Program för Palles Minne - TYR CUP 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Fredag 6/1 Klockan 15.00 (Insim kl. 13.30)
Heatlista Gren 47
|
Tävling |
Palles Minne - TYR Cup 2017 |
|
Utskriftsdatum |
06 januari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Bollnäs |
|
Utskriftstid |
14:10 |
|
|
Arrangör |
Bollnäs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 januari 2017 |
|
|
|
|
Gren 47, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (9) |
Beräknad start 17:06 |
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Ellen Bengtsson |
2007 |
AG3807 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
186 |
2 |
Freja Handler |
2008 |
AG6808 |
HÄRJEDALEN |
|
25m |
|
187 |
3 |
Thea Handler |
2005 |
BG9605 |
HÄRJEDALEN |
|
25m |
|
218 |
4 |
Tuva Bylund |
2002 |
|
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
20 |
5 |
Arwen Wannberg |
2007 |
AE2407 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
16 |
6 |
Vera Stefanovic |
2006 |
AF4806 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
196 |
1 |
Embla Lidén |
2008 |
AA5808 |
KOMETERNA |
|
50m |
2:31.89 |
143 |
2 |
Hilma Wahlström |
2006 |
AB8806 |
UPSALA S |
|
25m |
2:03.31 |
120 |
3 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:51.50 |
12 |
4 |
Frida Olsson |
2005 |
AS1205 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:53.37 |
84 |
5 |
Cornelia Asplund |
2005 |
BD1805 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
2:05.32 |
5 |
6 |
Eleanor Fredholm |
2007 |
AN8607 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
190 |
1 |
Johanna Engberg |
2003 |
BG2803 |
RÄTTVIK |
|
25m |
1:48.46 |
40 |
2 |
Lisa Holfve |
2005 |
AR9605 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:47.80 |
90 |
3 |
Isabelle Åström |
2004 |
AJ2404 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:46.24 |
130 |
4 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:46.42 |
85 |
5 |
Emelie Carlzén |
2003 |
BB1203 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:48.06 |
50 |
6 |
Nathalie Stigenberg |
2004 |
AY3804 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:49.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Hanna Stolt |
2004 |
BB8804 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:44.80 |
138 |
2 |
Tilde Svegårdh |
2005 |
BD5805 |
UPSALA S |
|
25m |
1:44.38 |
26 |
3 |
Tora Dregelid |
2002 |
BP5202 |
GIMO SS |
|
50m |
1:42.02 |
14 |
4 |
Monica Pesu |
1996 |
BI4496 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:42.99 |
102 |
5 |
Clara Frykberg |
2005 |
AV6405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:44.54 |
32 |
6 |
Elina Widén |
2003 |
BG0203 |
GIMO SS |
|
25m |
1:45.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
193 |
1 |
Felicia Andersson |
2001 |
AN9601 |
KOMETERNA |
|
25m |
1:38.29 |
136 |
2 |
Elsa Stjerna |
2004 |
AX5604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.28 |
127 |
3 |
Alva Olsson |
2002 |
BS5802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:35.68 |
66 |
4 |
Rebella Berglund |
2001 |
BW9201 |
LEKSAND |
|
25m |
1:35.94 |
88 |
5 |
Tindra Olavi |
2003 |
AH6403 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:37.90 |
125 |
6 |
Lisen Myrelid |
2005 |
AD0805 |
UPSALA S |
|
25m |
1:39.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
52 |
1 |
Siri Sundvik |
2004 |
BS3404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:34.85 |
44 |
2 |
Alva Olsson |
2003 |
BW4803 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:33.58 |
48 |
3 |
Johanna Råstock |
2001 |
BV7801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:32.13 |
149 |
4 |
Amanda Viksten |
2004 |
AK8604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.88 |
89 |
5 |
Cornelia Åström |
2002 |
BE5802 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:34.58 |
42 |
6 |
Lisa Löf |
2004 |
AP3404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:35.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
108 |
1 |
Vera Hermansson |
2003 |
AY1603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:29.84 |
116 |
2 |
Tilde Lantz |
2004 |
AX3604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:27.27 |
83 |
3 |
Nea Hjortsberg |
2004 |
AK0404 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:26.68 |
103 |
4 |
Ive Fröman |
2003 |
AL8803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:26.72 |
197 |
5 |
Olivia Lindgren |
1999 |
AL1899 |
KOMETERNA |
|
25m |
1:28.53 |
31 |
6 |
Josephine Olsson |
2001 |
AP1601 |
GIMO SS |
|
25m |
1:32.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
1 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:24.74 |
36 |
2 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:23.84 |
22 |
3 |
Matilda Åhlström |
1991 |
BV9891 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:18.41 |
76 |
4 |
Filippa Eklund |
2004 |
AS6204 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:21.52 |
65 |
5 |
Tyra Strömbom |
2004 |
AM3804 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:24.05 |
202 |
6 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:25.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
200 |
1 |
Adina Nyström |
1999 |
BD3699 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:15.95 |
53 |
2 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:14.87 |
145 |
3 |
Lina Westerlund |
1995 |
BD5295 |
UPSALA S |
|
25m |
1:09.84 |
75 |
4 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:12.27 |
23 |
5 |
Sara Junevik |
2000 |
AL3400 |
FALUN |
|
25m |
1:15.90 |
78 |
6 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:18.22 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
06 januari 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
Utskriftstid |
14:10 |
|