2019-09-20   12:50:59
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1 och SUSS - 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag den 28//1 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.50)

4_S
Gren 4, 100m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
194  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  57.66   
121  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:01.44   
195  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:03.11   
100  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  1:03.40   
162  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  1:03.56   
86  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  1:04.50   
139  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  1:04.62   
191  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:04.69   
171  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  1:04.99   
10  97  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  1:05.69   
11  163  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  1:06.06   
12  117  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:07.48   
13  101  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  1:07.73   
14  183  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:09.50   
15  87  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  1:11.44   
16  124  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  1:11.49   
17  204  Grell Julius  2003  SANDVIKEN  AS9903  25 m  1:12.34   
18  77  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  1:12.59   
19  217  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  1:13.88   
20  25  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:14.05   
21  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  1:14.61   
22  62  Jonsson Evert  2003  ESKILSTUNA  AA0303  25 m  1:16.35   
23  75  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:16.69   
24  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:17.38   
25  44  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:18.92   
26  61  Jonsson Eskil  2003  ESKILSTUNA  AA5303  25 m  1:21.30   
27  219  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  1:22.56  EFT 
28  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  1:27.03   
29  146  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  1:27.55   
30  21  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:27.62   
31  209  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  1:34.49   
32  147  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  1:36.93   
33  176  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  1:37.38   
34  17  Manns-Ståhl Timothy  2004  BORLÄNGE  AC3504  25 m  1:43.05   
35  22  Solum Anton  2004  BORLÄNGE  AQ5104  25 m  1:49.88   
36  10  Henry Örtlund Leo  2001  BORLÄNGE  AY9701  25 m     
37  145  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m     
38  181  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  28 januari 2017 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  06:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner