2019-09-22   05:02:17
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 5
Heatlista 
 
  Tävling  Ungdoms GP 1/SUSS 2017    Utskriftsdatum  28 januari 2017   
  Tävlingsort  Borlänge    Utskriftstid  15:04   
  Arrangör  Borlänge Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  28 januari 2017         
 
 
 
Gren 5, 200m Ryggsim Herrar  Finaler (4) 
Beräknad start 16:00 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
168  Filip Hedin  2003  AS1503  KARLSTAD    25m   
176  Elias Sjölander  2003  AO3903  KARLSTAD    25m   
90  Sigge Verner  2005  AM1305  ESKILSTUNA    25m  3:18.53 
209  Jesper Andersson  2004  AD5504  SÄFFLE SS    25m  3:05.55 
210  Jacob Edberg  2003  AB1903  SÄFFLE SS    25m  3:07.93 
93  Eric Åhlén  2006  AA1506  ESKILSTUNA    25m  3:37.30 
159  Mohamed Osman  2003  AW4903  KARLSKO SF    25m   

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
126  Melker Rosengren  2003  AR1903  GÄVLE SS    25m  2:50.32 
132  Marcus Ålenius  2001  AQ6901  GÄVLE SS    25m  2:49.34 
83  Carl Roos  2004  AB8104  ESKILSTUNA    25m  2:46.58 
171  August Mathisen  2001  AF5901  KARLSTAD    50m  2:41.69 
61  Eskil Jonsson  2003  AA5303  ESKILSTUNA    25m  2:45.50 
78  Samuel Paulson  2004  AG3504  ESKILSTUNA    25m  2:48.65 
181  Hampus Bjärud  2001  AF6301  LUDVIKA SS    25m  2:50.18 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
55  Adam Fröjdfeldt  1999  AT1999  ESKILSTUNA    25m  2:41.56 
180  Samuel Vestin  2002  AJ2502  KARLSTAD    25m  2:38.50 
153  Philip Löfbom  2003  AC0903  KARLSKO SF    25m  2:34.30 
186  Erik Krysén  2000  AE0100  LUDVIKA SS    25m  2:31.34 
87  Sam Thai  1999  AU9999  ESKILSTUNA    25m  2:34.17 
75  Alex Ly  2003  AE6103  ESKILSTUNA    25m  2:38.22 
172  Ludvig Mathisen  2003  AD7903  KARLSTAD    25m  2:41.36 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
113  Adam Carlsson  2001  AK1901  GÄVLE SS    25m  2:26.39 
163  Linus Andersson  2001  AP4301  KARLSTAD    25m  2:23.32 
191  Lukas Hill  1999  AH6999  SS MORA    25m  2:19.10 
121  Jakob Källquist  2001  AC0901  GÄVLE SS    25m  2:11.16 
139  Igor Blagojevic  2000  AG5700  KARLSKO SF    25m  2:15.25 
86  Viktor Syrén  2000  AH5900  ESKILSTUNA    25m  2:22.17 
117  Carl Hansson  2003  AE9703  GÄVLE SS    25m  2:26.16 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 januari 2017 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner