2019-09-22   05:01:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

8_S
Gren 8, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
212  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  2:24.76   
50  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  2:31.32   
74  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  2:32.59   
72  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:33.02   
115  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  2:34.01   
174  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  2:34.80   
39  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  2:35.93   
218  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  2:36.26   
178  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  2:36.62   
10  143  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  2:36.68   
11  177  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  2:36.69   
12  69  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  2:36.71   
13  130  Sved Lovisa  2000  GÄVLE SS  AH5800  25 m  2:38.17   
14  216  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  2:38.55   
15  214  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  2:38.77   
16  166  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  2:39.35   
17  57  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  2:39.64   
18  56  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  2:39.93   
19  92  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  2:40.48   
20  156  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  2:40.61   
21  182  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  2:40.98   
22  43  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:41.45   
23  104  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  2:41.79   
24  184  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  2:41.83   
25  13  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  2:42.07   
26  66  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  2:42.51   
27  170  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  2:42.67   
28  103  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  2:42.69   
29  94  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  2:43.79   
30  185  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  2:44.48   
31  190  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  2:44.76   
32  73  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  2:45.47   
33  211  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  2:45.51   
34  198  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:45.55   
35  215  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  2:45.56   
36  33  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  2:46.80   
37  151  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  2:46.91   
38  89  Thorsén Matilda  2001  ESKILSTUNA  BF0801  25 m  2:47.62   
39  47  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  2:48.02   
40  136  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  2:48.44   
41  34  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  2:48.63   
42  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  2:49.18   
43  38  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  2:49.30   
44  116  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  2:49.74   
45  200  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  2:51.06   
46  123  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  2:52.06   
47  140  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  2:52.20   
48  213  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  2:52.70   
49  169  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  2:53.01   
50  197  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  2:53.01   
51  85  sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  25 m  2:55.07   
52  35  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  2:55.19   
53  63  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  2:55.88   
54  205  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  2:56.68   
55  179  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  2:56.72   
56  202  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  2:57.29   
57  193  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  2:59.88   
58  48  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  3:00.43   
59  129  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  3:00.87   
60  99  Engdahl Ida  2003  FALUN  AP3603  25 m  3:01.38   
61  102  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  3:01.40   
62  45  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  3:02.91   
63  220  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  3:03.25  EFT 
64  122  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  3:03.50   
65  68  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  3:04.93   
66  207  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  3:05.09   
67  127  Råstock Johanna  2001  GÄVLE SS  BV7801  25 m  3:07.07   
68  41  Persson Tea  2004  SK ENA  AC1404  25 m  3:07.93   
69  105  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  3:08.40   
70  37  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  3:09.81   
71  32  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  3:09.89   
72  67  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  3:10.50   
73  206  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  3:12.42   
74  125  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m  3:13.13   
75  76  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  25 m  3:13.91   
76  164  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  3:14.54   
77  51  Björkbacka Maja  2005  ESKILSTUNA  AU9205  25 m  3:16.12   
78  98  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  3:24.01   
79  71  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  3:24.99   
80  49  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  3:26.80   
81  29  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  25 m  3:27.74   
82  149  Johansson Paula  2004  KARLSKO SF  AR2404  25 m  3:31.78   
83  154  Löthgren Smilla  2004  KARLSKO SF  BA4404  25 m  3:32.30   
84  82  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  25 m  3:32.61   
85  65  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  3:37.86   
86  84  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  25 m  3:42.36   
87  91  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  50 m  3:43.53   
88  70  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  25 m     
89  148  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m     
90  192  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 januari 2017 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  06:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner