Program for Arena Lyngby Open 2017, Trongården
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Fokus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 30.30 | |
2 | 4 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 30.66 | |
3 | 7 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 31.12 | |
4 | 8 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 31.60 | |
5 | 58 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 31.88 | |
6 | 46 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 32.33 | |
7 | 122 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 32.43 | |
8 | 72 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 33.23 | |
9 | 3 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 33.34 | |
10 | 97 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 33.36 | |
11 | 54 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 33.77 | |
12 | 158 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 33.82 | |
13 | 133 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 33.83 | |
14 | 89 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 33.91 | |
15 | 131 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 33.96 | |
16 | 123 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 34.08 | |
17 | 2 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 34.22 | |
18 | 161 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 35.06 | |
19 | 60 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 35.94 | |
20 | 128 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 36.55 | |
21 | 38 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 37.18 | |
22 | 125 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 37.52 | |
23 | 32 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 38.02 | |
24 | 81 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 25 m | 38.40 | |
25 | 165 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 38.80 | |
26 | 36 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 39.37 | |
27 | 37 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 40.40 | |
28 | 48 | Dinh Jenni | 2005 | LYNGBY | 0512AG | 25 m | 40.57 | |
29 | 134 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 40.57 | |
30 | 84 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 40.62 | |
31 | 100 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 41.08 | |
32 | 73 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 42.03 | |
33 | 75 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 42.13 | |
34 | 77 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 42.83 | |
35 | 112 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 43.22 | |
36 | 30 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 43.32 | |
37 | 29 | Morrison Neve | 2005 | GENTOFTE | 0526AP | 25 m | 43.53 | |
38 | 23 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 43.55 | |
39 | 19 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 25 m | 45.35 | |
40 | 113 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 45.98 | |
41 | 107 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 46.53 | |
42 | 87 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 46.64 | |
43 | 62 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 49.26 | |
44 | 117 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 49.46 | |
45 | 90 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 50.86 | |
46 | 21 | Kaae Amalie-Victoria | 2005 | GENTOFTE | 0526AI | 25 m | 51.11 | |
47 | 59 | Hansen Savannah Wahl | 2006 | LYNGBY | 0698AK | 25 m | 52.40 | |
48 | 96 | Stamov Stella | 2005 | LYNGBY | 0586AL | 25 m | 54.64 | |
49 | 120 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 56.63 | |
50 | 126 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Fokus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 70 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 27.23 | |
2 | 1 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 28.38 | |
3 | 9 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 29.30 | |
4 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 29.38 | |
5 | 110 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 30.66 | |
6 | 132 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 30.81 | |
7 | 164 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 32.29 | |
8 | 15 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 32.67 | |
9 | 88 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 32.72 | |
10 | 101 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 32.81 | |
11 | 114 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 32.87 | |
12 | 86 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 33.08 | |
13 | 10 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 33.43 | |
14 | 66 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 33.61 | |
15 | 17 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 33.85 | |
16 | 94 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 33.85 | |
17 | 167 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 34.47 | |
18 | 159 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 34.81 | |
19 | 34 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 34.87 | |
20 | 145 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 34.91 | |
21 | 152 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 35.00 | |
22 | 53 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 35.33 | |
23 | 20 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 35.53 | |
24 | 78 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 36.69 | |
25 | 130 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 38.04 | |
26 | 129 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 38.07 | |
27 | 11 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 38.34 | |
28 | 12 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 39.05 | |
29 | 121 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 39.20 | |
30 | 14 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 40.22 | |
31 | 103 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 40.35 | |
32 | 144 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | 40.47 | |
33 | 28 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 41.37 | |
34 | 18 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 43.00 | |
35 | 91 | Saxkjær Adam | 2006 | LYNGBY | 0685AD | 25 m | 47.30 | |
36 | 49 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 49.22 | |
37 | 43 | Bollesen Christian Kjær | 2005 | LYNGBY | 0563AK | 25 m | 57.80 | |
38 | 67 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 58.62 | |
39 | 47 | Christjansen Mads | 2006 | LYNGBY | 0641AD | 25 m | 1:12.59 | |
40 | 108 | Zhurbenko Jan | 2005 | LYNGBY | 0561AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Fokus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 32.98 | |
2 | 5 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 34.58 | |
3 | 133 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 34.99 | |
4 | 161 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 35.33 | |
5 | 42 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 35.35 | |
6 | 127 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 35.81 | |
7 | 31 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 35.89 | |
8 | 147 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 36.08 | |
9 | 63 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 36.28 | |
10 | 160 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 36.80 | |
11 | 16 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 37.05 | |
12 | 172 | Veen Marijne | 2003 | ORCA NL | 200300960 | 25 m | 37.86 | |
13 | 135 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 37.89 | |
14 | 165 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 38.84 | |
15 | 38 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 38.90 | |
16 | 32 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 38.97 | |
17 | 36 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 39.43 | |
18 | 168 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 40.12 | |
19 | 169 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 40.36 | |
20 | 117 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 40.77 | |
21 | 30 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 40.78 | |
22 | 171 | Beltman Tove | 2003 | ORCA NL | 200301618 | 25 m | 41.08 | |
23 | 128 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 41.32 | |
24 | 37 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 41.54 | |
25 | 126 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 41.55 | |
26 | 112 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 42.78 | |
27 | 136 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 42.78 | |
28 | 139 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 42.78 | |
29 | 140 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | 43.31 | |
30 | 46 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 43.35 | |
31 | 52 | Fenger Maya | 2004 | LYNGBY | 0464AG | 25 m | 43.36 | |
32 | 116 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 43.86 | |
33 | 106 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 44.53 | |
34 | 143 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 44.56 | |
35 | 163 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 44.59 | |
36 | 113 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 44.79 | |
37 | 93 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 45.24 | |
38 | 19 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 25 m | 45.81 | |
39 | 90 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 45.88 | |
40 | 41 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 48.00 | |
41 | 149 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 49.00 | |
