2019-09-22   05:01:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

16_S
Gren 16, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
194  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  29.05   
121  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  29.21   
183  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  29.26   
139  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  29.90   
191  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  29.92   
97  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  29.95   
163  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  30.38   
132  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  30.80   
100  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  30.83   
10  86  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  30.99   
11  113  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  31.09   
12  195  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  31.26   
13  186  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  31.43   
14  204  Grell Julius  2003  SANDVIKEN  AS9903  25 m  31.55   
15  87  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  32.25   
16  117  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  32.43   
17  124  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  32.54   
18  153  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  33.25   
19  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  34.13   
20  126  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  34.80   
21  55  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  35.33   
22  75  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  35.39   
23  25  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  35.44   
24  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  35.46   
25  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  35.53   
26  181  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  35.70   
27  180  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  35.74   
28  118  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  35.95   
29  54  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  36.58   
30  61  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  25 m  36.69   
31  59  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  36.71   
32  176  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  36.93   
33  172  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  37.05   
34  224  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  37.52  EFT 
35  77  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  37.73   
36  78  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  40.12   
37  17  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  40.24   
38  138  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  50 m  40.93   
39  145  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  41.13   
40  146  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  41.19   
41  62  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  25 m  41.54   
42  131  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  AD2706  25 m  42.10   
43  147  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  42.66   
44  90  Verner Sigge  2005  ESKILSTUNA  AM1305  25 m  42.73   
45  128  Sjökvist Samuel  2005  GÄVLE SS  AQ0705  25 m  43.15   
46  208  Nyhlander Ossy  2005  SIM 77 HOF  AA0505  25 m  44.18   
47  93  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  44.49   
48  22  Solum Anton  2004  BORLÄNGE  AQ5104  25 m  44.82   
49  Arola Ville  2005  BORLÄNGE  AF9705  25 m  45.63   
50  23  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  46.96   
51  165  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  47.04   
52  112  Andersson Ryan  2002  GÄVLE SS  AZ5302  25 m  47.77   
53  60  Jansson Linus  2005  ESKILSTUNA  AM0305  25 m  50.68   
54  159  Osman Mohamed  2003  KARLSKO SF  AW4903  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 januari 2017 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  06:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner