2019-09-22   04:58:56
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

10_S
Gren 10, 100m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
132  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  1:07.17   
195  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:09.71   
124  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  1:10.63   
121  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:11.04   
158  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  1:11.43   
Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:12.45   
224  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  1:13.67  EFT 
191  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:13.87   
87  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  1:13.96   
10  186  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:14.52   
11  77  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  1:14.57   
12  183  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:15.34   
13  78  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  1:16.33   
14  162  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  1:16.38   
15  172  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:16.41   
16  163  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  1:16.98   
17  25  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:18.61   
18  75  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:18.62   
19  126  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:21.54   
20  44  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:22.21   
21  153  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:22.60   
22  54  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  1:24.25   
23  10  Henry Örtlund Leo  2001  BORLÄNGE  AY9701  25 m  1:25.84   
24  21  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:26.17   
25  219  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  1:26.51  EFT 
26  118  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  1:26.91   
27  145  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  1:27.78   
28  217  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  1:29.25   
29  138  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m  1:32.16   
30  59  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  1:33.06   
31  147  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  1:33.97   
32  146  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  1:38.83   
33  210  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  1:40.01   
34  168  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  1:40.59   
35  17  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  1:43.48   
36  128  Sjökvist Samuel  2005  GÄVLE SS  AQ0705  25 m  1:44.94   
37  Arola Ville  2005  BORLÄNGE  AF9705  25 m  1:50.46   
38  22  Solum Anton  2004  BORLÄNGE  AQ5104  25 m  1:53.97   
39  165  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  1:56.32   
40  93  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  1:57.95   
41  159  Osman Mohamed  2003  KARLSKO SF  AW4903  25 m  1:59.89   
42  90  Verner Sigge  2005  ESKILSTUNA  AM1305  25 m  2:05.29   
43  60  Jansson Linus  2005  ESKILSTUNA  AM0305  25 m  2:08.41   
44  131  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  AD2706  25 m     
45  188  Bröms Qintin  2003  SS MORA  AZ5703  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 januari 2017 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  06:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner