Startliste for NUSS yngre & äldre
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
90_S
Gren 90, 800m Frisim Damer 20 oy |
|
20 år och yngre: Madelene Andersson (1995) 9:36.45 2010-07-06 |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
227 |
Stark Angelica |
1999 |
JÖNKÖPING |
AA7699 |
25 m |
9:26.66 |
|
2 |
378 |
Palm Andrea |
2000 |
LASS |
AF7200 |
25 m |
9:27.59 |
|
3 |
159 |
Aminoff Tindra |
2003 |
ELFSBORG |
AU5403 |
25 m |
9:35.91 |
|
4 |
2 |
Ask Tiril |
2003 |
Bergen SLK |
|
50 m |
9:53.53 |
|
5 |
7 |
Alme Jensen Elise |
2002 |
Bergen SLK |
|
50 m |
9:58.72 |
|
6 |
171 |
Häll Thilda |
2005 |
ELFSBORG |
AE5205 |
50 m |
10:04.35 |
|
7 |
530 |
Cullberg Emma |
2002 |
ÖSA |
BA8202 |
25 m |
10:06.33 |
|
8 |
502 |
Båvenäs Sofia |
2002 |
VÄSTERÅS |
AD9802 |
25 m |
10:10.68 |
|
9 |
12 |
Rotseth Stine |
2003 |
Bergen SLK |
|
50 m |
10:12.71 |
|
10 |
5 |
Hovden Eidheim Tine |
2003 |
Bergen SLK |
|
50 m |
10:24.33 |
|
11 |
6 |
Pleym Grønhaug Marte |
2004 |
Bergen SLK |
|
50 m |
10:24.80 |
|
12 |
473 |
Flaa Lisa |
2002 |
NÄSSJÖ |
AC3102 |
25 m |
10:30.91 |
|
13 |
493 |
Vråmo Ellen |
2004 |
S 02 |
BF8604 |
50 m |
10:31.87 |
|
14 |
11 |
Merethe Lid Rasmuss Tonje |
2004 |
Bergen SLK |
|
50 m |
10:33.56 |
|
15 |
537 |
Pietsch Julia |
2005 |
ÖSA |
AB0605 |
25 m |
10:36.64 |
|
16 |
381 |
Persson Hanna |
2004 |
LASS |
AF2204 |
25 m |
10:38.63 |
|
17 |
485 |
Björklund Nora |
2003 |
OSKARSHAMN |
BA4803 |
25 m |
10:38.91 |
|
18 |
8 |
Jensen Una |
2001 |
Bergen SLK |
|
50 m |
10:40.34 |
|
19 |
293 |
Hellgren Ingrid |
2003 |
KARLSTAD |
AW1203 |
25 m |
10:40.52 |
|
20 |
286 |
Bakken Joline |
2005 |
KARLSTAD |
AC1405 |
50 m |
10:41.22 |
|
21 |
96 |
Homme Håland Asta |
2003 |
STAVANGER |
|
50 m |
10:41.58 |
|
22 |
542 |
Umbaeva Alina |
2005 |
ÖSA |
AG4605 |
25 m |
10:43.90 |
|
23 |
157 |
Budden Alicia |
2004 |
BÅLSTA SK |
AA5404 |
25 m |
10:44.19 |
|
24 |
301 |
Wahlstedt Miranda |
2006 |
KARLSTAD |
AA1606 |
50 m |
10:46.92 |
|
25 |
9 |
Maria Nilsen Thea |
2001 |
Bergen SLK |
|
50 m |
10:48.10 |
|
26 |
486 |
Ekström Ida |
2005 |
OSKARSHAMN |
AG3805 |
50 m |
10:52.97 |
|
27 |
302 |
Wilde Agnes |
2005 |
KARLSTAD |
BB4805 |
25 m |
10:53.27 |
|
28 |
10 |
Hosøy Nordås Tina |
2001 |
Bergen SLK |
|
50 m |
11:01.30 |
|
29 |
422 |
Bengtsson Emma |
2002 |
MOTALA SS |
AQ1502 |
25 m |
11:04.83 |
|
30 |
294 |
Johnson Alice |
2005 |
KARLSTAD |
AU2805 |
25 m |
11:07.86 |
|
31 |
476 |
Jansson Thea |
2003 |
NÄSSJÖ |
AO1603 |
25 m |
11:09.44 |
RES |
32 |
513 |
Myllylä Mira |
2002 |
VÄSTERÅS |
BL0202 |
25 m |
11:10.20 |
RES |
33 |
25 |
Hestad Thunæs Oline |
2006 |
Bergen SLK |
|
50 m |
11:24.64 |
RES |
34 |
373 |
Nilsson Elvira |
2004 |
LASS |
AF3804 |
25 m |
11:26.93 |
RES |
35 |
300 |
Segerström Erica |
2004 |
KARLSTAD |
AR9804 |
50 m |
11:27.76 |
RES |
36 |
437 |
Sjögren Greta |
2007 |
MOTALA SS |
AD2407 |
50 m |
11:28.47 |
RES |
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
19 juni 2018 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS |
Utskriftstid |
08:52 |
|