2019-09-22   05:03:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

13_S
Gren 13, 1500m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
72  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  19:01.38   
212  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  19:06.20   
56  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  19:15.58   
74  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  19:18.27   
39  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  19:33.59   
50  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  19:50.37   
92  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  19:56.41   
13  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  19:59.58   
151  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  20:11.44   
10  198  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  20:17.27   
11  57  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  20:25.76   
12  174  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  20:30.27   
13  73  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  20:41.89   
14  66  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  20:43.76   
15  63  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  21:01.49   
16  187  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  21:09.01   
17  211  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  21:10.97   
18  69  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  21:47.64   
19  47  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  21:48.72   
20  184  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  21:49.67   
21  215  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  22:00.59   
22  33  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  22:10.36   
23  170  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  23:55.75   
24  64  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  24:14.38   
25  111  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  25:47.39   
26  164  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  26:03.03   
27  45  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m     
28  48  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m     
29  53  Brattberg Maja  2005  ESKILSTUNA  AK7205  25 m     
30  67  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m     
31  85  sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  25 m     
32  89  Thorsén Matilda  2001  ESKILSTUNA  BF0801  25 m     
33  95  Bikhnevich Lera  1999  FALUN  BS3899  25 m     
34  178  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m     
35  214  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 januari 2017 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  06:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner