 | 25 m | 1:27.19 | |
23 | 142 | Tukler Matilda | 2004 | UPSALA S | AU0404 | 25 m | 1:27.50 | |
24 | 130 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:27.80 | |
25 | 139 | Svensson Esther | 2003 | UPSALA S | AJ3203 | 25 m | 1:28.55 | |
26 | 181 | Söderberg Elsa | 2002 | ÖSTERBY SS | BJ5802 | 25 m | 1:29.90 | |
27 | 52 | Sundvik Siri | 2004 | GÄVLE SS | BS3404 | 25 m | 1:30.27 | |
28 | 54 | Wijker Emelie | 2003 | GÄVLE SS | BA8803 | 25 m | 1:32.78 | |
29 | 40 | Holfve Lisa | 2005 | GÄVLE SS | AR9605 | 25 m | 1:33.23 | |
30 | 143 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 1:33.27 | |
31 | 90 | Åström Isabelle | 2004 | TIMRÅ SK | AJ2404 | 25 m | 1:34.87 | |
32 | 120 | Lång Lovis | 2005 | UPSALA S | AM4205 | 25 m | 1:35.73 | |
33 | 144 | Wennerberg Sofia | 2005 | UPSALA S | AH6405 | 25 m | 1:36.28 | |
34 | 48 | Råstock Johanna | 2001 | GÄVLE SS | BV7801 | 25 m | 1:37.17 | |
35 | 24 | Berg Elina | 2002 | GIMO SS | BG6402 | 25 m | 1:37.97 | |
36 | 51 | Stolt Hanna | 2004 | GÄVLE SS | BB8804 | 25 m | 1:39.86 | |
37 | 122 | Mattiasson Klara | 2005 | UPSALA S | AR6405 | 25 m | 1:46.49 | |
38 | 16 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | 1:50.61 | |
39 | 87 | Jansson Linnea | 2005 | TIMRÅ SK | BD0805 | 25 m | 1:56.68 | |
40 | 1 | Bengtsson Ellen | 2007 | BOLLNÄS SS | AG3807 | 25 m | ||
41 | 12 | Olsson Frida | 2005 | BOLLNÄS SS | AS1205 | 25 m | ||
42 | 18 | Wallberg Edith | 2007 | BOLLNÄS SS | AA3807 | 25 m | ||
43 | 20 | Wannberg Arwen | 2007 | BOLLNÄS SS | AE2407 | 25 m | ||
44 | 35 | Florén Ann | 1973 | GÄVLE SS | AA9873 | 25 m | ||
45 | 77 | Eklund Junia | 2006 | SÖDERHAMN | AH0806 | 25 m | ||
46 | 205 | Törnros Jennifer | 2004 | BOLLNÄS SS | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 05 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 11:36 |