Program för NUSS yngre & äldre
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 40
|
Tävling |
NUSS Äldre och Yngre 50 m 2017 |
|
Utskriftsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Norrköping |
|
Utskriftstid |
21:27 |
|
|
Arrangör |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 40, 100m Bröstsim Damer 12-13 |
Finaler (3) |
12 - 13 år: Julia Månsson (2002) 1:16.63 2015-07-04 |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
179 |
1 |
Erica Segerström |
2004 |
AR9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:30.96 |
218 |
2 |
Isabelle Frisk |
2004 |
BN5804 |
LASS |
|
25m |
1:30.36 |
230 |
3 |
Märta Högfeldt |
2005 |
AM0805 |
LASS |
|
25m |
1:28.75 |
138 |
4 |
Matilda Nilsson |
2004 |
AD0804 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:27.75 |
115 |
5 |
Alba Arberg |
2005 |
AA1405 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:28.02 |
61 |
6 |
Susanne Steinnes |
2005 |
|
Madla SK |
|
50m |
1:29.08 |
421 |
7 |
Astrid Engström |
2004 |
AK0604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.81 |
396 |
8 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:31.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
311 |
1 |
Emilia Eriksson |
2004 |
AG3604 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:27.63 |
326 |
2 |
Ebba Bladh Hazard |
2004 |
AC5204 |
NKK |
|
25m |
1:27.44 |
68 |
3 |
Tove Gustafsson |
2004 |
AH7204 |
ALVESTA SS |
|
25m |
1:26.23 |
258 |
4 |
Hanna Persson |
2004 |
AF2204 |
LASS |
|
25m |
1:24.71 |
217 |
5 |
Alice Fransson |
2004 |
AF4804 |
LASS |
|
25m |
1:25.96 |
131 |
6 |
Moa Holmquist |
2004 |
AG1604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:27.03 |
224 |
7 |
Olivia Gustafsson |
2004 |
AA8604 |
LASS |
|
50m |
1:27.45 |
225 |
8 |
Elin Heimdahl |
2004 |
BN5404 |
LASS |
|
25m |
1:27.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
150 |
1 |
Wilma Svensson |
2004 |
AG6604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:23.99 |
76 |
2 |
Amanda Johansson |
2005 |
AI3605 |
DEJE SS |
|
25m |
1:22.80 |
95 |
3 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
1:21.92 |
59 |
4 |
Karianne Auestad-Kjellsen |
2004 |
|
Madla SK |
|
50m |
1:19.31 |
411 |
5 |
Filippa Eklund |
2004 |
AS6204 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:19.68 |
60 |
6 |
Inger Sandvold |
2004 |
|
Madla SK |
|
50m |
1:22.74 |
419 |
7 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:23.50 |
83 |
8 |
Hannah Lilja |
2004 |
AE2604 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:24.04 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
30 juni 2017 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
21:27 |
|