42 | 98 | Szabo Viktoria | 2007 | LYNGBY | 0724AD | 25 m | 51.09 | |
43 | 124 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 52.55 | |
44 | 74 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 53.49 | |
45 | 102 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 54.44 | |
46 | 40 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 54.73 | |
47 | 51 | Fenger Freya | 2006 | LYNGBY | 0624AN | 25 m | 56.04 | |
48 | 44 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 57.87 | |
49 | 83 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 58.25 | |
50 | 109 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 58.86 | |
51 | 68 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | ||
52 | 79 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Fokus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 30.21 | |
2 | 164 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 32.13 | |
3 | 50 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 33.47 | |
4 | 15 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 33.48 | |
5 | 20 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 34.53 | |
6 | 170 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 34.70 | |
7 | 88 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 35.62 | |
8 | 33 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 36.88 | |
9 | 71 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 37.89 | |
10 | 99 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 38.10 | |
11 | 130 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 38.45 | |
12 | 129 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 39.18 | |
13 | 121 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 40.89 | |
14 | 49 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 41.61 | |
15 | 108 | Zhurbenko Jan | 2005 | LYNGBY | 0561AG | 25 m | 42.87 | |
16 | 119 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 44.03 | |
17 | 118 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 44.45 | |
18 | 28 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 44.97 | |
19 | 56 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 45.70 | |
20 | 18 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 47.36 | |
21 | 27 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 47.91 | |
22 | 156 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 49.09 | |
23 | 80 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 53.48 | |
24 | 92 | Schou Asbjørn | 2008 | LYNGBY | 0813AA | 25 m | 57.71 | |
25 | 47 | Christjansen Mads | 2006 | LYNGBY | 0641AD | 25 m | 57.94 | |
26 | 76 | L-Gregersen Christian | 2008 | LYNGBY | 0837AA | 25 m | 58.08 | |
27 | 105 | Trolle Viktor | 2008 | LYNGBY | 0875AB | 25 m | 1:01.97 | |
28 | 65 | Jensen Oscar Chr. Skyum | 2007 | LYNGBY | 0791AC | 25 m | 1:11.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: 10-4.dk byggecenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 33.77 | |
2 | 4 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 34.81 | |
3 | 138 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 36.45 | |
4 | 157 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 37.34 | |
5 | 8 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 37.38 | |
6 | 111 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 37.81 | |
7 | 3 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 37.96 | |
8 | 134 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 38.72 | |
9 | 89 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 39.81 | |
10 | 7 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 40.46 | |
11 | 127 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 40.47 | |
12 | 2 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 41.28 | |
13 | 64 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 41.56 | |
14 | 125 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 42.11 | |
15 | 146 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 43.59 | |
16 | 23 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 45.82 | |
17 | 16 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 45.95 | |
18 | 69 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 46.01 | |
19 | 120 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 47.27 | |
20 | 52 | Fenger Maya | 2004 | LYNGBY | 0464AG | 25 m | 47.47 | |
21 | 30 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 47.93 | |
22 | 39 | Abel Sarah Trier | 2005 | LYNGBY | 0592AN | 25 m | 47.99 | |
23 | 29 | Morrison Neve | 2005 | GENTOFTE | 0526AP | 25 m | 48.25 | |
24 | 116 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 50.33 | |
25 | 141 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 52.00 | |
26 | 139 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 52.61 | |
27 | 124 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 54.42 | |
28 | 21 | Kaae Amalie-Victoria | 2005 | GENTOFTE | 0526AI | 25 m | 54.47 | |
29 | 48 | Dinh Jenni | 2005 | LYNGBY | 0512AG | 25 m | 54.60 | |
30 | 143 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 55.46 | |
31 | 107 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 56.55 | |
32 | 104 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 56.63 | |
33 | 75 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 58.88 | |
34 | 83 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 1:00.39 | |
35 | 102 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:01.82 | |
36 | 44 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 1:03.46 | |
37 | 40 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:15.02 | |
38 | 82 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:21.27 | |
39 | 98 | Szabo Viktoria | 2007 | LYNGBY | 0724AD | 25 m | 1:21.91 | |
40 | 51 | Fenger Freya | 2006 | LYNGBY | 0624AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Trævarefabrikkernes Udsal |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 33.16 | |
2 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 33.64 | |
3 | 86 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 35.11 | |
4 | 88 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 35.59 | |
5 | 45 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 37.01 | |
6 | 10 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 37.89 | |
7 | 148 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 38.34 | |
8 | 33 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 38.67 | |
9 | 17 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 38.93 | |
10 | 66 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 39.38 | |
11 | 55 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 40.79 | |
12 | 26 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 41.25 | |
13 | 162 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 41.56 | |
14 | 14 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 42.36 | |
15 | 150 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 42.58 | |
16 | 166 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 45.26 | |
17 | 119 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 46.53 | |
18 | 137 | Graff Sebastian | 2004 | NYBORG | 0403AL | 25 m | 47.76 | |
19 | 27 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 48.50 | |
20 | 118 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 51.13 | |
21 | 85 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 52.09 | |
22 | 91 | Saxkjær Adam | 2006 | LYNGBY | 0685AD | 25 m | 52.65 | |
23 | 154 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 53.09 | |
24 | 43 | Bollesen Christian Kjær | 2005 | LYNGBY | 0563AK | 25 m | 54.32 | |
25 | 142 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 54.88 | |
26 | 57 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 1:04.66 | |
27 | 95 | Stamov Luca | 2007 | LYNGBY | 0763AB | 25 m | 1:05.68 | |
28 | 47 | Christjansen Mads | 2006 | LYNGBY | 0641AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Louis Nielsen, Lyngby HG |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 28.19 | |
2 | 8 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 28.20 | |
3 | 72 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 28.83 | |
4 | 42 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 28.85 | |
5 | 115 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 29.28 | |
6 | 122 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 29.43 | |
7 | 58 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 29.73 | |
8 | 54 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 30.13 | |
9 | 131 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 30.24 | |
10 | 63 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 30.35 | |
11 | 111 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 30.83 | |
12 | 160 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 30.98 | |
13 | 97 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 31.01 | |
14 | 123 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 31.04 | |
15 | 135 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 31.05 | |
16 | 2 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 31.22 | |
17 | 172 | Veen Marijne | 2003 | ORCA NL | 200300960 | 25 m | 31.43 | |
18 | 158 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 31.51 | |
19 | 138 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 31.66 | |
20 | 168 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 31.93 | |
21 | 69 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 32.01 | |
22 | 31 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 32.10 | |
23 | 117 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 32.37 | |
24 | 157 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 32.49 | |
25 | 128 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 32.64 | |
26 | 60 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 32.66 | |
27 | 151 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 32.68 | |
28 | 32 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 33.05 | |
29 | 146 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 33.24 | |
30 | 77 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 33.32 | |
31 | 38 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 33.35 | |
32 | 36 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 33.41 | |
33 | 125 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 33.62 | |
34 | 147 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 33.68 | |
35 | 169 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 33.75 | |
36 | 62 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 33.80 | |
37 | 84 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 33.88 | |
38 | 140 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | 34.33 | |
39 | 81 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 25 m | 34.49 | |
40 | 112 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 34.50 | |
41 | 100 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 34.90 | |
42 | 37 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 35.09 | |
43 | 153 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 35.23 | |
44 | 163 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 35.27 | |
45 | 126 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 35.69 | |
46 | 155 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 35.87 | |
47 | 171 | Beltman Tove | 2003 | ORCA NL | 200301618 | 25 m | 35.93 | |
48 | 23 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 35.99 | |
49 | 141 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 36.44 | |
50 | 64 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 36.51 | |
51 | 68 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 36.79 | |
52 | 93 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 36.91 | |
53 | 104 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 37.20 | |
54 | 136 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 37.40 | |
55 | 29 | Morrison Neve | 2005 | GENTOFTE | 0526AP | 25 m | 37.54 | |
56 | 116 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 37.63 | |
57 | 73 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 37.91 | |
58 | 39 | Abel Sarah Trier | 2005 | LYNGBY | 0592AN | 25 m | 38.88 | |
59 | 113 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 38.91 | |
60 | 96 | Stamov Stella | 2005 | LYNGBY | 0586AL | 25 m | 39.27 | |
61 | 149 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 39.45 | |
62 | 21 | Kaae Amalie-Victoria | 2005 | GENTOFTE | 0526AI | 25 m | 39.83 | |
63 | 106 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 40.00 | |
64 | 124 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 40.49 | |
65 | 19 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 25 m | 41.05 | |
66 | 120 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 42.74 | |
67 | 87 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 43.29 | |
68 | 41 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 46.24 | |
69 | 59 | Hansen Savannah Wahl | 2006 | LYNGBY | 0698AK | 25 m | 46.87 | |
70 | 40 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 47.32 | |
71 | 82 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 47.84 | |
72 | 74 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 51.95 | |
73 | 109 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 55.93 | |
74 | 79 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Louis Nielsen, Lyngby HG |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 70 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 25.39 | |
2 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 26.05 | |
3 | 1 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 26.34 | |
4 | 167 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 27.17 | |
5 | 50 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 27.65 | |
6 | 132 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 28.21 | |
7 | 88 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 28.34 | |
8 | 159 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 28.37 | |
9 | 110 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 28.75 | |
10 | 15 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 28.86 | |
11 | 148 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 28.91 | |
12 | 114 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 28.97 | |
13 | 71 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 29.88 | |
14 | 99 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 29.93 | |
15 | 145 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 29.93 | |
16 | 17 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 29.95 | |
17 | 45 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 30.09 | |
18 | 94 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 30.21 | |
19 | 101 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 30.43 | |
20 | 156 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 30.46 | |
21 | 33 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 30.60 | |
22 | 162 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 30.94 | |
23 | 34 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 31.06 | |
24 | 170 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 31.41 | |
25 | 55 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 31.56 | |
26 | 53 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 31.62 | |
27 | 78 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 31.85 | |
28 | 130 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 32.01 | |
29 | 144 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | 32.18 | |
30 | 11 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 32.19 | |
31 | 121 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 32.79 | |
32 | 166 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 33.32 | |
33 | 129 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 33.88 | |
34 | 12 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 34.34 | |
35 | 28 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 34.90 | |
36 | 18 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 35.00 | |
37 | 26 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 35.21 | |
38 | 103 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 35.33 | |
39 | 118 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 36.35 | |
40 | 56 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 36.59 | |
41 | 119 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 36.64 | |
42 | 137 | Graff Sebastian | 2004 | NYBORG | 0403AL | 25 m | 37.06 | |
43 | 27 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 37.18 | |
44 | 142 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 38.11 | |
45 | 108 | Zhurbenko Jan | 2005 | LYNGBY | 0561AG | 25 m | 41.15 | |
46 | 85 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 41.44 | |
47 | 80 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 43.12 | |
48 | 95 | Stamov Luca | 2007 | LYNGBY | 0763AB | 25 m | 45.54 | |
49 | 67 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 45.57 | |
50 | 57 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 46.51 | |
51 | 105 | Trolle Viktor | 2008 | LYNGBY | 0875AB | 25 m | 46.68 | |
52 | 92 | Schou Asbjørn | 2008 | LYNGBY | 0813AA | 25 m | 49.41 | |
53 | 76 | L-Gregersen Christian | 2008 | LYNGBY | 0837AA | 25 m | 59.26 | |
54 | 65 | Jensen Oscar Chr. Skyum | 2007 | LYNGBY | 0791AC | 25 m | 1:01.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:10.99 | |
2 | 42 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:12.25 | |
3 | 5 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 1:13.88 | |
4 | 72 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:15.35 | |
5 | 127 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:15.37 | |
6 | 161 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 1:16.62 | |
7 | 3 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 1:16.67 | |
8 | 133 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 1:16.74 | |
9 | 31 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:18.81 | |
10 | 63 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:19.25 | |
11 | 168 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 1:19.40 | |
12 | 77 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:19.46 | |
13 | 172 | Veen Marijne | 2003 | ORCA NL | 200300960 | 25 m | 1:19.89 | |
14 | 69 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:20.24 | |
15 | 38 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:20.84 | |
16 | 2 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 1:21.59 | |
17 | 160 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 1:21.80 | |
18 | 125 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:21.90 | |
19 | 126 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 1:23.12 | |
20 | 158 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:24.10 | |
21 | 147 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:24.11 | |
22 | 128 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:24.30 | |
23 | 36 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 1:25.01 | |
24 | 171 | Beltman Tove | 2003 | ORCA NL | 200301618 | 25 m | 1:25.58 | |
25 | 165 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 1:25.62 | |
26 | 141 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:26.40 | |
27 | 60 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:26.47 | |
28 | 37 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 1:26.49 | |
29 | 153 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:26.49 | |
30 | 30 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:26.53 | |
31 | 23 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:28.31 | |
32 | 35 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:29.31 | |
33 | 112 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:29.43 | |
34 | 169 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 1:29.97 | |
35 | 100 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 1:30.24 | |
36 | 117 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:30.63 | |
37 | 22 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:31.12 | |
38 | 139 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:32.49 | |
39 | 19 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 25 m | 1:32.84 | |
40 | 140 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | 1:33.17 | |
41 | 116 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:33.24 | |
42 | 143 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 1:33.97 | |
43 | 29 | Morrison Neve | 2005 | GENTOFTE | 0526AP | 25 m | 1:35.11 | |
44 | 13 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:35.21 | |
45 | 52 | Fenger Maya | 2004 | LYNGBY | 0464AG | 25 m | 1:35.76 | |
46 | 90 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:37.37 | |
47 | 106 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:39.96 | |
48 | 113 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 1:40.69 | |
49 | 21 | Kaae Amalie-Victoria | 2005 | GENTOFTE | 0526AI | 25 m | 1:42.48 | |
50 | 107 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:42.55 | |
51 | 48 | Dinh Jenni | 2005 | LYNGBY | 0512AG | 25 m | 1:46.29 | |
52 | 75 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:46.31 | |
53 | 120 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:46.71 | |
54 | 124 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 1:49.58 | |
55 | 44 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 2:15.07 | |
56 | 41 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | ||
57 | 51 | Fenger Freya | 2006 | LYNGBY | 0624AN | 25 m | ||
58 | 74 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | ||
59 | 79 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | ||
60 | 82 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | ||
61 | 83 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | ||
62 | 98 | Szabo Viktoria | 2007 | LYNGBY | 0724AD | 25 m | ||
63 | 102 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | ||
64 | 109 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:03.23 | |
2 | 50 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:06.89 | |
3 | 86 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:10.10 | |
4 | 164 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 1:10.61 | |
5 | 6 | Olsen Karsten | 2004 | A6 | 25 m | 1:10.88 | ||
6 | 15 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:11.38 | |
7 | 20 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:12.42 | |
8 | 132 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:14.25 | |
9 | 170 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:14.33 | |
10 | 152 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:15.46 | |
11 | 53 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:15.90 | |
12 | 88 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:16.95 | |
13 | 99 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:17.98 | |
14 | 114 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:18.77 | |
15 | 94 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:20.83 | |
16 | 33 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:21.67 | |
17 | 11 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:24.93 | |
18 | 154 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:26.19 | |
19 | 130 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:26.31 | |
20 | 12 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:26.38 | |
21 | 14 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:28.54 | |
22 | 121 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:29.22 | |
23 | 28 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 1:33.31 | |
24 | 119 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:35.20 | |
25 | 137 | Graff Sebastian | 2004 | NYBORG | 0403AL | 25 m | 1:37.45 | |
26 | 118 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 1:38.37 | |
27 | 27 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:42.96 | |
28 | 56 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 1:46.58 | |
29 | 43 | Bollesen Christian Kjær | 2005 | LYNGBY | 0563AK | 25 m | 1:57.43 | |
30 | 91 | Saxkjær Adam | 2006 | LYNGBY | 0685AD | 25 m | 1:57.58 | |
31 | 49 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | ||
32 | 57 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | ||
33 | 65 | Jensen Oscar Chr. Skyum | 2007 | LYNGBY | 0791AC | 25 m | ||
34 | 67 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | ||
35 | 76 | L-Gregersen Christian | 2008 | LYNGBY | 0837AA | 25 m | ||
36 | 80 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | ||
37 | 92 | Schou Asbjørn | 2008 | LYNGBY | 0813AA | 25 m | ||
38 | 95 | Stamov Luca | 2007 | LYNGBY | 0763AB | 25 m | ||
39 | 105 | Trolle Viktor | 2008 | LYNGBY | 0875AB | 25 m | ||
40 | 129 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 13, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:08.94 | |
2 | 4 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 1:09.97 | |
3 | 58 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:15.51 | |
4 | 123 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:16.42 | |
5 | 54 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:16.83 | |
6 | 131 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:20.25 | |
7 | 158 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:25.79 | |
8 | 32 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:29.86 | |
9 | 138 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:30.33 | |
10 | 165 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 1:31.12 | |
11 | 81 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 14, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 70 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:02.78 | |
2 | 1 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 1:03.81 | |
3 | 9 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 1:05.38 | |
4 | 6 | Olsen Karsten | 2004 | A6 | 25 m | 1:05.90 | ||
5 | 110 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:11.87 | |
6 | 101 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:13.72 | |
7 | 15 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:14.58 | |
8 | 17 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 1:16.39 | |
9 | 10 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:16.44 | |
10 | 66 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:18.59 | |
11 | 34 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:19.50 | |
12 | 55 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:28.86 | |
13 | 18 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:40.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 15, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:09.50 | |
2 | 97 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:11.83 | |
3 | 122 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:13.01 | |
4 | 7 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 1:13.33 | |
5 | 54 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:15.16 | |
6 | 111 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:15.24 | |
7 | 138 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:15.32 | |
8 | 72 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:17.63 | |
9 | 128 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:17.77 | |
10 | 46 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:19.79 | |
11 | 112 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:20.19 | |
12 | 172 | Veen Marijne | 2003 | ORCA NL | 200300960 | 25 m | 1:20.24 | |
13 | 117 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:20.39 | |
14 | 31 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:20.41 | |
15 | 125 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:21.82 | |
16 | 60 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:22.00 | |
17 | 147 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:22.86 | |
18 | 151 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 1:23.39 | |
19 | 89 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:23.51 | |
20 | 146 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:23.63 | |
21 | 25 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 1:24.07 | |
22 | 77 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:24.16 | |
23 | 38 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:25.00 | |
24 | 126 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 1:25.63 | |
25 | 84 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:25.64 | |
26 | 153 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:25.68 | |
27 | 135 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 1:25.96 | |
28 | 116 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:26.33 | |
29 | 134 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:26.66 | |
30 | 35 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:26.75 | |
31 | 13 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:27.20 | |
32 | 36 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 1:27.63 | |
33 | 155 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 1:28.13 | |
34 | 64 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:28.32 | |
35 | 100 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 1:28.82 | |
36 | 171 | Beltman Tove | 2003 | ORCA NL | 200301618 | 25 m | 1:29.19 | |
37 | 23 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:29.54 | |
38 | 32 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:29.86 | |
39 | 37 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 1:30.03 | |
40 | 75 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:30.23 | |
41 | 62 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:30.86 | |
42 | 141 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:31.48 | |
43 | 93 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:31.87 | |
44 | 39 | Abel Sarah Trier | 2005 | LYNGBY | 0592AN | 25 m | 1:33.19 | |
45 | 48 | Dinh Jenni | 2005 | LYNGBY | 0512AG | 25 m | 1:33.90 | |
46 | 22 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:35.24 | |
47 | 136 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:35.91 | |
48 | 113 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 1:38.11 | |
49 | 106 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:38.30 | |
50 | 87 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:38.55 | |
51 | 149 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 1:38.71 | |
52 | 29 | Morrison Neve | 2005 | GENTOFTE | 0526AP | 25 m | 1:38.87 | |
53 | 143 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 1:39.07 | |
54 | 68 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:39.39 | |
55 | 30 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:39.63 | |
56 | 139 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:39.90 | |
57 | 104 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 1:40.27 | |
58 | 21 | Kaae Amalie-Victoria | 2005 | GENTOFTE | 0526AI | 25 m | 1:41.43 | |
59 | 107 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:42.01 | |
60 | 19 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 25 m | 1:42.25 | |
61 | 163 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 1:42.75 | |
62 | 96 | Stamov Stella | 2005 | LYNGBY | 0586AL | 25 m | 1:43.48 | |
63 | 120 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:45.17 | |
64 | 73 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:45.83 | |
65 | 124 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 1:46.89 | |
66 | 169 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 1:48.36 | |
67 | 82 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:51.98 | |
68 | 59 | Hansen Savannah Wahl | 2006 | LYNGBY | 0698AK | 25 m | 1:52.02 | |
69 | 41 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:56.53 | |
70 | 98 | Szabo Viktoria | 2007 | LYNGBY | 0724AD | 25 m | 2:00.29 | |
71 | 102 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 2:00.48 | |
72 | 83 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 2:05.48 | |
73 | 44 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 2:08.37 | |
74 | 109 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 2:30.00 | |
75 | 51 | Fenger Freya | 2006 | LYNGBY | 0624AN | 25 m | ||
76 | 74 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | ||
77 | 79 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 16, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:03.81 | |
2 | 70 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:08.17 | |
3 | 50 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:08.27 | |
4 | 6 | Olsen Karsten | 2004 | A6 | 25 m | 1:09.00 | ||
5 | 132 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:11.54 | |
6 | 88 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:12.26 | |
7 | 152 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:14.40 | |
8 | 45 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:14.60 | |
9 | 114 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:16.69 | |
10 | 15 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:16.81 | |
11 | 148 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:17.30 | |
12 | 145 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:18.49 | |
13 | 17 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 1:18.53 | |
14 | 55 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:19.44 | |
15 | 24 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:20.20 | |
16 | 71 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:20.71 | |
17 | 33 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:20.74 | |
18 | 164 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 1:23.81 | |
19 | 14 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:24.46 | |
20 | 130 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:25.09 | |
21 | 11 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:25.53 | |
22 | 26 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:25.68 | |
23 | 150 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 1:25.89 | |
24 | 18 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:26.11 | |
25 | 121 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:27.20 | |
26 | 12 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:27.72 | |
27 | 119 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:28.48 | |
28 | 129 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:28.63 | |
29 | 103 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:31.74 | |
30 | 28 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 1:31.96 | |
31 | 144 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | 1:33.19 | |
32 | 49 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:37.00 | |
33 | 118 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 1:37.00 | |
34 | 27 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:39.67 | |
35 | 56 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 1:42.92 | |
36 | 142 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 1:43.65 | |
37 | 43 | Bollesen Christian Kjær | 2005 | LYNGBY | 0563AK | 25 m | 1:44.28 | |
38 | 91 | Saxkjær Adam | 2006 | LYNGBY | 0685AD | 25 m | 1:47.63 | |
39 | 85 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 1:49.82 | |
40 | 80 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 1:55.20 | |
41 | 67 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:56.47 | |
42 | 57 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 1:59.70 | |
43 | 95 | Stamov Luca | 2007 | LYNGBY | 0763AB | 25 m | 2:02.17 | |
44 | 76 | L-Gregersen Christian | 2008 | LYNGBY | 0837AA | 25 m | 2:25.81 | |
45 | 65 | Jensen Oscar Chr. Skyum | 2007 | LYNGBY | 0791AC | 25 m | 2:51.38 | |
46 | 47 | Christjansen Mads | 2006 | LYNGBY | 0641AD | 25 m | ||
47 | 92 | Schou Asbjørn | 2008 | LYNGBY | 0813AA | 25 m | ||
48 | 105 | Trolle Viktor | 2008 | LYNGBY | 0875AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 17, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 2:10.03 | |
2 | 42 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:17.76 | |
3 | 122 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 2:19.09 | |
4 | 2 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 2:20.10 | |
5 | 111 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 2:21.13 | |
6 | 4 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 2:22.71 | |
7 | 123 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:23.13 | |
8 | 115 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:23.69 | |
9 | 5 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 2:23.97 | |
10 | 131 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 2:24.75 | |
11 | 72 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:26.22 | |
12 | 63 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:28.44 | |
13 | 3 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 2:29.25 | |
14 | 133 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 2:30.74 | |
15 | 127 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:31.79 | |
16 | 160 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 2:32.41 | |
17 | 69 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:32.43 | |
18 | 32 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 2:33.24 | |
19 | 135 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 2:34.76 | |
20 | 58 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:34.86 | |
21 | 36 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 2:36.09 | |
22 | 38 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 2:36.41 | |
23 | 151 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 2:38.35 | |
24 | 77 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:38.99 | |
25 | 126 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 2:39.54 | |
26 | 128 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:40.95 | |
27 | 161 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 2:41.45 | |
28 | 112 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 2:41.52 | |
29 | 125 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:42.87 | |
30 | 117 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:43.59 | |
31 | 25 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 2:44.57 | |
32 | 35 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 2:46.40 | |
33 | 46 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 2:49.69 | |
34 | 23 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 2:50.42 | |
35 | 136 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 2:52.36 | |
36 | 163 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 2:52.71 | |
37 | 19 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 25 m | 2:55.00 | |
38 | 100 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 2:55.25 | |
39 | 29 | Morrison Neve | 2005 | GENTOFTE | 0526AP | 25 m | 2:58.00 | |
40 | 81 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 25 m | 2:59.49 | |
41 | 124 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 3:02.83 | |
