Program for DGI Landsmesterskab 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Nielsen Anne G. | 1999 | DGI NORDJY | 9968BC | 25 m | 2:13.63 | |
2 | 193 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | DGI NORDJY | 0006AN | 25 m | 2:17.69 | |
3 | 865 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | DGI MIDTJY | 0336AW | 25 m | 2:24.83 | |
4 | 223 | Romanski Fenja | 2005 | DGI NORDJY | 0598AH | 25 m | 2:26.58 | |
5 | 194 | Outzen Camilla | 2000 | DGI NORDJY | 0092AK | 25 m | 2:26.77 | |
6 | 231 | Kornum Maria | 2001 | DGI NORDJY | 0114AV | 25 m | 2:26.80 | |
7 | 29 | Jensen Ellen | 2005 | DGI SØNDER | 0546AF | 25 m | 2:27.75 | |
8 | 199 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | DGI NORDJY | 0356AJ | 25 m | 2:31.36 | |
9 | 293 | Mikkelsen Laura | 2001 | DGI STORST | 0176AE | 25 m | 2:32.27 | |
10 | 137 | Treney Emma Rose | 2002 | DGI NORDJY | 0216AU | 25 m | 2:36.83 | |
11 | 204 | Thordal Babette | 2001 | DGI NORDJY | 0192BE | 25 m | 2:36.91 | |
12 | 478 | Heise Line | 2003 | DGI ØSTJY | 0356AX | 25 m | 2:37.20 | |
13 | 296 | Møller Olivia | 2004 | DGI STORST | 0452AF | 25 m | 2:37.62 | |
14 | 525 | Lund Anna Maja | 2002 | DGI ØSTJY | 0234BC | 25 m | 2:37.70 | |
15 | 500 | Jervidalo Vera Veronica | 2001 | DGI ØSTJY | 0184AR | 25 m | 2:37.96 | |
16 | 151 | Burholt Nadia | 2002 | DGI NORDJY | 0292BD | 25 m | 2:37.98 | |
17 | 868 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | DGI MIDTJY | 0334AQ | 25 m | 2:39.39 | |
18 | 335 | Jensen Carla | 2002 | DGI SYDØST | 0216AT | 25 m | 2:39.55 | |
19 | 298 | Nygaard Lise Coermann | 1998 | DGI STORST | 9858AU | 25 m | 2:40.00 | |
20 | 493 | Jacobsen Astrid Francisca | 2001 | DGI ØSTJY | 0112BB | 25 m | 2:40.25 | |
21 | 286 | Jakobsen Nynne | 2004 | DGI STORST | 0462AG | 25 m | 2:40.99 | |
22 | 217 | Pedersen Anna Christine | 2003 | DGI NORDJY | 0372BE | 25 m | 2:41.19 | |
23 | 607 | Bruun-Petersen Trine | 2003 | DGI FYN | 0392AN | 25 m | 2:42.31 | |
24 | 365 | Rosenmeyer Astrid | 2001 | DGI SYDØST | 0106BD | 25 m | 2:43.08 | |
25 | 369 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 2:43.47 | ||
26 | 210 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | DGI NORDJY | 0292AS | 25 m | 2:43.80 | |
27 | 276 | Andersen Emmely | 2001 | DGI STORST | 0154AM | 25 m | 2:44.71 | |
28 | 64 | Poulsen Cecilie | 1999 | DGI SØNDER | 9928BD | 25 m | 2:45.00 | |
29 | 651 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | DGI FYN | 0346AU | 25 m | 2:45.06 | |
30 | 481 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AQ | 25 m | 2:45.07 | |
31 | 165 | Steen Emma | 2000 | DGI NORDJY | 0076BC | 25 m | 2:45.16 | |
32 | 129 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | DGI NORDJY | 0284BA | 25 m | 2:46.22 | |
33 | 420 | Ginnerup Liva | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AM | 25 m | 2:47.08 | |
34 | 582 | Søndergaard Katrine | 2002 | DGI ØSTJY | 0258BC | 25 m | 2:47.19 | |
35 | 155 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | DGI NORDJY | 0456AW | 25 m | 2:47.89 | |
36 | 309 | Baltsersen Mathilde | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:47.94 | ||
37 | 380 | Andersen Laura B. R. | 1999 | DGI ØSTJY | 9986BB | 25 m | 2:49.31 | |
38 | 572 | Sode-Carlsen Selma | 2003 | DGI ØSTJY | 0388BC | 25 m | 2:50.33 | |
39 | 586 | Sørensen Marie Lund | 2003 | DGI ØSTJY | 0398AW | 25 m | 2:50.44 | |
40 | 394 | Bøllingtoft Benedikte | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BC | 25 m | 2:51.14 | |
41 | 767 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | DGI STORKB | 0218AU | 25 m | 2:51.36 | |
42 | 397 | Christensen Mathilde | 2002 | DGI ØSTJY | 0238AY | 25 m | 2:52.04 | |
43 | 704 | Petersen Emma Juel | 2001 | DGI FYN | 0126BB | 25 m | 2:53.06 | |
44 | 167 | Toftelund Karoline | 2001 | DGI NORDJY | 0198AV | 25 m | 2:53.09 | |
45 | 17 | Duborg Line | 2004 | DGI SØNDER | 25 m | 2:54.17 | ||
46 | 614 | Depping Maria | 2000 | DGI FYN | 25 m | 2:54.90 | ||
47 | 292 | Lauritsen Nanna | 2004 | DGI STORST | 0484AF | 25 m | 2:55.65 | |
48 | 819 | Nielsen Sofie | 2004 | DGI SYDVE | 0404AQ | 25 m | 2:56.08 | |
49 | 554 | Rasmussen Sofie | 2005 | DGI ØSTJY | 0502AQ | 25 m | 2:57.31 | |
50 | 370 | Sørensen Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0338AW | 25 m | 2:57.35 | |
51 | 295 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 2:57.36 | |
52 | 161 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | DGI NORDJY | 0308BB | 25 m | 2:58.14 | |
53 | 509 | Kirial Nete | 2003 | DGI ØSTJY | 0362BC | 25 m | 3:00.15 | |
54 | 413 | Friis Emilie | 2003 | DGI ØSTJY | 0306AT | 25 m | 3:00.89 | |
55 | 43 | Ljusheva Emma | 2005 | DGI SØNDER | 0575AM | 25 m | 3:01.63 | |
56 | 9 | Christensen Ronja Beck | 2003 | DGI SØNDER | 0338AX | 25 m | 3:02.05 | |
57 | 727 | Termansen Kamille | 2002 | DGI FYN | 0232BB | 25 m | 3:02.79 | |
58 | 823 | Pilegaard Sarah Schäfer | 2002 | DGI SYDVE | 0282AY | 25 m | 3:03.13 | |
59 | 44 | Madsen Julie | 2002 | DGI SØNDER | 0216BB | 25 m | 3:03.40 | |
60 | 488 | Høgfeldt Cecilie | 2002 | DGI ØSTJY | 0208BC | 25 m | 3:04.01 | |
61 | 202 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | DGI NORDJY | 0536AR | 25 m | 3:04.95 | |
62 | 326 | Hansen Nanna Ballisager | 2003 | DGI SYDØST | 0348AO | 25 m | 3:05.50 | |
63 | 412 | Frederiksen Agnethe | 2005 | DGI ØSTJY | 0518AU | 25 m | 3:06.48 | |
64 | 191 | Momme Hannah Vixø | 2005 | DGI NORDJY | 0502AS | 25 m | 3:10.27 | |
65 | 578 | Svane Maja | 2001 | DGI ØSTJY | 0194BD | 25 m | 3:10.56 | |
66 | 598 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DGI FYN | 25 m | 3:10.67 | ||
67 | 724 | Sørensen Amalie Faigh | 2000 | DGI FYN | 0042BG | 25 m | 3:10.71 | |
68 | 802 | Hansen Stephanie | 2003 | DGI SYDVE | 0444AX | 25 m | 3:11.08 | |
69 | 148 | Abel Aia Caroline | 2006 | DGI NORDJY | 0666AL | 25 m | 3:12.05 | |
70 | 72 | Tramm Julie | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 3:12.75 | ||
71 | 150 | Brix Sarah | 2004 | DGI NORDJY | 0498AW | 25 m | 3:13.20 | |
72 | 803 | Hansen Victoria | 2003 | DGI SYDVE | 0334BC | 25 m | 3:13.55 | |
73 | 613 | Davids Emilia | 2004 | DGI FYN | 25 m | 3:13.61 | ||
74 | 695 | Nielsen Laura B. | 2004 | DGI FYN | 0442AW | 25 m | 3:14.15 | |
75 | 667 | Katballe Sarah Lading | 2004 | DGI FYN | 25 m | 3:14.55 | ||
76 | 174 | Lyndrup Agnes | 2004 | DGI NORDJY | 0406AU | 25 m | 3:17.15 | |
77 | 650 | Johansen Isabella | 2002 | DGI FYN | 0266BB | 25 m | 3:18.22 | |
78 | 375 | Zachariassen Ane K. | 2005 | DGI SYDØST | 0588AB | 25 m | 3:20.61 | |
79 | 658 | Jørgensen Frida Ropass | 2004 | DGI FYN | 0436AW | 25 m | 3:21.73 | |
80 | 788 | Amorsen Josefine | 2002 | DGI SYDVE | 0268AX | 25 m | 3:25.84 | |
81 | 725 | Sørensen Sarah Karoline | 2004 | DGI FYN | 0486AV | 25 m | 3:28.40 | |
82 | 207 | Tram Selma | 2005 | DGI NORDJY | 0528AW | 25 m | 3:28.54 | |
83 | 206 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | DGI NORDJY | 0678AL | 25 m | 3:32.65 | |
84 | 153 | Christensen Josephine | 2004 | DGI NORDJY | 0462AX | 25 m | 3:32.91 | |
85 | 729 | Thomsen Ea | 2001 | DGI FYN | 25 m | 3:35.30 | ||
86 | 143 | Kokholm Sara | 2005 | DGI NORDJY | 0574AS | 25 m | 3:37.50 | |
87 | 801 | Hansen Signe Risager | 2002 | DGI SYDVE | 0282BD | 25 m | 3:45.67 | |
88 | 822 | Pedersen Pernille | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 3:52.23 | ||
89 | 514 | Kristensen Freya Knop | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:58.52 | ||
90 | 632 | Hansen Signe Malig | 2001 | DGI FYN | 0198BD | 25 m | 4:00.92 | |
91 | 374 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | DGI SYDØST | 0436AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 849 | Holme Magnus Dyg | 2002 | DGI MIDTJY | 0205AG | 25 m | 1:54.60 | |
2 | 101 | Lerche Magnus | 1999 | DGI NORDJY | 9941AG | 25 m | 2:01.60 | |
3 | 1 | Andersen Philip Ravn | 2002 | DGI SØNDER | 0241AL | 25 m | 2:07.68 | |
4 | 758 | Højengaard Marcus | 1999 | DGI STORKB | 9919AN | 25 m | 2:10.06 | |
5 | 288 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | DGI STORST | 0119AL | 25 m | 2:12.66 | |
6 | 28 | Iversen André | 2001 | DGI SØNDER | 0121AL | 25 m | 2:12.78 | |
7 | 364 | Roe Alexander | 1997 | DGI SYDØST | 9711AT | 25 m | 2:12.94 | |
8 | 474 | Hansen Thorbjørn U. | 2000 | DGI ØSTJY | 0017AO | 25 m | 2:13.02 | |
9 | 579 | Svendsen Kasper Due | 2002 | DGI ØSTJY | 0239AN | 25 m | 2:13.54 | |
10 | 113 | Abildgaard Rasmus | 2000 | DGI NORDJY | 0015AM | 25 m | 2:14.97 | |
11 | 863 | Nelander Oliver L | 2002 | DGI MIDTJY | 0295AF | 25 m | 2:15.67 | |
12 | 177 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | DGI NORDJY | 0059AO | 25 m | 2:15.78 | |
13 | 646 | Jensen Nicolai Broner | 1994 | DGI FYN | 9475AM | 25 m | 2:16.53 | |
14 | 197 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | DGI NORDJY | 0411AC | 25 m | 2:16.96 | |
15 | 794 | Fokkink Boje | 2001 | DGI SYDVE | 0151AS | 25 m | 2:17.01 | |
16 | 126 | Jensen Nicklas M | 2001 | DGI NORDJY | 0105AR | 25 m | 2:19.32 | |
17 | 105 | Nielsen Kim Møller | 1992 | DGI NORDJY | 9217AA | 25 m | 2:20.46 | |
18 | 320 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | DGI SYDØST | 0111AR | 25 m | 2:20.96 | |
19 | 100 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | DGI NORDJY | 0203AO | 25 m | 2:21.40 | |
20 | 373 | Versteegen Robert | 2001 | DGI SYDØST | 0107AS | 25 m | 2:23.17 | |
21 | 53 | Neumann Emil | 2004 | DGI SØNDER | 0465AH | 25 m | 2:23.34 | |
22 | 156 | Johansen David | 2001 | DGI NORDJY | 0179AN | 25 m | 2:23.56 | |
23 | 336 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | DGI SYDØST | 0301AK | 25 m | 2:24.49 | |
24 | 730 | Thomsen Kristoffer | 2000 | DGI FYN | 25 m | 2:26.24 | ||
25 | 133 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 2:27.74 | |
26 | 6 | Christensen Anders | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 2:29.47 | ||
27 | 405 | Dirdal Christian Linaa | 2001 | DGI ØSTJY | 0181AR | 25 m | 2:29.48 | |
28 | 547 | Persson Oliver | 2001 | DGI ØSTJY | 0177AQ | 25 m | 2:30.07 | |
29 | 864 | Nelander Theis | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AC | 25 m | 2:30.97 | |
30 | 874 | Theisen Malthe | 2003 | DGI MIDTJY | 0345AN | 25 m | 2:31.35 | |
31 | 639 | Holmen Villads | 1998 | DGI FYN | 25 m | 2:32.64 | ||
32 | 281 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | DGI STORST | 0479AE | 25 m | 2:32.67 | |
33 | 686 | Mathiesen Jonas | 1998 | DGI FYN | 25 m | 2:32.88 | ||
34 | 647 | Jensen Peder | 1999 | DGI FYN | 9971AS | 25 m | 2:33.06 | |
35 | 845 | Christiansen Anton | 2004 | DGI MIDTJY | 0493AL | 25 m | 2:34.74 | |
36 | 99 | Kjær Matias | 2002 | DGI NORDJY | 0203AP | 25 m | 2:34.78 | |
37 | 93 | Hansen Preben | 1967 | DGI NORDJY | 6731AA | 50 m | 2:35.07 | |
38 | 720 | Storm Rasmus | 2001 | DGI FYN | 25 m | 2:35.21 | ||
39 | 603 | Bommelund Oliver | 1999 | DGI FYN | 9953AU | 25 m | 2:35.61 | |
40 | 89 | Damvad Bo | 1967 | DGI NORDJY | 6709AA | 25 m | 2:36.43 | |
41 | 183 | Hansen Søren Clement Juhl | 2001 | DGI NORDJY | 0143AP | 25 m | 2:36.49 | |
42 | 691 | Märcher Mikkel | 1982 | DGI FYN | 25 m | 2:36.85 | ||
43 | 506 | Jørgensen Kristoffer J. | 2001 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:38.00 | ||
44 | 661 | Jørgensen Michael | 1981 | DGI FYN | 8199AA | 25 m | 2:38.15 | |
45 | 359 | Olsen Asger Als | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:38.46 | ||
46 | 443 | Urbak Joachim | 1999 | DGI ØSTJY | 9919AT | 25 m | 2:39.34 | |
47 | 219 | Pedersen Oliver | 2003 | DGI NORDJY | 0317AJ | 25 m | 2:40.24 | |
48 | 358 | Nissen Andreas | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:42.71 | ||
49 | 565 | Schmidt Magnus | 2002 | DGI ØSTJY | 0227AS | 25 m | 2:43.00 | |
50 | 477 | Hedehus Christoffer Holm | 2002 | DGI ØSTJY | 0285AO | 25 m | 2:43.02 | |
51 | 283 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | DGI STORST | 0581AH | 25 m | 2:44.35 | |
52 | 654 | Johansen Viktor | 2001 | DGI FYN | 25 m | 2:44.92 | ||
53 | 205 | Thordal Valentin | 2005 | DGI NORDJY | 0547AK | 25 m | 2:45.23 | |
54 | 213 | Justesen Frederik P | 2003 | DGI NORDJY | 0383AL | 25 m | 2:46.06 | |
55 | 166 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | DGI NORDJY | 0295AS | 25 m | 2:46.53 | |
56 | 94 | Jensen Kris | 2004 | DGI NORDJY | 0489AK | 25 m | 2:46.87 | |
57 | 473 | Hansen Markus Friis | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:50.10 | ||
58 | 487 | Hvam Axel | 2003 | DGI ØSTJY | 0349AQ | 25 m | 2:50.75 | |
59 | 176 | Albæk Marcus | 2004 | DGI NORDJY | 0465AM | 25 m | 2:50.94 | |
60 | 112 | Abildgaard Jonas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AM | 25 m | 2:51.75 | |
61 | 332 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | DGI SYDØST | 0591AL | 25 m | 2:53.54 | |
62 | 415 | Frimand Jakob | 2004 | DGI ØSTJY | 0463AL | 25 m | 2:55.99 | |
63 | 527 | Løland Alexander | 2004 | DGI ØSTJY | 0451AN | 25 m | 2:56.54 | |
64 | 659 | Jørgensen Gustav | 2004 | DGI FYN | 0465AO | 25 m | 2:56.69 | |
65 | 621 | Fondt Mikkel | 2000 | DGI FYN | 25 m | 2:57.06 | ||
66 | 303 | Thystrup Albert U. | 2003 | DGI STORST | 0385AP | 25 m | 2:57.64 | |
67 | 617 | Fig Lucas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 2:57.79 | ||
68 | 520 | Lauritsen Elias | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:57.81 | ||
69 | 723 | Søndergaard Anders | 2003 | DGI FYN | 0365AO | 25 m | 3:01.45 | |
70 | 45 | Marcussen Phillip | 2000 | DGI SØNDER | 25 m | 3:01.72 | ||
71 | 484 | Holmgaard Nicklas | 2001 | DGI ØSTJY | 0131AS | 25 m | 3:06.52 | |
72 | 452 | Ølholm Alexander | 2003 | DGI ØSTJY | 0321AS | 25 m | 3:07.63 | |
73 | 24 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | DGI SØNDER | 0343AK | 25 m | 3:09.26 | |
74 | 450 | Winther Waldemar | 2004 | DGI ØSTJY | 0467AN | 25 m | 3:10.24 | |
75 | 562 | Salling Marius | 2003 | DGI ØSTJY | 0327AP | 25 m | 3:11.69 | |
76 | 189 | Lumholtz William Elliot | 2006 | DGI NORDJY | 0611AI | 25 m | 3:12.56 | |
77 | 830 | Øhlenschlæger Marcus | 2003 | DGI SYDVE | 0359AL | 25 m | 3:13.40 | |
78 | 812 | Kristensen Rune | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 3:13.72 | ||
79 | 51 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | DGI SØNDER | 0459AM | 25 m | 3:14.11 | |
80 | 733 | Tranekjer Magnus | 2005 | DGI FYN | 25 m | 3:16.21 | ||
81 | 541 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | DGI ØSTJY | 0627AB | 25 m | 3:18.18 | |
82 | 711 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 25 m | 3:19.17 | ||
83 | 624 | From Marco | 2003 | DGI FYN | 25 m | 3:21.54 | ||
84 | 679 | Lundgaard Laust | 2004 | DGI FYN | 25 m | 3:25.84 | ||
85 | 198 | Skou Eigil Midboe | 2006 | DGI NORDJY | 0671AJ | 25 m | 3:26.67 | |
86 | 178 | Bossen Johan Damsgaard | 2005 | DGI NORDJY | 0519AN | 25 m | 3:27.09 | |
87 | 631 | Hansen Oliver | 2004 | DGI FYN | 25 m | 3:56.75 | ||
88 | 871 | Rohde Jonas | 2005 | DGI MIDTJY | 0529AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 3, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Nordj. Ice Mashers | 2001 | DGI NORDJY | 25 m | 4:47.00 | ||
2 | 255 | Nordj. Swimming Cobras | 1998 | DGI NORDJY | 25 m | 4:50.00 | ||
3 | 259 | Nordj. Wild Spiders | 2001 | DGI NORDJY | 25 m | 4:57.00 | ||
4 | 263 | Nordjylland Extremes | 1998 | DGI NORDJY | 25 m | 5:00.00 | ||
5 | 265 | Storstrømmen Gr 5 | 1993 | DGI STORST | 25 m | 5:00.00 | ||
6 | 435 | Damer Grp 6 A | 2001 | DGI ØSTJY | 25 m | 5:01.10 | ||
7 | 428 | Damer Grp 5 A | 1993 | DGI ØSTJY | 25 m | 5:24.63 | ||
8 | 772 | Piger 01 Orient | 2001 | DGI STORKB | 25 m | 5:30.13 | ||
9 | 778 | Sydøstjylland Grp. 5 | 1993 | DGI SYDØST | 25 m | 5:35.00 | ||
10 | 60 | Sønderjylland Gr.6 Piger1 | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 5:40.08 | ||
11 | 453 | Damer Grp 6 B | 2001 | DGI ØSTJY | 25 m | 5:47.24 | ||
12 | 832 | Sydvest Æblerne | 2001 | DGI SYDVE | 25 m | 5:49.02 | ||
13 | 782 | Sydøstjylland Grp. 6 P1 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 5:50.00 | ||
14 | 742 | Fynske Damer Gr. 6 | 2001 | DGI FYN | 25 m | 5:55.00 | ||
15 | 741 | Fynske Damer Gr. 5 | 1993 | DGI FYN | 25 m | 6:00.00 | ||
16 | 783 | Sydøstjylland Grp. 6 P2 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 6:10.00 | ||
17 | 62 | Sønderjylland Gr.6 Piger2 | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 6:10.25 | ||
18 | 57 | Sønderjylland Gr.5 Piger | 1993 | DGI SØNDER | 25 m | 6:14.43 | ||
19 | 877 | Midtjylland Isk Grp. 6 | 2002 | DGI MIDTJY | 25 m | 6:15.00 | ||
20 | 432 | Damer Grp 5 B | 1993 | DGI ØSTJY | 25 m | 6:22.25 | ||
21 | 833 | Sydvest Blommerne | 2001 | DGI SYDVE | 25 m | 7:18.72 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 4, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Nordj. Water Mafia | 1999 | DGI NORDJY | 25 m | 4:20.00 | ||
2 | 429 | Herrer Grp 5 A | 1993 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:21.03 | ||
3 | 260 | Nordj. Yellow Dragons | 1999 | DGI NORDJY | 25 m | 4:30.00 | ||
4 | 266 | Storstrømmen Gr 6 | 2001 | DGI STORST | 25 m | 4:35.00 | ||
5 | 436 | Herrer Grp 6 A | 2001 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:45.00 | ||
6 | 241 | Nordj. Deadly Pirates | 2001 | DGI NORDJY | 25 m | 4:47.00 | ||
7 | 745 | Fynske Herrer Gr. 5 | 1993 | DGI FYN | 25 m | 4:47.00 | ||
8 | 13 | Sønderjylland Gr6 Drenge1 | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 4:47.52 | ||
9 | 780 | Sydøstjylland Grp. 6 D 1 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 4:56.00 | ||
10 | 433 | Herrer Grp 5 B | 1993 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:56.63 | ||
11 | 256 | Nordj. Thunder Bombs | 2001 | DGI NORDJY | 25 m | 4:57.00 | ||
12 | 779 | Sydøstjylland Grp. 5 | 1998 | DGI SYDØST | 25 m | 4:58.00 | ||
13 | 12 | Sønderjylland Gr.5 Drenge | 1993 | DGI SØNDER | 25 m | 4:59.47 | ||
14 | 878 | Midtjylland Isk Grp. 6 | 2001 | DGI MIDTJY | 25 m | 5:10.00 | ||
15 | 746 | Fynske Herrer Gr. 6 | 2001 | DGI FYN | 25 m | 5:15.00 | ||
16 | 454 | Herrer Grp 6 B | 2001 | DGI ØSTJY | 25 m | 5:18.13 | ||
17 | 781 | Sydøstjylland Grp. 6 D 2 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 5:20.00 | ||
18 | 16 | Sønderjylland Gr6 Drenge2 | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 5:25.10 | ||
19 | 837 | Sydvest Hindbærrene | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 5:39.95 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 5, 4X100m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Storstrømmen Gr 6 Mix | 2001 | DGI STORST | 25 m | 5:00.00 | ||
2 | 253 | Nordj. Rubber Ducks | 1998 | DGI NORDJY | 25 m | 5:03.00 | ||
3 | 437 | Mix Grp 6 A | 2001 | DGI ØSTJY | 25 m | 5:05.00 | ||
4 | 238 | Nordj. Blue Cyborgs | 2001 | DGI NORDJY | 25 m | 5:07.00 | ||
5 | 240 | Nordj. Crunchers | 1998 | DGI NORDJY | 25 m | 5:13.00 | ||
6 | 431 | Mix Grp 5 A | 1993 | DGI ØSTJY | 25 m | 5:15.81 | ||
7 | 254 | Nordj. Sprint Team | 2001 | DGI NORDJY | 25 m | 5:17.00 | ||
8 | 737 | Fynsk Mix Gr. 6 | 2001 | DGI FYN | 25 m | 5:30.00 | ||
9 | 736 | Fynsk Mix Gr. 5 | 1993 | DGI FYN | 25 m | 5:35.00 | ||
10 | 455 | Mix Grp 6 B | 2001 | DGI ØSTJY | 25 m | 5:39.57 | ||
11 | 48 | Sønderjylland Gr6 Mix | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 5:49.15 | ||
12 | 434 | Mix Grp 5 B | 1993 | DGI ØSTJY | 25 m | 5:51.76 | ||
13 | 840 | Sydvest Vandkastanjerne | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 7:26.10 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 6, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 237 | Nordj. Black Ninjas | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:16.00 | ||
2 | 273 | Storstrømmen Gr7 Piger 1 | 2003 | DGI STORST | 25 m | 2:25.00 | ||
3 | 261 | Nordj. Zulu Fighters | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:26.00 | ||
4 | 456 | Damer Grp 7 A | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:30.98 | ||
5 | 58 | Sønderjylland Gr7 Piger 1 | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 2:35.05 | ||
6 | 270 | Storstrømmen Gr 8 Piger | 2005 | DGI STORST | 25 m | 2:40.00 | ||
7 | 785 | Sydøstjylland Grp. 7 P 1 | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:40.00 | ||
8 | 879 | Midtjylland Isk Grp. 8 | 2005 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:40.00 | ||
9 | 880 | Midtjylland Isk Grp. 7 #1 | 2003 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:40.00 | ||
10 | 881 | Midtjylland Isk Grp. 7 #2 | 2003 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:40.00 | ||
11 | 61 | Sønderjylland Gr8 Piger1 | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 2:40.52 | ||
12 | 747 | Fynske Piger Gr. 7 | 2003 | DGI FYN | 25 m | 2:41.00 | ||
13 | 835 | Sydvest Citronerne | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 2:44.19 | ||
14 | 459 | Damer Grp 7 B | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:48.07 | ||
15 | 274 | Storstrømmen Gr7 Piger 2 | 2003 | DGI STORST | 25 m | 2:50.00 | ||
16 | 59 | Sønderjylland Gr7 Piger 2 | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 2:52.75 | ||
17 | 425 | Damer Grp 1-4 | 1967 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:55.00 | ||
18 | 786 | Sydøstjylland Grp. 7 P 2 | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:55.00 | ||
19 | 787 | Sydøstjylland Grp. 8 | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:56.00 | ||
20 | 748 | Fynske Piger Gr. 8 | 2005 | DGI FYN | 25 m | 2:57.00 | ||
21 | 462 | Damer Grp 8 A | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:04.53 | ||
22 | 251 | Nordj. Rocket Ducks | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 3:07.00 | ||
23 | 63 | Sønderjylland Gr8 Piger2 | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 3:10.31 | ||
24 | 836 | Sydvest Fersknerne | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 3:10.56 | ||
25 | 242 | Nordj. Dream Express | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 3:17.00 | ||
26 | 465 | Damer Grp 8 B | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:22.00 | ||
27 | 773 | Piger 03 Orient | 2003 | DGI STORKB | 25 m | 3:40.13 | ||
28 | 468 | Damer Grp 9 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:40.78 | ||
29 | 258 | Nordj. Water Rockets | 2007 | DGI NORDJY | 25 m | 3:48.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 7, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 245 | Nordj. Hot Fighters | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:10.00 | ||
2 | 426 | Herrer Grp 1-4 | 1967 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:15.00 | ||
3 | 247 | Nordj. Lightning Rockets | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:20.00 | ||
4 | 239 | Nordj. Crazy Monkies | 1967 | DGI NORDJY | 25 m | 2:22.00 | ||
5 | 749 | Oldboys Fra Fyn | 1992 | DGI FYN | 25 m | 2:25.00 | ||
6 | 880 | Midtjylland Isk Grp. 7 #1 | 2003 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:25.00 | ||
7 | 881 | Midtjylland Isk Grp. 7 #2 | 2003 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:25.00 | ||
8 | 249 | Nordj. Ocean Champs | 1967 | DGI NORDJY | 25 m | 2:32.00 | ||
9 | 784 | Sydøstjylland Grp. 7 | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:32.00 | ||
10 | 457 | Herrer Grp 7 A | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:33.03 | ||
11 | 743 | Fynske Drenge Gr. 7 | 2003 | DGI FYN | 25 m | 2:35.00 | ||
12 | 463 | Herrer Grp 8 A | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:36.71 | ||
13 | 839 | Sydvest Solbærrene | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:37.52 | ||
14 | 14 | Sønderjylland Gr7 Drenge | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 2:42.42 | ||
15 | 460 | Herrer Grp 7 B | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:43.72 | ||
16 | 271 | Storstrømmen Gr7 Drenge1 | 2003 | DGI STORST | 25 m | 2:50.00 | ||
17 | 252 | Nordj. Rocky Fireballs | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 2:58.00 | ||
18 | 744 | Fynske Drenge Gr. 8 | 2005 | DGI FYN | 25 m | 2:59.00 | ||
19 | 272 | Storstrømmen Gr7 Drenge2 | 2003 | DGI STORST | 25 m | 3:00.00 | ||
20 | 834 | Sydvest Brombærrene | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 3:05.08 | ||
21 | 15 | Sønderjylland Gr8 Drenge | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 3:05.26 | ||
22 | 466 | Herrer Grp 8 B | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:07.09 | ||
23 | 250 | Nordj. Pink Hurricanes | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 3:08.00 | ||
24 | 275 | Storstrømmen Gr8 Drenge | 2005 | DGI STORST | 25 m | 3:20.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 8, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Nordj. Night Sharks | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:25.00 | ||
2 | 244 | Nordj. Flying Muffins | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:35.00 | ||
3 | 458 | Mix Grp 7 A | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:37.48 | ||
4 | 264 | Nordjylland Titans | 1967 | DGI NORDJY | 25 m | 2:40.00 | ||
5 | 268 | Storstrømmen Gr 7 Mix | 2003 | DGI STORST | 25 m | 2:40.00 | ||
6 | 738 | Fynsk Mix Gr. 7 | 2003 | DGI FYN | 25 m | 2:40.00 | ||
7 | 427 | Mix Grp 1-4 | 1967 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:45.00 | ||
8 | 883 | Sydøstjylland Grp. 8 Mix | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:50.00 | ||
9 | 464 | Mix Grp 8 A | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:56.85 | ||
10 | 269 | Storstrømmen Gr 8 Mix | 2005 | DGI STORST | 25 m | 3:00.00 | ||
11 | 739 | Fynsk Mix Gr. 8 | 2005 | DGI FYN | 25 m | 3:05.00 | ||
12 | 461 | Mix Grp 7 B | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:12.35 | ||
13 | 262 | Nordjylland Destroyers | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 3:16.00 | ||
14 | 49 | Sønderjylland Gr7 Mix | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 3:19.43 | ||
15 | 467 | Mix Grp 8 B | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:19.88 | ||
16 | 740 | Fynsk Mix Gr. 9 | 2007 | DGI FYN | 25 m | 3:25.00 | ||
17 | 243 | Nordj. Drifting Dolphins | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 3:26.00 | ||
18 | 469 | Mix Grp 9 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:03.07 | ||
19 | 771 | Mix Orient | 2003 | DGI STORKB | 25 m | 4:20.13 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 847 | Flaskager Mette | 1999 | DGI MIDTJY | 9902AR | 25 m | 2:22.53 | |
2 | 142 | Hole Mary | 2001 | DGI NORDJY | 0136BE | 25 m | 2:30.34 | |
3 | 216 | Madsen Nete Lund | 2001 | DGI NORDJY | 0186AZ | 25 m | 2:33.59 | |
4 | 193 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | DGI NORDJY | 0006AN | 25 m | 2:34.14 | |
5 | 227 | Thomsen Signe | 2003 | DGI NORDJY | 0304AS | 25 m | 2:36.79 | |
6 | 793 | Christensen Rikke M. | 2000 | DGI SYDVE | 0096AZ | 25 m | 2:38.42 | |
7 | 21 | Fink Julie | 2001 | DGI SØNDER | 0124AP | 25 m | 2:38.62 | |
8 | 223 | Romanski Fenja | 2005 | DGI NORDJY | 0598AH | 25 m | 2:41.12 | |
9 | 130 | Larsen Emma Viborg | 2001 | DGI NORDJY | 0112AT | 25 m | 2:41.83 | |
10 | 848 | Gade Sara | 2002 | DGI MIDTJY | 0248AT | 25 m | 2:42.77 | |
11 | 342 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | DGI SYDØST | 0364AD | 25 m | 2:44.91 | |
12 | 35 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | DGI SØNDER | 0368AS | 25 m | 2:46.33 | |
13 | 797 | Gade Emma | 2002 | DGI SYDVE | 0248BA | 25 m | 2:47.56 | |
14 | 69 | Steenstrup Olivia | 2000 | DGI SØNDER | 25 m | 2:48.83 | ||
15 | 677 | Lerche Ida | 2001 | DGI FYN | 0138AW | 25 m | 2:49.77 | |
16 | 119 | Bjerre Victoria | 2003 | DGI NORDJY | 0334AW | 25 m | 2:50.25 | |
17 | 846 | Esbensen Marie Graff | 2003 | DGI MIDTJY | 0336AT | 25 m | 2:53.43 | |
18 | 56 | Petersen Mie | 2002 | DGI SØNDER | 0276AU | 25 m | 2:55.37 | |
19 | 182 | Friborg Freja | 2004 | DGI NORDJY | 0404AT | 25 m | 2:58.76 | |
20 | 352 | Meier Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:00.14 | ||
21 | 354 | Muhlig Mikela | 2003 | DGI SYDØST | 0354BA | 25 m | 3:00.27 | |
22 | 209 | Weiergang Josefine | 2002 | DGI NORDJY | 0246AS | 25 m | 3:01.56 | |
23 | 165 | Steen Emma | 2000 | DGI NORDJY | 0076BC | 25 m | 3:02.15 | |
24 | 222 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | DGI NORDJY | 0436AI | 25 m | 3:02.90 | |
25 | 525 | Lund Anna Maja | 2002 | DGI ØSTJY | 0234BC | 25 m | 3:03.12 | |
26 | 154 | Christensen Sofie M. | 2002 | DGI NORDJY | 0286AZ | 25 m | 3:04.02 | |
27 | 163 | Prior Cecilie | 2002 | DGI NORDJY | 02224A | 25 m | 3:05.67 | |
28 | 366 | Rosenmeyer Signe | 2005 | DGI SYDØST | 0508AN | 25 m | 3:06.68 | |
29 | 36 | Kapke Clara | 2006 | DGI SØNDER | 0614AB | 25 m | 3:06.88 | |
30 | 517 | Ladegaard Jasmin Minds | 2001 | DGI ØSTJY | 0108AZ | 25 m | 3:08.71 | |
31 | 861 | Krogh Caroline | 2002 | DGI MIDTJY | 0226BA | 25 m | 3:08.96 | |
32 | 18 | Erdmann Cheyenne | 2004 | DGI SØNDER | 0282BA | 25 m | 3:09.87 | |
33 | 107 | Nielsen Sarah D. | 1999 | DGI NORDJY | 9948BC | 25 m | 3:10.46 | |
34 | 510 | Kirkeby Sofia Illum | 2004 | DGI ØSTJY | 0446AU | 25 m | 3:14.23 | |
35 | 606 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | DGI FYN | 0522AN | 25 m | 3:16.25 | |
36 | 380 | Andersen Laura B. R. | 1999 | DGI ØSTJY | 9986BB | 25 m | 3:17.91 | |
37 | 148 | Abel Aia Caroline | 2006 | DGI NORDJY | 0666AL | 25 m | 3:20.04 | |
38 | 485 | Hornbæk Josefine | 2004 | DGI ØSTJY | 0448AJ | 25 m | 3:20.35 | |
39 | 161 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | DGI NORDJY | 0308BB | 25 m | 3:20.55 | |
40 | 574 | Stengaard Ida Frøsig | 2002 | DGI ØSTJY | 0202BA | 25 m | 3:20.62 | |
41 | 203 | Thordal Amelie | 2003 | DGI NORDJY | 0378BC | 25 m | 3:20.82 | |
42 | 533 | Mundt Alberte | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AU | 25 m | 3:21.14 | |
43 | 591 | Thomsen Mathilde | 2004 | DGI ØSTJY | 0418AP | 25 m | 3:23.94 | |
44 | 585 | Sørensen Line Lund | 2005 | DGI ØSTJY | 0508AP | 25 m | 3:23.95 | |
45 | 532 | Mortensen Anna Emilie | 2003 | DGI ØSTJY | 0306BA | 25 m | 3:27.75 | |
46 | 567 | Simonsen Laura Sejr | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AZ | 25 m | 3:29.00 | |
47 | 162 | Pedersen Karen | 2002 | DGI NORDJY | 0218AW | 25 m | 3:31.43 | |
48 | 663 | Kaarill Anna | 2002 | DGI FYN | 25 m | 3:31.63 | ||
49 | 703 | Pedersen SIF F | 2003 | DGI FYN | 0332BA | 25 m | 3:42.45 | |
50 | 411 | Filipowicz Lucca | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:43.18 | ||
51 | 650 | Johansen Isabella | 2002 | DGI FYN | 0266BB | 25 m | 3:43.54 | |
52 | 440 | Tilsted Ida | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:47.48 | ||
53 | 618 | Finnerup Selma Hørlyck | 2004 | DGI FYN | 25 m | 3:47.98 | ||
54 | 399 | Christiansen Olga K. | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:58.77 | ||
55 | 483 | Holmboe Sofie | 2002 | DGI ØSTJY | 0246BC | 25 m | 4:01.00 | |
56 | 315 | Damsgaard Rina | 1956 | DGI SYDØST | 25 m | 4:40.62 | ||
57 | 542 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 5:00.00 | ||
58 | 856 | Jensen Maria Fiil | 2004 | DGI MIDTJY | 0446AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 10, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | DGI SØNDER | 0165AI | 25 m | 2:20.05 | |
2 | 843 | Bjørn Alexander L. | 2003 | DGI MIDTJY | 0389AH | 25 m | 2:24.18 | |
3 | 177 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | DGI NORDJY | 0059AO | 25 m | 2:26.10 | |
4 | 111 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | DGI NORDJY | 9875AR | 25 m | 2:29.08 | |
5 | 758 | Højengaard Marcus | 1999 | DGI STORKB | 9919AN | 25 m | 2:29.61 | |
6 | 192 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | DGI NORDJY | 0247AM | 25 m | 2:34.21 | |
7 | 558 | Ringtved Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0139AR | 25 m | 2:40.30 | |
8 | 196 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0369AF | 25 m | 2:41.01 | |
9 | 156 | Johansen David | 2001 | DGI NORDJY | 0179AN | 25 m | 2:42.28 | |
10 | 235 | Konnerup Rasmus | 2001 | DGI NORDJY | 0151AT | 25 m | 2:44.71 | |
11 | 321 | Germansen Mathias | 2002 | DGI SYDØST | 0205AK | 25 m | 2:46.17 | |
12 | 32 | Jensen Simon G. | 2000 | DGI SØNDER | 0083AT | 25 m | 2:46.39 | |
13 | 122 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | DGI NORDJY | 0119AR | 25 m | 2:46.84 | |
14 | 424 | Grosen Thomas | 1997 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:46.95 | ||
15 | 133 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 2:49.79 | |
16 | 219 | Pedersen Oliver | 2003 | DGI NORDJY | 0317AJ | 25 m | 2:50.11 | |
17 | 20 | Fink Casper | 2003 | DGI SØNDER | 0377AH | 25 m | 2:51.04 | |
18 | 344 | Langkjær Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0213AT | 25 m | 2:53.51 | |
19 | 643 | Jensen Henrik | 1999 | DGI FYN | 9981AS | 25 m | 2:55.88 | |
20 | 325 | Hansen Mattias | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:57.33 | ||
21 | 92 | Hald Magnus | 2002 | DGI NORDJY | 0225AP | 25 m | 2:57.91 | |
22 | 176 | Albæk Marcus | 2004 | DGI NORDJY | 0465AM | 25 m | 2:58.00 | |
23 | 390 | Brinck Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 0313AQ | 25 m | 3:02.69 | |
24 | 820 | Nyhus Frederik Munk | 2003 | DGI SYDVE | 0317AN | 25 m | 3:04.98 | |
25 | 385 | Berentzen Mads | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AR | 25 m | 3:05.85 | |
26 | 560 | Rosenven Oliver | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AN | 25 m | 3:05.85 | |
27 | 188 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | DGI NORDJY | 0677AB | 25 m | 3:06.76 | |
28 | 205 | Thordal Valentin | 2005 | DGI NORDJY | 0547AK | 25 m | 3:08.49 | |
29 | 89 | Damvad Bo | 1967 | DGI NORDJY | 6709AA | 25 m | 3:08.85 | |
30 | 408 | Faarup Frederik Bols | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:10.00 | ||
31 | 24 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | DGI SØNDER | 0343AK | 25 m | 3:10.99 | |
32 | 555 | Ravn Gustav | 2005 | DGI ØSTJY | 0553AJ | 25 m | 3:11.44 | |
33 | 561 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 3:11.94 | |
34 | 621 | Fondt Mikkel | 2000 | DGI FYN | 25 m | 3:12.63 | ||
35 | 473 | Hansen Markus Friis | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:13.00 | ||
36 | 583 | Sørensen Christian Sejer | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:13.32 | ||
37 | 166 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | DGI NORDJY | 0295AS | 25 m | 3:13.63 | |
38 | 384 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 3:20.32 | |
39 | 398 | Christensen Oliver K. | 2004 | DGI ØSTJY | 0429AO | 25 m | 3:25.59 | |
40 | 522 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:25.61 | ||
41 | 382 | Andersen Marius B. R. | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 3:27.46 | |
42 | 164 | Skovlyk Tobias Lyngholm | 2004 | DGI NORDJY | 0409AN | 25 m | 3:32.70 | |
43 | 78 | Gislund Frederik | 2003 | DGI NORDJY | 0395AR | 25 m | 3:32.85 | |
44 | 829 | Ulsøe Simon | 2004 | DGI SYDVE | 0449AN | 25 m | 3:41.79 | |
45 | 612 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 3:48.23 | |
46 | 121 | Elvensø Jeppe Borgen | 2003 | DGI NORDJY | 0379AR | 25 m | 3:55.39 | |
47 | 711 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 25 m | 4:10.69 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 11, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 142 | Hole Mary | 2001 | DGI NORDJY | 0136BE | 25 m | 2:25.12 | |
2 | 287 | Jensen Nicole | 1996 | DGI STORST | 9656AB | 25 m | 2:36.21 | |
3 | 231 | Kornum Maria | 2001 | DGI NORDJY | 0114AV | 25 m | 2:49.59 | |
4 | 684 | Martinussen Janni | 2001 | DGI FYN | 0186AE | 25 m | 2:50.36 | |
5 | 199 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | DGI NORDJY | 0356AJ | 25 m | 2:52.26 | |
6 | 372 | Sørensen Trine G. | 1997 | DGI SYDØST | 9752AR | 25 m | 2:52.89 | |
7 | 26 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | DGI SØNDER | 0104AU | 25 m | 2:56.61 | |
8 | 19 | Farag Sara | 2003 | DGI SØNDER | 0356AT | 25 m | 3:10.56 | |
9 | 721 | Svaneborg Sofie | 1998 | DGI FYN | 25 m | 3:18.18 | ||
10 | 352 | Meier Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:24.26 | ||
11 | 309 | Baltsersen Mathilde | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:29.92 | ||
12 | 391 | Bukballe Maja Brandi | 2002 | DGI ØSTJY | 0232AW | 25 m | 3:32.91 | |
13 | 513 | Knøvl Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:36.02 | ||
14 | 512 | Knudsen Linea Theilgaard | 2003 | DGI ØSTJY | 0322BC | 25 m | 3:36.24 | |
15 | 379 | Andersen Jane | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AR | 25 m | 3:36.82 | |
16 | 481 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AQ | 25 m | 3:43.50 | |
17 | 472 | Hansen Maria Windahl | 1998 | DGI ØSTJY | 9844BD | 25 m | 4:02.32 | |
18 | 353 | Mortensen Lotte Damgaard | 2001 | DGI SYDØST | 0166BD | 25 m | 4:07.27 | |
19 | 546 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | DGI ØSTJY | 0302AX | 25 m | 4:15.43 | |
20 | 682 | Madsen Sofie Møller | 2005 | DGI FYN | 25 m | 4:15.94 | ||
21 | 545 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | DGI ØSTJY | 0674AG | 25 m | 4:19.96 | |
22 | 865 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | DGI MIDTJY | 0336AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 12, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Iversen André | 2001 | DGI SØNDER | 0121AL | 25 m | 2:34.38 | |
2 | 387 | Bjørnestad Markus | 2002 | DGI ØSTJY | 0253AM | 25 m | 2:35.40 | |
3 | 230 | Kornum Christian | 2003 | DGI NORDJY | 0323AH | 25 m | 2:39.08 | |
4 | 185 | Juliansson Hugin | 2000 | DGI NORDJY | 0007AS | 25 m | 2:39.19 | |
5 | 843 | Bjørn Alexander L. | 2003 | DGI MIDTJY | 0389AH | 25 m | 2:39.55 | |
6 | 758 | Højengaard Marcus | 1999 | DGI STORKB | 9919AN | 25 m | 2:42.11 | |
7 | 849 | Holme Magnus Dyg | 2002 | DGI MIDTJY | 0205AG | 25 m | 2:43.54 | |
8 | 528 | Madsen Jesper Møller | 1996 | DGI ØSTJY | 9653AS | 25 m | 2:55.85 | |
9 | 338 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | DGI SYDØST | 9765AT | 25 m | 2:57.80 | |
10 | 136 | Toft Jacob | 2003 | DGI NORDJY | 0357AK | 25 m | 2:59.61 | |
11 | 23 | Hansen Dennis | 2002 | DGI SØNDER | 0205AS | 25 m | 3:06.91 | |
12 | 349 | Lund Halfdan Krogh | 2002 | DGI SYDØST | 0287AF | 25 m | 3:09.71 | |
13 | 649 | Johansen Daniel | 1997 | DGI FYN | 25 m | 3:10.78 | ||
14 | 874 | Theisen Malthe | 2003 | DGI MIDTJY | 0345AN | 25 m | 3:19.45 | |
15 | 279 | Dahrup Jonas P. | 2004 | DGI STORST | 0469AD | 25 m | 3:20.00 | |
16 | 661 | Jørgensen Michael | 1981 | DGI FYN | 8199AA | 25 m | 3:25.47 | |
17 | 112 | Abildgaard Jonas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AM | 25 m | 3:40.05 | |
18 | 587 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | DGI ØSTJY | 0335AN | 25 m | 3:57.19 | |
19 | 419 | Gaur Jonas | 2005 | DGI ØSTJY | 0581AK | 25 m | 4:08.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 847 | Flaskager Mette | 1999 | DGI MIDTJY | 9902AR | 25 m | 31.05 | |
2 | 297 | Nielsen Sofie | 2003 | DGI STORST | 0324AU | 25 m | 32.68 | |
3 | 220 | Porsmose Maria M. | 2000 | DGI NORDJY | 0062AN | 25 m | 32.69 | |
4 | 214 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | DGI NORDJY | 9528AG | 25 m | 32.81 | |
5 | 216 | Madsen Nete Lund | 2001 | DGI NORDJY | 0186AZ | 25 m | 33.25 | |
6 | 445 | Vegener Sofie S. | 2002 | DGI ØSTJY | 0268AK | 25 m | 33.97 | |
7 | 757 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | DGI STORKB | 0134BA | 25 m | 34.00 | |
8 | 130 | Larsen Emma Viborg | 2001 | DGI NORDJY | 0112AT | 25 m | 34.11 | |
9 | 342 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | DGI SYDØST | 0364AD | 25 m | 34.52 | |
10 | 181 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | DGI NORDJY | 0332BB | 25 m | 34.99 | |
11 | 848 | Gade Sara | 2002 | DGI MIDTJY | 0248AT | 25 m | 35.39 | |
12 | 762 | Jensen Karoline | 2001 | DGI STORKB | 0122AX | 25 m | 35.67 | |
13 | 229 | Hassing Astrid Marie | 2004 | DGI NORDJY | 0494AM | 25 m | 36.17 | |
14 | 211 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | DGI NORDJY | 9904AT | 25 m | 36.45 | |
15 | 677 | Lerche Ida | 2001 | DGI FYN | 0138AW | 25 m | 36.50 | |
16 | 90 | Falch Sara | 2002 | DGI NORDJY | 0208BA | 25 m | 36.66 | |
17 | 217 | Pedersen Anna Christine | 2003 | DGI NORDJY | 0372BE | 25 m | 37.43 | |
18 | 449 | Wienke Julie Liao | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AP | 25 m | 37.84 | |
19 | 184 | Jakobsen Amalie Juul | 2003 | DGI NORDJY | 0338AO | 25 m | 38.01 | |
20 | 300 | Petersen Anna Lind | 2004 | DGI STORST | 0488AE | 25 m | 38.41 | |
21 | 751 | Bernack Marie | 2003 | DGI STORKB | 0376AN | 25 m | 38.47 | |
22 | 614 | Depping Maria | 2000 | DGI FYN | 25 m | 38.79 | ||
23 | 493 | Jacobsen Astrid Francisca | 2001 | DGI ØSTJY | 0112BB | 25 m | 38.80 | |
24 | 7 | Christensen Caroline | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 38.96 | ||
25 | 129 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | DGI NORDJY | 0284BA | 25 m | 39.08 | |
26 | 500 | Jervidalo Vera Veronica | 2001 | DGI ØSTJY | 0184AR | 25 m | 39.46 | |
27 | 497 | Jensen Naia Eske | 2001 | DGI ØSTJY | 0132AX | 25 m | 39.64 | |
28 | 721 | Svaneborg Sofie | 1998 | DGI FYN | 25 m | 39.71 | ||
29 | 854 | Jensen Karen Moos | 2003 | DGI MIDTJY | 0324AM | 25 m | 39.81 | |
30 | 388 | Bjørnholt Amanda Hørdum | 1999 | DGI ØSTJY | 9938BA | 25 m | 39.91 | |
31 | 635 | Henriks Zophia | 2004 | DGI FYN | 25 m | 39.98 | ||
32 | 204 | Thordal Babette | 2001 | DGI NORDJY | 0192BE | 25 m | 40.09 | |
33 | 172 | Hove Louise | 2002 | DGI NORDJY | 0246BA | 25 m | 40.28 | |
34 | 36 | Kapke Clara | 2006 | DGI SØNDER | 0614AB | 25 m | 40.43 | |
35 | 566 | Simonsen Emma | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AP | 25 m | 40.46 | |
36 | 222 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | DGI NORDJY | 0436AI | 25 m | 40.54 | |
37 | 167 | Toftelund Karoline | 2001 | DGI NORDJY | 0198AV | 25 m | 40.60 | |
38 | 704 | Petersen Emma Juel | 2001 | DGI FYN | 0126BB | 25 m | 40.65 | |
39 | 510 | Kirkeby Sofia Illum | 2004 | DGI ØSTJY | 0446AU | 25 m | 40.74 | |
40 | 337 | Jensen Mette Louise | 2001 | DGI SYDØST | 0186BB | 25 m | 40.90 | |
41 | 311 | Broch Victoria | 2004 | DGI SYDØST | 0404AI | 25 m | 40.91 | |
42 | 299 | Olesen Sisse Berg | 2005 | DGI STORST | 0514AB | 25 m | 40.95 | |
43 | 789 | Andersen Signe Hadrup | 2000 | DGI SYDVE | 0078BD | 25 m | 41.02 | |
44 | 886 | Graversen Sara Høi | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 41.36 | ||
45 | 366 | Rosenmeyer Signe | 2005 | DGI SYDØST | 0508AN | 25 m | 41.43 | |
46 | 670 | Knudsen Nathalie | 2003 | DGI FYN | 0316AU | 25 m | 41.69 | |
47 | 159 | Mejdahl Stine | 2005 | DGI NORDJY | 0548AT | 25 m | 41.88 | |
48 | 663 | Kaarill Anna | 2002 | DGI FYN | 25 m | 41.89 | ||
49 | 125 | Helt Therese J | 2006 | DGI NORDJY | 0658AK | 25 m | 41.95 | |
50 | 485 | Hornbæk Josefine | 2004 | DGI ØSTJY | 0448AJ | 25 m | 42.31 | |
51 | 627 | Hansen Camilla | 2000 | DGI FYN | 0008BG | 25 m | 42.41 | |
52 | 792 | Christensen Nadja Bonde | 2002 | DGI SYDVE | 0208AY | 25 m | 42.48 | |
53 | 537 | Nielsen Asta Kofod | 2003 | DGI ØSTJY | 0356BB | 25 m | 42.54 | |
54 | 397 | Christensen Mathilde | 2002 | DGI ØSTJY | 0238AY | 25 m | 42.70 | |
55 | 591 | Thomsen Mathilde | 2004 | DGI ØSTJY | 0418AP | 25 m | 42.70 | |
56 | 753 | Grøndahl Signe | 2003 | DGI STORKB | 0392AT | 25 m | 42.77 | |
57 | 554 | Rasmussen Sofie | 2005 | DGI ØSTJY | 0502AQ | 25 m | 42.85 | |
58 | 567 | Simonsen Laura Sejr | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AZ | 25 m | 42.89 | |
59 | 412 | Frederiksen Agnethe | 2005 | DGI ØSTJY | 0518AU | 25 m | 42.99 | |
60 | 317 | Daugaard Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 43.16 | ||
61 | 532 | Mortensen Anna Emilie | 2003 | DGI ØSTJY | 0306BA | 25 m | 43.19 | |
62 | 149 | Andreasen Maria | 1994 | DGI NORDJY | 9472AF | 25 m | 43.37 | |
63 | 716 | Sigvardt Kamilla | 2000 | DGI FYN | 0052BE | 25 m | 43.62 | |
64 | 687 | Michelsen Signe | 2004 | DGI FYN | 25 m | 43.87 | ||
65 | 333 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | DGI SYDØST | 0794AG | 25 m | 43.97 | |
66 | 576 | Stormes Malou Sophie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AP | 25 m | 43.97 | |
67 | 596 | Andreasen Irena | 1973 | DGI FYN | 25 m | 44.11 | ||
68 | 859 | Kristensen Ida | 2004 | DGI MIDTJY | 0412AR | 25 m | 44.11 | |
69 | 581 | Søderberg Clara Victoria | 2000 | DGI ØSTJY | 0094BF | 25 m | 44.18 | |
70 | 610 | Christensen Emma | 2002 | DGI FYN | 0248BB | 25 m | 44.33 | |
71 | 179 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | DGI NORDJY | 0626AO | 25 m | 44.54 | |
72 | 212 | Høeg Louise | 2003 | DGI NORDJY | 0324AR | 25 m | 44.60 | |
73 | 623 | Frikke-Salling Amalie | 2002 | DGI FYN | 25 m | 44.69 | ||
74 | 191 | Momme Hannah Vixø | 2005 | DGI NORDJY | 0502AS | 25 m | 44.84 | |
75 | 578 | Svane Maja | 2001 | DGI ØSTJY | 0194BD | 25 m | 44.87 | |
76 | 698 | Olesen Annemette | 2001 | DGI FYN | 0148BD | 25 m | 44.93 | |
77 | 206 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | DGI NORDJY | 0678AL | 25 m | 45.01 | |
78 | 765 | Mortensen Frederikke | 2003 | DGI STORKB | 0388BD | 25 m | 45.13 | |
79 | 42 | Lassen Karen | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 45.18 | ||
80 | 40 | Kristensen Amalie Hede | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 45.31 | ||
81 | 604 | Brink Caroline Skovsgaard | 2004 | DGI FYN | 25 m | 45.47 | ||
82 | 68 | Skov-Petersen Liv F. | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 45.58 | ||
83 | 33 | Jensen Sofie Galsgaard | 2003 | DGI SØNDER | 0364BD | 25 m | 45.91 | |
84 | 616 | Dørk Maja | 2002 | DGI FYN | 0208BB | 25 m | 45.93 | |
85 | 658 | Jørgensen Frida Ropass | 2004 | DGI FYN | 0436AW | 25 m | 45.97 | |
86 | 31 | Jensen Signe | 2007 | DGI SØNDER | 0786AB | 25 m | 46.30 | |
87 | 292 | Lauritsen Nanna | 2004 | DGI STORST | 0484AF | 25 m | 46.43 | |
88 | 825 | Seerup Anne Mie | 2001 | DGI SYDVE | 25 m | 46.51 | ||
89 | 30 | Jensen Lærke Frølund | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 46.74 | ||
90 | 10 | Clemmensen Signe | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 46.76 | ||
91 | 502 | Jespersen Mathilde Work | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AP | 25 m | 46.78 | |
92 | 378 | Andersen Ida Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AJ | 25 m | 46.84 | |
93 | 368 | Sørensen Caroline K. | 2004 | DGI SYDØST | 0418AT | 25 m | 46.91 | |
94 | 611 | Clausen Laura Østerby | 2004 | DGI FYN | 25 m | 47.13 | ||
95 | 823 | Pilegaard Sarah Schäfer | 2002 | DGI SYDVE | 0282AY | 25 m | 47.21 | |
96 | 207 | Tram Selma | 2005 | DGI NORDJY | 0528AW | 25 m | 47.33 | |
97 | 664 | Kaas Signe | 2003 | DGI FYN | 0308BA | 25 m | 47.36 | |
98 | 406 | Elgaard Anette | 1983 | DGI ØSTJY | 8358AA | 25 m | 47.46 | |
99 | 8 | Christensen Julie Frølund | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 47.79 | ||
100 | 411 | Filipowicz Lucca | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 47.98 | ||
101 | 37 | Kirkegaard Annica | 2004 | DGI SØNDER | 25 m | 48.13 | ||
102 | 72 | Tramm Julie | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 48.25 | ||
103 | 851 | Håkonsson Laura | 2006 | DGI MIDTJY | 0646AO | 25 m | 48.50 | |
104 | 330 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 48.70 | |
105 | 127 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 25 m | 48.87 | |
106 | 65 | Poulsen Sine | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 48.97 | ||
107 | 605 | Bruun-Petersen Anna | 2007 | DGI FYN | 0792AF | 25 m | 49.25 | |
108 | 3 | Bramman Sille | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 49.27 | ||
109 | 489 | Høgh Karoline | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 49.42 | ||
110 | 277 | Andreasen Freya | 2004 | DGI STORST | 0464AY | 25 m | 49.57 | |
111 | 362 | Rasmussen Annemone | 2006 | DGI SYDØST | 0674AC | 25 m | 49.57 | |
112 | 315 | Damsgaard Rina | 1956 | DGI SYDØST | 25 m | 50.24 | ||
113 | 343 | Kristensen Anna Lis | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 50.47 | ||
114 | 381 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 50.57 | |
115 | 726 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 25 m | 50.82 | ||
116 | 355 | Munk Lykke | 2002 | DGI SYDØST | 0266AC | 25 m | 51.27 | |
117 | 27 | Hellesøe Karoline | 2006 | DGI SØNDER | 0678AQ | 25 m | 51.56 | |
118 | 822 | Pedersen Pernille | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 52.11 | ||
119 | 887 | Gregersen Sara Holst | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 52.34 | ||
120 | 638 | Holgersen Stine Lund | 2006 | DGI FYN | 25 m | 52.41 | ||
121 | 801 | Hansen Signe Risager | 2002 | DGI SYDVE | 0282BD | 25 m | 52.95 | |
122 | 308 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 53.13 | |
123 | 824 | Schmidt Mia Sophie | 2001 | DGI SYDVE | 0198BC | 25 m | 53.45 | |
124 | 285 | Jakobsen Mejse | 2007 | DGI STORST | 0712AA | 25 m | 53.48 | |
125 | 539 | Nørgaard Isabella | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 53.80 | ||
126 | 282 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | DGI STORST | 0664AH | 25 m | 53.90 | |
127 | 514 | Kristensen Freya Knop | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 54.49 | ||
128 | 805 | Hedegaard Mikkeline | 2003 | DGI SYDVE | 0384BD | 25 m | 54.86 | |
129 | 764 | Laursen Dana | 2003 | DGI STORKB | 25 m | 55.13 | ||
130 | 766 | Nesgaard Cilja Hansine | 2002 | DGI STORKB | 0272BE | 25 m | 55.13 | |
131 | 201 | Thomassen Astrid O. | 2007 | DGI NORDJY | 0796AK | 25 m | 55.25 | |
132 | 768 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | DGI STORKB | 0618AQ | 25 m | 56.24 | |
133 | 341 | Klausen Simone Trekær | 2007 | DGI SYDØST | 0764AC | 25 m | 56.68 | |
134 | 660 | Jørgensen Karoline | 2007 | DGI FYN | 0774AG | 25 m | 56.77 | |
135 | 688 | Mortensen Sofia | 2007 | DGI FYN | 25 m | 57.90 | ||
136 | 814 | Lalicata Victoria | 2005 | DGI SYDVE | 0592AS | 25 m | 59.44 | |
137 | 515 | Kristensen Frida Knop | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:01.40 | ||
138 | 444 | Waltoft Mai Lindum | 2007 | DGI ØSTJY | 0786AF | 25 m | 1:02.45 | |
139 | 157 | Kornum Clara | 2007 | DGI NORDJY | 0704AM | 25 m | 1:02.96 | |
140 | 75 | Dalsgaard Naya Ellesøe | 2007 | DGI NORDJY | 0762AM | 25 m | 1:05.58 | |
141 | 706 | Ragner Serine | 2006 | DGI FYN | 0624AM | 25 m | 1:07.47 | |
142 | 423 | Graversen Emilie Nørskov | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:07.50 | ||
143 | 858 | Jørgensen Stine Skipper | 2005 | DGI MIDTJY | 0582AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 446 | Weje Andreas | 1998 | DGI ØSTJY | 25 m | 29.10 | ||
2 | 177 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | DGI NORDJY | 0059AO | 25 m | 30.65 | |
3 | 54 | Perzynski Simon | 2002 | DGI SØNDER | 0289AG | 25 m | 31.39 | |
4 | 842 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | DGI MIDTJY | 0117AJ | 25 m | 31.57 | |
5 | 128 | Jørgensen Benjamin | 1996 | DGI NORDJY | 9611AA | 25 m | 31.94 | |
6 | 221 | Stegenborg Scott | 2000 | DGI NORDJY | 0063AH | 25 m | 32.09 | |
7 | 471 | Hansen Christian Windahl | 2000 | DGI ØSTJY | 0017AR | 25 m | 32.10 | |
8 | 89 | Damvad Bo | 1967 | DGI NORDJY | 6709AA | 25 m | 32.47 | |
9 | 236 | Kristensen Peter Enggaard | 1977 | DGI NORDJY | 7729AA | 25 m | 32.66 | |
10 | 715 | Sietam Emil | 1999 | DGI FYN | 25 m | 33.02 | ||
11 | 693 | Nedergaard Christoffer | 1995 | DGI FYN | 9565AS | 25 m | 33.21 | |
12 | 46 | Matzen Svend | 1999 | DGI SØNDER | 25 m | 33.39 | ||
13 | 218 | Pedersen Nicklas | 2001 | DGI NORDJY | 0181AJ | 25 m | 33.98 | |
14 | 669 | Klüver Frederik | 1998 | DGI FYN | 9823AV | 25 m | 34.04 | |
15 | 336 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | DGI SYDØST | 0301AK | 25 m | 34.37 | |
16 | 544 | Pedersen Ole Skouvig | 2000 | DGI ØSTJY | 0093AN | 25 m | 34.47 | |
17 | 540 | Nørgaard Jonas | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 34.53 | ||
18 | 323 | Hansen Andreas | 2001 | DGI SYDØST | 0195AF | 25 m | 34.85 | |
19 | 328 | Hansen Rasmus Hagger | 2001 | DGI SYDØST | 0119AS | 25 m | 34.86 | |
20 | 195 | Pedersen Oscar | 2004 | DGI NORDJY | 0445AE | 25 m | 34.99 | |
21 | 538 | Nybro Nikolaj | 2002 | DGI ØSTJY | 0211AO | 25 m | 35.08 | |
22 | 579 | Svendsen Kasper Due | 2002 | DGI ØSTJY | 0239AN | 25 m | 35.08 | |
23 | 122 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | DGI NORDJY | 0119AR | 25 m | 35.34 | |
24 | 643 | Jensen Henrik | 1999 | DGI FYN | 9981AS | 25 m | 35.48 | |
25 | 882 | Zachariassen Frederik | 2002 | DGI SØNDER | 0227AR | 25 m | 35.50 | |
26 | 558 | Ringtved Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0139AR | 25 m | 35.56 | |
27 | 321 | Germansen Mathias | 2002 | DGI SYDØST | 0205AK | 25 m | 35.59 | |
28 | 86 | Jensen Jens Kristian | 2001 | DGI NORDJY | 0115AR | 25 m | 35.77 | |
29 | 70 | Svendsen Zacharias H. | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 35.82 | ||
30 | 603 | Bommelund Oliver | 1999 | DGI FYN | 9953AU | 25 m | 36.25 | |
31 | 32 | Jensen Simon G. | 2000 | DGI SØNDER | 0083AT | 25 m | 36.59 | |
32 | 283 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | DGI STORST | 0581AH | 25 m | 37.42 | |
33 | 97 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | DGI NORDJY | 0309AN | 25 m | 37.61 | |
34 | 820 | Nyhus Frederik Munk | 2003 | DGI SYDVE | 0317AN | 25 m | 38.00 | |
35 | 344 | Langkjær Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0213AT | 25 m | 38.04 | |
36 | 92 | Hald Magnus | 2002 | DGI NORDJY | 0225AP | 25 m | 38.06 | |
37 | 639 | Holmen Villads | 1998 | DGI FYN | 25 m | 38.31 | ||
38 | 322 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | DGI SYDØST | 9863AU | 25 m | 38.83 | |
39 | 404 | Dannesboe Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 38.86 | ||
40 | 84 | Anderson Magnus | 2002 | DGI NORDJY | 0265AR | 25 m | 39.07 | |
41 | 621 | Fondt Mikkel | 2000 | DGI FYN | 25 m | 39.44 | ||
42 | 555 | Ravn Gustav | 2005 | DGI ØSTJY | 0553AJ | 25 m | 39.45 | |
43 | 385 | Berentzen Mads | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AR | 25 m | 39.55 | |
44 | 790 | Brinkmann Jonas | 2002 | DGI SYDVE | 0251AM | 25 m | 39.62 | |
45 | 76 | Egholm Jeppe | 2003 | DGI NORDJY | 0331AP | 25 m | 40.01 | |
46 | 390 | Brinck Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 0313AQ | 25 m | 40.13 | |
47 | 676 | Larsen Rasmus Skaaning | 2001 | DGI FYN | 0187AS | 25 m | 40.29 | |
48 | 278 | Compen Victor | 2003 | DGI STORST | 0359AH | 25 m | 41.09 | |
49 | 4 | Børsmose Simony Niklas | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 41.17 | ||
50 | 487 | Hvam Axel | 2003 | DGI ØSTJY | 0349AQ | 25 m | 41.61 | |
51 | 213 | Justesen Frederik P | 2003 | DGI NORDJY | 0383AL | 25 m | 41.62 | |
52 | 66 | Schmidt Thomas | 2002 | DGI SØNDER | 0209AJ | 25 m | 42.56 | |
53 | 826 | Skousen Martin | 2002 | DGI SYDVE | 0249AQ | 25 m | 42.84 | |
54 | 561 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 42.93 | |
55 | 490 | Høgh Nikolaj | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 42.97 | ||
56 | 371 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | DGI SYDØST | 0463AK | 25 m | 43.17 | |
57 | 158 | Mejdahl Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0327AR | 25 m | 43.81 | |
58 | 88 | Thuesen Nikolaj | 2001 | DGI NORDJY | 0195AT | 25 m | 44.02 | |
59 | 108 | Oosterhof Elmer | 2005 | DGI NORDJY | 0521AI | 25 m | 44.06 | |
60 | 51 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | DGI SØNDER | 0459AM | 25 m | 44.36 | |
61 | 22 | Gamisshev Boris | 2007 | DGI SØNDER | 0717AA | 25 m | 44.37 | |
62 | 791 | Christensen Lukas Bonde | 2002 | DGI SYDVE | 0227ap | 25 m | 44.71 | |
63 | 562 | Salling Marius | 2003 | DGI ØSTJY | 0327AP | 25 m | 44.86 | |
64 | 396 | Christensen Mads Vittrup | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 45.29 | ||
65 | 175 | Madsen Mathias | 2004 | DGI NORDJY | 0477AK | 25 m | 45.36 | |
66 | 91 | Groen Tim | 2001 | DGI NORDJY | 0141AS | 25 m | 45.88 | |
67 | 11 | Dammose Oskar Trans | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 46.19 | ||
68 | 499 | Jervidalo Johannes | 2006 | DGI ØSTJY | 0653AG | 25 m | 47.29 | |
69 | 226 | Thomsen Jakob | 2006 | DGI NORDJY | 0693AD | 25 m | 47.54 | |
70 | 294 | Møller Hjalte | 2007 | DGI STORST | 0733AA | 25 m | 47.57 | |
71 | 535 | Mørup Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 48.03 | ||
72 | 503 | Johansen Kristian Weber | 2005 | DGI ØSTJY | 0549AJ | 25 m | 48.05 | |
73 | 98 | Johansen Mathias | 2005 | DGI NORDJY | 0543AI | 25 m | 48.13 | |
74 | 2 | Andreasen Philip Emborg | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 48.24 | ||
75 | 305 | Tørngren Thor | 2006 | DGI STORST | 0603AD | 25 m | 48.66 | |
76 | 304 | Thøfner Laurits | 2004 | DGI STORST | 0417AM | 25 m | 48.77 | |
77 | 523 | Le Daniel Marcus | 2006 | DGI ØSTJY | 0699AF | 25 m | 48.84 | |
78 | 612 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 49.11 | |
79 | 524 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | DGI ØSTJY | 0517AJ | 25 m | 49.38 | |
80 | 728 | Termansen Xander | 2005 | DGI FYN | 0581AJ | 25 m | 49.77 | |
81 | 178 | Bossen Johan Damsgaard | 2005 | DGI NORDJY | 0519AN | 25 m | 49.81 | |
82 | 77 | Gislund Alexander | 2003 | DGI NORDJY | 0307AR | 25 m | 50.06 | |
83 | 708 | Rasmussen Johannes Framme | 2004 | DGI FYN | 25 m | 50.68 | ||
84 | 710 | Rose Jonas | 2004 | DGI FYN | 25 m | 50.86 | ||
85 | 711 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 25 m | 50.92 | ||
86 | 414 | Frimand Esben | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AE | 25 m | 51.25 | |
87 | 700 | Paustian Valdemar | 2005 | DGI FYN | 25 m | 51.55 | ||
88 | 671 | Kristiansen Jonas Elving | 2006 | DGI FYN | 25 m | 52.00 | ||
89 | 145 | Skiveren Magnus | 2007 | DGI NORDJY | 0769AC | 25 m | 52.65 | |
90 | 681 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DGI FYN | 25 m | 53.36 | ||
91 | 135 | Stenger Claes | 2005 | DGI NORDJY | 0509AN | 25 m | 54.67 | |
92 | 812 | Kristensen Rune | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 54.98 | ||
93 | 475 | Harrits Anton | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 55.29 | ||
94 | 480 | Henningsen Sophus | 2007 | DGI ØSTJY | 0789AA | 25 m | 55.96 | |
95 | 588 | Sørensen Simon Sejer | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 56.00 | ||
96 | 701 | Pedersen Alexander | 2006 | DGI FYN | 25 m | 57.50 | ||
97 | 144 | Laulund Mikkel | 2006 | DGI NORDJY | 0649AK | 25 m | 57.57 | |
98 | 770 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | DGI STORKB | 0375AS | 25 m | 1:00.13 | |
99 | 760 | Jaseneckij Donat | 2005 | DGI STORKB | 0529AN | 25 m | 1:02.13 | |
100 | 702 | Pedersen Mikkel | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:05.75 | ||
101 | 289 | Kongstad Theodor | 2006 | DGI STORST | 0613AE | 25 m | 1:06.40 | |
102 | 608 | Bryld Nicklas | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:09.40 | ||
103 | 873 | Tange Kasper Lund | 2004 | DGI MIDTJY | 0437AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 214 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | DGI NORDJY | 9528AG | 25 m | 1:13.42 | |
2 | 109 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | DGI NORDJY | 0072AV | 25 m | 1:21.78 | |
3 | 486 | Hougaard Maiken | 2002 | DGI ØSTJY | 0282AM | 25 m | 1:22.07 | |
4 | 200 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | DGI NORDJY | 0118AM | 25 m | 1:22.14 | |
5 | 141 | Hole Johanne | 2000 | DGI NORDJY | 0082BH | 25 m | 1:22.28 | |
6 | 584 | Sørensen Emma F. | 1998 | DGI ØSTJY | 9812AT | 25 m | 1:22.53 | |
7 | 350 | Lund Karen Krogh | 1996 | DGI SYDØST | 9616AX | 25 m | 1:22.81 | |
8 | 224 | Romanski Freja | 2003 | DGI NORDJY | 0308AI | 25 m | 1:24.97 | |
9 | 685 | Martinussen Julie | 1997 | DGI FYN | 9736AS | 25 m | 1:26.18 | |
10 | 626 | Haffejee Nadja Skov | 1998 | DGI FYN | 25 m | 1:26.86 | ||
11 | 841 | Andersen Julie B. | 2002 | DGI MIDTJY | 0214AS | 25 m | 1:26.86 | |
12 | 451 | Volke Maja | 2002 | DGI ØSTJY | 0228BC | 25 m | 1:26.90 | |
13 | 138 | Troldborg Ida | 2003 | DGI NORDJY | 0372AS | 25 m | 1:27.23 | |
14 | 351 | Lund Stella Krogh | 2000 | DGI SYDØST | 0056AN | 25 m | 1:27.25 | |
15 | 227 | Thomsen Signe | 2003 | DGI NORDJY | 0304AS | 25 m | 1:28.41 | |
16 | 204 | Thordal Babette | 2001 | DGI NORDJY | 0192BE | 25 m | 1:29.37 | |
17 | 293 | Mikkelsen Laura | 2001 | DGI STORST | 0176AE | 25 m | 1:30.40 | |
18 | 147 | Aastrup Sofie | 2002 | DGI NORDJY | 0226AK | 25 m | 1:30.82 | |
19 | 553 | Rasmussen Katrine | 2004 | DGI ØSTJY | 0478AV | 25 m | 1:31.50 | |
20 | 395 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 1:33.40 | |
21 | 844 | Bjørn Weronika L. | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AG | 25 m | 1:33.91 | |
22 | 286 | Jakobsen Nynne | 2004 | DGI STORST | 0462AG | 25 m | 1:34.08 | |
23 | 734 | Ussing Ella | 2004 | DGI FYN | 0402AS | 25 m | 1:34.56 | |
24 | 536 | Nielsen Anne Tvedskov | 1997 | DGI ØSTJY | 9762BC | 25 m | 1:35.18 | |
25 | 831 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 0484AE | 25 m | 1:35.19 | |
26 | 163 | Prior Cecilie | 2002 | DGI NORDJY | 02224A | 25 m | 1:35.48 | |
27 | 850 | Holme Sofie Dyg | 2005 | DGI MIDTJY | 0598AO | 25 m | 1:35.52 | |
28 | 543 | Pedersen Kristine S. | 1998 | DGI ØSTJY | 9824BC | 25 m | 1:35.69 | |
29 | 765 | Mortensen Frederikke | 2003 | DGI STORKB | 0388BD | 25 m | 1:36.05 | |
30 | 210 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | DGI NORDJY | 0292AS | 25 m | 1:36.10 | |
31 | 71 | Thomsen Thyra | 2002 | DGI SØNDER | 0212BC | 25 m | 1:36.58 | |
32 | 516 | Kyed Ingrid | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:36.76 | ||
33 | 402 | Damborg Louise | 1982 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:36.81 | ||
34 | 334 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 1:37.04 | |
35 | 813 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 0434AW | 25 m | 1:37.10 | |
36 | 140 | Brandt Allie | 2004 | DGI NORDJY | 0484AP | 25 m | 1:37.25 | |
37 | 623 | Frikke-Salling Amalie | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:37.62 | ||
38 | 360 | Pedersen Laura | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:37.75 | ||
39 | 295 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 1:37.81 | |
40 | 209 | Weiergang Josefine | 2002 | DGI NORDJY | 0246AS | 25 m | 1:37.85 | |
41 | 808 | Hygum Sofie Højberg | 2001 | DGI SYDVE | 0192AX | 25 m | 1:38.67 | |
42 | 74 | Winther Lea | 2004 | DGI SØNDER | 0458AN | 25 m | 1:39.72 | |
43 | 25 | Hansen Katrine | 2000 | DGI SØNDER | 0082BF | 25 m | 1:40.18 | |
44 | 819 | Nielsen Sofie | 2004 | DGI SYDVE | 0404AQ | 25 m | 1:40.32 | |
45 | 64 | Poulsen Cecilie | 1999 | DGI SØNDER | 9928BD | 25 m | 1:40.61 | |
46 | 656 | Julsgaard Anna Rahbek | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:40.66 | ||
47 | 7 | Christensen Caroline | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 1:40.68 | ||
48 | 153 | Christensen Josephine | 2004 | DGI NORDJY | 0462AX | 50 m | 1:40.99 | |
49 | 581 | Søderberg Clara Victoria | 2000 | DGI ØSTJY | 0094BF | 25 m | 1:41.26 | |
50 | 888 | Rasmussen Johanne | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:41.55 | ||
51 | 501 | Jespersen Marie Work | 2004 | DGI ØSTJY | 0402AT | 25 m | 1:41.61 | |
52 | 712 | Sandberg Mille | 2001 | DGI FYN | 0116BD | 25 m | 1:42.20 | |
53 | 889 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 1:42.22 | ||
54 | 470 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | DGI ØSTJY | 0424AR | 25 m | 1:42.37 | |
55 | 392 | Bundgaard-Laursen Rosa | 2003 | DGI ØSTJY | 0364BE | 25 m | 1:42.56 | |
56 | 526 | Lund Dicte | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:42.68 | ||
57 | 363 | Rasmussen Martine | 2000 | DGI SYDØST | 0062BH | 25 m | 1:42.71 | |
58 | 52 | Muusmann Jette | 2005 | DGI SØNDER | 0532AO | 25 m | 1:42.77 | |
59 | 625 | Greve Sofie Lykke | 2004 | DGI FYN | 0456AN | 25 m | 1:43.04 | |
60 | 368 | Sørensen Caroline K. | 2004 | DGI SYDØST | 0418AT | 25 m | 1:43.46 | |
61 | 717 | Skjerning Bianca | 2001 | DGI FYN | 25 m | 1:43.56 | ||
62 | 556 | Richardson Ella H. | 2003 | DGI ØSTJY | 0306BB | 25 m | 1:43.61 | |
63 | 361 | Poulsen Kristina Kathrine | 2003 | DGI SYDØST | 0312AX | 25 m | 1:43.68 | |
64 | 714 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 1:44.05 | |
65 | 890 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:44.22 | ||
66 | 488 | Høgfeldt Cecilie | 2002 | DGI ØSTJY | 0208BC | 25 m | 1:44.24 | |
67 | 695 | Nielsen Laura B. | 2004 | DGI FYN | 0442AW | 25 m | 1:44.28 | |
68 | 600 | Bjerregaar Kirstine Angel | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:44.37 | ||
69 | 620 | Fogt Anika | 2002 | DGI FYN | 0286BB | 25 m | 1:44.37 | |
70 | 807 | Hviid Mia | 2003 | DGI SYDVE | 0312BE | 25 m | 1:44.84 | |
71 | 160 | Nielsen Christine | 2002 | DGI NORDJY | 0204AY | 25 m | 1:44.93 | |
72 | 580 | Søderberg Caroline Buhl | 2003 | DGI ØSTJY | 0338AZ | 25 m | 1:44.95 | |
73 | 651 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | DGI FYN | 0346AU | 25 m | 1:45.11 | |
74 | 68 | Skov-Petersen Liv F. | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 1:45.28 | ||
75 | 792 | Christensen Nadja Bonde | 2002 | DGI SYDVE | 0208AY | 25 m | 1:45.47 | |
76 | 228 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | DGI NORDJY | 0566AR | 25 m | 1:45.77 | |
77 | 753 | Grøndahl Signe | 2003 | DGI STORKB | 0392AT | 25 m | 1:45.77 | |
78 | 507 | Jørgensen Signe D. | 2002 | DGI ØSTJY | 0224AV | 25 m | 1:45.81 | |
79 | 657 | Jørgensen Emma | 2001 | DGI FYN | 25 m | 1:45.96 | ||
80 | 34 | Jensen Sofie Vind | 2004 | DGI SØNDER | 25 m | 1:46.54 | ||
81 | 421 | Gram Freja | 2001 | DGI ØSTJY | 0186BC | 25 m | 1:46.66 | |
82 | 313 | Dalgaard Laura | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 1:47.18 | ||
83 | 10 | Clemmensen Signe | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 1:47.23 | ||
84 | 860 | Kristensen Methea | 2003 | DGI MIDTJY | 0308AQ | 25 m | 1:47.23 | |
85 | 33 | Jensen Sofie Galsgaard | 2003 | DGI SØNDER | 0364BD | 25 m | 1:47.26 | |
86 | 859 | Kristensen Ida | 2004 | DGI MIDTJY | 0412AR | 25 m | 1:47.69 | |
87 | 324 | Hansen Maiken | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 1:47.75 | ||
88 | 44 | Madsen Julie | 2002 | DGI SØNDER | 0216BB | 25 m | 1:47.79 | |
89 | 703 | Pedersen SIF F | 2003 | DGI FYN | 0332BA | 25 m | 1:48.27 | |
90 | 9 | Christensen Ronja Beck | 2003 | DGI SØNDER | 0338AX | 25 m | 1:48.41 | |
91 | 331 | Holm Freya | 2003 | DGI SYDØST | 0398BD | 25 m | 1:48.77 | |
92 | 174 | Lyndrup Agnes | 2004 | DGI NORDJY | 0406AU | 25 m | 1:49.17 | |
93 | 40 | Kristensen Amalie Hede | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 1:49.34 | ||
94 | 43 | Ljusheva Emma | 2005 | DGI SØNDER | 0575AM | 25 m | 1:49.76 | |
95 | 494 | Jacobsen Josephine Liis | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AU | 25 m | 1:50.02 | |
96 | 851 | Håkonsson Laura | 2006 | DGI MIDTJY | 0646AO | 25 m | 1:50.17 | |
97 | 8 | Christensen Julie Frølund | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 1:50.38 | ||
98 | 82 | Nørgaard Clara Berendt | 2005 | DGI NORDJY | 0558AR | 25 m | 1:50.50 | |
99 | 186 | Klein Linea Lodberg | 2005 | DGI NORDJY | 0536AK | 25 m | 1:51.00 | |
100 | 598 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DGI FYN | 25 m | 1:51.05 | ||
101 | 347 | Laursen Marie | 2004 | DGI SYDØST | 0454AU | 25 m | 1:51.94 | |
102 | 326 | Hansen Nanna Ballisager | 2003 | DGI SYDØST | 0348AO | 25 m | 1:53.10 | |
103 | 284 | Hansen Nicoline | 2004 | DGI STORST | 0468AU | 25 m | 1:54.29 | |
104 | 202 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | DGI NORDJY | 0536AR | 25 m | 1:54.86 | |
105 | 800 | Hansen Sarah Dalgaard | 2002 | DGI SYDVE | 0236AY | 25 m | 1:54.99 | |
106 | 763 | Kongsfelt Lærke | 2003 | DGI STORKB | 0302BC | 25 m | 1:55.31 | |
107 | 491 | Høtoft Katrine | 2002 | DGI ØSTJY | 0216BC | 25 m | 1:56.00 | |
108 | 585 | Sørensen Line Lund | 2005 | DGI ØSTJY | 0508AP | 25 m | 1:57.09 | |
109 | 776 | Mørup Ida | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:57.67 | ||
110 | 169 | Bojesen Emma | 2004 | DGI NORDJY | 0434AV | 25 m | 1:58.24 | |
111 | 134 | Rønnow Ida | 2006 | DGI NORDJY | 0658AE | 25 m | 1:58.31 | |
112 | 143 | Kokholm Sara | 2005 | DGI NORDJY | 0574AS | 25 m | 2:00.21 | |
113 | 489 | Høgh Karoline | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:01.38 | ||
114 | 858 | Jørgensen Stine Skipper | 2005 | DGI MIDTJY | 0582AV | 25 m | 2:04.04 | |
115 | 498 | Jensen Stine Østergaard | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:05.00 | ||
116 | 668 | Klæsøe Celina | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:05.33 | ||
117 | 817 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 2:06.98 | ||
118 | 652 | Johansen Rasmine | 2005 | DGI FYN | 25 m | 2:07.14 | ||
119 | 814 | Lalicata Victoria | 2005 | DGI SYDVE | 0592AS | 25 m | 2:07.30 | |
120 | 573 | Solgaard Sofie | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:08.69 | ||
121 | 207 | Tram Selma | 2005 | DGI NORDJY | 0528AW | 25 m | 2:10.36 | |
122 | 542 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 759 | Jakobsen Joakim | 1994 | DGI STORKB | 9409AA | 25 m | 1:09.65 | |
2 | 474 | Hansen Thorbjørn U. | 2000 | DGI ØSTJY | 0017AO | 25 m | 1:14.33 | |
3 | 699 | Olsen Mikael | 1992 | DGI FYN | 9283AJ | 25 m | 1:15.49 | |
4 | 110 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | DGI NORDJY | 9939AR | 25 m | 1:15.95 | |
5 | 105 | Nielsen Kim Møller | 1992 | DGI NORDJY | 9217AA | 25 m | 1:16.09 | |
6 | 230 | Kornum Christian | 2003 | DGI NORDJY | 0323AH | 25 m | 1:16.53 | |
7 | 320 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | DGI SYDØST | 0111AR | 25 m | 1:17.03 | |
8 | 530 | Melchiorsen Jonas | 2001 | DGI ØSTJY | 0147AN | 25 m | 1:17.19 | |
9 | 755 | Haurholm Victor | 1995 | DGI STORKB | 9541AN | 25 m | 1:18.74 | |
10 | 280 | Eibye Viktor | 2001 | DGI STORST | 0175AS | 25 m | 1:19.55 | |
11 | 496 | Jensen Kristoffer | 1994 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:20.93 | ||
12 | 196 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0369AF | 25 m | 1:21.20 | |
13 | 383 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | DGI ØSTJY | 0231AT | 25 m | 1:21.20 | |
14 | 863 | Nelander Oliver L | 2002 | DGI MIDTJY | 0295AF | 25 m | 1:21.42 | |
15 | 852 | Håkonsson Rasmus | 2004 | DGI MIDTJY | 0449AH | 25 m | 1:21.58 | |
16 | 818 | Nielsen Christoffer | 1998 | DGI SYDVE | 9829AG | 25 m | 1:22.23 | |
17 | 70 | Svendsen Zacharias H. | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 1:22.35 | ||
18 | 288 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | DGI STORST | 0119AL | 25 m | 1:23.28 | |
19 | 183 | Hansen Søren Clement Juhl | 2001 | DGI NORDJY | 0143AP | 25 m | 1:23.61 | |
20 | 528 | Madsen Jesper Møller | 1996 | DGI ØSTJY | 9653AS | 25 m | 1:23.65 | |
21 | 99 | Kjær Matias | 2002 | DGI NORDJY | 0203AP | 25 m | 1:23.69 | |
22 | 306 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | DGI STORST | 0345AO | 25 m | 1:24.25 | |
23 | 5 | Carlsen Nikolaj | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 1:24.38 | ||
24 | 589 | Thaarup Casper | 1987 | DGI ØSTJY | 8785AD | 25 m | 1:24.45 | |
25 | 208 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | DGI NORDJY | 0229AQ | 25 m | 1:26.04 | |
26 | 187 | Klein Malik Lodberg | 2003 | DGI NORDJY | 0359AI | 25 m | 1:26.52 | |
27 | 827 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | DGI SYDVE | 0269AQ | 25 m | 1:27.45 | |
28 | 439 | Thyssen Jesper | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:28.10 | ||
29 | 864 | Nelander Theis | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AC | 25 m | 1:28.17 | |
30 | 683 | Marslund Erwan | 2001 | DGI FYN | 0197AS | 25 m | 1:28.89 | |
31 | 571 | Snoghøj Viktor | 2002 | DGI ØSTJY | 0249AN | 25 m | 1:29.09 | |
32 | 32 | Jensen Simon G. | 2000 | DGI SØNDER | 0083AT | 25 m | 1:29.15 | |
33 | 349 | Lund Halfdan Krogh | 2002 | DGI SYDØST | 0287AF | 25 m | 1:29.21 | |
34 | 828 | Thomsen Marcus Brink | 2001 | DGI SYDVE | 0107AQ | 25 m | 1:29.31 | |
35 | 552 | Rasmussen Jeppe K. | 2002 | DGI ØSTJY | 0269AN | 25 m | 1:29.97 | |
36 | 520 | Lauritsen Elias | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:30.88 | ||
37 | 422 | G-Rasmussen Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0103AT | 25 m | 1:30.93 | |
38 | 234 | Hansen Victor Doré | 2001 | DGI NORDJY | 0191AT | 25 m | 1:31.31 | |
39 | 720 | Storm Rasmus | 2001 | DGI FYN | 25 m | 1:32.41 | ||
40 | 92 | Hald Magnus | 2002 | DGI NORDJY | 0225AP | 25 m | 1:32.78 | |
41 | 853 | Irmschler Rasmus | 2002 | DGI MIDTJY | 0273AP | 25 m | 1:33.43 | |
42 | 617 | Fig Lucas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:34.20 | ||
43 | 669 | Klüver Frederik | 1998 | DGI FYN | 9823AV | 25 m | 1:34.21 | |
44 | 599 | Birkholm Andreas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:34.47 | ||
45 | 123 | Grøn Rasmus | 1999 | DGI NORDJY | 9993AS | 25 m | 1:34.48 | |
46 | 307 | Ahrendsen Jonas | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:34.51 | ||
47 | 104 | Nielsen Jonas D. | 2002 | DGI NORDJY | 0201AK | 25 m | 1:34.68 | |
48 | 152 | Christensen Andreas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AS | 25 m | 1:34.90 | |
49 | 38 | Kjærsgaard Mariua V. | 2004 | DGI SØNDER | 0464AI | 25 m | 1:35.79 | |
50 | 560 | Rosenven Oliver | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AN | 25 m | 1:36.61 | |
51 | 593 | Albeck Peter | 1985 | DGI FYN | 25 m | 1:36.74 | ||
52 | 645 | Jensen Jonas Svensmark | 2005 | DGI FYN | 0579AG | 25 m | 1:36.83 | |
53 | 690 | Munk Emil | 1999 | DGI FYN | 25 m | 1:37.47 | ||
54 | 673 | Larsen Ebbe Blomgren | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:37.90 | ||
55 | 642 | Jakobsen Lasse | 2000 | DGI FYN | 0037AU | 25 m | 1:40.08 | |
56 | 382 | Andersen Marius B. R. | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 1:40.13 | |
57 | 443 | Urbak Joachim | 1999 | DGI ØSTJY | 9919AT | 25 m | 1:40.34 | |
58 | 609 | Busk Marcus | 1996 | DGI FYN | 25 m | 1:40.43 | ||
59 | 393 | Busk Noah | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AQ | 25 m | 1:40.45 | |
60 | 619 | Fogt Alex | 2004 | DGI FYN | 0487AO | 25 m | 1:41.45 | |
61 | 534 | Møller Askil Rishøj | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:41.61 | ||
62 | 518 | Lajmi Habib | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:41.69 | ||
63 | 482 | Holm Asger Breum | 2003 | DGI ØSTJY | 0331AO | 25 m | 1:41.70 | |
64 | 73 | Winther Emil | 2006 | DGI SØNDER | 0661AC | 25 m | 1:42.30 | |
65 | 314 | Dam Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0227AO | 25 m | 1:42.43 | |
66 | 41 | Kristiansen Nicholas | 2004 | DGI SØNDER | 0485AH | 25 m | 1:42.99 | |
67 | 826 | Skousen Martin | 2002 | DGI SYDVE | 0249AQ | 25 m | 1:43.12 | |
68 | 158 | Mejdahl Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0327AR | 25 m | 1:43.23 | |
69 | 810 | Jessen Markus | 2003 | DGI SYDVE | 0329AN | 25 m | 1:43.25 | |
70 | 398 | Christensen Oliver K. | 2004 | DGI ØSTJY | 0429AO | 25 m | 1:44.38 | |
71 | 709 | Rasmussen Lauge | 2003 | DGI FYN | 25 m | 1:45.29 | ||
72 | 357 | Nielsen Kristian | 2005 | DGI SYDØST | 0589AH | 25 m | 1:45.41 | |
73 | 124 | Haunstrup Victor | 2003 | DGI NORDJY | 0399AM | 25 m | 1:45.70 | |
74 | 648 | Jepsen Magnus | 2004 | DGI FYN | 0495AO | 25 m | 1:46.20 | |
75 | 419 | Gaur Jonas | 2005 | DGI ØSTJY | 0581AK | 25 m | 1:46.56 | |
76 | 508 | Kejser Sander | 2003 | DGI ØSTJY | 0325AR | 25 m | 1:46.92 | |
77 | 396 | Christensen Mads Vittrup | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:50.06 | ||
78 | 198 | Skou Eigil Midboe | 2006 | DGI NORDJY | 0671AJ | 25 m | 1:50.32 | |
79 | 170 | Horsbøll Magnus | 2005 | DGI NORDJY | 0525AI | 25 m | 1:50.74 | |
80 | 495 | Jacobsen Karl Johan | 2005 | DGI ØSTJY | 0527AM | 25 m | 1:50.80 | |
81 | 624 | From Marco | 2003 | DGI FYN | 25 m | 1:53.11 | ||
82 | 77 | Gislund Alexander | 2003 | DGI NORDJY | 0307AR | 25 m | 1:53.87 | |
83 | 672 | Kristiansen Mathias Elving | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:54.50 | ||
84 | 733 | Tranekjer Magnus | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:55.60 | ||
85 | 98 | Johansen Mathias | 2005 | DGI NORDJY | 0543AI | 25 m | 1:55.69 | |
86 | 702 | Pedersen Mikkel | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:55.82 | ||
87 | 796 | Frederi Gustav Slivsgaard | 2004 | DGI SYDVE | 0415AP | 25 m | 1:56.15 | |
88 | 644 | Jensen Jalte Kowal | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:56.26 | ||
89 | 548 | Poulsen Frederik S. | 2004 | DGI ØSTJY | 0423AQ | 25 m | 1:56.91 | |
90 | 884 | Andersen Magnus | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 1:57.31 | ||
91 | 178 | Bossen Johan Damsgaard | 2005 | DGI NORDJY | 0519AN | 25 m | 1:57.55 | |
92 | 67 | Seeberg August Johan | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 1:58.99 | ||
93 | 671 | Kristiansen Jonas Elving | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:00.13 | ||
94 | 81 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | DGI NORDJY | 0515AG | 25 m | 2:00.36 | |
95 | 769 | Skjoldman Valdemar Fulton | 2003 | DGI STORKB | 0355AS | 25 m | 2:01.24 | |
96 | 770 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | DGI STORKB | 0375AS | 25 m | 2:05.13 | |
97 | 760 | Jaseneckij Donat | 2005 | DGI STORKB | 0529AN | 25 m | 2:19.01 | |
98 | 629 | Hansen Magnus | 2005 | DGI FYN | 25 m | 2:27.15 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 17, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | DGI NORDJY | 0072AV | 25 m | 30.47 | |
2 | 445 | Vegener Sofie S. | 2002 | DGI ØSTJY | 0268AK | 25 m | 31.37 | |
3 | 757 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | DGI STORKB | 0134BA | 25 m | 31.37 | |
4 | 684 | Martinussen Janni | 2001 | DGI FYN | 0186AE | 25 m | 32.59 | |
5 | 181 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | DGI NORDJY | 0332BB | 25 m | 33.24 | |
6 | 114 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | DGI NORDJY | 0148BC | 25 m | 33.92 | |
7 | 848 | Gade Sara | 2002 | DGI MIDTJY | 0248AT | 25 m | 33.94 | |
8 | 296 | Møller Olivia | 2004 | DGI STORST | 0452AF | 25 m | 34.36 | |
9 | 329 | Harpøth Julia | 2002 | DGI SYDØST | 0208AX | 25 m | 35.00 | |
10 | 26 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | DGI SØNDER | 0104AU | 25 m | 35.06 | |
11 | 56 | Petersen Mie | 2002 | DGI SØNDER | 0276AU | 25 m | 35.21 | |
12 | 29 | Jensen Ellen | 2005 | DGI SØNDER | 0546AF | 25 m | 35.64 | |
13 | 340 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | DGI SYDØST | 9896BD | 25 m | 36.25 | |
14 | 298 | Nygaard Lise Coermann | 1998 | DGI STORST | 9858AU | 25 m | 36.50 | |
15 | 302 | Sørensen Petrine R.e. | 2005 | DGI STORST | 0512AB | 25 m | 36.74 | |
16 | 39 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | DGI SØNDER | 0234AT | 25 m | 36.81 | |
17 | 891 | Johansen Josephine S. | 2003 | DGI SØNDER | 0348AF | 25 m | 37.12 | |
18 | 377 | Almvig Anne | 2004 | DGI ØSTJY | 0148AV | 25 m | 37.17 | |
19 | 449 | Wienke Julie Liao | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AP | 25 m | 37.17 | |
20 | 517 | Ladegaard Jasmin Minds | 2001 | DGI ØSTJY | 0108AZ | 25 m | 37.29 | |
21 | 354 | Muhlig Mikela | 2003 | DGI SYDØST | 0354BA | 25 m | 37.37 | |
22 | 854 | Jensen Karen Moos | 2003 | DGI MIDTJY | 0324AM | 25 m | 37.41 | |
23 | 129 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | DGI NORDJY | 0284BA | 25 m | 37.47 | |
24 | 184 | Jakobsen Amalie Juul | 2003 | DGI NORDJY | 0338AO | 25 m | 37.55 | |
25 | 553 | Rasmussen Katrine | 2004 | DGI ØSTJY | 0478AV | 25 m | 37.55 | |
26 | 582 | Søndergaard Katrine | 2002 | DGI ØSTJY | 0258BC | 25 m | 37.55 | |
27 | 670 | Knudsen Nathalie | 2003 | DGI FYN | 0316AU | 25 m | 37.78 | |
28 | 635 | Henriks Zophia | 2004 | DGI FYN | 25 m | 37.97 | ||
29 | 222 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | DGI NORDJY | 0436AI | 25 m | 37.99 | |
30 | 797 | Gade Emma | 2002 | DGI SYDVE | 0248BA | 25 m | 38.00 | |
31 | 875 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | DGI MIDTJY | 0692AD | 25 m | 38.20 | |
32 | 407 | Eriksen Caroline Majgaard | 2003 | DGI ØSTJY | 0358AX | 25 m | 38.39 | |
33 | 731 | Thomsen Viktorija | 2001 | DGI FYN | 25 m | 38.40 | ||
34 | 416 | Frimer Julie | 2004 | DGI ØSTJY | 0434AR | 25 m | 38.52 | |
35 | 505 | Johnsen Lærke Kirstine | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BA | 25 m | 38.71 | |
36 | 276 | Andersen Emmely | 2001 | DGI STORST | 0154AM | 25 m | 39.02 | |
37 | 346 | Laursen Manja | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 39.04 | ||
38 | 761 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | DGI STORKB | 0102AX | 25 m | 39.13 | |
39 | 574 | Stengaard Ida Frøsig | 2002 | DGI ØSTJY | 0202BA | 25 m | 39.17 | |
40 | 831 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 0484AE | 25 m | 39.27 | |
41 | 391 | Bukballe Maja Brandi | 2002 | DGI ØSTJY | 0232AW | 25 m | 39.85 | |
42 | 149 | Andreasen Maria | 1994 | DGI NORDJY | 9472AF | 25 m | 39.92 | |
43 | 448 | Wienke Camilla Liao | 2005 | DGI ØSTJY | 0594AN | 25 m | 40.21 | |
44 | 131 | Lindberg Sille | 2003 | DGI NORDJY | 0348BB | 25 m | 40.28 | |
45 | 569 | Skammelsen Helena Bendix | 2002 | DGI ØSTJY | 0274BD | 25 m | 40.73 | |
46 | 413 | Friis Emilie | 2003 | DGI ØSTJY | 0306AT | 25 m | 41.21 | |
47 | 727 | Termansen Kamille | 2002 | DGI FYN | 0232BB | 25 m | 41.38 | |
48 | 627 | Hansen Camilla | 2000 | DGI FYN | 0008BG | 25 m | 41.45 | |
49 | 173 | Julius Mathilde | 2003 | DGI NORDJY | 0374AX | 25 m | 41.52 | |
50 | 872 | Stephansen Laura Mai | 2003 | DGI MIDTJY | 0378AW | 25 m | 41.56 | |
51 | 18 | Erdmann Cheyenne | 2004 | DGI SØNDER | 0282BA | 25 m | 41.79 | |
52 | 140 | Brandt Allie | 2004 | DGI NORDJY | 0484AP | 25 m | 41.97 | |
53 | 572 | Sode-Carlsen Selma | 2003 | DGI ØSTJY | 0388BC | 25 m | 42.08 | |
54 | 162 | Pedersen Karen | 2002 | DGI NORDJY | 0218AW | 25 m | 42.47 | |
55 | 600 | Bjerregaar Kirstine Angel | 2002 | DGI FYN | 25 m | 42.81 | ||
56 | 17 | Duborg Line | 2004 | DGI SØNDER | 25 m | 43.01 | ||
57 | 698 | Olesen Annemette | 2001 | DGI FYN | 0148BD | 25 m | 43.62 | |
58 | 83 | Thirup Matilde | 2005 | DGI NORDJY | 0536AL | 25 m | 44.06 | |
59 | 803 | Hansen Victoria | 2003 | DGI SYDVE | 0334BC | 25 m | 44.07 | |
60 | 406 | Elgaard Anette | 1983 | DGI ØSTJY | 8358AA | 25 m | 44.44 | |
61 | 232 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | DGI NORDJY | 0534AR | 25 m | 44.62 | |
62 | 317 | Daugaard Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 44.65 | ||
63 | 554 | Rasmussen Sofie | 2005 | DGI ØSTJY | 0502AQ | 25 m | 44.98 | |
64 | 171 | Horsbøll Sofie | 2002 | DGI NORDJY | 0266BA | 25 m | 45.02 | |
65 | 472 | Hansen Maria Windahl | 1998 | DGI ØSTJY | 9844BD | 25 m | 45.11 | |
66 | 735 | Øhlenschlager Lærke Jul | 2004 | DGI FYN | 0498AR | 25 m | 45.13 | |
67 | 353 | Mortensen Lotte Damgaard | 2001 | DGI SYDØST | 0166BD | 25 m | 45.68 | |
68 | 697 | Noe Caroline Jul | 2003 | DGI FYN | 25 m | 45.77 | ||
69 | 309 | Baltsersen Mathilde | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 45.83 | ||
70 | 361 | Poulsen Kristina Kathrine | 2003 | DGI SYDØST | 0312AX | 25 m | 45.95 | |
71 | 333 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | DGI SYDØST | 0794AG | 25 m | 46.18 | |
72 | 689 | Munk Anna Cathrine | 2001 | DGI FYN | 25 m | 46.22 | ||
73 | 886 | Graversen Sara Høi | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 46.49 | ||
74 | 374 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | DGI SYDØST | 0436AV | 25 m | 46.50 | |
75 | 601 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 46.68 | |
76 | 802 | Hansen Stephanie | 2003 | DGI SYDVE | 0444AX | 25 m | 47.01 | |
77 | 64 | Poulsen Cecilie | 1999 | DGI SØNDER | 9928BD | 25 m | 47.09 | |
78 | 724 | Sørensen Amalie Faigh | 2000 | DGI FYN | 0042BG | 25 m | 47.61 | |
79 | 148 | Abel Aia Caroline | 2006 | DGI NORDJY | 0666AL | 25 m | 48.08 | |
80 | 667 | Katballe Sarah Lading | 2004 | DGI FYN | 25 m | 48.10 | ||
81 | 318 | Ditlevsen Majbrit | 1958 | DGI SYDØST | 25 m | 48.48 | ||
82 | 531 | Mikkelsen Freya | 2005 | DGI ØSTJY | 0504AV | 25 m | 48.54 | |
83 | 134 | Rønnow Ida | 2006 | DGI NORDJY | 0658AE | 25 m | 48.73 | |
84 | 682 | Madsen Sofie Møller | 2005 | DGI FYN | 25 m | 49.07 | ||
85 | 150 | Brix Sarah | 2004 | DGI NORDJY | 0498AW | 25 m | 49.23 | |
86 | 202 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | DGI NORDJY | 0536AR | 25 m | 49.23 | |
87 | 602 | Boje Frederikke | 2004 | DGI FYN | 0472AX | 25 m | 49.64 | |
88 | 30 | Jensen Lærke Frølund | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 51.03 | ||
89 | 788 | Amorsen Josefine | 2002 | DGI SYDVE | 0268AX | 25 m | 52.31 | |
90 | 168 | Winther Signe Møller | 2002 | DGI NORDJY | 0222BE | 25 m | 52.36 | |
91 | 127 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 25 m | 52.44 | |
92 | 750 | Andersen Rasmine | 2003 | DGI STORKB | 0368BE | 25 m | 53.25 | |
93 | 545 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | DGI ØSTJY | 0674AG | 25 m | 53.34 | |
94 | 330 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 53.69 | |
95 | 514 | Kristensen Freya Knop | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 54.15 | ||
96 | 638 | Holgersen Stine Lund | 2006 | DGI FYN | 25 m | 54.89 | ||
97 | 889 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 55.43 | ||
98 | 207 | Tram Selma | 2005 | DGI NORDJY | 0528AW | 25 m | 56.10 | |
99 | 116 | Andreasen Anna | 2001 | DGI NORDJY | 0116BE | 25 m | 57.67 | |
100 | 824 | Schmidt Mia Sophie | 2001 | DGI SYDVE | 0198BC | 25 m | 58.44 | |
101 | 80 | Michaelsen Nikoline P. | 2007 | DGI NORDJY | 0732AM | 25 m | 1:01.89 | |
102 | 421 | Gram Freja | 2001 | DGI ØSTJY | 0186BC | 25 m | 1:02.58 | |
103 | 776 | Mørup Ida | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:02.58 | ||
104 | 201 | Thomassen Astrid O. | 2007 | DGI NORDJY | 0796AK | 25 m | 1:06.81 | |
105 | 75 | Dalsgaard Naya Ellesøe | 2007 | DGI NORDJY | 0762AM | 25 m | 1:13.95 | |
106 | 542 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:25.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 18, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Bjørnestad Markus | 2002 | DGI ØSTJY | 0253AM | 25 m | 28.42 | |
2 | 111 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | DGI NORDJY | 9875AR | 25 m | 28.62 | |
3 | 118 | Berthelsen Kristian | 1999 | DGI NORDJY | 9951AO | 25 m | 28.73 | |
4 | 115 | Andersen Simon | 2000 | DGI NORDJY | 0069AK | 25 m | 29.02 | |
5 | 221 | Stegenborg Scott | 2000 | DGI NORDJY | 0063AH | 25 m | 29.13 | |
6 | 511 | Kjær Kasper | 2000 | DGI ØSTJY | 0055AS | 25 m | 29.30 | |
7 | 496 | Jensen Kristoffer | 1994 | DGI ØSTJY | 25 m | 29.38 | ||
8 | 190 | Lundberg Nils | 1988 | DGI NORDJY | 8855AC | 25 m | 29.46 | |
9 | 54 | Perzynski Simon | 2002 | DGI SØNDER | 0289AG | 25 m | 29.71 | |
10 | 756 | Havn Hans Henrik | 1992 | DGI STORKB | 9215AD | 25 m | 29.84 | |
11 | 146 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | DGI NORDJY | 0149AD | 25 m | 30.18 | |
12 | 113 | Abildgaard Rasmus | 2000 | DGI NORDJY | 0015AM | 25 m | 30.29 | |
13 | 290 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | DGI STORST | 0169AL | 25 m | 30.41 | |
14 | 693 | Nedergaard Christoffer | 1995 | DGI FYN | 9565AS | 25 m | 30.52 | |
15 | 649 | Johansen Daniel | 1997 | DGI FYN | 25 m | 30.68 | ||
16 | 197 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | DGI NORDJY | 0411AC | 25 m | 30.70 | |
17 | 319 | Ellehauge Anders | 1992 | DGI SYDØST | 9211AK | 25 m | 31.09 | |
18 | 86 | Jensen Jens Kristian | 2001 | DGI NORDJY | 0115AR | 25 m | 31.60 | |
19 | 544 | Pedersen Ole Skouvig | 2000 | DGI ØSTJY | 0093AN | 25 m | 31.62 | |
20 | 686 | Mathiesen Jonas | 1998 | DGI FYN | 25 m | 31.72 | ||
21 | 405 | Dirdal Christian Linaa | 2001 | DGI ØSTJY | 0181AR | 25 m | 31.83 | |
22 | 1 | Andersen Philip Ravn | 2002 | DGI SØNDER | 0241AL | 25 m | 32.01 | |
23 | 100 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | DGI NORDJY | 0203AO | 25 m | 32.03 | |
24 | 730 | Thomsen Kristoffer | 2000 | DGI FYN | 25 m | 32.07 | ||
25 | 336 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | DGI SYDØST | 0301AK | 25 m | 32.33 | |
26 | 316 | Damsgaard Tim | 1994 | DGI SYDØST | 9495AR | 25 m | 32.46 | |
27 | 549 | Rager Mikkel | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 32.48 | ||
28 | 93 | Hansen Preben | 1967 | DGI NORDJY | 6731AA | 25 m | 32.66 | |
29 | 424 | Grosen Thomas | 1997 | DGI ØSTJY | 25 m | 32.85 | ||
30 | 547 | Persson Oliver | 2001 | DGI ØSTJY | 0177AQ | 25 m | 32.93 | |
31 | 322 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | DGI SYDØST | 9863AU | 25 m | 33.09 | |
32 | 338 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | DGI SYDØST | 9765AT | 25 m | 33.31 | |
33 | 506 | Jørgensen Kristoffer J. | 2001 | DGI ØSTJY | 25 m | 33.56 | ||
34 | 794 | Fokkink Boje | 2001 | DGI SYDVE | 0151AS | 25 m | 33.91 | |
35 | 538 | Nybro Nikolaj | 2002 | DGI ØSTJY | 0211AO | 25 m | 34.07 | |
36 | 676 | Larsen Rasmus Skaaning | 2001 | DGI FYN | 0187AS | 25 m | 34.18 | |
37 | 373 | Versteegen Robert | 2001 | DGI SYDØST | 0107AS | 25 m | 34.31 | |
38 | 804 | Haurum Jeppe | 2003 | DGI SYDVE | 0321AO | 25 m | 34.45 | |
39 | 136 | Toft Jacob | 2003 | DGI NORDJY | 0357AK | 25 m | 34.84 | |
40 | 479 | Henningsen Peter | 1971 | DGI ØSTJY | 25 m | 35.14 | ||
41 | 183 | Hansen Søren Clement Juhl | 2001 | DGI NORDJY | 0143AP | 25 m | 35.16 | |
42 | 76 | Egholm Jeppe | 2003 | DGI NORDJY | 0331AP | 25 m | 35.36 | |
43 | 864 | Nelander Theis | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AC | 25 m | 35.46 | |
44 | 565 | Schmidt Magnus | 2002 | DGI ØSTJY | 0227AS | 25 m | 35.48 | |
45 | 95 | Jensen Martin R. | 1961 | DGI NORDJY | 6131AA | 25 m | 35.89 | |
46 | 4 | Børsmose Simony Niklas | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 36.51 | ||
47 | 195 | Pedersen Oscar | 2004 | DGI NORDJY | 0445AE | 25 m | 36.52 | |
48 | 636 | Hinze Søren | 2001 | DGI FYN | 25 m | 36.62 | ||
49 | 45 | Marcussen Phillip | 2000 | DGI SØNDER | 25 m | 36.64 | ||
50 | 518 | Lajmi Habib | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 36.72 | ||
51 | 815 | Larsen Daniel Eg | 2001 | DGI SYDVE | 0189AR | 25 m | 36.85 | |
52 | 132 | Mikkelsen Anders | 2001 | DGI NORDJY | 0105AS | 25 m | 37.20 | |
53 | 443 | Urbak Joachim | 1999 | DGI ØSTJY | 9919AT | 25 m | 37.30 | |
54 | 634 | Hartung Sebastian | 2003 | DGI FYN | 0321AP | 25 m | 37.31 | |
55 | 356 | Nielsen Anton B. | 2003 | DGI SYDØST | 0375AN | 25 m | 37.51 | |
56 | 442 | Timm Victor Constantin | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 37.85 | ||
57 | 713 | Schou Louis | 2002 | DGI FYN | 0217AS | 25 m | 37.93 | |
58 | 827 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | DGI SYDVE | 0269AQ | 25 m | 37.94 | |
59 | 563 | Sanggaard Anders | 2005 | DGI ØSTJY | 0519AH | 25 m | 38.12 | |
60 | 654 | Johansen Viktor | 2001 | DGI FYN | 25 m | 38.54 | ||
61 | 477 | Hedehus Christoffer Holm | 2002 | DGI ØSTJY | 0285AO | 25 m | 39.13 | |
62 | 359 | Olsen Asger Als | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 39.96 | ||
63 | 659 | Jørgensen Gustav | 2004 | DGI FYN | 0465AO | 25 m | 39.99 | |
64 | 94 | Jensen Kris | 2004 | DGI NORDJY | 0489AK | 25 m | 40.09 | |
65 | 283 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | DGI STORST | 0581AH | 25 m | 40.69 | |
66 | 11 | Dammose Oskar Trans | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 40.72 | ||
67 | 527 | Løland Alexander | 2004 | DGI ØSTJY | 0451AN | 25 m | 41.06 | |
68 | 357 | Nielsen Kristian | 2005 | DGI SYDØST | 0589AH | 25 m | 41.25 | |
69 | 694 | Nejmann Jonathan | 2004 | DGI FYN | 0423AO | 25 m | 41.30 | |
70 | 867 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | DGI MIDTJY | 0475AK | 25 m | 41.44 | |
71 | 628 | Hansen Johnnie | 1975 | DGI FYN | 25 m | 42.00 | ||
72 | 692 | Nadolny Christian Lykke | 2003 | DGI FYN | 25 m | 42.36 | ||
73 | 705 | Petersen Valdemar | 2004 | DGI FYN | 25 m | 42.52 | ||
74 | 679 | Lundgaard Laust | 2004 | DGI FYN | 25 m | 42.99 | ||
75 | 795 | Fokkink Oliver | 2003 | DGI SYDVE | 0341AP | 25 m | 43.31 | |
76 | 91 | Groen Tim | 2001 | DGI NORDJY | 0141AS | 25 m | 43.32 | |
77 | 665 | Karlström Victor | 2004 | DGI FYN | 25 m | 43.86 | ||
78 | 885 | Hemdrup Andreas Svinth | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 43.96 | ||
79 | 806 | Holdt Frederik | 2003 | DGI SYDVE | 0399AQ | 25 m | 44.06 | |
80 | 2 | Andreasen Philip Emborg | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 44.57 | ||
81 | 595 | Andersen Mads Toft | 2002 | DGI FYN | 25 m | 44.61 | ||
82 | 583 | Sørensen Christian Sejer | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 44.79 | ||
83 | 303 | Thystrup Albert U. | 2003 | DGI STORST | 0385AP | 25 m | 44.96 | |
84 | 96 | Jensen Nikolaj | 2004 | DGI NORDJY | 0401AL | 25 m | 45.94 | |
85 | 51 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | DGI SØNDER | 0459AM | 25 m | 46.69 | |
86 | 418 | Gadegaard Frederik | 2005 | DGI ØSTJY | 0591AK | 25 m | 46.94 | |
87 | 541 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | DGI ØSTJY | 0627AB | 25 m | 49.71 | |
88 | 170 | Horsbøll Magnus | 2005 | DGI NORDJY | 0525AI | 25 m | 50.37 | |
89 | 384 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 50.46 | |
90 | 791 | Christensen Lukas Bonde | 2002 | DGI SYDVE | 0227ap | 25 m | 51.15 | |
91 | 728 | Termansen Xander | 2005 | DGI FYN | 0581AJ | 25 m | 52.23 | |
92 | 409 | Faarup Phillip Bols | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 55.00 | ||
93 | 522 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 55.00 | ||
94 | 680 | Løkke Magnus | 2005 | DGI FYN | 25 m | 55.01 | ||
95 | 871 | Rohde Jonas | 2005 | DGI MIDTJY | 0529AM | 25 m | 56.85 | |
96 | 523 | Le Daniel Marcus | 2006 | DGI ØSTJY | 0699AF | 25 m | 1:00.50 | |
97 | 401 | Dahl Alexander Juul | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AH | 25 m | 1:02.00 | |
98 | 145 | Skiveren Magnus | 2007 | DGI NORDJY | 0769AC | 25 m | 1:02.16 | |
99 | 629 | Hansen Magnus | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:02.51 | ||
100 | 198 | Skou Eigil Midboe | 2006 | DGI NORDJY | 0671AJ | 25 m | 1:05.00 | |
101 | 575 | Stidsen Emil | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:05.74 | ||
102 | 480 | Henningsen Sophus | 2007 | DGI ØSTJY | 0789AA | 25 m | 1:17.48 | |
103 | 873 | Tange Kasper Lund | 2004 | DGI MIDTJY | 0437AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 141 | Hole Johanne | 2000 | DGI NORDJY | 0082BH | 25 m | 2:51.55 | |
2 | 109 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | DGI NORDJY | 0072AV | 25 m | 2:54.26 | |
3 | 329 | Harpøth Julia | 2002 | DGI SYDØST | 0208AX | 25 m | 2:57.88 | |
4 | 486 | Hougaard Maiken | 2002 | DGI ØSTJY | 0282AM | 25 m | 2:57.88 | |
5 | 180 | Dyrman Nicoline | 2004 | DGI NORDJY | 0446AM | 25 m | 2:58.77 | |
6 | 350 | Lund Karen Krogh | 1996 | DGI SYDØST | 9616AX | 25 m | 3:01.29 | |
7 | 841 | Andersen Julie B. | 2002 | DGI MIDTJY | 0214AS | 25 m | 3:03.17 | |
8 | 351 | Lund Stella Krogh | 2000 | DGI SYDØST | 0056AN | 25 m | 3:04.92 | |
9 | 43 | Ljusheva Emma | 2005 | DGI SØNDER | 0575AM | 25 m | 3:05.23 | |
10 | 451 | Volke Maja | 2002 | DGI ØSTJY | 0228BC | 25 m | 3:06.32 | |
11 | 39 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | DGI SØNDER | 0234AT | 25 m | 3:11.12 | |
12 | 891 | Johansen Josephine S. | 2003 | DGI SØNDER | 0348AF | 25 m | 3:13.78 | |
13 | 138 | Troldborg Ida | 2003 | DGI NORDJY | 0372AS | 50 m | 3:14.30 | |
14 | 181 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | DGI NORDJY | 0332BB | 25 m | 3:14.80 | |
15 | 147 | Aastrup Sofie | 2002 | DGI NORDJY | 0226AK | 25 m | 3:15.51 | |
16 | 626 | Haffejee Nadja Skov | 1998 | DGI FYN | 25 m | 3:19.32 | ||
17 | 293 | Mikkelsen Laura | 2001 | DGI STORST | 0176AE | 25 m | 3:21.14 | |
18 | 74 | Winther Lea | 2004 | DGI SØNDER | 0458AN | 25 m | 3:23.61 | |
19 | 334 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 3:23.66 | |
20 | 516 | Kyed Ingrid | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:24.84 | ||
21 | 831 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 0484AE | 25 m | 3:26.37 | |
22 | 850 | Holme Sofie Dyg | 2005 | DGI MIDTJY | 0598AO | 25 m | 3:26.60 | |
23 | 536 | Nielsen Anne Tvedskov | 1997 | DGI ØSTJY | 9762BC | 25 m | 3:26.63 | |
24 | 163 | Prior Cecilie | 2002 | DGI NORDJY | 02224A | 25 m | 3:26.69 | |
25 | 868 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | DGI MIDTJY | 0334AQ | 25 m | 3:27.17 | |
26 | 395 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 3:28.63 | |
27 | 813 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 0434AW | 25 m | 3:29.87 | |
28 | 734 | Ussing Ella | 2004 | DGI FYN | 0402AS | 25 m | 3:29.97 | |
29 | 543 | Pedersen Kristine S. | 1998 | DGI ØSTJY | 9824BC | 25 m | 3:33.64 | |
30 | 765 | Mortensen Frederikke | 2003 | DGI STORKB | 0388BD | 25 m | 3:33.65 | |
31 | 153 | Christensen Josephine | 2004 | DGI NORDJY | 0462AX | 25 m | 3:33.69 | |
32 | 140 | Brandt Allie | 2004 | DGI NORDJY | 0484AP | 25 m | 3:34.71 | |
33 | 25 | Hansen Katrine | 2000 | DGI SØNDER | 0082BF | 25 m | 3:36.62 | |
34 | 83 | Thirup Matilde | 2005 | DGI NORDJY | 0536AL | 25 m | 3:36.91 | |
35 | 888 | Rasmussen Johanne | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:38.39 | ||
36 | 154 | Christensen Sofie M. | 2002 | DGI NORDJY | 0286AZ | 25 m | 3:39.84 | |
37 | 360 | Pedersen Laura | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:40.09 | ||
38 | 79 | Michaelsen Cecilie P. | 2005 | DGI NORDJY | 0592AM | 25 m | 3:41.85 | |
39 | 159 | Mejdahl Stine | 2005 | DGI NORDJY | 0548AT | 25 m | 3:42.08 | |
40 | 695 | Nielsen Laura B. | 2004 | DGI FYN | 0442AW | 25 m | 3:42.36 | |
41 | 890 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 3:43.38 | ||
42 | 162 | Pedersen Karen | 2002 | DGI NORDJY | 0218AW | 25 m | 3:43.64 | |
43 | 507 | Jørgensen Signe D. | 2002 | DGI ØSTJY | 0224AV | 25 m | 3:44.60 | |
44 | 625 | Greve Sofie Lykke | 2004 | DGI FYN | 0456AN | 25 m | 3:44.66 | |
45 | 68 | Skov-Petersen Liv F. | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 3:45.78 | ||
46 | 620 | Fogt Anika | 2002 | DGI FYN | 0286BB | 25 m | 3:46.12 | |
47 | 160 | Nielsen Christine | 2002 | DGI NORDJY | 0204AY | 25 m | 3:46.80 | |
48 | 171 | Horsbøll Sofie | 2002 | DGI NORDJY | 0266BA | 25 m | 3:46.80 | |
49 | 295 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 3:47.36 | |
50 | 559 | Rosenven Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0462AQ | 25 m | 3:48.45 | |
51 | 529 | Melchiorsen Ida | 2004 | DGI ØSTJY | 0466AL | 25 m | 3:49.88 | |
52 | 889 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 3:49.98 | ||
53 | 570 | Skjøde Miia | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BB | 25 m | 3:50.88 | |
54 | 82 | Nørgaard Clara Berendt | 2005 | DGI NORDJY | 0558AR | 25 m | 3:51.88 | |
55 | 697 | Noe Caroline Jul | 2003 | DGI FYN | 25 m | 3:52.14 | ||
56 | 417 | Frimer Sofie | 2004 | DGI ØSTJY | 0426AR | 25 m | 3:52.15 | |
57 | 8 | Christensen Julie Frølund | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 3:52.75 | ||
58 | 714 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 3:54.49 | |
59 | 600 | Bjerregaar Kirstine Angel | 2002 | DGI FYN | 25 m | 3:55.18 | ||
60 | 601 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 3:57.36 | |
61 | 860 | Kristensen Methea | 2003 | DGI MIDTJY | 0308AQ | 25 m | 3:57.43 | |
62 | 169 | Bojesen Emma | 2004 | DGI NORDJY | 0434AV | 25 m | 3:58.50 | |
63 | 800 | Hansen Sarah Dalgaard | 2002 | DGI SYDVE | 0236AY | 25 m | 3:59.18 | |
64 | 616 | Dørk Maja | 2002 | DGI FYN | 0208BB | 25 m | 4:00.00 | |
65 | 602 | Boje Frederikke | 2004 | DGI FYN | 0472AX | 25 m | 4:00.39 | |
66 | 592 | Abdulmalik Rama | 2001 | DGI FYN | 25 m | 4:01.94 | ||
67 | 803 | Hansen Victoria | 2003 | DGI SYDVE | 0334BC | 25 m | 4:02.69 | |
68 | 476 | Hasager Sofie Lilja | 2003 | DGI ØSTJY | 0386AX | 25 m | 4:03.22 | |
69 | 807 | Hviid Mia | 2003 | DGI SYDVE | 0312BE | 25 m | 4:03.71 | |
70 | 585 | Sørensen Line Lund | 2005 | DGI ØSTJY | 0508AP | 25 m | 4:07.01 | |
71 | 420 | Ginnerup Liva | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AM | 25 m | 4:07.08 | |
72 | 232 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | DGI NORDJY | 0534AR | 25 m | 4:08.93 | |
73 | 862 | Krogh Katrine | 2005 | DGI MIDTJY | 0526AQ | 25 m | 4:08.98 | |
74 | 763 | Kongsfelt Lærke | 2003 | DGI STORKB | 0302BC | 25 m | 4:09.05 | |
75 | 776 | Mørup Ida | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:12.40 | ||
76 | 726 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 25 m | 4:12.51 | ||
77 | 233 | Dalsgaard Laura Katrine | 2004 | DGI NORDJY | 0402AX | 25 m | 4:12.56 | |
78 | 632 | Hansen Signe Malig | 2001 | DGI FYN | 0198BD | 25 m | 4:18.23 | |
79 | 143 | Kokholm Sara | 2005 | DGI NORDJY | 0574AS | 25 m | 4:20.12 | |
80 | 569 | Skammelsen Helena Bendix | 2002 | DGI ØSTJY | 0274BD | 25 m | 4:20.27 | |
81 | 494 | Jacobsen Josephine Liis | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AU | 25 m | 4:25.00 | |
82 | 116 | Andreasen Anna | 2001 | DGI NORDJY | 0116BE | 25 m | 4:30.94 | |
83 | 866 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | DGI MIDTJY | 0592AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Perzynski Simon | 2002 | DGI SØNDER | 0289AG | 25 m | 2:33.28 | |
2 | 849 | Holme Magnus Dyg | 2002 | DGI MIDTJY | 0205AG | 25 m | 2:34.94 | |
3 | 474 | Hansen Thorbjørn U. | 2000 | DGI ØSTJY | 0017AO | 25 m | 2:45.73 | |
4 | 230 | Kornum Christian | 2003 | DGI NORDJY | 0323AH | 25 m | 2:46.51 | |
5 | 105 | Nielsen Kim Møller | 1992 | DGI NORDJY | 9217AA | 25 m | 2:46.52 | |
6 | 110 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | DGI NORDJY | 9939AR | 25 m | 2:48.90 | |
7 | 530 | Melchiorsen Jonas | 2001 | DGI ØSTJY | 0147AN | 25 m | 2:53.48 | |
8 | 320 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | DGI SYDØST | 0111AR | 25 m | 2:54.27 | |
9 | 185 | Juliansson Hugin | 2000 | DGI NORDJY | 0007AS | 25 m | 2:54.84 | |
10 | 496 | Jensen Kristoffer | 1994 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:56.38 | ||
11 | 196 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0369AF | 25 m | 2:56.90 | |
12 | 852 | Håkonsson Rasmus | 2004 | DGI MIDTJY | 0449AH | 25 m | 3:01.27 | |
13 | 208 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | DGI NORDJY | 0229AQ | 25 m | 3:06.31 | |
