Program för UGP1 2017 -Eslöv och ebo sprint cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 15:00
Gren 6, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
17 - 18 år |
1 | 108 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 1:07.48 | |
2 | 187 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | AC2800 | 25 m | 1:13.47 | |
3 | 123 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 1:15.85 | |
4 | 197 | Ohlsson Wilma | 2000 | SK TRITON | AC6800 | 25 m | 1:17.51 | |
5 | 131 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 1:24.03 | |
6 | 207 | Öhlin Nora | 2000 | SK TRITON | BR1400 | 25 m | 1:29.65 |
16 år |
1 | 46 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 25 m | 1:07.15 | |
2 | 217 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | AE6401 | 25 m | 1:07.89 | |
3 | 180 | Björkman Karin | 2001 | SK TRITON | AD9401 | 25 m | 1:10.79 | |
4 | 44 | Norell Dahlqvist Kajsa | 2001 | HÖGANÄS SS | AV2401 | 25 m | 1:11.28 | |
5 | 138 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 1:11.73 | |
6 | 178 | von Buxhoeveden Ulrika | 2001 | SJÖBO SS | AQ4601 | 25 m | 1:14.09 | |
7 | 125 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 25 m | 1:14.25 | |
8 | 212 | Flodmark Klara | 2001 | ÄNGELHOLM | AE4201 | 25 m | 1:14.76 | |
9 | 62 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | AX0401 | 25 m | 1:14.88 | |
10 | 82 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 25 m | 1:19.40 | |
11 | 189 | Jartelius Felicia | 2001 | SK TRITON | AS6601 | 25 m | 1:21.26 | |
12 | 205 | Stålhammar Emilia | 2001 | SK TRITON | BD7601 | 25 m | 1:22.36 |
15 år |
1 | 160 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | AB3802 | 25 m | 1:06.45 | |
2 | 54 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 1:11.89 | |
3 | 56 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 1:14.64 | |
4 | 227 | Sandberg Alma | 2002 | ÄNGELHOLM | AU3802 | 25 m | 1:15.41 | |
5 | 49 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 25 m | 1:15.42 | |
6 | 4 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 1:17.08 | |
7 | 59 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 1:17.10 | |
8 | 51 | Delen Abrahamsson Agnes | 2002 | KK KARPEN | AQ3602 | 25 m | 1:20.11 | |
9 | 204 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 25 m | 1:27.21 | |
10 | 30 | Bardelli Arianna | 2002 | HÖGANÄS SS | BQ8602 | 25 m | 1:29.04 | |
11 | 202 | Schmidt Matilda | 2002 | SK TRITON | AO4402 | 25 m | 1:30.18 |
14 år |
1 | 88 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 25 m | 1:07.26 | |
2 | 98 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 1:09.88 | |
3 | 183 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 1:12.29 | |
4 | 45 | Tufvesson Alice | 2003 | HÖGANÄS SS | AX5403 | 25 m | 1:12.58 | |
5 | 101 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 1:13.90 | |
6 | 109 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 1:15.27 | |
7 | 201 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | AG4603 | 25 m | 1:17.73 | |
8 | 252 | Bernspång Cornelia | 2003 | TYRINGE SS | AW7603 | 25 m | 1:17.93 | |
9 | 209 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | AR1403 | 25 m | 1:18.95 | |
10 | 169 | Persson Tilde | 2003 | SJÖBO SS | AC5403 | 25 m | 1:19.31 | |
11 | 153 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | BK3403 | 25 m | 1:19.34 | |
12 | 29 | Andersson Julia | 2003 | HÖGANÄS SS | AP9803 | 25 m | 1:20.82 | |
13 | 234 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | AP5403 | 25 m | 1:23.89 | |
14 | 146 | Ruzic Michaela | 2003 | S 71 | AG8203 | 25 m | 1:24.99 | |
15 | 20 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 1:26.50 | |
16 | 148 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 25 m | 1:26.53 | |
17 | 53 | Lamminsaari Mila | 2003 | KK KARPEN | BN3603 | 25 m | 1:26.93 | |
18 | 243 | Kjellin Elma | 2003 | ESLÖVS SS | AT5203 | 25 m | 1:27.55 | |
19 | 144 | Olofsson Emmy | 2003 | S 71 | AY4403 | 25 m | 1:30.42 | |
20 | 102 | Moreau Fanny | 2003 | LANDSKRONA | AF3603 | 25 m | 1:33.01 | |
21 | 134 | Christiansen Frida | 2003 | S 71 | AE0603 | 25 m | 1:36.99 | |
22 | 219 | Johansson Ellen | 2003 | ÄNGELHOLM | BF1203 | 25 m | 1:37.96 |
13 år |
1 | 194 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | AG1204 | 25 m | 1:12.58 | |
2 | 182 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | AW1804 | 25 m | 1:14.81 | |
3 | 91 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 25 m | 1:15.74 | |
4 | 250 | D´ Aubigné Tindra | 2004 | HÖRBY SK | AQ1204 | 25 m | 1:20.03 | |
5 | 208 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 25 m | 1:20.40 | |
6 | 223 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 1:21.32 | |
7 | 237 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 25 m | 1:22.26 | |
8 | 7 | Nell Linnea | 2004 | SS DELFIN | AD1804 | 25 m | 1:23.09 | |
9 | 96 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 1:23.51 | |
10 | 58 | Rohlin Lovisa | 2004 | KK KARPEN | AB9404 | 25 m | 1:24.15 | |
11 | 233 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | BF3604 | 25 m | 1:30.76 | |
12 | 36 | Holst Gerløv Ida | 2004 | HÖGANÄS SS | BF4404 | 25 m | 1:30.77 | |
13 | 147 | Sköld Olivia | 2004 | S 71 | BI9804 | 25 m | 1:31.19 | |
14 | 231 | Zander Felicia | 2004 | ÄNGELHOLM | BK9804 | 25 m | 1:34.14 | |
15 | 43 | Mattsson Gabriella | 2004 | HÖGANÄS SS | BF7204 | 25 m | 1:36.19 | |
16 | 116 | Thell Elsa | 2004 | LANDSKRONA | AY5804 | 25 m | 1:39.56 |
12 år och yngre |
1 | 181 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | AD2205 | 25 m | 1:19.50 | |
2 | 106 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 25 m | 1:27.28 | |
3 | 111 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 1:27.47 | EFT |
4 | 90 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 25 m | 1:28.50 | |
5 | 113 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 1:30.99 | |
6 | 193 | Nilsson Jenny | 2005 | SK TRITON | AV9805 | 25 m | 1:33.77 | |
7 | 143 | Olofsson Alva | 2005 | S 71 | AD6605 | 25 m | 1:35.79 | |
8 | 114 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 50 m | 1:38.64 | |
9 | 92 | Eliasson Thowe | 2006 | LANDSKRONA | AF6206 | 25 m | 1:44.12 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 27 januari 2017 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap | Utskriftstid | 18:28 |