2019-09-22   04:58:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

11_S
Gren 11, 200m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
212  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  2:35.55   
182  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  2:43.01   
218  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  2:45.44   
69  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  2:46.84   
177  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  2:46.87   
216  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  2:47.29   
72  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:47.38   
184  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  2:48.32   
50  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  2:49.09   
10  43  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:49.68   
11  115  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  2:50.33   
12  214  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  2:52.58   
13  94  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  2:53.83   
14  143  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  2:54.01   
15  92  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  2:54.18   
16  150  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  2:57.62   
17  200  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  2:57.94   
18  74  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  2:59.53   
19  198  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  3:00.40   
20  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  3:01.91   
21  33  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  3:03.01   
22  64  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  3:03.08   
23  161  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  3:06.44   
24  89  Thorsén Matilda  2001  ESKILSTUNA  BF0801  25 m  3:06.56   
25  193  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  3:06.87   
26  68  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  3:11.28   
27  102  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  3:12.45   
28  202  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  3:12.56   
29  46  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  3:12.66   
30  12  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  3:12.85   
31  190  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  3:12.98   
32  40  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  3:14.94   
33  123  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  50 m  3:15.64   
34  116  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  3:16.08   
35  179  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  3:16.28   
36  127  Råstock Johanna  2001  GÄVLE SS  BV7801  25 m  3:16.91   
37  73  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  3:17.42   
38  66  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  3:19.48   
39  99  Engdahl Ida  2003  FALUN  AP3603  25 m  3:20.22   
40  35  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  3:21.28   
41  129  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  3:21.79   
42  169  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  3:21.96   
43  197  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  3:24.25   
44  140  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  3:25.50   
45  164  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  50 m  3:28.95   
46  136  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  50 m  3:31.60   
47  156  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  50 m  3:32.23   
48  137  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  3:35.33   
49  76  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  25 m  3:35.73   
50  91  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  50 m  3:38.59   
51  51  Björkbacka Maja  2005  ESKILSTUNA  AU9205  25 m  3:39.81   
52  222  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m  3:42.66  EFT 
53  71  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  3:46.68   
54  65  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  3:52.59   
55  49  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  3:53.31   
56  111  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  4:01.57   
57  32  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  4:05.96   
58  56  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m     
59  85  sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  25 m     
60  114  Edring Maja  2002  GÄVLE SS  BX0802  25 m     
61  125  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m     
62  148  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m     
63  149  Johansson Paula  2004  KARLSKO SF  AR2404  25 m     
64  154  Löthgren Smilla  2004  KARLSKO SF  BA4404  25 m     
65  213  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m     
66  223  Berner Clara  2004  KARLSTAD  BA4204  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 januari 2017 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  06:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner