Program for Märsky Meet 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Startlist Event 1
|
Competition name |
Mrsky Meet |
|
Print Date |
10 keskuu 2017 |
|
|
Competition place |
Helsinki |
|
Print Time |
15:04 |
|
|
Organizer |
Helsingfors Simsllskap |
|
|
|
|
|
Pool |
50m |
|
|
|
|
|
Competition date |
10 keskuu 2017 |
|
|
|
|
Event 1, 200m Freestyle Men |
Finals (3) |
World Seniors: Paul BIEDERMANN (1986) 1:42.00 2009-07-28 |
Nation Seniors: Antti Kasvio (1973) 1:47.11 1993-08-03 |
|
Heat 1 (3) |
|
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Original |
Time |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Antti Komu |
2003 |
03B197 |
SiWa |
|
50m |
3:03.54 |
3:03.54 |
3 |
Oscar Taht |
2003 |
03A143 |
SiWa |
|
50m |
2:44.52 |
2:44.52 |
4 |
Kasper Holopainen |
2003 |
03A423 |
NumKis |
|
50m |
2:29.02 |
2:29.02 |
5 |
Miro Merinen |
2003 |
03A695 |
SiWa |
|
50m |
2:30.16 |
2:30.16 |
6 |
Tuomas Vihavainen |
2003 |
03B082 |
SiWa |
|
50m |
2:56.83 |
2:56.83 |
7 |
Antti Leiponen |
1998 |
98A235 |
JUK |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Original |
Time |
|
0 |
Joonas Cranston |
2003 |
03B233 |
NumKis |
|
50m |
2:27.10 |
2:27.10 |
1 |
Ville Lauslahti |
2001 |
01A254 |
Cetus |
|
25m |
2:21.25 |
2:25.25 |
2 |
Bruce Clayhills |
1997 |
97A983 |
HSS |
|
50m |
2:13.82 |
2:13.82 |
3 |
Joonatan Lindfors |
1999 |
99A765 |
Cetus |
|
50m |
2:12.14 |
2:12.14 |
4 |
Niko Mkel |
1998 |
98A679 |
RiUS |
|
25m |
2:03.00 |
2:07.00 |
5 |
Ossi Kleimola |
2001 |
01A663 |
KoU |
|
50m |
2:09.02 |
2:09.02 |
6 |
Lassi Haimi |
2003 |
03A559 |
HSS |
|
50m |
2:13.05 |
2:13.05 |
7 |
Elias Saarinen |
2002 |
02A084 |
RiUS |
|
25m |
2:21.02 |
2:25.02 |
8 |
Aaro Hmlinen |
2002 |
02A237 |
LaUS |
|
25m |
2:21.86 |
2:25.86 |
9 |
Julius Nyberg |
2002 |
02A459 |
JIlves |
|
50m |
2:28.23 |
2:28.23 |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Original |
Time |
|
0 |
Rasmus Virta |
1998 |
98B044 |
Cetus |
|
25m |
2:01.79 |
2:05.79 |
1 |
Werneri Koskinen |
1998 |
98A828 |
UiTa |
|
50m |
2:04.96 |
2:04.96 |
2 |
Danila Dobrzhanskiy |
1998 |
98B028 |
SWIM |
|
25m |
1:58.24 |
2:02.24 |
3 |
Waltteri Rintala |
1998 |
98A699 |
RaisU |
|
25m |
1:52.83 |
1:56.83 |
4 |
Eetu Piiroinen |
1995 |
95A743 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:53.44 |
1:53.44 |
5 |
Sergey Kuznetsov |
2000 |
00A199 |
Cetus |
|
25m |
1:51.24 |
1:55.24 |
6 |
Tapio Roiko-Jokela |
1996 |
96A016 |
SWIM |
|
25m |
1:55.41 |
1:59.41 |
7 |
Olli Soramies |
1998 |
98A496 |
VoVi |
|
25m |
1:58.78 |
2:02.78 |
8 |
Elias Soukola |
1999 |
99A759 |
JUK |
|
25m |
2:01.75 |
2:05.75 |
9 |
Santeri Huhtala |
1998 |
98A774 |
Cetus |
|
50m |
2:06.43 |
2:06.43 |
Generated by WinGrodan 1.25.10 |
Print Date |
10 keskuu 2017 |
Licensed to: Helsingfors Simsllskap |
Print Time |
15:04 |
|