Ohjelma ENA Games 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
ENA Games |
|
Utskriftsdatum |
22 januari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
09:16 |
|
|
Arrangör |
SK ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 januari 2017 |
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Damer |
Försök (10) |
Sponsor: ICA Supermarket Stjärnköp |
|
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Alexandra Nordgren |
2004 |
BN6804 |
SKURU IK |
|
25m |
2:09.89 |
90 |
2 |
Olivia Nyberg Borgelin |
2003 |
BT5603 |
SKURU IK |
|
25m |
1:50.20 |
45 |
3 |
Anna Lithell |
2001 |
BD4201 |
SALA SS |
|
50m |
1:48.26 |
210 |
4 |
Wilma Pettersson |
2004 |
BD4804 |
HK SIM |
|
25m |
1:48.90 |
102 |
5 |
Nora Östman |
2004 |
BM1604 |
SKURU IK |
|
25m |
1:55.25 |
40 |
6 |
Ivy Hongwilai |
2002 |
BX6202 |
SALA SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
163 |
1 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:46.42 |
24 |
2 |
Elina Widén |
2003 |
BG0203 |
GIMO SS |
|
25m |
1:45.21 |
207 |
3 |
Frida Lundström |
2002 |
BA2602 |
HK SIM |
|
25m |
1:43.34 |
159 |
4 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:44.34 |
29 |
5 |
Alice Nordén |
2003 |
BM6203 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:45.99 |
215 |
6 |
Julia Åkerstrand |
2004 |
BC6604 |
HK SIM |
|
25m |
1:47.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
119 |
1 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:41.65 |
142 |
2 |
Celina Hoffner |
2004 |
AX1604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:41.53 |
175 |
3 |
Matilda Tukler |
2004 |
AU0404 |
UPSALA S |
|
25m |
1:41.20 |
204 |
4 |
Evelina Larsson |
2002 |
BA1602 |
HK SIM |
|
25m |
1:41.50 |
147 |
5 |
Ester Inghammar |
2002 |
BV0602 |
UPSALA S |
|
25m |
1:41.63 |
82 |
6 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
SKURU IK |
|
25m |
1:42.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
8 |
1 |
Alice Johansson |
2003 |
AJ0603 |
SK ENA |
|
25m |
1:39.52 |
132 |
2 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:39.09 |
48 |
3 |
Linn Nilsson |
2003 |
BV5403 |
SALA SS |
|
25m |
1:37.66 |
46 |
4 |
Carolina Modig |
2003 |
BG5403 |
SALA SS |
|
25m |
1:38.88 |
68 |
5 |
Ida Edvinsson |
2004 |
AE0804 |
SKURU IK |
|
25m |
1:39.39 |
91 |
6 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
25m |
1:40.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Elin Eriksson |
2004 |
AY5404 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:36.80 |
183 |
2 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:35.89 |
124 |
3 |
Linnea Bergqvist |
2003 |
AT0203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.79 |
160 |
4 |
Alva Olsson |
2002 |
BS5802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:35.68 |
170 |
5 |
Elsa Stjerna |
2004 |
AX5604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.28 |
77 |
6 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
25m |
1:36.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
157 |
1 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.19 |
72 |
2 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
1:32.83 |
75 |
3 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:31.81 |
65 |
4 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:32.43 |
182 |
5 |
Amanda Viksten |
2004 |
AK8604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.88 |
4 |
6 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
25m |
1:34.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Leia Eriksson |
2004 |
BB6804 |
SALA SS |
|
25m |
1:31.65 |
141 |
2 |
Vera Hermansson |
2003 |
AY1603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:29.84 |
154 |
3 |
Jonna Löding |
2002 |
BE4202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:29.37 |
30 |
4 |
Elise Tegin |
2004 |
AL2804 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:29.49 |
134 |
5 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:31.07 |
79 |
6 |
Matilda Högberg-Klang |
2000 |
AU3600 |
SKURU IK |
|
25m |
1:31.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
149 |
1 |
Tilde Lantz |
2004 |
AX3604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:27.27 |
197 |
2 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
1:23.10 |
16 |
3 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
1:16.83 |
26 |
4 |
Elin Waara |
1997 |
BD3497 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:20.00 |
84 |
5 |
Filippa Lindskog |
2004 |
AL6404 |
SKURU IK |
|
25m |
1:25.38 |
145 |
6 |
Sofia Högdin |
2004 |
BA3404 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:27.00 |
214 |
2 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:22.51 |
118 |
3 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:16.44 |
74 |
4 |
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
SKURU IK |
|
25m |
1:18.95 |
181 |
5 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.67 |
208 |
6 |
Ellen Olsson |
2002 |
AV3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:28.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
36 |
1 |
Elvira Dalin |
2003 |
AO8803 |
SALA SS |
|
25m |
1:26.46 |
100 |
2 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
1:20.07 |
178 |
3 |
Lina Westerlund |
1995 |
BD5295 |
UPSALA S |
|
25m |
1:09.84 |
148 |
4 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.80 |
12 |
5 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
1:23.94 |
28 |
6 |
Lovisa Hodell |
2004 |
BD2604 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:27.82 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
22 januari 2017 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
Utskriftstid |
09:16 |
|