2019-09-22   05:00:38
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

17_S
Gren 17, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
50  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  31.22   
74  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  31.22   
187  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  31.23   
34  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  31.42   
177  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  32.56   
39  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  32.89   
130  Sved Lovisa  2000  GÄVLE SS  AH5800  25 m  32.93   
166  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  33.10   
66  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  33.14   
10  212  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  33.14   
11  56  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  33.27   
12  178  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  33.83   
13  218  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  33.88   
14  115  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  34.06   
15  106  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  34.44   
16  156  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  34.53   
17  150  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  34.60   
18  72  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  34.71   
19  174  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  34.74   
20  46  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  34.77   
21  96  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  34.81   
22  40  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  34.97   
23  215  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  35.36   
24  136  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  35.39   
25  143  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  35.57   
26  214  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  35.75   
27  170  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  35.86   
28  107  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  35.98   
29  116  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  36.00   
30  190  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  36.13   
31  38  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  36.27   
32  213  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  36.31   
33  182  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  36.33   
34  198  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  36.33   
35  73  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  36.42   
36  199  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  25 m  36.44   
37  211  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  36.58   
38  184  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  36.76   
39  197  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  36.76   
40  57  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  36.85   
41  89  Thorsén Matilda  2001  ESKILSTUNA  BF0801  25 m  37.16   
42  103  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  37.24   
43  200  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  37.49   
44  122  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  37.66   
45  221  Hammarbäck Moa  2003  KARLSKO SF  AR5403  25 m  37.89  EFT 
46  140  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  37.90   
47  207  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  38.10   
48  102  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  38.15   
49  47  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  38.20   
50  35  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  38.34   
51  12  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  38.50   
52  179  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  38.61   
53  67  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  38.63   
54  193  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  38.68   
55  33  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  38.74   
56  85  sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  50 m  38.75   
57  202  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  38.93   
58  123  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  39.05   
59  220  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  39.26  EFT 
60  80  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  39.30   
61  155  Medeskog Frida  2003  KARLSKO SF  BN7403  25 m  39.51   
62  99  Engdahl Ida  2003  FALUN  AP3603  25 m  39.65   
63  129  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  39.67   
64  151  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  39.67   
65  94  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  39.94   
66  37  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  40.09   
67  16  Lövstrand Emilia  2002  BORLÄNGE  AY8602  25 m  40.26   
68  205  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  40.27   
69  71  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  40.43   
70  105  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  41.07   
71  120  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  41.09   
72  63  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  41.20   
73  125  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m  41.30   
74  64  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  50 m  41.50   
75  68  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  41.54   
76  203  Enebrink Filippa  2004  SANDVIKEN  AN3604  25 m  41.54   
77  53  Brattberg Maja  2005  ESKILSTUNA  AK7205  25 m  41.62   
78  48  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  41.82   
79  134  Blomdahl Tuva  2004  HARNÄS SKU  BO6204  25 m  41.98   
80  137  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  41.99   
81  206  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  42.01   
82  192  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  42.03   
83  79  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  42.31   
84  135  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  42.40   
85  133  Andrén Linn  2004  HARNÄS SKU  BO9204  25 m  42.41   
86  222  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m  43.01  EFT 
87  223  Berner Clara  2004  KARLSTAD  BA4204  25 m  43.21  EFT 
88  119  Hjertberg Vilma  2004  GÄVLE SS  BV1404  25 m  43.59   
89  201  Cederholm Sandberg Linnea  2006  SANDVIKEN  AF0206  25 m  43.67   
90  152  Lekberg Thea  2004  KARLSKO SF  AR0404  25 m  44.02   
91  127  Råstock Johanna  2001  GÄVLE SS  BV7801  25 m  44.06   
92  154  Löthgren Smilla  2004  KARLSKO SF  BA4404  25 m  44.14   
93  196  Trapp-Östling Edith  2006  SS MORA  AA5806  25 m  45.14   
94  164  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  45.29   
95  148  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  45.39   
96  26  Åhlen Agnes  2005  BORLÄNGE  AN9405  25 m  45.70   
97  98  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  46.08   
98  149  Johansson Paula  2004  KARLSKO SF  AR2404  25 m  46.53   
99  36  Budden Olivia  2007  SK ENA  AA3207  25 m  46.63   
100  27  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  53.03   
101  225  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  53.42  EFT 
102  Enmark Enya  2006  BORLÄNGE  AJ5606  25 m  55.18   
103  109  Strömsöe Sara  2006  FALUN  AV2406  25 m  55.70   
104  15  Lemon Evelina  2006  BORLÄNGE  BG4206  25 m  56.41   
105  Abrishami Melina  2006  BORLÄNGE  BF2806  25 m  57.79   
106  11  Hörnell Sanna  2005  BORLÄNGE  AX2805  25 m  57.80   
107  24  Tägström Alice  2006  BORLÄNGE  AJ6606  25 m  58.37   
108  18  Mortazavi Elena  2004  BORLÄNGE  BM6804  25 m  1:01.74   
109  Elsander Hilda  2006  BORLÄNGE  BA9406  25 m  1:11.91   
110  19  Nyström Olivia  2006  BORLÄNGE  BA7406  25 m     
111  114  Edring Maja  2002  GÄVLE SS  BX0802  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 januari 2017 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  06:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner