2019-09-22   04:57:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

12_S
Gren 12, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
162  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  4:20.74   
183  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  4:28.19   
113  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  4:30.40   
101  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  4:31.87   
171  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  4:36.00   
194  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  4:36.54   
139  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  4:36.61   
86  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  4:38.69   
Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  4:45.01   
10  117  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  4:45.65   
11  180  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  4:49.70   
12  44  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  4:52.01   
13  153  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  4:56.64   
14  61  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  25 m  4:56.81   
15  124  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  4:57.12   
16  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  5:00.95   
17  217  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  5:07.54   
18  55  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  50 m  5:08.48   
19  87  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  5:10.42   
20  118  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  5:13.78   
21  83  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  5:13.89   
22  145  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  5:15.09   
23  77  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  5:15.38   
24  62  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  25 m  5:18.39   
25  181  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  5:18.55   
26  176  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  5:24.18   
27  54  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  5:25.32   
28  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  5:29.20   
29  168  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  5:29.61   
30  28  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  5:31.81   
31  210  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  5:38.22   
32  209  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  5:42.47   
33  138  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m     
34  159  Osman Mohamed  2003  KARLSKO SF  AW4903  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 januari 2017 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  06:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner