Program for Grand Prix 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 27, 200m Medley Men |
World Seniors: Ryan Lochte (1984) 1:54.00 2011-07-28 |
Europe Seniors: Laszlo Cseh (1985) 1:55.18 2009-07-29 |
Nation Seniors: Simon Sjdin (1986) 1:58.02 2013-07-31 |
Nation Juniors: Petter Fredriksson (1997) 2:01.84 2016-05-17 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Funktionsnedsttning | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 213 | Sjdin Simon | 1986 | SK NEPTUN | 50 m | 1:59.41 | ||
2 | 154 | Persson Erik | 1994 | KUNGSBACKA | 50 m | 2:00.96 | ||
3 | 75 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | 50 m | 2:04.09 | ||
4 | 212 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | 50 m | 2:04.25 | ||
5 | 333 | Kanth Linus | 1991 | VSTERS | 50 m | 2:05.33 | ||
6 | 305 | Trnqvist Samuel | 1997 | TBY SIM | 50 m | 2:05.77 | ||
7 | 301 | Ericsson Oskar | 1997 | TBY SIM | 50 m | 2:06.06 | ||
8 | 164 | Andersson Anton | 1993 | LASS | 50 m | 2:06.20 | ||
9 | 12 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:08.13 | ||
10 | 158 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 50 m | 2:08.61 | ||
11 | 33 | Rindshj Fredrik | 1999 | GLADSAXE | 50 m | 2:09.29 | ||
12 | 304 | Risnen Daniel | 1999 | TBY SIM | 50 m | 2:09.79 | ||
13 | 291 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | 50 m | 2:09.84 | ||
14 | 99 | Williamsson Olle | 1998 | HS | 50 m | 2:10.05 | ||
15 | 16 | Mller Jonathan | 1997 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:11.27 | ||
16 | 82 | Torola Miro | 1995 | GTEBORG | 50 m | 2:12.73 | ||
17 | 19 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:13.52 | ||
18 | 259 | Hareskog Ludwig | 1998 | SDERTLJE | 50 m | 2:13.96 | ||
19 | 334 | Steiner Lukas | 1998 | VSTERS | 50 m | 2:13.97 | ||
20 | 327 | Bjrkholm Filip | 1998 | VSTERS | 50 m | 2:14.91 | ||
21 | 117 | Talback Samuel | 2000 | JRFLLA S | 50 m | 2:14.93 | ||
22 | 191 | Westergren Mats | 1994 | MKK | 50 m | 2:14.97 | ||
23 | 306 | Forsstrm Erik | 1999 | UPSALA S | 50 m | 2:15.32 | ||
24 | 176 | Andersson Anton | 1997 | MKK | 50 m | 2:15.44 | ||
25 | 303 | Kruthammar David | 1997 | TBY SIM | 50 m | 2:16.01 | ||
26 | 100 | Norn Vosfeldt Petter | 1999 | HRNSAND | 50 m | 2:16.28 | ||
27 | 55 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBK | 50 m | 2:16.45 | ||
28 | 148 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | 50 m | 2:16.50 | ||
29 | 138 | Steindl Anton | 2000 | JNKPING | 50 m | 2:16.79 | ||
30 | 50 | Brnnum Joakim | 1997 | HOLBK | 50 m | 2:16.86 | ||
31 | 263 | Ny Hampus | 1990 | SDERTLJE | 50 m | 2:17.16 | ||
32 | 35 | Wedekind Timon | 1996 | GLADSAXE | 50 m | 2:17.34 | ||
33 | 34 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 2:17.54 | ||
34 | 116 | Swedenborg Gustav | 1998 | JRFLLA S | 50 m | 2:17.65 | ||
35 | 206 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | 50 m | 2:18.16 | ||
36 | 290 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHTTA | 50 m | 2:18.63 | ||
37 | 151 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | 50 m | 2:18.71 | ||
38 | 165 | Andersson Tom | 1998 | LASS | 50 m | 2:19.16 | ||
39 | 166 | Cyrn Petter | 1996 | LASS | 50 m | 2:19.32 | ||
40 | 227 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 50 m | 2:21.26 | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 27 januari 2017 |
Licensierad till: Malm Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 20:06 |