2019-09-20   12:48:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag den 28//1 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.50)

Heatlista Gren 4
Heatlista 
 
  Tävling  Ungdoms GP 1/SUSS 2017    Utskriftsdatum  28 januari 2017   
  Tävlingsort  Borlänge    Utskriftstid  09:04   
  Arrangör  Borlänge Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  28 januari 2017         
 
 
 
Gren 4, 100m Fjärilsim Herrar  Finaler (5) 
Beräknad start 11:58 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
181  Hampus Bjärud  2001  AF6301  LUDVIKA SS    25m   
22  Anton Solum  2004  AQ5104  BORLÄNGE    25m  1:49.88 
176  Elias Sjölander  2003  AO3903  KARLSTAD    25m  1:37.38 
17  Timothy Manns-Ståhl  2004  AC3504  BORLÄNGE    25m  1:43.05 
145  Noel Hodberg  2002  AS7302  KARLSKO SF    25m   
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
147  Gabriel Hökemyr  2002  AV0502  KARLSKO SF    25m  1:36.93 
21  Daniel Ruijs  2004  AE5504  BORLÄNGE    25m  1:27.62 
Elias Gustavsson  2002  AR2702  BORLÄNGE    25m  1:27.03 
61  Eskil Jonsson  2003  AA5303  ESKILSTUNA    25m  1:21.30 
219  Henrik Tran  2004  AC0704  ESKILSTUNA    25m  1:22.56 
146  Oskar Högqvist  2003  AN1703  KARLSKO SF    25m  1:27.55 
209  Jesper Andersson  2004  AD5504  SÄFFLE SS    25m  1:34.49 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Martin Schön  2003  AJ9703  BOLLNÄS SS    25m  1:17.38 
62  Evert Jonsson  2003  AA0303  ESKILSTUNA    25m  1:16.35 
25  Marcus Tägtström  2002  AE8702  BORLÄNGE    25m  1:14.05 
77  Elias Paulson  2000  AS0900  ESKILSTUNA    25m  1:12.59 
217  Fredrik Karlsson  2004  AK4904  STRÄNGNÄS    25m  1:13.88 
Marcus Nordh  2000  AS7900  BOLLNÄS SS    25m  1:14.61 
75  Alex Ly  2003  AE6103  ESKILSTUNA    25m  1:16.69 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
124  Andreas Persson  2000  AT8100  GÄVLE SS    25m  1:11.49 
101  Tim Hansson  2001  AM7101  FALUN    25m  1:07.73 
163  Linus Andersson  2001  AP4301  KARLSTAD    25m  1:06.06 
171  August Mathisen  2001  AF5901  KARLSTAD    25m  1:04.99 
97  Henrik Bransell  1999  AG2599  FALUN    25m  1:05.69 
117  Carl Hansson  2003  AE9703  GÄVLE SS    25m  1:07.48 
87  Sam Thai  1999  AU9999  ESKILSTUNA    25m  1:11.44 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
191  Lukas Hill  1999  AH6999  SS MORA    25m  1:04.69 
86  Viktor Syrén  2000  AH5900  ESKILSTUNA    25m  1:04.50 
195  Elias Persson  2002  AA7502  SS MORA    25m  1:03.11 
194  Edvin Persson  1999  AI9399  SS MORA    25m  57.66 
121  Jakob Källquist  2001  AC0901  GÄVLE SS    25m  1:01.44 
162  David Albringer  2001  AF2101  KARLSTAD    25m  1:03.56 
139  Igor Blagojevic  2000  AG5700  KARLSKO SF    25m  1:04.62 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 januari 2017 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  09:04 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner