2019-09-20   12:50:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag den 28//1 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.50)

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tävling  Ungdoms GP 1/SUSS 2017    Utskriftsdatum  28 januari 2017   
  Tävlingsort  Borlänge    Utskriftstid  09:04   
  Arrangör  Borlänge Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  28 januari 2017         
 
 
 
Gren 2, 800m Frisim Herrar  Finaler (5) 
Beräknad start 10:24 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
217  Fredrik Karlsson  2004  AK4904  STRÄNGNÄS    25m   
210  Jacob Edberg  2003  AB1903  SÄFFLE SS    25m   
132  Marcus Ålenius  2001  AQ6901  GÄVLE SS    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
90  Sigge Verner  2005  AM1305  ESKILSTUNA    25m  14:11.09 
78  Samuel Paulson  2004  AG3504  ESKILSTUNA    50m  12:59.78 
59  Maximilian Holm  2005  AD7305  ESKILSTUNA    25m  12:00.52 
28  Hampus Frykman  2002  AC5502  BÅLSTA SK    25m  11:47.43 
54  Arman Dumanyan  2002  AR1702  ESKILSTUNA    25m  11:56.93 
55  Adam Fröjdfeldt  1999  AT1999  ESKILSTUNA    25m  12:54.70 
93  Eric Åhlén  2006  AA1506  ESKILSTUNA    25m  13:18.58 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
209  Jesper Andersson  2004  AD5504  SÄFFLE SS    25m  11:47.33 
62  Evert Jonsson  2003  AA0303  ESKILSTUNA    25m  11:32.55 
75  Alex Ly  2003  AE6103  ESKILSTUNA    25m  11:25.39 
118  Oliver Hjalmarsson Sarlind  2003  AN7503  GÄVLE SS    25m  11:00.59 
126  Melker Rosengren  2003  AR1903  GÄVLE SS    25m  11:24.68 
168  Filip Hedin  2003  AS1503  KARLSTAD    25m  11:31.74 
83  Carl Roos  2004  AB8104  ESKILSTUNA    25m  11:44.63 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
61  Eskil Jonsson  2003  AA5303  ESKILSTUNA    25m  10:57.06 
87  Sam Thai  1999  AU9999  ESKILSTUNA    25m  10:28.42 
153  Philip Löfbom  2003  AC0903  KARLSKO SF    25m  10:27.95 
171  August Mathisen  2001  AF5901  KARLSTAD    25m  10:02.50 
172  Ludvig Mathisen  2003  AD7903  KARLSTAD    25m  10:05.87 
77  Elias Paulson  2000  AS0900  ESKILSTUNA    25m  10:28.20 
124  Andreas Persson  2000  AT8100  GÄVLE SS    25m  10:41.79 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Marcus Nordh  2000  AS7900  BOLLNÄS SS    25m  10:00.34 
86  Viktor Syrén  2000  AH5900  ESKILSTUNA    25m  9:42.60 
163  Linus Andersson  2001  AP4301  KARLSTAD    25m  9:28.70 
162  David Albringer  2001  AF2101  KARLSTAD    25m  9:08.12 
121  Jakob Källquist  2001  AC0901  GÄVLE SS    25m  9:21.10 
113  Adam Carlsson  2001  AK1901  GÄVLE SS    25m  9:29.22 
180  Samuel Vestin  2002  AJ2502  KARLSTAD    25m  9:52.83 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 januari 2017 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  09:04 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner