2019-09-22   04:59:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

7_S
Gren 7, 200m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
194  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:00.10   
100  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  2:03.21   
97  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  2:05.54   
139  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  2:06.13   
86  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  2:09.25   
101  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  2:09.63   
191  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:09.65   
186  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:10.32   
113  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  2:10.70   
10  195  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:12.25   
11  132  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  2:12.47   
12  87  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  2:15.20   
13  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  2:15.36   
14  180  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  2:17.91   
15  124  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  2:19.24   
16  172  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  2:19.77   
17  25  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  2:20.83   
18  204  Grell Julius  2003  SANDVIKEN  AS9903  25 m  2:20.87   
19  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  2:21.06   
20  44  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  2:24.44   
21  10  Henry Örtlund Leo  2001  BORLÄNGE  AY9701  25 m  2:25.26   
22  61  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  25 m  2:25.64   
23  28  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  2:26.25   
24  75  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  2:26.30   
25  55  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  50 m  2:26.89   
26  62  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  25 m  2:28.04   
27  126  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  2:29.05   
28  118  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  2:29.11   
29  77  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  2:30.46   
30  181  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  2:31.00   
31  217  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  2:32.13   
32  83  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  2:32.15   
33  145  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  2:32.22   
34  54  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  2:33.70   
35  21  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  2:35.58   
36  138  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m  2:35.62   
37  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  2:36.07   
38  59  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  2:37.71   
39  219  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  2:38.55  EFT 
40  176  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  2:39.97   
41  168  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  2:40.93   
42  210  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  2:41.50   
43  147  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  2:43.52   
44  209  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  2:44.84   
45  17  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  2:49.77   
46  90  Verner Sigge  2005  ESKILSTUNA  AM1305  25 m  3:15.40   
47  Arola Ville  2005  BORLÄNGE  AF9705  25 m     
48  22  Solum Anton  2004  BORLÄNGE  AQ5104  25 m     
49  60  Jansson Linus  2005  ESKILSTUNA  AM0305  25 m     
50  93  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m     
51  128  Sjökvist Samuel  2005  GÄVLE SS  AQ0705  25 m    EFT 
52  159  Osman Mohamed  2003  KARLSKO SF  AW4903  25 m     
53  165  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 januari 2017 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  06:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner