2019-09-22   05:00:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

20_S
Gren 20, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
194  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  24.40   
97  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  25.03   
100  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  25.76   
191  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  26.10   
186  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  26.14   
121  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  26.30   
183  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  26.30   
162  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  26.39   
139  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  26.50   
10  171  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  26.60   
11  132  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  26.69   
12  163  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  26.76   
13  86  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  26.95   
14  87  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  27.08   
15  124  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  27.19   
16  195  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  27.25   
17  113  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  27.36   
18  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  27.57   
19  224  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  27.68  EFT 
20  101  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  27.70   
21  117  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  27.85   
22  54  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  28.18   
23  153  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  28.39   
24  25  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  28.40   
25  204  Grell Julius  2003  SANDVIKEN  AS9903  25 m  28.74   
26  75  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  28.90   
27  126  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  29.24   
28  181  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  29.45   
29  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  29.47   
30  10  Henry Örtlund Leo  2001  BORLÄNGE  AY9701  25 m  29.48   
31  172  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  29.65   
32  55  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  29.75   
33  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  29.83   
34  62  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  25 m  30.15   
35  180  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  30.29   
36  219  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  30.65  EFT 
37  118  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  30.71   
38  77  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  30.89   
39  217  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  30.95   
40  61  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  25 m  30.97   
41  145  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  31.59   
42  21  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  31.76   
43  138  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m  31.93   
44  59  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  32.04   
45  176  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  50 m  32.41   
46  78  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  32.91   
47  147  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  33.48   
48  168  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  33.95   
49  146  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  34.70   
50  112  Andersson Ryan  2002  GÄVLE SS  AZ5302  25 m  35.06   
51  17  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  35.18   
52  128  Sjökvist Samuel  2005  GÄVLE SS  AQ0705  25 m  35.53   
53  Arola Ville  2005  BORLÄNGE  AF9705  25 m  35.73   
54  93  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  36.50   
55  208  Nyhlander Ossy  2005  SIM 77 HOF  AA0505  25 m  36.95   
56  188  Bröms Qintin  2003  SS MORA  AZ5703  25 m  36.98   
57  22  Solum Anton  2004  BORLÄNGE  AQ5104  25 m  37.24   
58  165  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  37.41   
59  90  Verner Sigge  2005  ESKILSTUNA  AM1305  25 m  37.99   
60  131  Wijker Oliver  2006  GÄVLE SS  AD2706  25 m  38.26   
61  142  Fahlin Liam  2003  KARLSKO SF  AO9303  25 m  38.72   
62  23  Storbacka Alex  2006  BORLÄNGE  AE6306  25 m  38.83   
63  60  Jansson Linus  2005  ESKILSTUNA  AM0305  25 m  41.59   
64  159  Osman Mohamed  2003  KARLSKO SF  AW4903  25 m  42.81   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 januari 2017 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  06:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner