2019-09-20   12:46:50
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag den 28//1 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.50)

1_S
Gren 1, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
74  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  59.84   
56  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  1:01.01   
212  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:01.22   
174  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:01.47   
187  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:01.96   
115  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:02.57   
150  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  1:02.85   
106  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:03.05   
72  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:03.08   
10  218  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  1:03.55   
11  13  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:03.90  EFT 
12  92  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  1:04.15   
13  50  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:04.23   
14  34  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  1:04.40   
15  185  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:04.42   
16  211  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:04.42   
17  170  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  1:04.55   
18  214  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:04.55   
19  178  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:04.65   
20  184  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:04.74   
21  151  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  1:04.88   
22  130  Sved Lovisa  2000  GÄVLE SS  AH5800  25 m  1:04.92   
23  66  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:04.93   
24  43  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:05.03   
25  95  Bikhnevich Lera  1999  FALUN  BS3899  25 m  1:05.20   
26  73  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  1:05.23   
27  103  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:05.27   
28  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  1:05.35   
29  96  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:05.52   
30  104  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:05.90   
31  156  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  1:05.97   
32  166  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  1:06.06   
33  143  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  1:06.20   
34  182  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  1:06.57   
35  69  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  1:06.58   
36  89  Thorsén Matilda  2001  ESKILSTUNA  BF0801  25 m  1:06.61   
37  177  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  1:06.63   
38  215  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  1:06.81   
39  198  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:06.87   
40  46  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  1:06.89   
41  40  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:06.93   
42  94  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:07.55   
43  199  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  25 m  1:07.85   
44  47  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  1:07.96   
45  38  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  1:08.01   
46  213  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  1:08.08   
47  136  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:08.77   
48  169  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  1:08.83   
49  197  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:08.92   
50  179  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  1:09.64   
51  63  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  1:09.78   
52  37  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:09.93   
53  190  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:10.06   
54  193  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:10.37   
55  205  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  1:10.53   
56  116  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:10.65   
57  48  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  1:10.83   
58  155  Medeskog Frida  2003  KARLSKO SF  BN7403  25 m  1:10.92   
59  123  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:11.08   
60  202  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  1:11.45   
61  85  sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  25 m  1:11.89   
62  122  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:12.54   
63  220  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  1:12.62  EFT 
64  79  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  1:13.10   
65  45  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  1:13.32   
66  41  Persson Tea  2004  SK ENA  AC1404  25 m  1:13.60   
67  207  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  1:13.74   
68  200  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  1:14.36   
69  137  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  1:14.51   
70  129  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  1:14.54   
71  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  1:14.70   
72  32  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  50 m  1:14.76   
73  67  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  1:14.77   
74  125  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m  1:14.77   
75  53  Brattberg Maja  2005  ESKILSTUNA  AK7205  25 m  1:14.85   
76  127  Råstock Johanna  2001  GÄVLE SS  BV7801  25 m  1:15.87   
77  105  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:16.03   
78  192  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  1:16.69   
79  206  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  1:17.11   
80  164  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  50 m  1:17.87   
81  68  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  1:18.07   
82  16  Lövstrand Emilia  2002  BORLÄNGE  AY8602  50 m  1:18.94   
83  76  Maultasch Felicia  2003  ESKILSTUNA  BF6203  25 m  1:19.31   
84  148  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  1:20.01   
85  80  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  1:20.12   
86  203  Enebrink Filippa  2004  SANDVIKEN  AN3604  25 m  1:20.48   
87  71  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  25 m  1:21.51   
88  29  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  25 m  1:21.58   
89  152  Lekberg Thea  2004  KARLSKO SF  AR0404  25 m  1:22.50   
90  51  Björkbacka Maja  2005  ESKILSTUNA  AU9205  25 m  1:22.92   
91  65  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  1:24.35   
92  149  Johansson Paula  2004  KARLSKO SF  AR2404  25 m  1:24.61   
93  49  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  1:25.77   
94  91  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  25 m  1:26.61   
95  222  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m  1:27.45  EFT 
96  84  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  25 m  1:27.93   
97  82  Roos Alice  2007  ESKILSTUNA  AA7407  25 m  1:28.16   
98  154  Löthgren Smilla  2004  KARLSKO SF  BA4404  25 m  1:28.73   
99  18  Mortazavi Elena  2004  BORLÄNGE  BM6804  25 m  1:29.75   
100  70  Larsen Ronja  2006  ESKILSTUNA  BB2406  25 m  1:29.82   
101  223  Berner Clara  2004  KARLSTAD  BA4204  25 m  1:32.55  EFT 
102  114  Edring Maja  2002  GÄVLE SS  BX0802  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 januari 2017 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  06:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner