2019-09-22   04:59:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 11
Heatlista 
 
  Tävling  Ungdoms GP 1/SUSS 2017    Utskriftsdatum  29 januari 2017   
  Tävlingsort  Borlänge    Utskriftstid  08:08   
  Arrangör  Borlänge Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  28 januari 2017         
 
 
 
Gren 11, 200m Bröstsim Damer  Finaler (9) 
Beräknad start 09:13 
Heat 1 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
223  Clara Berner  2004  BA4204  KARLSTAD    25m   
148  Isabelle Johansson  2005  AM0405  KARLSKO SF    25m   
149  Paula Johansson  2004  AR2404  KARLSKO SF    25m   
114  Maja Edring  2002  BX0802  GÄVLE SS    25m   
               

 
Heat 2 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
85  Elin Sand  2002  BV9602  ESKILSTUNA    25m   
213  Filippa Eklund  2004  AS6204  SÖDERHAMN    25m   
56  Linnea Fundberg  1999  AK5699  ESKILSTUNA    25m   
111  Elina Widén  2003  BG0203  GIMO SS    25m  4:01.57 
32  Amy Smit  2003  AV4603  BÅLSTA SK    25m  4:05.96 
125  Juni Rogström  2004  BN5204  GÄVLE SS    25m   
154  Smilla Löthgren  2004  BA4404  KARLSKO SF    25m   

 
Heat 3 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
49  Sigrid Bengtsson  2005  AI3205  ESKILSTUNA    25m  3:53.31 
71  My Larsson  2005  AF8405  ESKILSTUNA    25m  3:46.68 
51  Maja Björkbacka  2005  AU9205  ESKILSTUNA    25m  3:39.81 
76  Felicia Maultasch  2003  BF6203  ESKILSTUNA    25m  3:35.73 
91  Emilia Widing  2005  AH5405  ESKILSTUNA    50m  3:38.59 
222  Elvira Bergsten  2005  AO8605  KARLSTAD    25m  3:42.66 
65  Frida Karlsson  2005  AH0405  ESKILSTUNA    25m  3:52.59 

 
Heat 4 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
137  Alice Bergström  2004  AS5404  KARLSKO SF    25m  3:35.33 
136  Stina Andersson  2002  AG2202  KARLSKO SF    50m  3:31.60 
140  Matilda Ek  2002  AG5202  KARLSKO SF    25m  3:25.50 
169  Ingrid Hellgren  2003  AW1203  KARLSTAD    25m  3:21.96 
197  Femke van Zonneveld  2002  AS9802  SS MORA    25m  3:24.25 
164  Elsa Bergsten  2002  AZ3202  KARLSTAD    50m  3:28.95 
156  Elin Nilsson  2001  BU9401  KARLSKO SF    50m  3:32.23 

 
Heat 5 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
129  Siri Sundvik  2004  BS3404  GÄVLE SS    25m  3:21.79 
66  Amanda Kullman  2000  AN3400  ESKILSTUNA    25m  3:19.48 
127  Johanna Råstock  2001  BV7801  GÄVLE SS    25m  3:16.91 
116  Frida Florén  2004  AB1404  GÄVLE SS    25m  3:16.08 
179  Miranda Wahlstedt  2006  AA1606  KARLSTAD    25m  3:16.28 
73  Emilia Loikala  2000  AY6800  ESKILSTUNA    25m  3:17.42 
35  Alicia Budden  2004  AA5404  SK ENA    25m  3:21.28 

 
Heat 6 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
123  Maja Nilsson  2003  BF4203  GÄVLE SS    50m  3:15.64 
190  Lisen Hill  2002  AB4802  SS MORA    25m  3:12.98 
202  Magdalena Dahl  2001  BK5601  SANDVIKEN    25m  3:12.56 
68  Lovisa Laine  2005  AB9405  ESKILSTUNA    25m  3:11.28 
102  Tuva Hjemli  2005  AN8805  FALUN    25m  3:12.45 
46  Alva Abrahamsson  2004  AQ6604  ESKILSTUNA    25m  3:12.66 
40  Matilda Olausson  2004  AI0604  SK ENA    25m  3:14.94 

 
Heat 7 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
193  Hanna Karlsson  2000  AI1200  SS MORA    25m  3:06.87 
161  Emma Waara  2000  AU2800  KARLSKO SF    25m  3:06.44 
Louise Haglöv  2003  BC9603  BORLÄNGE    25m  3:01.91 
74  Rebecka Loikala  2000  AS7700  ESKILSTUNA    25m  2:59.53 
198  Marit van Zonneveld  1999  BI9899  SS MORA    25m  3:00.40 
33  Amanda Johansson  2005  AI3605  DEJE SS    25m  3:03.01 
89  Matilda Thorsén  2001  BF0801  ESKILSTUNA    25m  3:06.56 

 
Heat 8 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
200  Saga Boråker  2004  AN1604  SANDVIKEN    25m  2:57.94 
92  Tilda Wik  2001  AX5401  ESKILSTUNA    25m  2:54.18 
94  Nelly Antlöv  2002  AB3202  FALUN    25m  2:53.83 
115  Clara Florén  2002  AL6202  GÄVLE SS    25m  2:50.33 
214  Victoria Flyman  2003  AE9203  SÖDERHAMN    25m  2:52.58 
143  Saga Grandelius  2001  AE1801  KARLSKO SF    25m  2:54.01 
150  Alexandra Kinell  2000  AF2200  KARLSKO SF    25m  2:57.62 

 
Heat 9 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
50  Sofia Bjälevik  1999  AT8299  ESKILSTUNA    25m  2:49.09 
177  Michaela Thyberg  2000  AL6600  KARLSTAD    25m  2:46.87 
218  Agnes Humling  2000  AV2400  SANDVIKEN    25m  2:45.44 
212  Elsa Bergh  2002  AG7202  SÖDERHAMN    25m  2:35.55 
182  Maja Fredriksson  1999  AF6299  LUDVIKA SS    25m  2:43.01 
69  Nora Laine  2000  AP8400  ESKILSTUNA    25m  2:46.84 
72  Katarina Lindoff  2000  AY7800  ESKILSTUNA    25m  2:47.38 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 januari 2017 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  08:08 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner