Startliste for Medley Race
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
VI39 Medley Race 2017 |
|
Udskriftsdato |
29 januar 2017 |
|
|
Stævne by |
Vallensbæk |
|
Udskriftstidspunkt |
08:38 |
|
|
Arrangør |
Vi39 svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 januar 2017 |
|
|
|
|
Løb 3, 100m Butterfly Damer |
Finaler (7) |
Sponsor: Østergaard VVS |
|
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
2 |
Kamilla Elisabeth Thorsen |
2007 |
0746AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
|
60 |
3 |
Safira Vestergaard |
2005 |
0516AJ |
GSK |
|
25m |
|
124 |
4 |
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
0758AA |
GLADSAXE |
|
25m |
|
52 |
5 |
Anna Østerby |
2005 |
0554AJ |
GSK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
78 |
1 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
25m |
|
94 |
2 |
Laura Kall |
2005 |
0594AO |
VI39 |
|
25m |
|
93 |
3 |
Lara Ghizzaui |
2007 |
0702AF |
VI39 |
|
25m |
|
144 |
4 |
Sofie Riis |
2005 |
0536AG |
AIF |
|
25m |
|
56 |
5 |
Petrea Hostrup Stærke |
2006 |
0664AD |
GSK |
|
25m |
|
122 |
6 |
Nathalie Overgaard |
2007 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
131 |
1 |
Rosa Rank Solhart |
2007 |
0762AD |
GLADSAXE |
|
25m |
|
148 |
2 |
Silja Mortensen |
2003 |
0342AU |
AIF |
|
25m |
|
116 |
3 |
Oline Ludvigsen |
2007 |
0768AA |
GLADSAXE |
|
25m |
|
80 |
4 |
Lykke Jørgensen |
2006 |
0632AH |
VI39 |
|
25m |
|
104 |
5 |
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
0768AE |
GLADSAXE |
|
25m |
|
77 |
6 |
Sarah Gudme |
2007 |
0738AE |
VI39 |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
59 |
1 |
Line Pedersen |
2005 |
0562AO |
GSK |
|
25m |
|
7 |
2 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
0646AE |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:30.00 |
115 |
3 |
Sofie Emilie Lange |
2007 |
0702AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:08.01 |
127 |
4 |
Bianca Roos |
2006 |
0622AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:15.42 |
101 |
5 |
Maja Damkjær Bartels |
2006 |
0656AL |
GLADSAXE |
|
25m |
2:36.23 |
32 |
6 |
Malouca Laura Bruun |
2007 |
0714AF |
GSK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
106 |
1 |
Maria Claudia S. Hansen |
2006 |
0662AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:04.36 |
8 |
2 |
Sarah Højlund |
2006 |
0684AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:00.27 |
87 |
3 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
25m |
1:50.43 |
128 |
4 |
Henriette Roos |
2006 |
0602AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:56.88 |
61 |
5 |
Regitze Rosenkrantz |
2006 |
0692AG |
GSK |
|
25m |
2:02.12 |
9 |
6 |
Johanna Rasmussen |
2006 |
0632AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:04.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
134 |
1 |
Maise Trærup Tychsen |
2006 |
0614AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:47.20 |
57 |
2 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
1:45.92 |
103 |
3 |
Monika Dragieva |
2006 |
0688AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:36.69 |
54 |
4 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
1:40.95 |
125 |
5 |
Kamma Rasmussen |
2006 |
0686AD |
GLADSAXE |
|
50m |
1:46.37 |
38 |
6 |
Katharina Beyer Hansen |
2006 |
0674AH |
GSK |
|
25m |
1:48.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
53 |
1 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
1:26.57 |
150 |
2 |
Lærke Blond |
2003 |
0362aw |
VI39 |
|
25m |
1:23.64 |
89 |
3 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
1:18.31 |
90 |
4 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
1:22.23 |
51 |
5 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
GSK |
|
25m |
1:25.85 |
79 |
6 |
Alma Møller-Ern |
2006 |
0662AB |
VI39 |
|
25m |
1:28.55 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
29 januar 2017 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 |
Udskriftstidspunkt |
08:38 |
|