42 | 30 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 3:03.20 | |
43 | 116 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 3:04.12 | |
44 | 149 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 3:12.67 | |
45 | 113 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 3:13.89 | |
46 | 73 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 3:16.34 | |
47 | 21 | Kaae Amalie-Victoria | 2005 | GENTOFTE | 0526AI | 25 m | 3:18.43 | |
48 | 96 | Stamov Stella | 2005 | LYNGBY | 0586AL | 25 m | 3:18.61 | |
49 | 120 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 3:19.79 | |
50 | 39 | Abel Sarah Trier | 2005 | LYNGBY | 0592AN | 25 m | ||
51 | 93 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:02.97 | |
2 | 1 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 2:06.32 | |
3 | 70 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:06.77 | |
4 | 6 | Olsen Karsten | 2004 | A6 | 25 m | 2:10.69 | ||
5 | 114 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 2:12.86 | |
6 | 167 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 2:17.65 | |
7 | 88 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 2:18.89 | |
8 | 159 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 2:19.57 | |
9 | 110 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 2:20.64 | |
10 | 17 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 2:25.06 | |
11 | 170 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:25.74 | |
12 | 162 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 2:26.28 | |
13 | 20 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 2:27.47 | |
14 | 94 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 2:27.86 | |
15 | 33 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 2:28.11 | |
16 | 24 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:28.71 | |
17 | 145 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 2:28.96 | |
18 | 86 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 2:29.42 | |
19 | 66 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:30.41 | |
20 | 53 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:30.72 | |
21 | 34 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 2:32.10 | |
22 | 156 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 2:32.74 | |
23 | 99 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 2:33.33 | |
24 | 71 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:34.17 | |
25 | 78 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:35.78 | |
26 | 144 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | 2:36.69 | |
27 | 150 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 2:37.03 | |
28 | 130 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 2:38.83 | |
29 | 45 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:39.17 | |
30 | 11 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:40.00 | |
31 | 101 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:41.35 | |
32 | 121 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:41.87 | |
33 | 12 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 2:45.10 | |
34 | 119 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 2:50.83 | |
35 | 28 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 2:55.00 | |
36 | 118 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 2:55.09 | |
37 | 103 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:56.62 | |
38 | 129 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 2:56.90 | |
39 | 27 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 2:58.39 | |
40 | 142 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 3:10.91 | |
41 | 43 | Bollesen Christian Kjær | 2005 | LYNGBY | 0563AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:56.83 | |
2 | 42 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:57.71 | |
3 | 157 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 3:01.63 | |
4 | 89 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 3:04.08 | |
5 | 134 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 3:09.29 | |
6 | 7 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 3:11.33 | |
7 | 64 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 3:18.36 | |
8 | 146 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 3:28.12 | |
9 | 68 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 3:46.03 | |
10 | 104 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 3:49.71 | |
11 | 87 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 3:50.44 | |
12 | 155 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 3:54.82 | |
13 | 52 | Fenger Maya | 2004 | LYNGBY | 0464AG | 25 m | 3:56.21 | |
14 | 107 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 4:05.97 | |
15 | 40 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 2:35.22 | |
2 | 10 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 2:50.91 | |
3 | 148 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 3:05.22 | |
4 | 78 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 3:08.80 | |
5 | 55 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 3:17.38 | |
6 | 14 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 3:18.29 | |
7 | 26 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 3:19.47 | |
8 | 154 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 3:41.53 | |
9 | 137 | Graff Sebastian | 2004 | NYBORG | 0403AL | 25 m | 3:48.23 | |
10 | 166 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 4:02.52 | |
11 | 85 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 4:09.29 | |
12 | 47 | Christjansen Mads | 2006 | LYNGBY | 0641AD | 25 m | ||
13 | 108 | Zhurbenko Jan | 2005 | LYNGBY | 0561AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 59.50 | |
2 | 42 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:02.98 | |
3 | 122 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:03.61 | |
4 | 5 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 1:03.90 | |
5 | 115 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:04.33 | |
6 | 63 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:04.72 | |
7 | 72 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:04.77 | |
8 | 111 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:06.16 | |
9 | 2 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 1:06.25 | |
10 | 131 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:06.80 | |
11 | 97 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:07.20 | |
12 | 69 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:08.34 | |
13 | 133 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 1:08.41 | |
14 | 172 | Veen Marijne | 2003 | ORCA NL | 200300960 | 25 m | 1:08.43 | |
15 | 123 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:08.62 | |
16 | 168 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 1:08.88 | |
17 | 135 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 1:09.08 | |
18 | 127 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:09.30 | |
19 | 160 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 1:09.36 | |
20 | 32 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:09.83 | |
21 | 158 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:09.88 | |
22 | 60 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:10.25 | |
23 | 146 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:10.48 | |
24 | 36 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 1:11.26 | |
25 | 38 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:11.34 | |
26 | 128 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:12.14 | |
27 | 157 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 1:12.34 | |
28 | 112 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:12.42 | |
29 | 31 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:12.56 | |
30 | 171 | Beltman Tove | 2003 | ORCA NL | 200301618 | 25 m | 1:13.10 | |
31 | 117 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:13.88 | |
32 | 147 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:14.09 | |
33 | 35 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:14.68 | |
34 | 161 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 1:14.84 | |
35 | 153 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:15.25 | |
36 | 140 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 25 m | 1:15.52 | |
37 | 37 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 1:15.88 | |
38 | 25 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 1:16.24 | |
39 | 169 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 1:16.58 | |
40 | 126 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 1:16.74 | |
41 | 165 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 1:17.13 | |
42 | 81 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 25 m | 1:17.27 | |
43 | 62 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:17.60 | |
44 | 30 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:17.61 | |
45 | 22 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:18.59 | |
46 | 136 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:18.75 | |
47 | 93 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:19.72 | |
48 | 23 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:20.04 | |
49 | 100 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 1:20.12 | |
50 | 163 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 1:20.29 | |
51 | 64 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:20.34 | |
52 | 84 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:21.16 | |
53 | 48 | Dinh Jenni | 2005 | LYNGBY | 0512AG | 25 m | 1:21.44 | |
54 | 75 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:21.45 | |
55 | 29 | Morrison Neve | 2005 | GENTOFTE | 0526AP | 25 m | 1:23.74 | |
56 | 149 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 1:24.25 | |
57 | 73 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:25.13 | |
58 | 104 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 1:26.09 | |
59 | 116 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:27.39 | |
60 | 113 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 1:27.61 | |
61 | 96 | Stamov Stella | 2005 | LYNGBY | 0586AL | 25 m | 1:28.00 | |
62 | 21 | Kaae Amalie-Victoria | 2005 | GENTOFTE | 0526AI | 25 m | 1:30.07 | |
63 | 19 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 25 m | 1:32.48 | |
64 | 87 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:32.93 | |
65 | 59 | Hansen Savannah Wahl | 2006 | LYNGBY | 0698AK | 25 m | 1:45.30 | |
66 | 40 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | ||
67 | 90 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Lyngby Løve Apotek |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 70 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 55.33 | |
2 | 50 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 58.21 | |
3 | 167 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 1:00.61 | |
4 | 110 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:02.29 | |
5 | 132 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:02.39 | |
6 | 159 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 1:02.76 | |
7 | 53 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:02.78 | |
8 | 114 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:02.89 | |
9 | 148 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:04.68 | |
10 | 17 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 1:04.94 | |
11 | 71 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:05.06 | |
12 | 15 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:05.33 | |
13 | 162 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 1:06.00 | |
14 | 164 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 1:06.17 | |
15 | 145 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:06.88 | |
16 | 34 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:07.39 | |
17 | 101 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:07.60 | |
18 | 20 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:07.85 | |
19 | 94 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:07.85 | |
20 | 170 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:08.00 | |
21 | 24 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:08.59 | |
22 | 45 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:08.59 | |
23 | 156 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 1:09.18 | |
24 | 55 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:09.70 | |
25 | 11 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:10.33 | |
26 | 99 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:10.86 | |
27 | 150 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 1:10.98 | |
28 | 144 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | 1:11.38 | |
29 | 130 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:12.77 | |
30 | 121 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:12.99 | |
31 | 129 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:16.14 | |
32 | 12 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:16.72 | |
33 | 166 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:16.77 | |
34 | 119 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:18.29 | |
35 | 14 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:18.48 | |
36 | 137 | Graff Sebastian | 2004 | NYBORG | 0403AL | 25 m | 1:18.67 | |
37 | 103 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:19.38 | |
38 | 118 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 1:19.52 | |
39 | 28 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 1:20.55 | |
40 | 27 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:22.51 | |
41 | 56 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 1:22.61 | |
42 | 18 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:23.07 | |
43 | 142 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 1:25.49 | |
44 | 49 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:25.92 | |
45 | 154 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:27.89 | |
46 | 108 | Zhurbenko Jan | 2005 | LYNGBY | 0561AG | 25 m | 1:29.03 | |
47 | 43 | Bollesen Christian Kjær | 2005 | LYNGBY | 0563AK | 25 m | 1:31.85 | |
48 | 47 | Christjansen Mads | 2006 | LYNGBY | 0641AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Alm. Brand Bank |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 1:16.79 | |
2 | 138 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:18.53 | |
3 | 157 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 1:21.68 | |
4 | 3 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 1:23.50 | |
5 | 111 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:23.78 | |
6 | 134 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:24.26 | |
7 | 89 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:24.34 | |
8 | 38 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:27.20 | |
9 | 54 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:28.80 | |
10 | 58 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:30.46 | |
11 | 125 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:31.75 | |
12 | 146 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:34.04 | |
13 | 77 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:34.39 | |
14 | 151 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 1:34.92 | |
15 | 46 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:36.64 | |
16 | 13 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:39.09 | |
17 | 16 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:39.95 | |
18 | 93 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:40.64 | |
19 | 120 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:41.02 | |
20 | 68 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:41.67 | |
21 | 87 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:42.40 | |
22 | 104 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 1:43.19 | |
23 | 52 | Fenger Maya | 2004 | LYNGBY | 0464AG | 25 m | 1:45.56 | |
24 | 139 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:52.26 | |
25 | 141 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:52.38 | |
26 | 107 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:52.69 | |
27 | 155 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 1:53.09 | |
28 | 39 | Abel Sarah Trier | 2005 | LYNGBY | 0592AN | 25 m | 1:53.40 | |
29 | 149 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 1:53.84 | |
30 | 106 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:55.79 | |
31 | 21 | Kaae Amalie-Victoria | 2005 | GENTOFTE | 0526AI | 25 m | 1:56.62 | |
32 | 19 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 25 m | 1:57.95 | |
33 | 90 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 2:01.68 | |
34 | 143 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 2:02.59 | |
35 | 82 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 2:08.00 | |
36 | 40 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:09.13 | |
37 | 59 | Hansen Savannah Wahl | 2006 | LYNGBY | 0698AK | 25 m | 2:11.15 | |
38 | 124 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Alm. Brand Bank |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 1:11.59 | |
2 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:13.09 | |
3 | 88 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:17.15 | |
4 | 86 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:19.04 | |
5 | 45 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:19.59 | |
6 | 10 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:20.90 | |
7 | 66 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:23.76 | |
8 | 78 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:26.81 | |
9 | 33 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:27.70 | |
10 | 114 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:28.71 | |
11 | 26 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:29.72 | |
12 | 148 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:30.49 | |
13 | 166 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:39.93 | |
14 | 137 | Graff Sebastian | 2004 | NYBORG | 0403AL | 25 m | 1:41.98 | |
15 | 91 | Saxkjær Adam | 2006 | LYNGBY | 0685AD | 25 m | 1:56.58 | |
16 | 85 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 1:57.10 | |
17 | 144 | Nancke Mark Kronbæk | 2004 | NYBORG | 0497AK | 25 m | 2:29.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 26, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 2:30.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:39.24 | |
2 | 7 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 2:41.60 | |
3 | 72 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:42.89 | |
4 | 133 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 2:45.39 | |
5 | 160 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 2:46.73 | |
6 | 77 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:49.34 | |
7 | 161 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 2:51.28 | |
8 | 4 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 2:51.67 | |
9 | 135 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 2:54.05 | |
10 | 2 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 2:56.48 | |
11 | 165 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 2:57.93 | |
12 | 84 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:58.51 | |
13 | 36 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 3:00.79 | |
14 | 32 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 3:01.17 | |
15 | 169 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 3:11.89 | |
16 | 30 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 3:12.00 | |
17 | 62 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 3:12.96 | |
18 | 37 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 3:13.92 | |
19 | 100 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 3:16.70 | |
20 | 143 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 3:22.17 | |
21 | 23 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 3:25.00 | |
22 | 158 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 3:25.32 | |
23 | 52 | Fenger Maya | 2004 | LYNGBY | 0464AG | 25 m | 3:26.48 | |
24 | 90 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 3:26.60 | |
25 | 29 | Morrison Neve | 2005 | GENTOFTE | 0526AP | 25 m | 3:41.43 | |
26 | 96 | Stamov Stella | 2005 | LYNGBY | 0586AL | 25 m | 3:44.61 | |
27 | 81 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:18.62 | |
2 | 164 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 2:34.79 | |
3 | 20 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 2:36.24 | |
4 | 170 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:38.65 | |
5 | 152 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 2:41.80 | |
6 | 15 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 2:44.12 | |
7 | 9 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 2:44.33 | |
8 | 88 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 2:46.14 | |
9 | 33 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 2:51.21 | |
10 | 26 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 3:20.00 | |
11 | 28 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 3:20.00 | |
12 | 56 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 3:24.73 | |
13 | 27 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 3:43.93 | |
14 | 108 | Zhurbenko Jan | 2005 | LYNGBY | 0561AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 29, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 2:30.05 | |
2 | 115 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:33.55 | |
3 | 42 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:33.57 | |
4 | 97 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:34.05 | |
5 | 54 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:40.59 | |
6 | 5 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 2:42.34 | |
7 | 3 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 2:43.60 | |
8 | 72 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:44.56 | |
9 | 122 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 2:45.65 | |
10 | 138 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 2:48.35 | |
11 | 58 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:49.05 | |
12 | 46 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 2:49.56 | |
13 | 89 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 2:49.86 | |
14 | 131 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 2:50.00 | |
15 | 69 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:50.34 | |
16 | 172 | Veen Marijne | 2003 | ORCA NL | 200300960 | 25 m | 2:50.50 | |
17 | 123 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:51.14 | |
18 | 31 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:51.78 | |
19 | 38 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 2:52.16 | |
20 | 63 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:53.09 | |
21 | 32 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 2:55.54 | |
22 | 16 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:55.65 | |
23 | 125 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:56.66 | |
24 | 171 | Beltman Tove | 2003 | ORCA NL | 200301618 | 25 m | 2:58.00 | |
25 | 134 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 3:02.58 | |
26 | 151 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 3:02.89 | |
27 | 36 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 3:03.14 | |
28 | 126 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 3:04.59 | |
29 | 153 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 3:05.15 | |
30 | 128 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 3:05.20 | |
31 | 117 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 3:06.01 | |
32 | 35 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 3:07.54 | |
33 | 37 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 3:09.04 | |
34 | 22 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 3:10.41 | |
35 | 84 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 3:10.82 | |
36 | 60 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 3:11.24 | |
37 | 112 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 3:11.38 | |
38 | 25 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 0574AC | 25 m | 3:12.52 | |
39 | 64 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 3:13.85 | |
40 | 62 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 3:14.45 | |
41 | 23 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 3:16.11 | |
42 | 155 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 3:16.40 | |
43 | 30 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 3:17.82 | |
44 | 141 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 3:20.12 | |
45 | 19 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 0546AQ | 25 m | 3:25.00 | |
46 | 21 | Kaae Amalie-Victoria | 2005 | GENTOFTE | 0526AI | 25 m | 3:25.00 | |
47 | 29 | Morrison Neve | 2005 | GENTOFTE | 0526AP | 25 m | 3:25.00 | |
48 | 147 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 3:26.61 | |
49 | 13 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 3:27.27 | |
50 | 113 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 3:27.31 | |
51 | 116 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 3:30.80 | |
52 | 136 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 3:37.09 | |
53 | 73 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 3:45.05 | |
54 | 139 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 3:46.46 | |
55 | 120 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 4:02.17 | |
56 | 59 | Hansen Savannah Wahl | 2006 | LYNGBY | 0698AK | 25 m | 4:14.16 | |
57 | 39 | Abel Sarah Trier | 2005 | LYNGBY | 0592AN | 25 m | ||
58 | 48 | Dinh Jenni | 2005 | LYNGBY | 0512AG | 25 m | ||
59 | 68 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | ||
60 | 75 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | ||
61 | 82 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | ||
62 | 106 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | ||
63 | 124 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |
Løb 30, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:18.89 | |
2 | 1 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 2:23.71 | |
3 | 50 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:28.49 | |
4 | 70 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:32.53 | |
5 | 53 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:35.02 | |
6 | 88 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 2:35.45 | |
7 | 86 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 2:37.66 | |
8 | 132 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 2:37.94 | |
9 | 66 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:38.40 | |
10 | 152 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 2:40.94 | |
11 | 15 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 2:41.87 | |
12 | 17 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 2:43.29 | |
13 | 101 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:44.15 | |
14 | 110 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 2:44.92 | |
15 | 94 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 2:45.22 | |
16 | 34 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 2:45.47 | |
17 | 24 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:48.90 | |
18 | 10 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 2:51.57 | |
19 | 71 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:52.38 | |
20 | 78 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:53.99 | |
21 | 33 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 2:54.03 | |
22 | 145 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 2:57.94 | |
23 | 55 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 3:00.85 | |
24 | 14 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 3:05.39 | |
25 | 121 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 3:06.04 | |
26 | 154 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 3:07.35 | |
27 | 150 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 3:08.45 | |
28 | 11 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 3:10.00 | |
29 | 18 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 3:10.65 | |
30 | 119 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 3:12.28 | |
31 | 129 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 3:12.76 | |
32 | 12 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 3:15.00 | |
33 | 103 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 3:16.83 | |
34 | 28 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 0463AO | 25 m | 3:20.00 | |
35 | 130 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 3:20.00 | |
36 | 49 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 3:27.93 | |
37 | 118 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 3:31.23 | |
38 | 27 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 3:31.84 | |
39 | 91 | Saxkjær Adam | 2006 | LYNGBY | 0685AD | 25 m | 3:42.23 | |
40 | 142 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 3:56.47 | |
41 | 85 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 09 januar 2017 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:31 |