2019-09-22   04:59:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

2_S
Gren 2, 800m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
162  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  9:08.12   
121  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  9:21.10   
163  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  9:28.70   
113  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  9:29.22   
86  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  9:42.60   
180  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  9:52.83   
Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  10:00.34   
183  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  10:01.44   
171  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  10:02.50   
10  44  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  10:02.73   
11  172  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  10:05.87   
12  153  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  10:27.95   
13  77  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  10:28.20   
14  87  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  10:28.42   
15  124  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  10:41.79   
16  61  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  25 m  10:57.06   
17  118  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  11:00.59   
18  126  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  11:24.68   
19  75  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  11:25.39   
20  168  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  11:31.74   
21  62  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  25 m  11:32.55   
22  83  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  11:44.63   
23  209  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  11:47.33   
24  28  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  11:47.43   
25  54  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  11:56.93   
26  59  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  12:00.52   
27  55  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  12:54.70   
28  78  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  50 m  12:59.78   
29  93  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  13:18.58   
30  90  Verner Sigge  2005  ESKILSTUNA  AM1305  25 m  14:11.09   
31  132  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m     
32  210  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m     
33  217  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 januari 2017 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  06:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner