2019-09-22   05:01:16
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 12
Heatlista 
 
  Tävling  Ungdoms GP 1/SUSS 2017    Utskriftsdatum  29 januari 2017   
  Tävlingsort  Borlänge    Utskriftstid  08:08   
  Arrangör  Borlänge Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  28 januari 2017         
 
 
 
Gren 12, 400m Frisim Herrar  Finaler (5) 
Beräknad start 09:49 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
138  Oscar Björstam  2003  AH2703  KARLSKO SF    25m   
210  Jacob Edberg  2003  AB1903  SÄFFLE SS    25m  5:38.22 
209  Jesper Andersson  2004  AD5504  SÄFFLE SS    25m  5:42.47 
159  Mohamed Osman  2003  AW4903  KARLSKO SF    25m   
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
28  Hampus Frykman  2002  AC5502  BÅLSTA SK    25m  5:31.81 
Elias Gustavsson  2002  AR2702  BORLÄNGE    25m  5:29.20 
176  Elias Sjölander  2003  AO3903  KARLSTAD    25m  5:24.18 
62  Evert Jonsson  2003  AA0303  ESKILSTUNA    25m  5:18.39 
181  Hampus Bjärud  2001  AF6301  LUDVIKA SS    25m  5:18.55 
54  Arman Dumanyan  2002  AR1702  ESKILSTUNA    25m  5:25.32 
168  Filip Hedin  2003  AS1503  KARLSTAD    25m  5:29.61 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
77  Elias Paulson  2000  AS0900  ESKILSTUNA    25m  5:15.38 
83  Carl Roos  2004  AB8104  ESKILSTUNA    25m  5:13.89 
87  Sam Thai  1999  AU9999  ESKILSTUNA    25m  5:10.42 
217  Fredrik Karlsson  2004  AK4904  STRÄNGNÄS    25m  5:07.54 
55  Adam Fröjdfeldt  1999  AT1999  ESKILSTUNA    50m  5:08.48 
118  Oliver Hjalmarsson Sarlind  2003  AN7503  GÄVLE SS    25m  5:13.78 
145  Noel Hodberg  2002  AS7302  KARLSKO SF    25m  5:15.09 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Martin Schön  2003  AJ9703  BOLLNÄS SS    25m  5:00.95 
61  Eskil Jonsson  2003  AA5303  ESKILSTUNA    25m  4:56.81 
180  Samuel Vestin  2002  AJ2502  KARLSTAD    25m  4:49.70 
Marcus Nordh  2000  AS7900  BOLLNÄS SS    25m  4:45.01 
117  Carl Hansson  2003  AE9703  GÄVLE SS    25m  4:45.65 
153  Philip Löfbom  2003  AC0903  KARLSKO SF    25m  4:56.64 
124  Andreas Persson  2000  AT8100  GÄVLE SS    25m  4:57.12 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
86  Viktor Syrén  2000  AH5900  ESKILSTUNA    25m  4:38.69 
194  Edvin Persson  1999  AI9399  SS MORA    25m  4:36.54 
101  Tim Hansson  2001  AM7101  FALUN    25m  4:31.87 
162  David Albringer  2001  AF2101  KARLSTAD    25m  4:20.74 
113  Adam Carlsson  2001  AK1901  GÄVLE SS    25m  4:30.40 
171  August Mathisen  2001  AF5901  KARLSTAD    25m  4:36.00 
139  Igor Blagojevic  2000  AG5700  KARLSKO SF    25m  4:36.61 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  29 januari 2017 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  08:08 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner