Startliste for Saltis-Cup 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Pass 2
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
Saltis Cup 2016 |
|
Utskriftsdatum |
06 november 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Saltsjöbaden |
|
Utskriftstid |
14:46 |
|
|
Arrangör |
Saltsjöbadens IF Simning |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 november 2016 |
|
|
|
|
Gren 18, 100m Frisim Damer |
Finaler (11) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
2 |
Stella Mörfelt |
2000 |
BS9200 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
43 |
3 |
Emma Eriksson |
2001 |
|
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
168 |
4 |
Thea Asp |
2001 |
|
SKK |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
357 |
2 |
Jennifer Andersson |
2003 |
BX7403 |
HELLAS SK |
|
25m |
|
297 |
3 |
Deborah Araya |
2002 |
BU9802 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:34.84 |
294 |
4 |
Alma Söderqvist |
2003 |
BS7803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:35.22 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
302 |
1 |
Amna Hojlas |
2002 |
BS2602 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:31.27 |
278 |
2 |
Ebba Hedman |
2003 |
BL3203 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:29.06 |
24 |
3 |
Emma Wendt |
2002 |
BU8602 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:28.29 |
49 |
4 |
Mathilda Malmström |
2002 |
BQ9202 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:28.76 |
362 |
5 |
Eleonor Rosengart |
2000 |
AS3200 |
HELLAS SK |
|
25m |
1:29.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
375 |
1 |
Jocelyn Sepp |
2002 |
BW3402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:24.78 |
344 |
2 |
Sofia Preste |
2003 |
CA7403 |
SS04 |
|
25m |
1:23.52 |
363 |
3 |
Rebecka Rosengart |
2001 |
AJ2601 |
HELLAS SK |
|
25m |
1:21.58 |
319 |
4 |
Adéla Darvish |
2003 |
BX0203 |
SS04 |
|
25m |
1:22.68 |
323 |
5 |
Ronja Engström |
2002 |
BJ7802 |
SS04 |
|
50m |
1:23.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
242 |
1 |
Ella Faleij |
2003 |
BI0403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:19.65 |
343 |
2 |
Agnes Nyberg |
2002 |
BP8602 |
SS04 |
|
25m |
1:18.75 |
296 |
3 |
Josefina Agrest |
1999 |
BK7699 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:17.76 |
312 |
4 |
Maja Berngrim |
2003 |
BR5403 |
SS04 |
|
25m |
1:18.06 |
324 |
5 |
Maryam Forghani |
2002 |
BW3602 |
SS04 |
|
25m |
1:19.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
41 |
1 |
Linn Andersson |
1999 |
BS3299 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:14.66 |
331 |
2 |
Anna Jonsson |
2002 |
BP6602 |
SS04 |
|
25m |
1:13.91 |
133 |
3 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
25m |
1:13.62 |
51 |
4 |
Emma Pettersson |
2001 |
AV2201 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:13.90 |
246 |
5 |
Kajsa Iwarsson |
2003 |
BA9403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:14.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Bonnie Ingemarson |
2002 |
BU6202 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:13.29 |
67 |
2 |
Mimmi Busck |
2001 |
AH0601 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:11.33 |
338 |
3 |
Andrea Mitrovic |
2002 |
BC7802 |
SS04 |
|
25m |
1:09.99 |
134 |
4 |
Matilda Högberg-Klang |
2000 |
AU3600 |
SKURU IK |
|
25m |
1:10.03 |
320 |
5 |
Jessica Edlundh |
2002 |
BC3402 |
SS04 |
|
25m |
1:12.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
71 |
1 |
Alma Cyrus |
2003 |
AN4603 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:09.86 |
172 |
2 |
Hilma Brunnberg |
2003 |
BI0603 |
SKK |
|
25m |
1:09.18 |
311 |
3 |
Frida Berndtson |
2000 |
BC3600 |
SS04 |
|
25m |
1:08.91 |
224 |
4 |
Linnéa Teljstedt |
2003 |
AZ6203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:09.18 |
155 |
5 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
1:09.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
135 |
1 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
SKURU IK |
|
25m |
1:08.42 |
54 |
2 |
Tova Sjöberg |
2001 |
BC3401 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:08.07 |
117 |
3 |
Josefin Almgren |
2002 |
AX0602 |
SKURU IK |
|
50m |
1:06.85 |
66 |
4 |
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:07.71 |
288 |
5 |
Matilda Ringbom |
2003 |
AX6803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:08.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
1 |
Amanda Malmsten |
2000 |
AT8600 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:06.67 |
152 |
2 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:06.27 |
222 |
3 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:05.56 |
75 |
4 |
Louise Ericsson |
2001 |
AN8601 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:05.83 |
300 |
5 |
Sophie Dellmark |
2001 |
AO8801 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:06.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
154 |
1 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
1:05.47 |
65 |
2 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:03.76 |
77 |
3 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:02.26 |
119 |
4 |
Andrea Belin |
2000 |
BR9800 |
SKURU IK |
|
25m |
1:03.65 |
193 |
5 |
Nora Segerström |
2002 |
BM0802 |
SKK |
|
25m |
1:03.98 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
06 november 2016 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening |
Utskriftstid |
14:46 |
|