14 | 99 | Kjær Matias | 2002 | DGI NORDJY | 0203AP | 25 m | 3:07.02 | |
15 | 183 | Hansen Søren Clement Juhl | 2001 | DGI NORDJY | 0143AP | 25 m | 3:09.00 | |
16 | 439 | Thyssen Jesper | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:11.17 | ||
17 | 552 | Rasmussen Jeppe K. | 2002 | DGI ØSTJY | 0269AN | 25 m | 3:11.17 | |
18 | 589 | Thaarup Casper | 1987 | DGI ØSTJY | 8785AD | 25 m | 3:11.62 | |
19 | 234 | Hansen Victor Doré | 2001 | DGI NORDJY | 0191AT | 25 m | 3:19.02 | |
20 | 720 | Storm Rasmus | 2001 | DGI FYN | 25 m | 3:19.23 | ||
21 | 356 | Nielsen Anton B. | 2003 | DGI SYDØST | 0375AN | 25 m | 3:19.94 | |
22 | 97 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | DGI NORDJY | 0309AN | 25 m | 3:20.78 | |
23 | 520 | Lauritsen Elias | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:23.64 | ||
24 | 603 | Bommelund Oliver | 1999 | DGI FYN | 9953AU | 25 m | 3:23.64 | |
25 | 855 | Jensen Kasper | 2005 | DGI MIDTJY | 0559AJ | 25 m | 3:24.26 | |
26 | 158 | Mejdahl Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0327AR | 25 m | 3:25.08 | |
27 | 152 | Christensen Andreas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AS | 25 m | 3:25.10 | |
28 | 41 | Kristiansen Nicholas | 2004 | DGI SØNDER | 0485AH | 25 m | 3:25.20 | |
29 | 845 | Christiansen Anton | 2004 | DGI MIDTJY | 0493AL | 25 m | 3:27.68 | |
30 | 806 | Holdt Frederik | 2003 | DGI SYDVE | 0399AQ | 25 m | 3:27.72 | |
31 | 482 | Holm Asger Breum | 2003 | DGI ØSTJY | 0331AO | 25 m | 3:27.98 | |
32 | 599 | Birkholm Andreas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 3:28.08 | ||
33 | 104 | Nielsen Jonas D. | 2002 | DGI NORDJY | 0201AK | 25 m | 3:28.19 | |
34 | 307 | Ahrendsen Jonas | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:30.57 | ||
35 | 73 | Winther Emil | 2006 | DGI SØNDER | 0661AC | 25 m | 3:30.58 | |
36 | 560 | Rosenven Oliver | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AN | 25 m | 3:33.90 | |
37 | 422 | G-Rasmussen Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0103AT | 25 m | 3:34.34 | |
38 | 810 | Jessen Markus | 2003 | DGI SYDVE | 0329AN | 25 m | 3:34.38 | |
39 | 619 | Fogt Alex | 2004 | DGI FYN | 0487AO | 25 m | 3:34.77 | |
40 | 690 | Munk Emil | 1999 | DGI FYN | 25 m | 3:35.55 | ||
41 | 382 | Andersen Marius B. R. | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 3:36.78 | |
42 | 393 | Busk Noah | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AQ | 25 m | 3:38.86 | |
43 | 314 | Dam Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0227AO | 25 m | 3:38.87 | |
44 | 170 | Horsbøll Magnus | 2005 | DGI NORDJY | 0525AI | 25 m | 3:42.48 | |
45 | 609 | Busk Marcus | 1996 | DGI FYN | 25 m | 3:42.68 | ||
46 | 587 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | DGI ØSTJY | 0335AN | 25 m | 3:43.96 | |
47 | 534 | Møller Askil Rishøj | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:44.79 | ||
48 | 673 | Larsen Ebbe Blomgren | 2002 | DGI FYN | 25 m | 3:44.90 | ||
49 | 642 | Jakobsen Lasse | 2000 | DGI FYN | 0037AU | 25 m | 3:45.68 | |
50 | 595 | Andersen Mads Toft | 2002 | DGI FYN | 25 m | 3:45.77 | ||
51 | 419 | Gaur Jonas | 2005 | DGI ØSTJY | 0581AK | 25 m | 3:46.64 | |
52 | 709 | Rasmussen Lauge | 2003 | DGI FYN | 25 m | 3:48.97 | ||
53 | 396 | Christensen Mads Vittrup | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:49.61 | ||
54 | 447 | Vestergaard Lauritz S. | 2002 | DGI ØSTJY | 0231AR | 25 m | 3:51.71 | |
55 | 389 | Bouwens Jens | 2001 | DGI ØSTJY | 0103AS | 25 m | 3:52.73 | |
56 | 78 | Gislund Frederik | 2003 | DGI NORDJY | 0395AR | 25 m | 3:53.24 | |
57 | 648 | Jepsen Magnus | 2004 | DGI FYN | 0495AO | 25 m | 3:54.94 | |
58 | 508 | Kejser Sander | 2003 | DGI ØSTJY | 0325AR | 25 m | 3:57.92 | |
59 | 495 | Jacobsen Karl Johan | 2005 | DGI ØSTJY | 0527AM | 25 m | 3:58.62 | |
60 | 77 | Gislund Alexander | 2003 | DGI NORDJY | 0307AR | 25 m | 3:59.02 | |
61 | 705 | Petersen Valdemar | 2004 | DGI FYN | 25 m | 4:03.69 | ||
62 | 884 | Andersen Magnus | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 4:05.61 | ||
63 | 672 | Kristiansen Mathias Elving | 2004 | DGI FYN | 25 m | 4:06.01 | ||
64 | 733 | Tranekjer Magnus | 2005 | DGI FYN | 25 m | 4:06.83 | ||
65 | 719 | Storm Kasper | 2004 | DGI FYN | 25 m | 4:12.68 | ||
66 | 81 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | DGI NORDJY | 0515AG | 25 m | 4:12.95 | |
67 | 403 | Danielsen August Bo | 2004 | DGI ØSTJY | 0453AQ | 25 m | 4:17.00 | |
68 | 871 | Rohde Jonas | 2005 | DGI MIDTJY | 0529AM | 25 m | 4:17.28 | |
69 | 799 | Hansen Jacob Dalgaard | 2004 | DGI SYDVE | 0453AP | 25 m | 4:25.94 | |
70 | 655 | Juhl Lasse F | 2004 | DGI FYN | 25 m | 4:30.14 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 21, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Nielsen Anne G. | 1999 | DGI NORDJY | 9968BC | 25 m | 27.87 | |
2 | 200 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | DGI NORDJY | 0118AM | 25 m | 28.71 | |
3 | 220 | Porsmose Maria M. | 2000 | DGI NORDJY | 0062AN | 50 m | 28.80 | |
4 | 445 | Vegener Sofie S. | 2002 | DGI ØSTJY | 0268AK | 25 m | 29.10 | |
5 | 297 | Nielsen Sofie | 2003 | DGI STORST | 0324AU | 25 m | 29.31 | |
6 | 287 | Jensen Nicole | 1996 | DGI STORST | 9656AB | 25 m | 29.60 | |
7 | 130 | Larsen Emma Viborg | 2001 | DGI NORDJY | 0112AT | 25 m | 29.85 | |
8 | 224 | Romanski Freja | 2003 | DGI NORDJY | 0308AI | 25 m | 29.89 | |
9 | 684 | Martinussen Janni | 2001 | DGI FYN | 0186AE | 25 m | 29.97 | |
10 | 335 | Jensen Carla | 2002 | DGI SYDØST | 0216AT | 25 m | 30.18 | |
11 | 39 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | DGI SØNDER | 0234AT | 25 m | 30.22 | |
12 | 607 | Bruun-Petersen Trine | 2003 | DGI FYN | 0392AN | 25 m | 30.40 | |
13 | 762 | Jensen Karoline | 2001 | DGI STORKB | 0122AX | 25 m | 30.51 | |
14 | 211 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | DGI NORDJY | 9904AT | 25 m | 30.56 | |
15 | 685 | Martinussen Julie | 1997 | DGI FYN | 9736AS | 25 m | 30.73 | |
16 | 194 | Outzen Camilla | 2000 | DGI NORDJY | 0092AK | 25 m | 31.12 | |
17 | 276 | Andersen Emmely | 2001 | DGI STORST | 0154AM | 25 m | 31.33 | |
18 | 493 | Jacobsen Astrid Francisca | 2001 | DGI ØSTJY | 0112BB | 25 m | 31.45 | |
19 | 584 | Sørensen Emma F. | 1998 | DGI ØSTJY | 9812AT | 25 m | 31.62 | |
20 | 857 | Jensen Sara Fiil | 2002 | DGI MIDTJY | 0272AT | 25 m | 31.81 | |
21 | 372 | Sørensen Trine G. | 1997 | DGI SYDØST | 9752AR | 25 m | 31.85 | |
22 | 137 | Treney Emma Rose | 2002 | DGI NORDJY | 0216AU | 25 m | 31.94 | |
23 | 797 | Gade Emma | 2002 | DGI SYDVE | 0248BA | 25 m | 32.10 | |
24 | 369 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 32.15 | ||
25 | 172 | Hove Louise | 2002 | DGI NORDJY | 0246BA | 25 m | 32.18 | |
26 | 90 | Falch Sara | 2002 | DGI NORDJY | 0208BA | 25 m | 32.21 | |
27 | 302 | Sørensen Petrine R.e. | 2005 | DGI STORST | 0512AB | 25 m | 32.35 | |
28 | 377 | Almvig Anne | 2004 | DGI ØSTJY | 0148AV | 25 m | 32.38 | |
29 | 291 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | DGI STORST | 0564AB | 25 m | 32.39 | |
30 | 21 | Fink Julie | 2001 | DGI SØNDER | 0124AP | 25 m | 32.42 | |
31 | 663 | Kaarill Anna | 2002 | DGI FYN | 25 m | 32.60 | ||
32 | 129 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | DGI NORDJY | 0284BA | 25 m | 32.61 | |
33 | 504 | Johansen Mia Sommer | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AV | 25 m | 32.93 | |
34 | 184 | Jakobsen Amalie Juul | 2003 | DGI NORDJY | 0338AO | 25 m | 33.03 | |
35 | 808 | Hygum Sofie Højberg | 2001 | DGI SYDVE | 0192AX | 25 m | 33.07 | |
36 | 870 | Riis Agnete | 2003 | DGI MIDTJY | 0308AW | 25 m | 33.12 | |
37 | 553 | Rasmussen Katrine | 2004 | DGI ØSTJY | 0478AV | 25 m | 33.22 | |
38 | 340 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | DGI SYDØST | 9896BD | 25 m | 33.33 | |
39 | 751 | Bernack Marie | 2003 | DGI STORKB | 0376AN | 25 m | 33.33 | |
40 | 767 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | DGI STORKB | 0218AU | 25 m | 33.34 | |
41 | 614 | Depping Maria | 2000 | DGI FYN | 25 m | 33.37 | ||
42 | 854 | Jensen Karen Moos | 2003 | DGI MIDTJY | 0324AM | 25 m | 33.42 | |
43 | 407 | Eriksen Caroline Majgaard | 2003 | DGI ØSTJY | 0358AX | 25 m | 33.44 | |
44 | 298 | Nygaard Lise Coermann | 1998 | DGI STORST | 9858AU | 25 m | 33.50 | |
45 | 712 | Sandberg Mille | 2001 | DGI FYN | 0116BD | 25 m | 33.55 | |
46 | 351 | Lund Stella Krogh | 2000 | DGI SYDØST | 0056AN | 25 m | 33.58 | |
47 | 365 | Rosenmeyer Astrid | 2001 | DGI SYDØST | 0106BD | 25 m | 33.68 | |
48 | 416 | Frimer Julie | 2004 | DGI ØSTJY | 0434AR | 25 m | 33.69 | |
49 | 380 | Andersen Laura B. R. | 1999 | DGI ØSTJY | 9986BB | 25 m | 33.70 | |
50 | 35 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | DGI SØNDER | 0368AS | 25 m | 33.80 | |
51 | 731 | Thomsen Viktorija | 2001 | DGI FYN | 25 m | 33.85 | ||
52 | 606 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | DGI FYN | 0522AN | 25 m | 33.95 | |
53 | 47 | Mikkelsen Lucca | 2002 | DGI SØNDER | 0212BE | 25 m | 34.03 | |
54 | 611 | Clausen Laura Østerby | 2004 | DGI FYN | 25 m | 34.07 | ||
55 | 861 | Krogh Caroline | 2002 | DGI MIDTJY | 0226BA | 25 m | 34.44 | |
56 | 519 | Larsen Sarah Salling | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BA | 25 m | 34.48 | |
57 | 402 | Damborg Louise | 1982 | DGI ØSTJY | 25 m | 34.59 | ||
58 | 448 | Wienke Camilla Liao | 2005 | DGI ØSTJY | 0594AN | 25 m | 34.59 | |
59 | 716 | Sigvardt Kamilla | 2000 | DGI FYN | 0052BE | 25 m | 34.60 | |
60 | 354 | Muhlig Mikela | 2003 | DGI SYDØST | 0354BA | 25 m | 34.69 | |
61 | 149 | Andreasen Maria | 1994 | DGI NORDJY | 9472AF | 25 m | 34.72 | |
62 | 337 | Jensen Mette Louise | 2001 | DGI SYDØST | 0186BB | 25 m | 34.75 | |
63 | 277 | Andreasen Freya | 2004 | DGI STORST | 0464AY | 25 m | 34.82 | |
64 | 590 | Theilade Emilie | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 34.94 | ||
65 | 472 | Hansen Maria Windahl | 1998 | DGI ØSTJY | 9844BD | 25 m | 35.12 | |
66 | 543 | Pedersen Kristine S. | 1998 | DGI ØSTJY | 9824BC | 25 m | 35.19 | |
67 | 582 | Søndergaard Katrine | 2002 | DGI ØSTJY | 0258BC | 25 m | 35.25 | |
68 | 580 | Søderberg Caroline Buhl | 2003 | DGI ØSTJY | 0338AZ | 25 m | 35.34 | |
69 | 656 | Julsgaard Anna Rahbek | 2004 | DGI FYN | 25 m | 35.36 | ||
70 | 761 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | DGI STORKB | 0102AX | 25 m | 35.41 | |
71 | 872 | Stephansen Laura Mai | 2003 | DGI MIDTJY | 0378AW | 25 m | 35.53 | |
72 | 171 | Horsbøll Sofie | 2002 | DGI NORDJY | 0266BA | 25 m | 35.54 | |
73 | 724 | Sørensen Amalie Faigh | 2000 | DGI FYN | 0042BG | 25 m | 35.59 | |
74 | 491 | Høtoft Katrine | 2002 | DGI ØSTJY | 0216BC | 25 m | 35.62 | |
75 | 554 | Rasmussen Sofie | 2005 | DGI ØSTJY | 0502AQ | 25 m | 35.62 | |
76 | 203 | Thordal Amelie | 2003 | DGI NORDJY | 0378BC | 25 m | 35.63 | |
77 | 131 | Lindberg Sille | 2003 | DGI NORDJY | 0348BB | 25 m | 35.73 | |
78 | 55 | Petersen Ida | 1999 | DGI SØNDER | 9928BC | 25 m | 35.78 | |
79 | 470 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | DGI ØSTJY | 0424AR | 25 m | 35.98 | |
80 | 367 | Ryhl Alberte Jung | 2003 | DGI SYDØST | 0342BA | 25 m | 35.99 | |
81 | 228 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | DGI NORDJY | 0566AR | 25 m | 36.05 | |
82 | 412 | Frederiksen Agnethe | 2005 | DGI ØSTJY | 0518AU | 25 m | 36.14 | |
83 | 698 | Olesen Annemette | 2001 | DGI FYN | 0148BD | 25 m | 36.20 | |
84 | 311 | Broch Victoria | 2004 | DGI SYDØST | 0404AI | 25 m | 36.26 | |
85 | 689 | Munk Anna Cathrine | 2001 | DGI FYN | 25 m | 36.27 | ||
86 | 292 | Lauritsen Nanna | 2004 | DGI STORST | 0484AF | 25 m | 36.30 | |
87 | 173 | Julius Mathilde | 2003 | DGI NORDJY | 0374AX | 25 m | 36.31 | |
88 | 174 | Lyndrup Agnes | 2004 | DGI NORDJY | 0406AU | 25 m | 36.34 | |
89 | 370 | Sørensen Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0338AW | 25 m | 36.67 | |
90 | 823 | Pilegaard Sarah Schäfer | 2002 | DGI SYDVE | 0282AY | 25 m | 36.72 | |
91 | 421 | Gram Freja | 2001 | DGI ØSTJY | 0186BC | 25 m | 36.78 | |
92 | 134 | Rønnow Ida | 2006 | DGI NORDJY | 0658AE | 25 m | 36.80 | |
93 | 33 | Jensen Sofie Galsgaard | 2003 | DGI SØNDER | 0364BD | 25 m | 37.06 | |
94 | 363 | Rasmussen Martine | 2000 | DGI SYDØST | 0062BH | 25 m | 37.10 | |
95 | 40 | Kristensen Amalie Hede | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 37.16 | ||
96 | 725 | Sørensen Sarah Karoline | 2004 | DGI FYN | 0486AV | 25 m | 37.31 | |
97 | 576 | Stormes Malou Sophie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AP | 25 m | 37.32 | |
98 | 687 | Michelsen Signe | 2004 | DGI FYN | 25 m | 37.35 | ||
99 | 658 | Jørgensen Frida Ropass | 2004 | DGI FYN | 0436AW | 25 m | 37.41 | |
100 | 79 | Michaelsen Cecilie P. | 2005 | DGI NORDJY | 0592AM | 25 m | 37.46 | |
101 | 860 | Kristensen Methea | 2003 | DGI MIDTJY | 0308AQ | 25 m | 37.57 | |
102 | 353 | Mortensen Lotte Damgaard | 2001 | DGI SYDØST | 0166BD | 25 m | 37.70 | |
103 | 664 | Kaas Signe | 2003 | DGI FYN | 0308BA | 25 m | 37.72 | |
104 | 368 | Sørensen Caroline K. | 2004 | DGI SYDØST | 0418AT | 25 m | 37.78 | |
105 | 52 | Muusmann Jette | 2005 | DGI SØNDER | 0532AO | 25 m | 37.93 | |
106 | 10 | Clemmensen Signe | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 38.01 | ||
107 | 333 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | DGI SYDØST | 0794AG | 25 m | 38.03 | |
108 | 326 | Hansen Nanna Ballisager | 2003 | DGI SYDØST | 0348AO | 25 m | 38.08 | |
109 | 375 | Zachariassen Ane K. | 2005 | DGI SYDØST | 0588AB | 25 m | 38.19 | |
110 | 620 | Fogt Anika | 2002 | DGI FYN | 0286BB | 25 m | 38.23 | |
111 | 9 | Christensen Ronja Beck | 2003 | DGI SØNDER | 0338AX | 25 m | 38.49 | |
112 | 598 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DGI FYN | 25 m | 38.60 | ||
113 | 125 | Helt Therese J | 2006 | DGI NORDJY | 0658AK | 25 m | 38.61 | |
114 | 331 | Holm Freya | 2003 | DGI SYDØST | 0398BD | 25 m | 38.65 | |
115 | 127 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 25 m | 38.76 | |
116 | 378 | Andersen Ida Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AJ | 25 m | 38.81 | |
117 | 801 | Hansen Signe Risager | 2002 | DGI SYDVE | 0282BD | 25 m | 38.84 | |
118 | 324 | Hansen Maiken | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 39.07 | ||
119 | 31 | Jensen Signe | 2007 | DGI SØNDER | 0786AB | 25 m | 39.33 | |
120 | 34 | Jensen Sofie Vind | 2004 | DGI SØNDER | 25 m | 39.46 | ||
121 | 652 | Johansen Rasmine | 2005 | DGI FYN | 25 m | 39.46 | ||
122 | 788 | Amorsen Josefine | 2002 | DGI SYDVE | 0268AX | 25 m | 39.61 | |
123 | 825 | Seerup Anne Mie | 2001 | DGI SYDVE | 25 m | 39.77 | ||
124 | 42 | Lassen Karen | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 39.78 | ||
125 | 807 | Hviid Mia | 2003 | DGI SYDVE | 0312BE | 25 m | 39.88 | |
126 | 763 | Kongsfelt Lærke | 2003 | DGI STORKB | 0302BC | 25 m | 39.92 | |
127 | 318 | Ditlevsen Majbrit | 1958 | DGI SYDØST | 25 m | 39.97 | ||
128 | 856 | Jensen Maria Fiil | 2004 | DGI MIDTJY | 0446AW | 25 m | 40.13 | |
129 | 381 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 40.20 | |
130 | 411 | Filipowicz Lucca | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 40.39 | ||
131 | 313 | Dalgaard Laura | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 40.53 | ||
132 | 330 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 41.05 | |
133 | 605 | Bruun-Petersen Anna | 2007 | DGI FYN | 0792AF | 25 m | 41.33 | |
134 | 27 | Hellesøe Karoline | 2006 | DGI SØNDER | 0678AQ | 25 m | 41.59 | |
135 | 531 | Mikkelsen Freya | 2005 | DGI ØSTJY | 0504AV | 25 m | 41.66 | |
136 | 65 | Poulsen Sine | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 41.94 | ||
137 | 406 | Elgaard Anette | 1983 | DGI ØSTJY | 8358AA | 25 m | 42.30 | |
138 | 206 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | DGI NORDJY | 0678AL | 25 m | 42.37 | |
139 | 502 | Jespersen Mathilde Work | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AP | 25 m | 42.41 | |
140 | 285 | Jakobsen Mejse | 2007 | DGI STORST | 0712AA | 25 m | 42.48 | |
141 | 750 | Andersen Rasmine | 2003 | DGI STORKB | 0368BE | 25 m | 42.91 | |
142 | 37 | Kirkegaard Annica | 2004 | DGI SØNDER | 25 m | 43.49 | ||
143 | 355 | Munk Lykke | 2002 | DGI SYDØST | 0266AC | 25 m | 43.68 | |
144 | 858 | Jørgensen Stine Skipper | 2005 | DGI MIDTJY | 0582AV | 25 m | 43.69 | |
145 | 362 | Rasmussen Annemone | 2006 | DGI SYDØST | 0674AC | 25 m | 43.86 | |
146 | 668 | Klæsøe Celina | 2006 | DGI FYN | 25 m | 43.93 | ||
147 | 887 | Gregersen Sara Holst | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 43.93 | ||
148 | 660 | Jørgensen Karoline | 2007 | DGI FYN | 0774AG | 25 m | 44.50 | |
149 | 638 | Holgersen Stine Lund | 2006 | DGI FYN | 25 m | 44.54 | ||
150 | 800 | Hansen Sarah Dalgaard | 2002 | DGI SYDVE | 0236AY | 25 m | 44.88 | |
151 | 754 | Guldmann Emma | 2005 | DGI STORKB | 0572AW | 25 m | 44.97 | |
152 | 282 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | DGI STORST | 0664AH | 25 m | 45.74 | |
153 | 822 | Pedersen Pernille | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 45.92 | ||
154 | 539 | Nørgaard Isabella | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 46.57 | ||
155 | 814 | Lalicata Victoria | 2005 | DGI SYDVE | 0592AS | 25 m | 46.71 | |
156 | 653 | Johansen Sarah | 2005 | DGI FYN | 0566AQ | 25 m | 47.30 | |
157 | 139 | Nielsen Asta Lindgaard | 2006 | DGI NORDJY | 0664AJ | 25 m | 47.75 | |
158 | 805 | Hedegaard Mikkeline | 2003 | DGI SYDVE | 0384BD | 25 m | 47.98 | |
159 | 696 | Nielsen Trille Elmelund | 2005 | DGI FYN | 25 m | 48.44 | ||
160 | 308 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 48.64 | |
161 | 341 | Klausen Simone Trekær | 2007 | DGI SYDØST | 0764AC | 25 m | 48.65 | |
162 | 768 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | DGI STORKB | 0618AQ | 25 m | 48.96 | |
163 | 766 | Nesgaard Cilja Hansine | 2002 | DGI STORKB | 0272BE | 25 m | 49.76 | |
164 | 866 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | DGI MIDTJY | 0592AU | 25 m | 49.76 | |
165 | 80 | Michaelsen Nikoline P. | 2007 | DGI NORDJY | 0732AM | 25 m | 50.14 | |
166 | 157 | Kornum Clara | 2007 | DGI NORDJY | 0704AM | 25 m | 50.36 | |
167 | 688 | Mortensen Sofia | 2007 | DGI FYN | 25 m | 50.55 | ||
168 | 764 | Laursen Dana | 2003 | DGI STORKB | 25 m | 51.13 | ||
169 | 515 | Kristensen Frida Knop | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 55.09 | ||
170 | 444 | Waltoft Mai Lindum | 2007 | DGI ØSTJY | 0786AF | 25 m | 56.06 | |
171 | 343 | Kristensen Anna Lis | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 56.21 | ||
172 | 630 | Hansen Monique Thorbech | 2007 | DGI FYN | 25 m | 56.63 | ||
173 | 423 | Graversen Emilie Nørskov | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:05.79 | ||
174 | 75 | Dalsgaard Naya Ellesøe | 2007 | DGI NORDJY | 0762AM | 25 m | 1:07.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Lerche Magnus | 1999 | DGI NORDJY | 9941AG | 25 m | 24.95 | |
2 | 190 | Lundberg Nils | 1988 | DGI NORDJY | 8855AC | 25 m | 25.82 | |
3 | 646 | Jensen Nicolai Broner | 1994 | DGI FYN | 9475AM | 25 m | 25.91 | |
4 | 118 | Berthelsen Kristian | 1999 | DGI NORDJY | 9951AO | 25 m | 26.15 | |
5 | 471 | Hansen Christian Windahl | 2000 | DGI ØSTJY | 0017AR | 25 m | 26.31 | |
6 | 221 | Stegenborg Scott | 2000 | DGI NORDJY | 0063AH | 25 m | 26.60 | |
7 | 842 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | DGI MIDTJY | 0117AJ | 25 m | 26.88 | |
8 | 364 | Roe Alexander | 1997 | DGI SYDØST | 9711AT | 25 m | 26.96 | |
9 | 715 | Sietam Emil | 1999 | DGI FYN | 25 m | 27.03 | ||
10 | 115 | Andersen Simon | 2000 | DGI NORDJY | 0069AK | 25 m | 27.05 | |
11 | 50 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | DGI SØNDER | 0165AI | 25 m | 27.18 | |
12 | 511 | Kjær Kasper | 2000 | DGI ØSTJY | 0055AS | 25 m | 27.34 | |
13 | 669 | Klüver Frederik | 1998 | DGI FYN | 9823AV | 25 m | 27.37 | |
14 | 215 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | DGI NORDJY | 0059AF | 25 m | 27.67 | |
15 | 758 | Højengaard Marcus | 1999 | DGI STORKB | 9919AN | 25 m | 27.68 | |
16 | 146 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | DGI NORDJY | 0149AD | 25 m | 27.69 | |
17 | 550 | Rasmussen Andreas | 1999 | DGI ØSTJY | 9955AT | 25 m | 27.69 | |
18 | 683 | Marslund Erwan | 2001 | DGI FYN | 0197AS | 25 m | 27.84 | |
19 | 794 | Fokkink Boje | 2001 | DGI SYDVE | 0151AS | 25 m | 27.86 | |
20 | 316 | Damsgaard Tim | 1994 | DGI SYDØST | 9495AR | 25 m | 27.88 | |
21 | 538 | Nybro Nikolaj | 2002 | DGI ØSTJY | 0211AO | 25 m | 27.90 | |
22 | 730 | Thomsen Kristoffer | 2000 | DGI FYN | 25 m | 27.93 | ||
23 | 649 | Johansen Daniel | 1997 | DGI FYN | 25 m | 28.01 | ||
24 | 756 | Havn Hans Henrik | 1992 | DGI STORKB | 9215AD | 25 m | 28.13 | |
25 | 100 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | DGI NORDJY | 0203AO | 25 m | 28.23 | |
26 | 234 | Hansen Victor Doré | 2001 | DGI NORDJY | 0191AT | 25 m | 28.49 | |
27 | 424 | Grosen Thomas | 1997 | DGI ØSTJY | 25 m | 28.55 | ||
28 | 218 | Pedersen Nicklas | 2001 | DGI NORDJY | 0181AJ | 25 m | 28.57 | |
29 | 636 | Hinze Søren | 2001 | DGI FYN | 25 m | 28.65 | ||
30 | 236 | Kristensen Peter Enggaard | 1977 | DGI NORDJY | 7729AA | 25 m | 28.72 | |
31 | 113 | Abildgaard Rasmus | 2000 | DGI NORDJY | 0015AM | 25 m | 28.76 | |
32 | 571 | Snoghøj Viktor | 2002 | DGI ØSTJY | 0249AN | 25 m | 28.78 | |
33 | 863 | Nelander Oliver L | 2002 | DGI MIDTJY | 0295AF | 25 m | 28.78 | |
34 | 322 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | DGI SYDØST | 9863AU | 25 m | 28.79 | |
35 | 197 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | DGI NORDJY | 0411AC | 25 m | 28.99 | |
36 | 373 | Versteegen Robert | 2001 | DGI SYDØST | 0107AS | 25 m | 29.06 | |
37 | 323 | Hansen Andreas | 2001 | DGI SYDØST | 0195AF | 25 m | 29.16 | |
38 | 676 | Larsen Rasmus Skaaning | 2001 | DGI FYN | 0187AS | 25 m | 29.20 | |
39 | 882 | Zachariassen Frederik | 2002 | DGI SØNDER | 0227AR | 25 m | 29.26 | |
40 | 506 | Jørgensen Kristoffer J. | 2001 | DGI ØSTJY | 25 m | 29.43 | ||
41 | 117 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | DGI NORDJY | 0323AQ | 25 m | 29.48 | |
42 | 328 | Hansen Rasmus Hagger | 2001 | DGI SYDØST | 0119AS | 25 m | 29.50 | |
43 | 319 | Ellehauge Anders | 1992 | DGI SYDØST | 9211AK | 25 m | 29.51 | |
44 | 105 | Nielsen Kim Møller | 1992 | DGI NORDJY | 9217AA | 25 m | 29.52 | |
45 | 122 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | DGI NORDJY | 0119AR | 25 m | 29.52 | |
46 | 549 | Rager Mikkel | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 29.52 | ||
47 | 827 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | DGI SYDVE | 0269AQ | 25 m | 29.61 | |
48 | 804 | Haurum Jeppe | 2003 | DGI SYDVE | 0321AO | 25 m | 29.66 | |
49 | 126 | Jensen Nicklas M | 2001 | DGI NORDJY | 0105AR | 25 m | 29.68 | |
50 | 643 | Jensen Henrik | 1999 | DGI FYN | 9981AS | 25 m | 29.76 | |
51 | 93 | Hansen Preben | 1967 | DGI NORDJY | 6731AA | 25 m | 29.78 | |
52 | 349 | Lund Halfdan Krogh | 2002 | DGI SYDØST | 0287AF | 25 m | 29.89 | |
53 | 338 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | DGI SYDØST | 9765AT | 25 m | 30.18 | |
54 | 691 | Märcher Mikkel | 1982 | DGI FYN | 25 m | 30.22 | ||
55 | 84 | Anderson Magnus | 2002 | DGI NORDJY | 0265AR | 25 m | 30.42 | |
56 | 5 | Carlsen Nikolaj | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 30.53 | ||
57 | 356 | Nielsen Anton B. | 2003 | DGI SYDØST | 0375AN | 25 m | 30.62 | |
58 | 306 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | DGI STORST | 0345AO | 25 m | 30.63 | |
59 | 828 | Thomsen Marcus Brink | 2001 | DGI SYDVE | 0107AQ | 25 m | 30.75 | |
60 | 690 | Munk Emil | 1999 | DGI FYN | 25 m | 30.76 | ||
61 | 790 | Brinkmann Jonas | 2002 | DGI SYDVE | 0251AM | 25 m | 30.83 | |
62 | 795 | Fokkink Oliver | 2003 | DGI SYDVE | 0341AP | 25 m | 30.93 | |
63 | 97 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | DGI NORDJY | 0309AN | 25 m | 30.96 | |
64 | 281 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | DGI STORST | 0479AE | 25 m | 31.00 | |
65 | 133 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 31.08 | |
66 | 654 | Johansen Viktor | 2001 | DGI FYN | 25 m | 31.40 | ||
67 | 874 | Theisen Malthe | 2003 | DGI MIDTJY | 0345AN | 25 m | 31.41 | |
68 | 408 | Faarup Frederik Bols | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 31.44 | ||
69 | 518 | Lajmi Habib | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 31.51 | ||
70 | 634 | Hartung Sebastian | 2003 | DGI FYN | 0321AP | 25 m | 31.79 | |
71 | 694 | Nejmann Jonathan | 2004 | DGI FYN | 0423AO | 25 m | 31.96 | |
72 | 479 | Henningsen Peter | 1971 | DGI ØSTJY | 25 m | 32.00 | ||
73 | 404 | Dannesboe Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 32.02 | ||
74 | 565 | Schmidt Magnus | 2002 | DGI ØSTJY | 0227AS | 25 m | 32.02 | |
75 | 723 | Søndergaard Anders | 2003 | DGI FYN | 0365AO | 25 m | 32.19 | |
76 | 23 | Hansen Dennis | 2002 | DGI SØNDER | 0205AS | 25 m | 32.34 | |
77 | 595 | Andersen Mads Toft | 2002 | DGI FYN | 25 m | 32.50 | ||
78 | 327 | Hansen Niels Paaske | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 32.52 | ||
79 | 815 | Larsen Daniel Eg | 2001 | DGI SYDVE | 0189AR | 25 m | 32.77 | |
80 | 344 | Langkjær Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0213AT | 25 m | 32.80 | |
81 | 628 | Hansen Johnnie | 1975 | DGI FYN | 25 m | 32.97 | ||
82 | 645 | Jensen Jonas Svensmark | 2005 | DGI FYN | 0579AG | 25 m | 33.17 | |
83 | 106 | Nielsen Michael | 1964 | DGI NORDJY | 6439AA | 25 m | 33.32 | |
84 | 438 | Thorhauge Christian | 2005 | DGI ØSTJY | 0545AM | 25 m | 33.46 | |
85 | 811 | Johnsen Oliver S. | 2002 | DGI SYDVE | 0253AR | 25 m | 33.70 | |
86 | 484 | Holmgaard Nicklas | 2001 | DGI ØSTJY | 0131AS | 25 m | 33.74 | |
87 | 563 | Sanggaard Anders | 2005 | DGI ØSTJY | 0519AH | 25 m | 33.74 | |
88 | 371 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | DGI SYDØST | 0463AK | 25 m | 33.77 | |
89 | 20 | Fink Casper | 2003 | DGI SØNDER | 0377AH | 25 m | 34.07 | |
90 | 358 | Nissen Andreas | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 34.32 | ||
91 | 41 | Kristiansen Nicholas | 2004 | DGI SØNDER | 0485AH | 25 m | 34.35 | |
92 | 278 | Compen Victor | 2003 | DGI STORST | 0359AH | 25 m | 34.36 | |
93 | 594 | Andersen Gustav | 2003 | DGI FYN | 25 m | 34.40 | ||
94 | 176 | Albæk Marcus | 2004 | DGI NORDJY | 0465AM | 25 m | 34.47 | |
95 | 527 | Løland Alexander | 2004 | DGI ØSTJY | 0451AN | 25 m | 34.49 | |
96 | 38 | Kjærsgaard Mariua V. | 2004 | DGI SØNDER | 0464AI | 25 m | 34.61 | |
97 | 816 | Larsen Kasper | 2002 | DGI SYDVE | 0241AP | 25 m | 34.61 | |
98 | 213 | Justesen Frederik P | 2003 | DGI NORDJY | 0383AL | 25 m | 34.62 | |
99 | 640 | Hvid Kasper | 1990 | DGI FYN | 25 m | 34.83 | ||
100 | 705 | Petersen Valdemar | 2004 | DGI FYN | 25 m | 34.96 | ||
101 | 665 | Karlström Victor | 2004 | DGI FYN | 25 m | 35.00 | ||
102 | 490 | Høgh Nikolaj | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 35.22 | ||
103 | 396 | Christensen Mads Vittrup | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 35.29 | ||
104 | 66 | Schmidt Thomas | 2002 | DGI SØNDER | 0209AJ | 25 m | 35.41 | |
105 | 400 | Dabelstein Stian | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 35.47 | ||
106 | 452 | Ølholm Alexander | 2003 | DGI ØSTJY | 0321AS | 25 m | 35.51 | |
107 | 22 | Gamisshev Boris | 2007 | DGI SØNDER | 0717AA | 25 m | 35.55 | |
108 | 633 | Hansen Stefan Gram | 1990 | DGI FYN | 9047AG | 25 m | 35.75 | |
109 | 587 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | DGI ØSTJY | 0335AN | 25 m | 35.79 | |
110 | 692 | Nadolny Christian Lykke | 2003 | DGI FYN | 25 m | 35.95 | ||
111 | 561 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 36.18 | |
112 | 108 | Oosterhof Elmer | 2005 | DGI NORDJY | 0521AI | 25 m | 36.26 | |
113 | 11 | Dammose Oskar Trans | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 37.25 | ||
114 | 279 | Dahrup Jonas P. | 2004 | DGI STORST | 0469AD | 25 m | 37.31 | |
115 | 410 | Fiil Jakob | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 37.59 | ||
116 | 85 | Bloch Mikkel | 1996 | DGI NORDJY | 9633AJ | 25 m | 37.65 | |
117 | 2 | Andreasen Philip Emborg | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 37.89 | ||
118 | 418 | Gadegaard Frederik | 2005 | DGI ØSTJY | 0591AK | 25 m | 37.89 | |
119 | 662 | Jørgensen Rasmus Axel | 2002 | DGI FYN | 25 m | 38.17 | ||
120 | 752 | Greve Morten Peter | 2003 | DGI STORKB | 0365AS | 25 m | 38.47 | |
121 | 189 | Lumholtz William Elliot | 2006 | DGI NORDJY | 0611AI | 25 m | 38.53 | |
122 | 294 | Møller Hjalte | 2007 | DGI STORST | 0733AA | 25 m | 38.58 | |
123 | 305 | Tørngren Thor | 2006 | DGI STORST | 0603AD | 25 m | 38.65 | |
124 | 830 | Øhlenschlæger Marcus | 2003 | DGI SYDVE | 0359AL | 25 m | 38.86 | |
125 | 495 | Jacobsen Karl Johan | 2005 | DGI ØSTJY | 0527AM | 25 m | 38.87 | |
126 | 728 | Termansen Xander | 2005 | DGI FYN | 0581AJ | 25 m | 39.20 | |
127 | 885 | Hemdrup Andreas Svinth | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 39.34 | ||
128 | 414 | Frimand Esben | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AE | 25 m | 39.80 | |
129 | 812 | Kristensen Rune | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 39.88 | ||
130 | 799 | Hansen Jacob Dalgaard | 2004 | DGI SYDVE | 0453AP | 25 m | 40.03 | |
131 | 700 | Paustian Valdemar | 2005 | DGI FYN | 25 m | 40.19 | ||
132 | 98 | Johansen Mathias | 2005 | DGI NORDJY | 0543AI | 25 m | 40.28 | |
133 | 871 | Rohde Jonas | 2005 | DGI MIDTJY | 0529AM | 25 m | 40.28 | |
134 | 722 | Sønderby Lucas Storm | 2006 | DGI FYN | 25 m | 41.47 | ||
135 | 304 | Thøfner Laurits | 2004 | DGI STORST | 0417AM | 25 m | 42.05 | |
136 | 588 | Sørensen Simon Sejer | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 42.90 | ||
137 | 622 | Foshammer Marius T | 2005 | DGI FYN | 25 m | 42.97 | ||
138 | 226 | Thomsen Jakob | 2006 | DGI NORDJY | 0693AD | 25 m | 42.99 | |
139 | 145 | Skiveren Magnus | 2007 | DGI NORDJY | 0769AC | 25 m | 44.06 | |
140 | 289 | Kongstad Theodor | 2006 | DGI STORST | 0613AE | 25 m | 44.15 | |
141 | 809 | Jakobsen Emil Lange | 2005 | DGI SYDVE | 0567AN | 25 m | 45.34 | |
142 | 135 | Stenger Claes | 2005 | DGI NORDJY | 0509AN | 25 m | 45.74 | |
143 | 681 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DGI FYN | 25 m | 45.75 | ||
144 | 873 | Tange Kasper Lund | 2004 | DGI MIDTJY | 0437AQ | 25 m | 46.27 | |
145 | 701 | Pedersen Alexander | 2006 | DGI FYN | 25 m | 47.03 | ||
146 | 144 | Laulund Mikkel | 2006 | DGI NORDJY | 0649AK | 25 m | 47.34 | |
147 | 597 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DGI FYN | 25 m | 47.89 | ||
148 | 480 | Henningsen Sophus | 2007 | DGI ØSTJY | 0789AA | 25 m | 49.67 | |
149 | 67 | Seeberg August Johan | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 50.83 | ||
150 | 475 | Harrits Anton | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 51.40 | ||
151 | 770 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | DGI STORKB | 0375AS | 25 m | 51.80 | |
152 | 769 | Skjoldman Valdemar Fulton | 2003 | DGI STORKB | 0355AS | 25 m | 53.13 | |
153 | 732 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DGI FYN | 25 m | 53.16 | ||
154 | 608 | Bryld Nicklas | 2005 | DGI FYN | 25 m | 53.46 | ||
155 | 666 | Katballe Johan | 2007 | DGI FYN | 25 m | 56.11 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 847 | Flaskager Mette | 1999 | DGI MIDTJY | 9902AR | 25 m | 1:05.39 | |
2 | 216 | Madsen Nete Lund | 2001 | DGI NORDJY | 0186AZ | 25 m | 1:10.15 | |
3 | 297 | Nielsen Sofie | 2003 | DGI STORST | 0324AU | 25 m | 1:10.70 | |
4 | 142 | Hole Mary | 2001 | DGI NORDJY | 0136BE | 25 m | 1:11.26 | |
5 | 757 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | DGI STORKB | 0134BA | 25 m | 1:13.89 | |
6 | 21 | Fink Julie | 2001 | DGI SØNDER | 0124AP | 25 m | 1:15.60 | |
7 | 223 | Romanski Fenja | 2005 | DGI NORDJY | 0598AH | 25 m | 1:15.77 | |
8 | 114 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | DGI NORDJY | 0148BC | 25 m | 1:16.83 | |
9 | 677 | Lerche Ida | 2001 | DGI FYN | 0138AW | 25 m | 1:17.49 | |
10 | 151 | Burholt Nadia | 2002 | DGI NORDJY | 0292BD | 25 m | 1:18.06 | |
11 | 342 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | DGI SYDØST | 0364AD | 25 m | 1:18.14 | |
12 | 69 | Steenstrup Olivia | 2000 | DGI SØNDER | 25 m | 1:19.03 | ||
13 | 211 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | DGI NORDJY | 9904AT | 25 m | 1:19.03 | |
14 | 229 | Hassing Astrid Marie | 2004 | DGI NORDJY | 0494AM | 25 m | 1:19.11 | |
15 | 119 | Bjerre Victoria | 2003 | DGI NORDJY | 0334AW | 25 m | 1:19.82 | |
16 | 793 | Christensen Rikke M. | 2000 | DGI SYDVE | 0096AZ | 25 m | 1:20.40 | |
17 | 217 | Pedersen Anna Christine | 2003 | DGI NORDJY | 0372BE | 25 m | 1:20.57 | |
18 | 56 | Petersen Mie | 2002 | DGI SØNDER | 0276AU | 25 m | 1:21.62 | |
19 | 761 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | DGI STORKB | 0102AX | 25 m | 1:23.96 | |
20 | 504 | Johansen Mia Sommer | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AV | 25 m | 1:24.22 | |
21 | 19 | Farag Sara | 2003 | DGI SØNDER | 0356AT | 25 m | 1:24.42 | |
22 | 789 | Andersen Signe Hadrup | 2000 | DGI SYDVE | 0078BD | 25 m | 1:24.62 | |
23 | 300 | Petersen Anna Lind | 2004 | DGI STORST | 0488AE | 25 m | 1:24.84 | |
24 | 721 | Svaneborg Sofie | 1998 | DGI FYN | 25 m | 1:24.92 | ||
25 | 367 | Ryhl Alberte Jung | 2003 | DGI SYDØST | 0342BA | 25 m | 1:25.52 | |
26 | 854 | Jensen Karen Moos | 2003 | DGI MIDTJY | 0324AM | 25 m | 1:25.57 | |
27 | 163 | Prior Cecilie | 2002 | DGI NORDJY | 02224A | 25 m | 1:26.31 | |
28 | 525 | Lund Anna Maja | 2002 | DGI ØSTJY | 0234BC | 25 m | 1:27.04 | |
29 | 210 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | DGI NORDJY | 0292AS | 25 m | 1:27.21 | |
30 | 497 | Jensen Naia Eske | 2001 | DGI ØSTJY | 0132AX | 25 m | 1:27.30 | |
31 | 167 | Toftelund Karoline | 2001 | DGI NORDJY | 0198AV | 25 m | 1:27.41 | |
32 | 337 | Jensen Mette Louise | 2001 | DGI SYDØST | 0186BB | 25 m | 1:28.43 | |
33 | 388 | Bjørnholt Amanda Hørdum | 1999 | DGI ØSTJY | 9938BA | 25 m | 1:28.58 | |
34 | 517 | Ladegaard Jasmin Minds | 2001 | DGI ØSTJY | 0108AZ | 25 m | 1:28.64 | |
35 | 311 | Broch Victoria | 2004 | DGI SYDØST | 0404AI | 25 m | 1:29.05 | |
36 | 55 | Petersen Ida | 1999 | DGI SØNDER | 9928BC | 25 m | 1:29.06 | |
37 | 291 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | DGI STORST | 0564AB | 25 m | 1:29.26 | |
38 | 510 | Kirkeby Sofia Illum | 2004 | DGI ØSTJY | 0446AU | 25 m | 1:29.26 | |
39 | 36 | Kapke Clara | 2006 | DGI SØNDER | 0614AB | 25 m | 1:29.34 | |
40 | 566 | Simonsen Emma | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AP | 25 m | 1:29.54 | |
41 | 299 | Olesen Sisse Berg | 2005 | DGI STORST | 0514AB | 25 m | 1:29.96 | |
42 | 159 | Mejdahl Stine | 2005 | DGI NORDJY | 0548AT | 25 m | 1:30.08 | |
43 | 509 | Kirial Nete | 2003 | DGI ØSTJY | 0362BC | 25 m | 1:30.24 | |
44 | 212 | Høeg Louise | 2003 | DGI NORDJY | 0324AR | 25 m | 1:30.43 | |
45 | 704 | Petersen Emma Juel | 2001 | DGI FYN | 0126BB | 25 m | 1:31.02 | |
46 | 868 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | DGI MIDTJY | 0334AQ | 25 m | 1:31.61 | |
47 | 753 | Grøndahl Signe | 2003 | DGI STORKB | 0392AT | 25 m | 1:31.69 | |
48 | 481 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AQ | 25 m | 1:31.77 | |
49 | 572 | Sode-Carlsen Selma | 2003 | DGI ØSTJY | 0388BC | 25 m | 1:31.77 | |
50 | 606 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | DGI FYN | 0522AN | 25 m | 1:31.93 | |
51 | 150 | Brix Sarah | 2004 | DGI NORDJY | 0498AW | 25 m | 1:32.06 | |
52 | 380 | Andersen Laura B. R. | 1999 | DGI ØSTJY | 9986BB | 25 m | 1:32.12 | |
53 | 228 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | DGI NORDJY | 0566AR | 25 m | 1:32.29 | |
54 | 627 | Hansen Camilla | 2000 | DGI FYN | 0008BG | 25 m | 1:32.42 | |
55 | 635 | Henriks Zophia | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:33.18 | ||
56 | 537 | Nielsen Asta Kofod | 2003 | DGI ØSTJY | 0356BB | 25 m | 1:33.51 | |
57 | 819 | Nielsen Sofie | 2004 | DGI SYDVE | 0404AQ | 25 m | 1:33.62 | |
58 | 82 | Nørgaard Clara Berendt | 2005 | DGI NORDJY | 0558AR | 25 m | 1:34.08 | |
59 | 485 | Hornbæk Josefine | 2004 | DGI ØSTJY | 0448AJ | 25 m | 1:34.28 | |
60 | 47 | Mikkelsen Lucca | 2002 | DGI SØNDER | 0212BE | 25 m | 1:34.31 | |
61 | 355 | Munk Lykke | 2002 | DGI SYDØST | 0266AC | 25 m | 1:34.48 | |
62 | 670 | Knudsen Nathalie | 2003 | DGI FYN | 0316AU | 25 m | 1:34.72 | |
63 | 596 | Andreasen Irena | 1973 | DGI FYN | 25 m | 1:34.73 | ||
64 | 284 | Hansen Nicoline | 2004 | DGI STORST | 0468AU | 25 m | 1:34.76 | |
65 | 533 | Mundt Alberte | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AU | 25 m | 1:35.70 | |
66 | 576 | Stormes Malou Sophie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AP | 25 m | 1:36.11 | |
67 | 567 | Simonsen Laura Sejr | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AZ | 25 m | 1:36.51 | |
68 | 169 | Bojesen Emma | 2004 | DGI NORDJY | 0434AV | 25 m | 1:36.57 | |
69 | 650 | Johansen Isabella | 2002 | DGI FYN | 0266BB | 25 m | 1:39.09 | |
70 | 585 | Sørensen Line Lund | 2005 | DGI ØSTJY | 0508AP | 25 m | 1:39.41 | |
71 | 233 | Dalsgaard Laura Katrine | 2004 | DGI NORDJY | 0402AX | 25 m | 1:39.48 | |
72 | 25 | Hansen Katrine | 2000 | DGI SØNDER | 0082BF | 25 m | 1:39.69 | |
73 | 42 | Lassen Karen | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 1:39.94 | ||
74 | 348 | Lindberg Sofie | 2004 | DGI SYDØST | 0448AX | 25 m | 1:40.37 | |
75 | 578 | Svane Maja | 2001 | DGI ØSTJY | 0194BD | 25 m | 1:40.64 | |
76 | 179 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | DGI NORDJY | 0626AO | 25 m | 1:40.93 | |
77 | 886 | Graversen Sara Høi | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:41.72 | ||
78 | 856 | Jensen Maria Fiil | 2004 | DGI MIDTJY | 0446AW | 25 m | 1:42.63 | |
79 | 802 | Hansen Stephanie | 2003 | DGI SYDVE | 0444AX | 25 m | 1:43.78 | |
80 | 697 | Noe Caroline Jul | 2003 | DGI FYN | 25 m | 1:44.09 | ||
81 | 411 | Filipowicz Lucca | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:44.14 | ||
82 | 604 | Brink Caroline Skovsgaard | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:44.60 | ||
83 | 616 | Dørk Maja | 2002 | DGI FYN | 0208BB | 25 m | 1:44.94 | |
84 | 3 | Bramman Sille | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 1:48.00 | ||
85 | 441 | Tilsted Olivia | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:48.69 | ||
86 | 866 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | DGI MIDTJY | 0592AU | 25 m | 1:48.74 | |
87 | 618 | Finnerup Selma Hørlyck | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:50.28 | ||
88 | 399 | Christiansen Olga K. | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:51.57 | ||
89 | 65 | Poulsen Sine | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 1:52.19 | ||
90 | 577 | Strangholt Linnea | 2005 | DGI ØSTJY | 0508AU | 25 m | 1:53.54 | |
91 | 667 | Katballe Sarah Lading | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:53.91 | ||
92 | 483 | Holmboe Sofie | 2002 | DGI ØSTJY | 0246BC | 25 m | 1:55.65 | |
93 | 822 | Pedersen Pernille | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 1:56.68 | ||
94 | 362 | Rasmussen Annemone | 2006 | DGI SYDØST | 0674AC | 25 m | 1:56.83 | |
95 | 817 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:58.50 | ||
96 | 282 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | DGI STORST | 0664AH | 25 m | 2:01.86 | |
97 | 805 | Hedegaard Mikkeline | 2003 | DGI SYDVE | 0384BD | 25 m | 2:01.88 | |
98 | 347 | Laursen Marie | 2004 | DGI SYDØST | 0454AU | 25 m | 2:06.37 | |
99 | 343 | Kristensen Anna Lis | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:14.90 | ||
100 | 374 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | DGI SYDØST | 0436AV | 25 m | ||
101 | 862 | Krogh Katrine | 2005 | DGI MIDTJY | 0526AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Lerche Magnus | 1999 | DGI NORDJY | 9941AG | 25 m | 1:01.90 | |
2 | 849 | Holme Magnus Dyg | 2002 | DGI MIDTJY | 0205AG | 25 m | 1:03.08 | |
3 | 50 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | DGI SØNDER | 0165AI | 25 m | 1:03.17 | |
4 | 446 | Weje Andreas | 1998 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:05.04 | ||
5 | 177 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | DGI NORDJY | 0059AO | 25 m | 1:07.80 | |
6 | 843 | Bjørn Alexander L. | 2003 | DGI MIDTJY | 0389AH | 25 m | 1:08.34 | |
7 | 118 | Berthelsen Kristian | 1999 | DGI NORDJY | 9951AO | 25 m | 1:08.58 | |
8 | 128 | Jørgensen Benjamin | 1996 | DGI NORDJY | 9611AA | 25 m | 1:10.47 | |
9 | 215 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | DGI NORDJY | 0059AF | 25 m | 1:11.15 | |
10 | 192 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | DGI NORDJY | 0247AM | 25 m | 1:11.32 | |
11 | 288 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | DGI STORST | 0119AL | 25 m | 1:13.60 | |
12 | 218 | Pedersen Nicklas | 2001 | DGI NORDJY | 0181AJ | 25 m | 1:13.61 | |
13 | 882 | Zachariassen Frederik | 2002 | DGI SØNDER | 0227AR | 25 m | 1:14.48 | |
14 | 336 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | DGI SYDØST | 0301AK | 25 m | 1:15.05 | |
15 | 110 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | DGI NORDJY | 9939AR | 25 m | 1:15.08 | |
16 | 869 | Nielsen Mathias M. | 2002 | DGI MIDTJY | 0233AL | 25 m | 1:15.09 | |
17 | 558 | Ringtved Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0139AR | 25 m | 1:15.26 | |
18 | 195 | Pedersen Oscar | 2004 | DGI NORDJY | 0445AE | 25 m | 1:15.32 | |
19 | 321 | Germansen Mathias | 2002 | DGI SYDØST | 0205AK | 25 m | 1:15.35 | |
20 | 579 | Svendsen Kasper Due | 2002 | DGI ØSTJY | 0239AN | 25 m | 1:15.70 | |
21 | 544 | Pedersen Ole Skouvig | 2000 | DGI ØSTJY | 0093AN | 25 m | 1:16.65 | |
22 | 715 | Sietam Emil | 1999 | DGI FYN | 25 m | 1:17.33 | ||
23 | 235 | Konnerup Rasmus | 2001 | DGI NORDJY | 0151AT | 25 m | 1:17.72 | |
24 | 540 | Nørgaard Jonas | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:18.57 | ||
25 | 693 | Nedergaard Christoffer | 1995 | DGI FYN | 9565AS | 25 m | 1:18.63 | |
26 | 20 | Fink Casper | 2003 | DGI SØNDER | 0377AH | 25 m | 1:19.95 | |
27 | 133 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 1:20.02 | |
28 | 219 | Pedersen Oliver | 2003 | DGI NORDJY | 0317AJ | 25 m | 1:21.10 | |
29 | 208 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | DGI NORDJY | 0229AQ | 25 m | 1:21.45 | |
30 | 325 | Hansen Mattias | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:22.57 | ||
31 | 45 | Marcussen Phillip | 2000 | DGI SØNDER | 25 m | 1:22.77 | ||
32 | 820 | Nyhus Frederik Munk | 2003 | DGI SYDVE | 0317AN | 25 m | 1:23.56 | |
33 | 84 | Anderson Magnus | 2002 | DGI NORDJY | 0265AR | 25 m | 1:26.47 | |
34 | 621 | Fondt Mikkel | 2000 | DGI FYN | 25 m | 1:26.59 | ||
35 | 404 | Dannesboe Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:26.85 | ||
36 | 94 | Jensen Kris | 2004 | DGI NORDJY | 0489AK | 25 m | 1:27.01 | |
37 | 408 | Faarup Frederik Bols | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:27.08 | ||
38 | 385 | Berentzen Mads | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AR | 25 m | 1:27.17 | |
39 | 176 | Albæk Marcus | 2004 | DGI NORDJY | 0465AM | 25 m | 1:27.19 | |
40 | 89 | Damvad Bo | 1967 | DGI NORDJY | 6709AA | 25 m | 1:29.60 | |
41 | 555 | Ravn Gustav | 2005 | DGI ØSTJY | 0553AJ | 25 m | 1:29.97 | |
42 | 24 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | DGI SØNDER | 0343AK | 25 m | 1:29.99 | |
43 | 583 | Sørensen Christian Sejer | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:30.65 | ||
44 | 371 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | DGI SYDØST | 0463AK | 25 m | 1:32.10 | |
45 | 123 | Grøn Rasmus | 1999 | DGI NORDJY | 9993AS | 25 m | 1:32.47 | |
46 | 398 | Christensen Oliver K. | 2004 | DGI ØSTJY | 0429AO | 25 m | 1:32.54 | |
47 | 561 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 1:32.85 | |
48 | 332 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | DGI SYDØST | 0591AL | 25 m | 1:33.09 | |
49 | 384 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 1:34.23 | |
50 | 327 | Hansen Niels Paaske | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 1:37.88 | ||
51 | 415 | Frimand Jakob | 2004 | DGI ØSTJY | 0463AL | 25 m | 1:37.94 | |
52 | 791 | Christensen Lukas Bonde | 2002 | DGI SYDVE | 0227ap | 25 m | 1:38.43 | |
53 | 78 | Gislund Frederik | 2003 | DGI NORDJY | 0395AR | 25 m | 1:39.61 | |
54 | 164 | Skovlyk Tobias Lyngholm | 2004 | DGI NORDJY | 0409AN | 25 m | 1:40.13 | |
55 | 226 | Thomsen Jakob | 2006 | DGI NORDJY | 0693AD | 25 m | 1:40.85 | |
56 | 490 | Høgh Nikolaj | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:42.50 | ||
57 | 305 | Tørngren Thor | 2006 | DGI STORST | 0603AD | 25 m | 1:42.66 | |
58 | 499 | Jervidalo Johannes | 2006 | DGI ØSTJY | 0653AG | 25 m | 1:44.75 | |
59 | 829 | Ulsøe Simon | 2004 | DGI SYDVE | 0449AN | 25 m | 1:45.38 | |
60 | 796 | Frederi Gustav Slivsgaard | 2004 | DGI SYDVE | 0415AP | 25 m | 1:46.45 | |
61 | 503 | Johansen Kristian Weber | 2005 | DGI ØSTJY | 0549AJ | 25 m | 1:48.50 | |
62 | 612 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 1:48.83 | |
63 | 609 | Busk Marcus | 1996 | DGI FYN | 25 m | 1:52.47 | ||
64 | 524 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | DGI ØSTJY | 0517AJ | 25 m | 1:52.90 | |
65 | 447 | Vestergaard Lauritz S. | 2002 | DGI ØSTJY | 0231AR | 25 m | 1:55.73 | |
66 | 289 | Kongstad Theodor | 2006 | DGI STORST | 0613AE | 25 m | 1:56.98 | |
67 | 81 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | DGI NORDJY | 0515AG | 25 m | 1:58.83 | |
68 | 711 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 25 m | 2:01.88 | ||
69 | 401 | Dahl Alexander Juul | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AH | 25 m | 2:08.20 | |
70 | 144 | Laulund Mikkel | 2006 | DGI NORDJY | 0649AK | 25 m | 2:10.12 | |
71 | 629 | Hansen Magnus | 2005 | DGI FYN | 25 m | 2:31.97 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 25, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Nielsen Anne G. | 1999 | DGI NORDJY | 9968BC | 25 m | 1:13.27 | |
2 | 200 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | DGI NORDJY | 0118AM | 25 m | 1:14.35 | |
3 | 180 | Dyrman Nicoline | 2004 | DGI NORDJY | 0446AM | 25 m | 1:15.65 | |
4 | 841 | Andersen Julie B. | 2002 | DGI MIDTJY | 0214AS | 25 m | 1:17.32 | |
5 | 141 | Hole Johanne | 2000 | DGI NORDJY | 0082BH | 25 m | 1:17.54 | |
6 | 29 | Jensen Ellen | 2005 | DGI SØNDER | 0546AF | 25 m | 1:18.56 | |
7 | 685 | Martinussen Julie | 1997 | DGI FYN | 9736AS | 25 m | 1:18.57 | |
8 | 865 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | DGI MIDTJY | 0336AW | 25 m | 1:18.71 | |
9 | 229 | Hassing Astrid Marie | 2004 | DGI NORDJY | 0494AM | 25 m | 1:18.92 | |
10 | 335 | Jensen Carla | 2002 | DGI SYDØST | 0216AT | 25 m | 1:19.26 | |
11 | 114 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | DGI NORDJY | 0148BC | 25 m | 1:19.32 | |
12 | 584 | Sørensen Emma F. | 1998 | DGI ØSTJY | 9812AT | 25 m | 1:19.40 | |
13 | 296 | Møller Olivia | 2004 | DGI STORST | 0452AF | 25 m | 1:20.31 | |
14 | 107 | Nielsen Sarah D. | 1999 | DGI NORDJY | 9948BC | 25 m | 1:21.64 | |
15 | 677 | Lerche Ida | 2001 | DGI FYN | 0138AW | 25 m | 1:22.03 | |
16 | 350 | Lund Karen Krogh | 1996 | DGI SYDØST | 9616AX | 25 m | 1:22.15 | |
17 | 137 | Treney Emma Rose | 2002 | DGI NORDJY | 0216AU | 25 m | 1:22.63 | |
18 | 194 | Outzen Camilla | 2000 | DGI NORDJY | 0092AK | 25 m | 1:22.99 | |
19 | 377 | Almvig Anne | 2004 | DGI ØSTJY | 0148AV | 25 m | 1:23.38 | |
20 | 857 | Jensen Sara Fiil | 2002 | DGI MIDTJY | 0272AT | 25 m | 1:24.03 | |
21 | 449 | Wienke Julie Liao | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AP | 25 m | 1:24.11 | |
22 | 302 | Sørensen Petrine R.e. | 2005 | DGI STORST | 0512AB | 25 m | 1:24.53 | |
23 | 516 | Kyed Ingrid | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:24.88 | ||
24 | 607 | Bruun-Petersen Trine | 2003 | DGI FYN | 0392AN | 25 m | 1:25.05 | |
25 | 751 | Bernack Marie | 2003 | DGI STORKB | 0376AN | 25 m | 1:25.10 | |
26 | 369 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 1:25.22 | ||
27 | 870 | Riis Agnete | 2003 | DGI MIDTJY | 0308AW | 25 m | 1:25.39 | |
28 | 846 | Esbensen Marie Graff | 2003 | DGI MIDTJY | 0336AT | 25 m | 1:25.55 | |
29 | 71 | Thomsen Thyra | 2002 | DGI SØNDER | 0212BC | 25 m | 1:26.03 | |
30 | 90 | Falch Sara | 2002 | DGI NORDJY | 0208BA | 25 m | 1:26.22 | |
31 | 74 | Winther Lea | 2004 | DGI SØNDER | 0458AN | 25 m | 1:26.26 | |
32 | 151 | Burholt Nadia | 2002 | DGI NORDJY | 0292BD | 25 m | 1:26.28 | |
33 | 500 | Jervidalo Vera Veronica | 2001 | DGI ØSTJY | 0184AR | 25 m | 1:26.30 | |
34 | 388 | Bjørnholt Amanda Hørdum | 1999 | DGI ØSTJY | 9938BA | 25 m | 1:26.56 | |
35 | 553 | Rasmussen Katrine | 2004 | DGI ØSTJY | 0478AV | 25 m | 1:26.83 | |
36 | 448 | Wienke Camilla Liao | 2005 | DGI ØSTJY | 0594AN | 25 m | 1:27.25 | |
37 | 154 | Christensen Sofie M. | 2002 | DGI NORDJY | 0286AZ | 25 m | 1:27.38 | |
38 | 354 | Muhlig Mikela | 2003 | DGI SYDØST | 0354BA | 25 m | 1:27.94 | |
39 | 340 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | DGI SYDØST | 9896BD | 25 m | 1:27.95 | |
40 | 407 | Eriksen Caroline Majgaard | 2003 | DGI ØSTJY | 0358AX | 25 m | 1:28.14 | |
41 | 623 | Frikke-Salling Amalie | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:28.43 | ||
42 | 872 | Stephansen Laura Mai | 2003 | DGI MIDTJY | 0378AW | 25 m | 1:28.44 | |
43 | 844 | Bjørn Weronika L. | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AG | 25 m | 1:28.46 | |
44 | 300 | Petersen Anna Lind | 2004 | DGI STORST | 0488AE | 25 m | 1:28.63 | |
45 | 167 | Toftelund Karoline | 2001 | DGI NORDJY | 0198AV | 25 m | 1:28.89 | |
46 | 505 | Johnsen Lærke Kirstine | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BA | 25 m | 1:28.89 | |
47 | 731 | Thomsen Viktorija | 2001 | DGI FYN | 25 m | 1:28.90 | ||
48 | 497 | Jensen Naia Eske | 2001 | DGI ØSTJY | 0132AX | 25 m | 1:28.97 | |
49 | 366 | Rosenmeyer Signe | 2005 | DGI SYDØST | 0508AN | 25 m | 1:29.24 | |
50 | 7 | Christensen Caroline | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 1:30.01 | ||
51 | 875 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | DGI MIDTJY | 0692AD | 25 m | 1:30.06 | |
52 | 83 | Thirup Matilde | 2005 | DGI NORDJY | 0536AL | 25 m | 1:30.25 | |
53 | 397 | Christensen Mathilde | 2002 | DGI ØSTJY | 0238AY | 25 m | 1:30.32 | |
54 | 582 | Søndergaard Katrine | 2002 | DGI ØSTJY | 0258BC | 25 m | 1:30.52 | |
55 | 155 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | DGI NORDJY | 0456AW | 25 m | 1:30.83 | |
56 | 850 | Holme Sofie Dyg | 2005 | DGI MIDTJY | 0598AO | 25 m | 1:31.32 | |
57 | 395 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 1:31.58 | |
58 | 526 | Lund Dicte | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:31.59 | ||
59 | 767 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | DGI STORKB | 0218AU | 25 m | 1:31.65 | |
60 | 402 | Damborg Louise | 1982 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:32.13 | ||
61 | 574 | Stengaard Ida Frøsig | 2002 | DGI ØSTJY | 0202BA | 25 m | 1:32.19 | |
62 | 334 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 1:32.48 | |
63 | 536 | Nielsen Anne Tvedskov | 1997 | DGI ØSTJY | 9762BC | 25 m | 1:32.53 | |
64 | 286 | Jakobsen Nynne | 2004 | DGI STORST | 0462AG | 25 m | 1:32.70 | |
65 | 212 | Høeg Louise | 2003 | DGI NORDJY | 0324AR | 25 m | 1:32.81 | |
66 | 501 | Jespersen Marie Work | 2004 | DGI ØSTJY | 0402AT | 25 m | 1:32.82 | |
67 | 704 | Petersen Emma Juel | 2001 | DGI FYN | 0126BB | 25 m | 1:33.15 | |
68 | 635 | Henriks Zophia | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:33.16 | ||
69 | 792 | Christensen Nadja Bonde | 2002 | DGI SYDVE | 0208AY | 25 m | 1:33.18 | |
70 | 367 | Ryhl Alberte Jung | 2003 | DGI SYDØST | 0342BA | 25 m | 1:33.23 | |
71 | 317 | Daugaard Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:33.43 | ||
72 | 173 | Julius Mathilde | 2003 | DGI NORDJY | 0374AX | 25 m | 1:33.45 | |
73 | 670 | Knudsen Nathalie | 2003 | DGI FYN | 0316AU | 25 m | 1:33.83 | |
74 | 789 | Andersen Signe Hadrup | 2000 | DGI SYDVE | 0078BD | 25 m | 1:33.96 | |
75 | 52 | Muusmann Jette | 2005 | DGI SØNDER | 0532AO | 25 m | 1:34.45 | |
76 | 82 | Nørgaard Clara Berendt | 2005 | DGI NORDJY | 0558AR | 25 m | 1:34.76 | |
77 | 695 | Nielsen Laura B. | 2004 | DGI FYN | 0442AW | 25 m | 1:34.83 | |
78 | 569 | Skammelsen Helena Bendix | 2002 | DGI ØSTJY | 0274BD | 25 m | 1:35.06 | |
79 | 716 | Sigvardt Kamilla | 2000 | DGI FYN | 0052BE | 25 m | 1:35.36 | |
80 | 651 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | DGI FYN | 0346AU | 25 m | 1:35.53 | |
81 | 333 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | DGI SYDØST | 0794AG | 25 m | 1:35.89 | |
82 | 727 | Termansen Kamille | 2002 | DGI FYN | 0232BB | 25 m | 1:36.01 | |
83 | 150 | Brix Sarah | 2004 | DGI NORDJY | 0498AW | 25 m | 1:36.06 | |
84 | 892 | Christiansen Anne K. | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:36.41 | ||
85 | 44 | Madsen Julie | 2002 | DGI SØNDER | 0216BB | 25 m | 1:37.02 | |
86 | 860 | Kristensen Methea | 2003 | DGI MIDTJY | 0308AQ | 25 m | 1:37.12 | |
87 | 72 | Tramm Julie | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 1:37.98 | ||
88 | 131 | Lindberg Sille | 2003 | DGI NORDJY | 0348BB | 25 m | 1:38.21 | |
89 | 610 | Christensen Emma | 2002 | DGI FYN | 0248BB | 25 m | 1:38.23 | |
90 | 697 | Noe Caroline Jul | 2003 | DGI FYN | 25 m | 1:38.25 | ||
91 | 232 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | DGI NORDJY | 0534AR | 25 m | 1:38.54 | |
92 | 600 | Bjerregaar Kirstine Angel | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:38.67 | ||
93 | 361 | Poulsen Kristina Kathrine | 2003 | DGI SYDØST | 0312AX | 25 m | 1:38.75 | |
94 | 3 | Bramman Sille | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 1:39.76 | ||
95 | 324 | Hansen Maiken | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 1:39.77 | ||
96 | 825 | Seerup Anne Mie | 2001 | DGI SYDVE | 25 m | 1:39.89 | ||
97 | 735 | Øhlenschlager Lærke Jul | 2004 | DGI FYN | 0498AR | 25 m | 1:40.03 | |
98 | 318 | Ditlevsen Majbrit | 1958 | DGI SYDØST | 25 m | 1:40.37 | ||
99 | 859 | Kristensen Ida | 2004 | DGI MIDTJY | 0412AR | 25 m | 1:40.66 | |
100 | 803 | Hansen Victoria | 2003 | DGI SYDVE | 0334BC | 25 m | 1:41.07 | |
101 | 191 | Momme Hannah Vixø | 2005 | DGI NORDJY | 0502AS | 25 m | 1:41.84 | |
102 | 888 | Rasmussen Johanne | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:42.76 | ||
103 | 299 | Olesen Sisse Berg | 2005 | DGI STORST | 0514AB | 25 m | 1:42.81 | |
104 | 31 | Jensen Signe | 2007 | DGI SØNDER | 0786AB | 25 m | 1:43.36 | |
105 | 368 | Sørensen Caroline K. | 2004 | DGI SYDØST | 0418AT | 25 m | 1:43.74 | |
106 | 179 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | DGI NORDJY | 0626AO | 25 m | 1:44.16 | |
107 | 502 | Jespersen Mathilde Work | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AP | 25 m | 1:44.33 | |
108 | 125 | Helt Therese J | 2006 | DGI NORDJY | 0658AK | 25 m | 1:45.06 | |
109 | 277 | Andreasen Freya | 2004 | DGI STORST | 0464AY | 25 m | 1:45.10 | |
110 | 802 | Hansen Stephanie | 2003 | DGI SYDVE | 0444AX | 25 m | 1:45.92 | |
111 | 682 | Madsen Sofie Møller | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:47.17 | ||
112 | 726 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:47.74 | ||
113 | 652 | Johansen Rasmine | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:48.37 | ||
114 | 284 | Hansen Nicoline | 2004 | DGI STORST | 0468AU | 25 m | 1:48.76 | |
115 | 285 | Jakobsen Mejse | 2007 | DGI STORST | 0712AA | 25 m | 1:48.83 | |
116 | 206 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | DGI NORDJY | 0678AL | 25 m | 1:48.88 | |
117 | 750 | Andersen Rasmine | 2003 | DGI STORKB | 0368BE | 25 m | 1:50.13 | |
118 | 441 | Tilsted Olivia | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:52.10 | ||
119 | 399 | Christiansen Olga K. | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:53.41 | ||
120 | 890 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:53.64 | ||
121 | 498 | Jensen Stine Østergaard | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:54.01 | ||
122 | 545 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | DGI ØSTJY | 0674AG | 25 m | 1:54.28 | |
123 | 668 | Klæsøe Celina | 2006 | DGI FYN | 25 m | 1:55.48 | ||
124 | 817 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:55.84 | ||
125 | 605 | Bruun-Petersen Anna | 2007 | DGI FYN | 0792AF | 25 m | 1:55.86 | |
126 | 378 | Andersen Ida Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AJ | 25 m | 1:56.89 | |
127 | 887 | Gregersen Sara Holst | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:56.91 | ||
128 | 381 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 1:57.10 | |
129 | 514 | Kristensen Freya Knop | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:58.43 | ||
130 | 308 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 2:03.18 | |
131 | 80 | Michaelsen Nikoline P. | 2007 | DGI NORDJY | 0732AM | 25 m | 2:03.46 | |
132 | 539 | Nørgaard Isabella | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:06.34 | ||
133 | 201 | Thomassen Astrid O. | 2007 | DGI NORDJY | 0796AK | 25 m | 2:09.50 | |
134 | 515 | Kristensen Frida Knop | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:30.00 | ||
135 | 374 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | DGI SYDØST | 0436AV | 25 m | ||
136 | 375 | Zachariassen Ane K. | 2005 | DGI SYDØST | 0588AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 26, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 111 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | DGI NORDJY | 9875AR | 25 m | 1:06.52 | |
2 | 759 | Jakobsen Joakim | 1994 | DGI STORKB | 9409AA | 25 m | 1:08.88 | |
3 | 290 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | DGI STORST | 0169AL | 25 m | 1:09.15 | |
4 | 387 | Bjørnestad Markus | 2002 | DGI ØSTJY | 0253AM | 25 m | 1:09.26 | |
5 | 471 | Hansen Christian Windahl | 2000 | DGI ØSTJY | 0017AR | 25 m | 1:09.73 | |
6 | 190 | Lundberg Nils | 1988 | DGI NORDJY | 8855AC | 25 m | 1:10.08 | |
7 | 46 | Matzen Svend | 1999 | DGI SØNDER | 25 m | 1:10.18 | ||
8 | 364 | Roe Alexander | 1997 | DGI SYDØST | 9711AT | 25 m | 1:10.41 | |
9 | 646 | Jensen Nicolai Broner | 1994 | DGI FYN | 9475AM | 25 m | 1:10.54 | |
10 | 550 | Rasmussen Andreas | 1999 | DGI ØSTJY | 9955AT | 25 m | 1:11.16 | |
11 | 323 | Hansen Andreas | 2001 | DGI SYDØST | 0195AF | 25 m | 1:12.29 | |
12 | 804 | Haurum Jeppe | 2003 | DGI SYDVE | 0321AO | 25 m | 1:13.51 | |
13 | 28 | Iversen André | 2001 | DGI SØNDER | 0121AL | 25 m | 1:13.61 | |
14 | 319 | Ellehauge Anders | 1992 | DGI SYDØST | 9211AK | 25 m | 1:13.65 | |
15 | 755 | Haurholm Victor | 1995 | DGI STORKB | 9541AN | 25 m | 1:13.80 | |
16 | 869 | Nielsen Mathias M. | 2002 | DGI MIDTJY | 0233AL | 25 m | 1:14.14 | |
17 | 715 | Sietam Emil | 1999 | DGI FYN | 25 m | 1:14.78 | ||
18 | 280 | Eibye Viktor | 2001 | DGI STORST | 0175AS | 25 m | 1:14.84 | |
19 | 117 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | DGI NORDJY | 0323AQ | 25 m | 1:15.17 | |
20 | 236 | Kristensen Peter Enggaard | 1977 | DGI NORDJY | 7729AA | 25 m | 1:15.39 | |
21 | 730 | Thomsen Kristoffer | 2000 | DGI FYN | 25 m | 1:15.46 | ||
22 | 70 | Svendsen Zacharias H. | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 1:15.75 | ||
23 | 686 | Mathiesen Jonas | 1998 | DGI FYN | 25 m | 1:15.96 | ||
24 | 424 | Grosen Thomas | 1997 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:16.45 | ||
25 | 852 | Håkonsson Rasmus | 2004 | DGI MIDTJY | 0449AH | 25 m | 1:16.55 | |
26 | 528 | Madsen Jesper Møller | 1996 | DGI ØSTJY | 9653AS | 25 m | 1:16.87 | |
27 | 187 | Klein Malik Lodberg | 2003 | DGI NORDJY | 0359AI | 25 m | 1:17.08 | |
28 | 328 | Hansen Rasmus Hagger | 2001 | DGI SYDØST | 0119AS | 25 m | 1:17.47 | |
29 | 132 | Mikkelsen Anders | 2001 | DGI NORDJY | 0105AS | 25 m | 1:17.56 | |
30 | 589 | Thaarup Casper | 1987 | DGI ØSTJY | 8785AD | 25 m | 1:17.56 | |
31 | 92 | Hald Magnus | 2002 | DGI NORDJY | 0225AP | 25 m | 1:17.81 | |
32 | 235 | Konnerup Rasmus | 2001 | DGI NORDJY | 0151AT | 25 m | 1:17.97 | |
33 | 439 | Thyssen Jesper | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:18.12 | ||
34 | 6 | Christensen Anders | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 1:18.71 | ||
35 | 639 | Holmen Villads | 1998 | DGI FYN | 25 m | 1:20.15 | ||
36 | 136 | Toft Jacob | 2003 | DGI NORDJY | 0357AK | 25 m | 1:20.50 | |
37 | 647 | Jensen Peder | 1999 | DGI FYN | 9971AS | 25 m | 1:20.85 | |
38 | 32 | Jensen Simon G. | 2000 | DGI SØNDER | 0083AT | 25 m | 1:21.17 | |
39 | 321 | Germansen Mathias | 2002 | DGI SYDØST | 0205AK | 25 m | 1:21.30 | |
40 | 853 | Irmschler Rasmus | 2002 | DGI MIDTJY | 0273AP | 25 m | 1:21.34 | |
41 | 506 | Jørgensen Kristoffer J. | 2001 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:21.63 | ||
42 | 314 | Dam Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0227AO | 25 m | 1:22.13 | |
43 | 855 | Jensen Kasper | 2005 | DGI MIDTJY | 0559AJ | 25 m | 1:24.81 | |
44 | 53 | Neumann Emil | 2004 | DGI SØNDER | 0465AH | 25 m | 1:24.86 | |
45 | 815 | Larsen Daniel Eg | 2001 | DGI SYDVE | 0189AR | 25 m | 1:25.03 | |
46 | 281 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | DGI STORST | 0479AE | 25 m | 1:25.28 | |
47 | 790 | Brinkmann Jonas | 2002 | DGI SYDVE | 0251AM | 25 m | 1:25.31 | |
48 | 307 | Ahrendsen Jonas | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:25.33 | ||
49 | 477 | Hedehus Christoffer Holm | 2002 | DGI ØSTJY | 0285AO | 25 m | 1:26.19 | |
50 | 520 | Lauritsen Elias | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:26.19 | ||
51 | 816 | Larsen Kasper | 2002 | DGI SYDVE | 0241AP | 25 m | 1:26.37 | |
52 | 694 | Nejmann Jonathan | 2004 | DGI FYN | 0423AO | 25 m | 1:26.44 | |
53 | 38 | Kjærsgaard Mariua V. | 2004 | DGI SØNDER | 0464AI | 25 m | 1:26.49 | |
54 | 676 | Larsen Rasmus Skaaning | 2001 | DGI FYN | 0187AS | 25 m | 1:26.67 | |
55 | 104 | Nielsen Jonas D. | 2002 | DGI NORDJY | 0201AK | 25 m | 1:26.90 | |
56 | 188 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | DGI NORDJY | 0677AB | 25 m | 1:26.93 | |
57 | 4 | Børsmose Simony Niklas | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 1:27.81 | ||
58 | 723 | Søndergaard Anders | 2003 | DGI FYN | 0365AO | 25 m | 1:27.82 | |
59 | 123 | Grøn Rasmus | 1999 | DGI NORDJY | 9993AS | 25 m | 1:27.91 | |
60 | 654 | Johansen Viktor | 2001 | DGI FYN | 25 m | 1:28.15 | ||
61 | 390 | Brinck Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 0313AQ | 25 m | 1:28.17 | |
62 | 278 | Compen Victor | 2003 | DGI STORST | 0359AH | 25 m | 1:28.18 | |
63 | 563 | Sanggaard Anders | 2005 | DGI ØSTJY | 0519AH | 25 m | 1:29.23 | |
64 | 811 | Johnsen Oliver S. | 2002 | DGI SYDVE | 0253AR | 25 m | 1:29.69 | |
65 | 599 | Birkholm Andreas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:30.39 | ||
66 | 645 | Jensen Jonas Svensmark | 2005 | DGI FYN | 0579AG | 25 m | 1:30.48 | |
67 | 91 | Groen Tim | 2001 | DGI NORDJY | 0141AS | 25 m | 1:30.65 | |
68 | 560 | Rosenven Oliver | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AN | 25 m | 1:30.91 | |
69 | 867 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | DGI MIDTJY | 0475AK | 25 m | 1:31.02 | |
70 | 628 | Hansen Johnnie | 1975 | DGI FYN | 25 m | 1:31.80 | ||
71 | 487 | Hvam Axel | 2003 | DGI ØSTJY | 0349AQ | 25 m | 1:31.83 | |
72 | 593 | Albeck Peter | 1985 | DGI FYN | 25 m | 1:32.01 | ||
73 | 806 | Holdt Frederik | 2003 | DGI SYDVE | 0399AQ | 25 m | 1:32.20 | |
74 | 619 | Fogt Alex | 2004 | DGI FYN | 0487AO | 25 m | 1:32.29 | |
75 | 713 | Schou Louis | 2002 | DGI FYN | 0217AS | 25 m | 1:33.05 | |
76 | 332 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | DGI SYDØST | 0591AL | 25 m | 1:33.43 | |
77 | 617 | Fig Lucas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:33.52 | ||
78 | 357 | Nielsen Kristian | 2005 | DGI SYDØST | 0589AH | 25 m | 1:33.59 | |
79 | 659 | Jørgensen Gustav | 2004 | DGI FYN | 0465AO | 25 m | 1:33.68 | |
80 | 583 | Sørensen Christian Sejer | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:33.89 | ||
81 | 124 | Haunstrup Victor | 2003 | DGI NORDJY | 0399AM | 25 m | 1:34.55 | |
82 | 66 | Schmidt Thomas | 2002 | DGI SØNDER | 0209AJ | 25 m | 1:34.57 | |
83 | 22 | Gamisshev Boris | 2007 | DGI SØNDER | 0717AA | 25 m | 1:34.93 | |
84 | 675 | Larsen Frederik Kobæk Eg | 1987 | DGI FYN | 25 m | 1:35.25 | ||
85 | 303 | Thystrup Albert U. | 2003 | DGI STORST | 0385AP | 25 m | 1:36.09 | |
86 | 447 | Vestergaard Lauritz S. | 2002 | DGI ØSTJY | 0231AR | 25 m | 1:36.62 | |
87 | 673 | Larsen Ebbe Blomgren | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:36.69 | ||
88 | 534 | Møller Askil Rishøj | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:37.00 | ||
89 | 830 | Øhlenschlæger Marcus | 2003 | DGI SYDVE | 0359AL | 25 m | 1:37.25 | |
90 | 175 | Madsen Mathias | 2004 | DGI NORDJY | 0477AK | 25 m | 1:38.59 | |
91 | 679 | Lundgaard Laust | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:38.64 | ||
92 | 442 | Timm Victor Constantin | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:38.65 | ||
93 | 450 | Winther Waldemar | 2004 | DGI ØSTJY | 0467AN | 25 m | 1:38.94 | |
94 | 304 | Thøfner Laurits | 2004 | DGI STORST | 0417AM | 25 m | 1:40.00 | |
95 | 85 | Bloch Mikkel | 1996 | DGI NORDJY | 9633AJ | 25 m | 1:40.31 | |
96 | 198 | Skou Eigil Midboe | 2006 | DGI NORDJY | 0671AJ | 25 m | 1:40.35 | |
97 | 415 | Frimand Jakob | 2004 | DGI ØSTJY | 0463AL | 25 m | 1:40.63 | |
98 | 672 | Kristiansen Mathias Elving | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:40.64 | ||
99 | 294 | Møller Hjalte | 2007 | DGI STORST | 0733AA | 25 m | 1:43.08 | |
100 | 77 | Gislund Alexander | 2003 | DGI NORDJY | 0307AR | 25 m | 1:43.49 | |
101 | 885 | Hemdrup Andreas Svinth | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 1:43.74 | ||
102 | 791 | Christensen Lukas Bonde | 2002 | DGI SYDVE | 0227ap | 25 m | 1:43.82 | |
103 | 418 | Gadegaard Frederik | 2005 | DGI ØSTJY | 0591AK | 25 m | 1:44.55 | |
104 | 541 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | DGI ØSTJY | 0627AB | 25 m | 1:45.49 | |
105 | 410 | Fiil Jakob | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:46.65 | ||
106 | 728 | Termansen Xander | 2005 | DGI FYN | 0581AJ | 25 m | 1:48.58 | |
107 | 708 | Rasmussen Johannes Framme | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:48.72 | ||
108 | 680 | Løkke Magnus | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:48.94 | ||
109 | 178 | Bossen Johan Damsgaard | 2005 | DGI NORDJY | 0519AN | 25 m | 1:52.12 | |
110 | 812 | Kristensen Rune | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 1:52.76 | ||
111 | 829 | Ulsøe Simon | 2004 | DGI SYDVE | 0449AN | 25 m | 1:53.94 | |
112 | 145 | Skiveren Magnus | 2007 | DGI NORDJY | 0769AC | 25 m | 1:54.92 | |
113 | 523 | Le Daniel Marcus | 2006 | DGI ØSTJY | 0699AF | 25 m | 1:56.00 | |
114 | 588 | Sørensen Simon Sejer | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:00.00 | ||
115 | 403 | Danielsen August Bo | 2004 | DGI ØSTJY | 0453AQ | 25 m | 2:01.00 | |
116 | 629 | Hansen Magnus | 2005 | DGI FYN | 25 m | 2:17.73 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 27, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 847 | Flaskager Mette | 1999 | DGI MIDTJY | 9902AR | 25 m | 2:21.41 | |
2 | 193 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | DGI NORDJY | 0006AN | 25 m | 2:33.99 | |
3 | 486 | Hougaard Maiken | 2002 | DGI ØSTJY | 0282AM | 25 m | 2:39.78 | |
4 | 224 | Romanski Freja | 2003 | DGI NORDJY | 0308AI | 25 m | 2:41.73 | |
5 | 227 | Thomsen Signe | 2003 | DGI NORDJY | 0304AS | 25 m | 2:42.66 | |
6 | 180 | Dyrman Nicoline | 2004 | DGI NORDJY | 0446AM | 25 m | 2:44.53 | |
7 | 841 | Andersen Julie B. | 2002 | DGI MIDTJY | 0214AS | 25 m | 2:45.62 | |
8 | 223 | Romanski Fenja | 2005 | DGI NORDJY | 0598AH | 25 m | 2:45.66 | |
9 | 21 | Fink Julie | 2001 | DGI SØNDER | 0124AP | 25 m | 2:46.13 | |
10 | 39 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | DGI SØNDER | 0234AT | 25 m | 2:48.02 | |
11 | 199 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | DGI NORDJY | 0356AJ | 25 m | 2:49.33 | |
12 | 372 | Sørensen Trine G. | 1997 | DGI SYDØST | 9752AR | 25 m | 2:51.04 | |
13 | 26 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | DGI SØNDER | 0104AU | 25 m | 2:51.68 | |
14 | 182 | Friborg Freja | 2004 | DGI NORDJY | 0404AT | 25 m | 2:53.67 | |
15 | 107 | Nielsen Sarah D. | 1999 | DGI NORDJY | 9948BC | 25 m | 2:53.97 | |
16 | 793 | Christensen Rikke M. | 2000 | DGI SYDVE | 0096AZ | 25 m | 2:55.31 | |
17 | 56 | Petersen Mie | 2002 | DGI SØNDER | 0276AU | 25 m | 2:55.38 | |
18 | 229 | Hassing Astrid Marie | 2004 | DGI NORDJY | 0494AM | 25 m | 2:55.69 | |
19 | 35 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | DGI SØNDER | 0368AS | 25 m | 2:56.99 | |
20 | 19 | Farag Sara | 2003 | DGI SØNDER | 0356AT | 25 m | 2:58.06 | |
21 | 147 | Aastrup Sofie | 2002 | DGI NORDJY | 0226AK | 25 m | 2:58.28 | |
22 | 69 | Steenstrup Olivia | 2000 | DGI SØNDER | 25 m | 2:58.46 | ||
23 | 891 | Johansen Josephine S. | 2003 | DGI SØNDER | 0348AF | 25 m | 2:59.55 | |
24 | 209 | Weiergang Josefine | 2002 | DGI NORDJY | 0246AS | 25 m | 3:00.90 | |
25 | 204 | Thordal Babette | 2001 | DGI NORDJY | 0192BE | 25 m | 3:01.57 | |
26 | 451 | Volke Maja | 2002 | DGI ØSTJY | 0228BC | 25 m | 3:01.96 | |
27 | 138 | Troldborg Ida | 2003 | DGI NORDJY | 0372AS | 25 m | 3:02.23 | |
28 | 291 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | DGI STORST | 0564AB | 25 m | 3:04.31 | |
29 | 365 | Rosenmeyer Astrid | 2001 | DGI SYDØST | 0106BD | 25 m | 3:05.00 | |
30 | 525 | Lund Anna Maja | 2002 | DGI ØSTJY | 0234BC | 25 m | 3:05.33 | |
31 | 868 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | DGI MIDTJY | 0334AQ | 25 m | 3:05.38 | |
32 | 857 | Jensen Sara Fiil | 2002 | DGI MIDTJY | 0272AT | 25 m | 3:05.45 | |
33 | 154 | Christensen Sofie M. | 2002 | DGI NORDJY | 0286AZ | 25 m | 3:05.72 | |
34 | 846 | Esbensen Marie Graff | 2003 | DGI MIDTJY | 0336AT | 25 m | 3:05.79 | |
35 | 844 | Bjørn Weronika L. | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AG | 25 m | 3:06.48 | |
36 | 36 | Kapke Clara | 2006 | DGI SØNDER | 0614AB | 25 m | 3:07.17 | |
37 | 517 | Ladegaard Jasmin Minds | 2001 | DGI ØSTJY | 0108AZ | 25 m | 3:08.00 | |
38 | 500 | Jervidalo Vera Veronica | 2001 | DGI ØSTJY | 0184AR | 25 m | 3:08.90 | |
39 | 18 | Erdmann Cheyenne | 2004 | DGI SØNDER | 0282BA | 25 m | 3:09.94 | |
40 | 352 | Meier Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:10.12 | ||
41 | 165 | Steen Emma | 2000 | DGI NORDJY | 0076BC | 25 m | 3:11.11 | |
42 | 481 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AQ | 25 m | 3:12.22 | |
43 | 875 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | DGI MIDTJY | 0692AD | 25 m | 3:12.60 | |
44 | 861 | Krogh Caroline | 2002 | DGI MIDTJY | 0226BA | 25 m | 3:15.26 | |
45 | 309 | Baltsersen Mathilde | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:15.94 | ||
46 | 488 | Høgfeldt Cecilie | 2002 | DGI ØSTJY | 0208BC | 25 m | 3:17.81 | |
47 | 295 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 3:18.29 | |
48 | 47 | Mikkelsen Lucca | 2002 | DGI SØNDER | 0212BE | 25 m | 3:21.71 | |
49 | 566 | Simonsen Emma | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AP | 25 m | 3:23.23 | |
50 | 394 | Bøllingtoft Benedikte | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BC | 25 m | 3:25.04 | |
51 | 792 | Christensen Nadja Bonde | 2002 | DGI SYDVE | 0208AY | 25 m | 3:25.32 | |
52 | 513 | Knøvl Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:25.33 | ||
53 | 526 | Lund Dicte | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:25.68 | ||
54 | 625 | Greve Sofie Lykke | 2004 | DGI FYN | 0456AN | 25 m | 3:27.68 | |
55 | 370 | Sørensen Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0338AW | 25 m | 3:28.07 | |
56 | 160 | Nielsen Christine | 2002 | DGI NORDJY | 0204AY | 25 m | 3:29.11 | |
57 | 162 | Pedersen Karen | 2002 | DGI NORDJY | 0218AW | 25 m | 3:31.56 | |
58 | 850 | Holme Sofie Dyg | 2005 | DGI MIDTJY | 0598AO | 25 m | 3:31.78 | |
59 | 580 | Søderberg Caroline Buhl | 2003 | DGI ØSTJY | 0338AZ | 25 m | 3:32.31 | |
60 | 186 | Klein Linea Lodberg | 2005 | DGI NORDJY | 0536AK | 25 m | 3:33.43 | |
61 | 598 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DGI FYN | 25 m | 3:33.62 | ||
62 | 346 | Laursen Manja | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:35.23 | ||
63 | 567 | Simonsen Laura Sejr | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AZ | 25 m | 3:35.61 | |
64 | 601 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 3:38.12 | |
65 | 568 | Skall Mathilde Werge | 2003 | DGI ØSTJY | 0384BB | 25 m | 3:38.59 | |
66 | 559 | Rosenven Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0462AQ | 25 m | 3:40.62 | |
67 | 148 | Abel Aia Caroline | 2006 | DGI NORDJY | 0666AL | 25 m | 3:41.46 | |
68 | 735 | Øhlenschlager Lærke Jul | 2004 | DGI FYN | 0498AR | 25 m | 3:43.38 | |
69 | 441 | Tilsted Olivia | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:03.43 | ||
70 | 116 | Andreasen Anna | 2001 | DGI NORDJY | 0116BE | 25 m | 4:10.33 | |
71 | 399 | Christiansen Olga K. | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:16.83 | ||
72 | 348 | Lindberg Sofie | 2004 | DGI SYDØST | 0448AX | 25 m | ||
73 | 862 | Krogh Katrine | 2005 | DGI MIDTJY | 0526AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 28, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Perzynski Simon | 2002 | DGI SØNDER | 0289AG | 25 m | 2:22.27 | |
2 | 185 | Juliansson Hugin | 2000 | DGI NORDJY | 0007AS | 25 m | 2:28.71 | |
3 | 1 | Andersen Philip Ravn | 2002 | DGI SØNDER | 0241AL | 25 m | 2:30.67 | |
4 | 290 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | DGI STORST | 0169AL | 25 m | 2:32.01 | |
5 | 843 | Bjørn Alexander L. | 2003 | DGI MIDTJY | 0389AH | 25 m | 2:32.43 | |
6 | 474 | Hansen Thorbjørn U. | 2000 | DGI ØSTJY | 0017AO | 25 m | 2:32.47 | |
7 | 192 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | DGI NORDJY | 0247AM | 25 m | 2:36.43 | |
8 | 156 | Johansen David | 2001 | DGI NORDJY | 0179AN | 25 m | 2:40.22 | |
9 | 383 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | DGI ØSTJY | 0231AT | 25 m | 2:40.24 | |
10 | 117 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | DGI NORDJY | 0323AQ | 25 m | 2:40.45 | |
11 | 235 | Konnerup Rasmus | 2001 | DGI NORDJY | 0151AT | 25 m | 2:47.00 | |
12 | 818 | Nielsen Christoffer | 1998 | DGI SYDVE | 9829AG | 25 m | 2:47.04 | |
13 | 852 | Håkonsson Rasmus | 2004 | DGI MIDTJY | 0449AH | 25 m | 2:48.48 | |
14 | 187 | Klein Malik Lodberg | 2003 | DGI NORDJY | 0359AI | 25 m | 2:48.87 | |
15 | 126 | Jensen Nicklas M | 2001 | DGI NORDJY | 0105AR | 25 m | 2:49.25 | |
16 | 208 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | DGI NORDJY | 0229AQ | 25 m | 2:49.71 | |
17 | 552 | Rasmussen Jeppe K. | 2002 | DGI ØSTJY | 0269AN | 25 m | 2:53.47 | |
18 | 853 | Irmschler Rasmus | 2002 | DGI MIDTJY | 0273AP | 25 m | 2:53.90 | |
19 | 864 | Nelander Theis | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AC | 25 m | 2:54.04 | |
20 | 571 | Snoghøj Viktor | 2002 | DGI ØSTJY | 0249AN | 25 m | 2:56.18 | |
21 | 53 | Neumann Emil | 2004 | DGI SØNDER | 0465AH | 25 m | 2:56.45 | |
22 | 359 | Olsen Asger Als | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:57.34 | ||
23 | 639 | Holmen Villads | 1998 | DGI FYN | 25 m | 2:57.80 | ||
24 | 23 | Hansen Dennis | 2002 | DGI SØNDER | 0205AS | 25 m | 2:59.11 | |
25 | 845 | Christiansen Anton | 2004 | DGI MIDTJY | 0493AL | 25 m | 2:59.86 | |
26 | 422 | G-Rasmussen Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0103AT | 25 m | 3:03.59 | |
27 | 325 | Hansen Mattias | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:06.10 | ||
28 | 477 | Hedehus Christoffer Holm | 2002 | DGI ØSTJY | 0285AO | 25 m | 3:07.00 | |
29 | 205 | Thordal Valentin | 2005 | DGI NORDJY | 0547AK | 25 m | 3:09.16 | |
30 | 691 | Märcher Mikkel | 1982 | DGI FYN | 25 m | 3:10.98 | ||
31 | 94 | Jensen Kris | 2004 | DGI NORDJY | 0489AK | 25 m | 3:12.96 | |
32 | 358 | Nissen Andreas | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:13.86 | ||
33 | 855 | Jensen Kasper | 2005 | DGI MIDTJY | 0559AJ | 25 m | 3:14.07 | |
34 | 112 | Abildgaard Jonas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AM | 25 m | 3:14.09 | |
35 | 166 | Thomsen Mathias Jelle | 2002 | DGI NORDJY | 0295AS | 25 m | 3:15.10 | |
36 | 91 | Groen Tim | 2001 | DGI NORDJY | 0141AS | 25 m | 3:18.31 | |
37 | 73 | Winther Emil | 2006 | DGI SØNDER | 0661AC | 25 m | 3:18.34 | |
38 | 587 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | DGI ØSTJY | 0335AN | 25 m | 3:21.88 | |
39 | 713 | Schou Louis | 2002 | DGI FYN | 0217AS | 25 m | 3:23.04 | |
40 | 450 | Winther Waldemar | 2004 | DGI ØSTJY | 0467AN | 25 m | 3:29.00 | |
41 | 327 | Hansen Niels Paaske | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 3:30.07 | ||
42 | 189 | Lumholtz William Elliot | 2006 | DGI NORDJY | 0611AI | 25 m | 3:31.03 | |
43 | 279 | Dahrup Jonas P. | 2004 | DGI STORST | 0469AD | 25 m | 3:32.04 | |
44 | 96 | Jensen Nikolaj | 2004 | DGI NORDJY | 0401AL | 25 m | 3:32.68 | |
45 | 634 | Hartung Sebastian | 2003 | DGI FYN | 0321AP | 25 m | 3:33.57 | |
46 | 482 | Holm Asger Breum | 2003 | DGI ØSTJY | 0331AO | 25 m | 3:34.53 | |
47 | 78 | Gislund Frederik | 2003 | DGI NORDJY | 0395AR | 25 m | 3:35.12 | |
48 | 384 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 3:38.85 | |
49 | 442 | Timm Victor Constantin | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:43.34 | ||
50 | 541 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | DGI ØSTJY | 0627AB | 25 m | 3:44.25 | |
51 | 796 | Frederi Gustav Slivsgaard | 2004 | DGI SYDVE | 0415AP | 25 m | 3:56.44 | |
52 | 121 | Elvensø Jeppe Borgen | 2003 | DGI NORDJY | 0379AR | 25 m | 4:02.81 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 29, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 255 | Nordj. Swimming Cobras | 1998 | DGI NORDJY | 25 m | 4:11.00 | ||
2 | 263 | Nordjylland Extremes | 1998 | DGI NORDJY | 25 m | 4:21.00 | ||
3 | 246 | Nordj. Ice Mashers | 2001 | DGI NORDJY | 25 m | 4:28.00 | ||
4 | 435 | Damer Grp 6 A | 2001 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:33.75 | ||
5 | 259 | Nordj. Wild Spiders | 2001 | DGI NORDJY | 25 m | 4:38.00 | ||
6 | 877 | Midtjylland Isk Grp. 6 | 2002 | DGI MIDTJY | 25 m | 4:48.00 | ||
7 | 782 | Sydøstjylland Grp. 6 P1 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 4:49.00 | ||
8 | 428 | Damer Grp 5 A | 1993 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:49.54 | ||
9 | 265 | Storstrømmen Gr 5 | 1993 | DGI STORST | 25 m | 4:50.00 | ||
10 | 772 | Piger 01 Orient | 2001 | DGI STORKB | 25 m | 4:50.13 | ||
11 | 453 | Damer Grp 6 B | 2001 | DGI ØSTJY | 25 m | 5:05.49 | ||
12 | 833 | Sydvest Blommerne | 2001 | DGI SYDVE | 25 m | 5:06.32 | ||
13 | 783 | Sydøstjylland Grp. 6 P2 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 5:08.00 | ||
14 | 60 | Sønderjylland Gr.6 Piger1 | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 5:09.14 | ||
15 | 742 | Fynske Damer Gr. 6 | 2001 | DGI FYN | 25 m | 5:10.00 | ||
16 | 778 | Sydøstjylland Grp. 5 | 1993 | DGI SYDØST | 25 m | 5:15.00 | ||
17 | 741 | Fynske Damer Gr. 5 | 1993 | DGI FYN | 25 m | 5:21.00 | ||
18 | 57 | Sønderjylland Gr.5 Piger | 1993 | DGI SØNDER | 25 m | 5:22.25 | ||
19 | 62 | Sønderjylland Gr.6 Piger2 | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 5:35.45 | ||
20 | 432 | Damer Grp 5 B | 1993 | DGI ØSTJY | 25 m | 5:47.10 | ||
21 | 832 | Sydvest Æblerne | 2001 | DGI SYDVE | 25 m | 6:18.28 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 30, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 429 | Herrer Grp 5 A | 1993 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:51.97 | ||
2 | 257 | Nordj. Water Mafia | 1999 | DGI NORDJY | 25 m | 3:53.00 | ||
3 | 745 | Fynske Herrer Gr. 5 | 1993 | DGI FYN | 25 m | 4:02.00 | ||
4 | 436 | Herrer Grp 6 A | 2001 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:02.79 | ||
5 | 266 | Storstrømmen Gr 6 | 2001 | DGI STORST | 25 m | 4:08.00 | ||
6 | 241 | Nordj. Deadly Pirates | 2001 | DGI NORDJY | 25 m | 4:10.00 | ||
7 | 878 | Midtjylland Isk Grp. 6 | 2001 | DGI MIDTJY | 25 m | 4:10.00 | ||
8 | 12 | Sønderjylland Gr.5 Drenge | 1993 | DGI SØNDER | 25 m | 4:10.10 | ||
9 | 13 | Sønderjylland Gr6 Drenge1 | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 4:15.25 | ||
10 | 256 | Nordj. Thunder Bombs | 2001 | DGI NORDJY | 25 m | 4:20.00 | ||
11 | 260 | Nordj. Yellow Dragons | 1999 | DGI NORDJY | 25 m | 4:20.00 | ||
12 | 433 | Herrer Grp 5 B | 1993 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:23.91 | ||
13 | 779 | Sydøstjylland Grp. 5 | 1998 | DGI SYDØST | 25 m | 4:25.00 | ||
14 | 837 | Sydvest Hindbærrene | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 4:25.35 | ||
15 | 780 | Sydøstjylland Grp. 6 D 1 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 4:30.00 | ||
16 | 454 | Herrer Grp 6 B | 2001 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:32.41 | ||
17 | 746 | Fynske Herrer Gr. 6 | 2001 | DGI FYN | 25 m | 4:40.00 | ||
18 | 781 | Sydøstjylland Grp. 6 D 2 | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 4:45.00 | ||
19 | 16 | Sønderjylland Gr6 Drenge2 | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 4:45.30 | ||
20 | 838 | Sydvest Jordbærrene | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 5:08.44 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 31, 4X100m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Storstrømmen Gr 6 Mix | 2001 | DGI STORST | 25 m | 4:25.00 | ||
2 | 238 | Nordj. Blue Cyborgs | 2001 | DGI NORDJY | 25 m | 4:38.00 | ||
3 | 437 | Mix Grp 6 A | 2001 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:39.01 | ||
4 | 431 | Mix Grp 5 A | 1993 | DGI ØSTJY | 25 m | 4:47.45 | ||
5 | 254 | Nordj. Sprint Team | 2001 | DGI NORDJY | 25 m | 4:48.00 | ||
6 | 253 | Nordj. Rubber Ducks | 1998 | DGI NORDJY | 25 m | 4:55.00 | ||
7 | 737 | Fynsk Mix Gr. 6 | 2001 | DGI FYN | 25 m | 4:55.00 | ||
8 | 736 | Fynsk Mix Gr. 5 | 1993 | DGI FYN | 25 m | 5:00.00 | ||
9 | 455 | Mix Grp 6 B | 2001 | DGI ØSTJY | 25 m | 5:01.86 | ||
10 | 240 | Nordj. Crunchers | 1998 | DGI NORDJY | 25 m | 5:05.00 | ||
11 | 434 | Mix Grp 5 B | 1993 | DGI ØSTJY | 25 m | 5:05.54 | ||
12 | 48 | Sønderjylland Gr6 Mix | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 5:30.25 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 32, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 273 | Storstrømmen Gr7 Piger 1 | 2003 | DGI STORST | 25 m | 2:09.00 | ||
2 | 237 | Nordj. Black Ninjas | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:11.00 | ||
3 | 456 | Damer Grp 7 A | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:12.09 | ||
4 | 270 | Storstrømmen Gr 8 Piger | 2005 | DGI STORST | 25 m | 2:18.00 | ||
5 | 747 | Fynske Piger Gr. 7 | 2003 | DGI FYN | 25 m | 2:18.00 | ||
6 | 880 | Midtjylland Isk Grp. 7 #1 | 2003 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 881 | Midtjylland Isk Grp. 7 #2 | 2003 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 261 | Nordj. Zulu Fighters | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:21.00 | ||
9 | 462 | Damer Grp 8 A | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:21.91 | ||
10 | 58 | Sønderjylland Gr7 Piger 1 | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 2:23.82 | ||
11 | 459 | Damer Grp 7 B | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:24.88 | ||
12 | 425 | Damer Grp 1-4 | 1967 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:25.00 | ||
13 | 785 | Sydøstjylland Grp. 7 P 1 | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:25.00 | ||
14 | 61 | Sønderjylland Gr8 Piger1 | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 2:25.37 | ||
15 | 251 | Nordj. Rocket Ducks | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 2:29.00 | ||
16 | 274 | Storstrømmen Gr7 Piger 2 | 2003 | DGI STORST | 25 m | 2:30.00 | ||
17 | 835 | Sydvest Citronerne | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 2:30.29 | ||
18 | 748 | Fynske Piger Gr. 8 | 2005 | DGI FYN | 25 m | 2:33.00 | ||
19 | 786 | Sydøstjylland Grp. 7 P 2 | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:33.00 | ||
20 | 787 | Sydøstjylland Grp. 8 | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:33.00 | ||
21 | 242 | Nordj. Dream Express | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 2:39.00 | ||
22 | 879 | Midtjylland Isk Grp. 8 | 2005 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:40.00 | ||
23 | 59 | Sønderjylland Gr7 Piger 2 | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 2:40.10 | ||
24 | 836 | Sydvest Fersknerne | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 2:56.48 | ||
25 | 465 | Damer Grp 8 B | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:57.27 | ||
26 | 63 | Sønderjylland Gr8 Piger2 | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 3:02.20 | ||
27 | 775 | Piger2 03 Orient | 2003 | DGI STORKB | 25 m | 3:10.13 | ||
28 | 468 | Damer Grp 9 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:32.61 | ||
29 | 258 | Nordj. Water Rockets | 2007 | DGI NORDJY | 25 m | 3:37.00 | ||
30 | 774 | Piger1 03 Orient | 2003 | DGI STORKB | 25 m | 3:55.13 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 33, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 245 | Nordj. Hot Fighters | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 1:59.00 | ||
2 | 749 | Oldboys Fra Fyn | 1992 | DGI FYN | 25 m | 2:04.00 | ||
3 | 426 | Herrer Grp 1-4 | 1967 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:05.00 | ||
4 | 247 | Nordj. Lightning Rockets | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:09.00 | ||
5 | 457 | Herrer Grp 7 A | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:09.83 | ||
6 | 239 | Nordj. Crazy Monkies | 1967 | DGI NORDJY | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 743 | Fynske Drenge Gr. 7 | 2003 | DGI FYN | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 880 | Midtjylland Isk Grp. 7 #1 | 2003 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 881 | Midtjylland Isk Grp. 7 #2 | 2003 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:10.00 | ||
10 | 839 | Sydvest Solbærrene | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:11.54 | ||
11 | 271 | Storstrømmen Gr7 Drenge1 | 2003 | DGI STORST | 25 m | 2:15.00 | ||
12 | 249 | Nordj. Ocean Champs | 1967 | DGI NORDJY | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 463 | Herrer Grp 8 A | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:20.28 | ||
14 | 272 | Storstrømmen Gr7 Drenge2 | 2003 | DGI STORST | 25 m | 2:30.00 | ||
15 | 14 | Sønderjylland Gr7 Drenge | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 2:30.65 | ||
16 | 744 | Fynske Drenge Gr. 8 | 2005 | DGI FYN | 25 m | 2:33.00 | ||
17 | 834 | Sydvest Brombærrene | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:36.40 | ||
18 | 252 | Nordj. Rocky Fireballs | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 2:37.00 | ||
19 | 275 | Storstrømmen Gr8 Drenge | 2005 | DGI STORST | 25 m | 2:40.00 | ||
20 | 466 | Herrer Grp 8 B | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:43.69 | ||
21 | 250 | Nordj. Pink Hurricanes | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 2:47.00 | ||
22 | 460 | Herrer Grp 7 B | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:58.00 | ||
23 | 15 | Sønderjylland Gr8 Drenge | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 2:59.45 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 34, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Nordj. Night Sharks | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:16.00 | ||
2 | 738 | Fynsk Mix Gr. 7 | 2003 | DGI FYN | 25 m | 2:17.00 | ||
3 | 458 | Mix Grp 7 A | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:17.78 | ||
4 | 264 | Nordjylland Titans | 1967 | DGI NORDJY | 25 m | 2:20.00 | ||
5 | 427 | Mix Grp 1-4 | 1967 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 268 | Storstrømmen Gr 7 Mix | 2003 | DGI STORST | 25 m | 2:25.00 | ||
7 | 269 | Storstrømmen Gr 8 Mix | 2005 | DGI STORST | 25 m | 2:25.00 | ||
8 | 244 | Nordj. Flying Muffins | 2003 | DGI NORDJY | 25 m | 2:26.00 | ||
9 | 883 | Sydøstjylland Grp. 8 Mix | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:27.00 | ||
10 | 464 | Mix Grp 8 A | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:33.19 | ||
11 | 739 | Fynsk Mix Gr. 8 | 2005 | DGI FYN | 25 m | 2:35.00 | ||
12 | 461 | Mix Grp 7 B | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:36.94 | ||
13 | 49 | Sønderjylland Gr7 Mix | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 2:42.95 | ||
14 | 467 | Mix Grp 8 B | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:47.81 | ||
15 | 262 | Nordjylland Destroyers | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 2:57.00 | ||
16 | 740 | Fynsk Mix Gr. 9 | 2007 | DGI FYN | 25 m | 2:59.00 | ||
17 | 243 | Nordj. Drifting Dolphins | 2005 | DGI NORDJY | 25 m | 3:07.00 | ||
18 | 469 | Mix Grp 9 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:34.42 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 35, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 142 | Hole Mary | 2001 | DGI NORDJY | 0136BE | 25 m | 1:06.68 | |
2 | 287 | Jensen Nicole | 1996 | DGI STORST | 9656AB | 25 m | 1:09.50 | |
3 | 200 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | DGI NORDJY | 0118AM | 25 m | 1:10.96 | |
4 | 109 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | DGI NORDJY | 0072AV | 25 m | 1:11.75 | |
5 | 199 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | DGI NORDJY | 0356AJ | 25 m | 1:13.75 | |
6 | 193 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | DGI NORDJY | 0006AN | 25 m | 1:13.76 | |
7 | 231 | Kornum Maria | 2001 | DGI NORDJY | 0114AV | 25 m | 1:14.68 | |
8 | 372 | Sørensen Trine G. | 1997 | DGI SYDØST | 9752AR | 25 m | 1:17.27 | |
9 | 114 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | DGI NORDJY | 0148BC | 25 m | 1:18.35 | |
10 | 291 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | DGI STORST | 0564AB | 25 m | 1:21.33 | |
11 | 209 | Weiergang Josefine | 2002 | DGI NORDJY | 0246AS | 25 m | 1:22.27 | |
12 | 90 | Falch Sara | 2002 | DGI NORDJY | 0208BA | 25 m | 1:22.52 | |
13 | 793 | Christensen Rikke M. | 2000 | DGI SYDVE | 0096AZ | 25 m | 1:24.17 | |
14 | 875 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | DGI MIDTJY | 0692AD | 25 m | 1:25.88 | |
15 | 131 | Lindberg Sille | 2003 | DGI NORDJY | 0348BB | 25 m | 1:27.56 | |
16 | 19 | Farag Sara | 2003 | DGI SØNDER | 0356AT | 25 m | 1:28.13 | |
17 | 119 | Bjerre Victoria | 2003 | DGI NORDJY | 0334AW | 25 m | 1:29.55 | |
18 | 721 | Svaneborg Sofie | 1998 | DGI FYN | 25 m | 1:29.59 | ||
19 | 416 | Frimer Julie | 2004 | DGI ØSTJY | 0434AR | 25 m | 1:30.95 | |
20 | 340 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | DGI SYDØST | 9896BD | 25 m | 1:31.21 | |
21 | 149 | Andreasen Maria | 1994 | DGI NORDJY | 9472AF | 25 m | 1:32.54 | |
22 | 391 | Bukballe Maja Brandi | 2002 | DGI ØSTJY | 0232AW | 25 m | 1:34.02 | |
23 | 140 | Brandt Allie | 2004 | DGI NORDJY | 0484AP | 25 m | 1:34.15 | |
24 | 18 | Erdmann Cheyenne | 2004 | DGI SØNDER | 0282BA | 25 m | 1:35.27 | |
25 | 348 | Lindberg Sofie | 2004 | DGI SYDØST | 0448AX | 25 m | 1:36.60 | |
26 | 574 | Stengaard Ida Frøsig | 2002 | DGI ØSTJY | 0202BA | 25 m | 1:36.92 | |
27 | 478 | Heise Line | 2003 | DGI ØSTJY | 0356AX | 25 m | 1:37.18 | |
28 | 346 | Laursen Manja | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:38.51 | ||
29 | 17 | Duborg Line | 2004 | DGI SØNDER | 25 m | 1:39.11 | ||
30 | 379 | Andersen Jane | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AR | 25 m | 1:39.73 | |
31 | 173 | Julius Mathilde | 2003 | DGI NORDJY | 0374AX | 25 m | 1:39.80 | |
32 | 513 | Knøvl Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:40.54 | ||
33 | 55 | Petersen Ida | 1999 | DGI SØNDER | 9928BC | 25 m | 1:40.57 | |
34 | 625 | Greve Sofie Lykke | 2004 | DGI FYN | 0456AN | 25 m | 1:44.90 | |
35 | 232 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | DGI NORDJY | 0534AR | 25 m | 1:45.17 | |
36 | 370 | Sørensen Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0338AW | 25 m | 1:46.05 | |
37 | 186 | Klein Linea Lodberg | 2005 | DGI NORDJY | 0536AK | 25 m | 1:46.58 | |
38 | 161 | Nielsen Sisse Ø. | 2003 | DGI NORDJY | 0308BB | 25 m | 1:46.95 | |
39 | 440 | Tilsted Ida | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:48.00 | ||
40 | 203 | Thordal Amelie | 2003 | DGI NORDJY | 0378BC | 25 m | 1:50.00 | |
41 | 491 | Høtoft Katrine | 2002 | DGI ØSTJY | 0216BC | 25 m | 1:50.00 | |
42 | 43 | Ljusheva Emma | 2005 | DGI SØNDER | 0575AM | 25 m | 1:50.44 | |
43 | 472 | Hansen Maria Windahl | 1998 | DGI ØSTJY | 9844BD | 25 m | 1:51.15 | |
44 | 79 | Michaelsen Cecilie P. | 2005 | DGI NORDJY | 0592AM | 25 m | 1:51.39 | |
45 | 735 | Øhlenschlager Lærke Jul | 2004 | DGI FYN | 0498AR | 25 m | 1:51.68 | |
46 | 507 | Jørgensen Signe D. | 2002 | DGI ØSTJY | 0224AV | 25 m | 1:55.03 | |
47 | 546 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | DGI ØSTJY | 0302AX | 25 m | 1:56.29 | |
48 | 421 | Gram Freja | 2001 | DGI ØSTJY | 0186BC | 25 m | 1:56.35 | |
49 | 813 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 0434AW | 25 m | 1:57.01 | |
50 | 682 | Madsen Sofie Møller | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:58.43 | ||
51 | 545 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | DGI ØSTJY | 0674AG | 25 m | 2:03.12 | |
52 | 521 | Lauritsen Mathilde | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:05.00 | ||
53 | 729 | Thomsen Ea | 2001 | DGI FYN | 25 m | 2:07.25 | ||
54 | 492 | Ilsø Fiona | 2003 | DGI ØSTJY | 0336BA | 25 m | 2:14.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 36, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Bjørnestad Markus | 2002 | DGI ØSTJY | 0253AM | 25 m | 1:05.12 | |
2 | 185 | Juliansson Hugin | 2000 | DGI NORDJY | 0007AS | 25 m | 1:05.78 | |
3 | 756 | Havn Hans Henrik | 1992 | DGI STORKB | 9215AD | 25 m | 1:05.96 | |
4 | 446 | Weje Andreas | 1998 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:06.78 | ||
5 | 46 | Matzen Svend | 1999 | DGI SØNDER | 25 m | 1:07.76 | ||
6 | 113 | Abildgaard Rasmus | 2000 | DGI NORDJY | 0015AM | 25 m | 1:08.78 | |
7 | 511 | Kjær Kasper | 2000 | DGI ØSTJY | 0055AS | 25 m | 1:09.37 | |
8 | 146 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | DGI NORDJY | 0149AD | 25 m | 1:10.64 | |
9 | 28 | Iversen André | 2001 | DGI SØNDER | 0121AL | 25 m | 1:11.06 | |
10 | 192 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | DGI NORDJY | 0247AM | 25 m | 1:11.62 | |
11 | 197 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | DGI NORDJY | 0411AC | 25 m | 1:11.77 | |
12 | 550 | Rasmussen Andreas | 1999 | DGI ØSTJY | 9955AT | 25 m | 1:11.99 | |
13 | 290 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | DGI STORST | 0169AL | 25 m | 1:12.74 | |
14 | 549 | Rager Mikkel | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:12.89 | ||
15 | 319 | Ellehauge Anders | 1992 | DGI SYDØST | 9211AK | 25 m | 1:12.93 | |
16 | 156 | Johansen David | 2001 | DGI NORDJY | 0179AN | 25 m | 1:13.29 | |
17 | 649 | Johansen Daniel | 1997 | DGI FYN | 25 m | 1:14.89 | ||
18 | 869 | Nielsen Mathias M. | 2002 | DGI MIDTJY | 0233AL | 25 m | 1:16.11 | |
19 | 544 | Pedersen Ole Skouvig | 2000 | DGI ØSTJY | 0093AN | 25 m | 1:17.20 | |
20 | 86 | Jensen Jens Kristian | 2001 | DGI NORDJY | 0115AR | 25 m | 1:17.22 | |
21 | 136 | Toft Jacob | 2003 | DGI NORDJY | 0357AK | 25 m | 1:19.86 | |
22 | 405 | Dirdal Christian Linaa | 2001 | DGI ØSTJY | 0181AR | 25 m | 1:21.99 | |
23 | 547 | Persson Oliver | 2001 | DGI ØSTJY | 0177AQ | 25 m | 1:22.23 | |
24 | 195 | Pedersen Oscar | 2004 | DGI NORDJY | 0445AE | 25 m | 1:22.32 | |
25 | 6 | Christensen Anders | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 1:22.52 | ||
26 | 95 | Jensen Martin R. | 1961 | DGI NORDJY | 6131AA | 25 m | 1:23.89 | |
27 | 647 | Jensen Peder | 1999 | DGI FYN | 9971AS | 25 m | 1:24.09 | |
28 | 76 | Egholm Jeppe | 2003 | DGI NORDJY | 0331AP | 25 m | 1:25.27 | |
29 | 383 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | DGI ØSTJY | 0231AT | 25 m | 1:25.37 | |
30 | 132 | Mikkelsen Anders | 2001 | DGI NORDJY | 0105AS | 25 m | 1:28.23 | |
31 | 443 | Urbak Joachim | 1999 | DGI ØSTJY | 9919AT | 25 m | 1:28.37 | |
32 | 565 | Schmidt Magnus | 2002 | DGI ØSTJY | 0227AS | 25 m | 1:29.21 | |
33 | 855 | Jensen Kasper | 2005 | DGI MIDTJY | 0559AJ | 25 m | 1:29.36 | |
34 | 661 | Jørgensen Michael | 1981 | DGI FYN | 8199AA | 25 m | 1:30.01 | |
35 | 359 | Olsen Asger Als | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 1:30.23 | ||
36 | 442 | Timm Victor Constantin | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:31.12 | ||
37 | 845 | Christiansen Anton | 2004 | DGI MIDTJY | 0493AL | 25 m | 1:33.22 | |
38 | 675 | Larsen Frederik Kobæk Eg | 1987 | DGI FYN | 25 m | 1:33.67 | ||
39 | 867 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | DGI MIDTJY | 0475AK | 25 m | 1:34.81 | |
40 | 188 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | DGI NORDJY | 0677AB | 25 m | 1:35.97 | |
41 | 713 | Schou Louis | 2002 | DGI FYN | 0217AS | 25 m | 1:35.97 | |
42 | 563 | Sanggaard Anders | 2005 | DGI ØSTJY | 0519AH | 25 m | 1:36.39 | |
43 | 279 | Dahrup Jonas P. | 2004 | DGI STORST | 0469AD | 25 m | 1:37.98 | |
44 | 634 | Hartung Sebastian | 2003 | DGI FYN | 0321AP | 25 m | 1:38.20 | |
45 | 205 | Thordal Valentin | 2005 | DGI NORDJY | 0547AK | 25 m | 1:40.45 | |
46 | 112 | Abildgaard Jonas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AM | 25 m | 1:40.67 | |
47 | 24 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | DGI SØNDER | 0343AK | 25 m | 1:42.39 | |
48 | 473 | Hansen Markus Friis | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:42.51 | ||
49 | 124 | Haunstrup Victor | 2003 | DGI NORDJY | 0399AM | 25 m | 1:45.17 | |
50 | 885 | Hemdrup Andreas Svinth | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 1:49.31 | ||
51 | 121 | Elvensø Jeppe Borgen | 2003 | DGI NORDJY | 0379AR | 25 m | 1:58.74 | |
52 | 418 | Gadegaard Frederik | 2005 | DGI ØSTJY | 0591AK | 25 m | 2:01.20 | |
53 | 564 | Schaarup Christian | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:05.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 37, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 214 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | DGI NORDJY | 9528AG | 25 m | 33.72 | |
2 | 141 | Hole Johanne | 2000 | DGI NORDJY | 0082BH | 25 m | 35.69 | |
3 | 180 | Dyrman Nicoline | 2004 | DGI NORDJY | 0446AM | 25 m | 36.58 | |
4 | 220 | Porsmose Maria M. | 2000 | DGI NORDJY | 0062AN | 50 m | 37.23 | |
5 | 350 | Lund Karen Krogh | 1996 | DGI SYDØST | 9616AX | 25 m | 37.76 | |
6 | 329 | Harpøth Julia | 2002 | DGI SYDØST | 0208AX | 25 m | 37.92 | |
7 | 584 | Sørensen Emma F. | 1998 | DGI ØSTJY | 9812AT | 25 m | 38.00 | |
8 | 486 | Hougaard Maiken | 2002 | DGI ØSTJY | 0282AM | 25 m | 38.77 | |
9 | 351 | Lund Stella Krogh | 2000 | DGI SYDØST | 0056AN | 25 m | 39.12 | |
10 | 626 | Haffejee Nadja Skov | 1998 | DGI FYN | 25 m | 39.26 | ||
11 | 685 | Martinussen Julie | 1997 | DGI FYN | 9736AS | 25 m | 39.26 | |
12 | 211 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | DGI NORDJY | 9904AT | 25 m | 39.48 | |
13 | 451 | Volke Maja | 2002 | DGI ØSTJY | 0228BC | 25 m | 39.90 | |
14 | 138 | Troldborg Ida | 2003 | DGI NORDJY | 0372AS | 25 m | 40.11 | |
15 | 227 | Thomsen Signe | 2003 | DGI NORDJY | 0304AS | 25 m | 40.84 | |
16 | 147 | Aastrup Sofie | 2002 | DGI NORDJY | 0226AK | 25 m | 41.11 | |
17 | 870 | Riis Agnete | 2003 | DGI MIDTJY | 0308AW | 25 m | 41.28 | |
18 | 182 | Friborg Freja | 2004 | DGI NORDJY | 0404AT | 25 m | 41.38 | |
19 | 891 | Johansen Josephine S. | 2003 | DGI SØNDER | 0348AF | 25 m | 41.74 | |
20 | 71 | Thomsen Thyra | 2002 | DGI SØNDER | 0212BC | 25 m | 42.01 | |
21 | 395 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 42.28 | |
22 | 72 | Tramm Julie | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 42.35 | ||
23 | 751 | Bernack Marie | 2003 | DGI STORKB | 0376AN | 25 m | 42.70 | |
24 | 181 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | DGI NORDJY | 0332BB | 25 m | 42.83 | |
25 | 734 | Ussing Ella | 2004 | DGI FYN | 0402AS | 25 m | 43.46 | |
26 | 449 | Wienke Julie Liao | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AP | 25 m | 43.48 | |
27 | 831 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 0484AE | 25 m | 43.68 | |
28 | 504 | Johansen Mia Sommer | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AV | 25 m | 43.73 | |
29 | 212 | Høeg Louise | 2003 | DGI NORDJY | 0324AR | 25 m | 43.92 | |
30 | 543 | Pedersen Kristine S. | 1998 | DGI ØSTJY | 9824BC | 25 m | 43.96 | |
31 | 808 | Hygum Sofie Højberg | 2001 | DGI SYDVE | 0192AX | 25 m | 44.25 | |
32 | 210 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | DGI NORDJY | 0292AS | 25 m | 44.26 | |
33 | 407 | Eriksen Caroline Majgaard | 2003 | DGI ØSTJY | 0358AX | 25 m | 44.28 | |
34 | 448 | Wienke Camilla Liao | 2005 | DGI ØSTJY | 0594AN | 25 m | 44.28 | |
35 | 277 | Andreasen Freya | 2004 | DGI STORST | 0464AY | 25 m | 44.46 | |
36 | 889 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 44.87 | ||
37 | 171 | Horsbøll Sofie | 2002 | DGI NORDJY | 0266BA | 25 m | 44.90 | |
38 | 859 | Kristensen Ida | 2004 | DGI MIDTJY | 0412AR | 25 m | 44.94 | |
39 | 536 | Nielsen Anne Tvedskov | 1997 | DGI ØSTJY | 9762BC | 25 m | 44.95 | |
40 | 79 | Michaelsen Cecilie P. | 2005 | DGI NORDJY | 0592AM | 25 m | 45.04 | |
41 | 334 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 45.05 | |
42 | 416 | Frimer Julie | 2004 | DGI ØSTJY | 0434AR | 25 m | 45.27 | |
43 | 623 | Frikke-Salling Amalie | 2002 | DGI FYN | 25 m | 45.28 | ||
44 | 765 | Mortensen Frederikke | 2003 | DGI STORKB | 0388BD | 25 m | 45.33 | |
45 | 360 | Pedersen Laura | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 45.97 | ||
46 | 83 | Thirup Matilde | 2005 | DGI NORDJY | 0536AL | 25 m | 46.05 | |
47 | 497 | Jensen Naia Eske | 2001 | DGI ØSTJY | 0132AX | 25 m | 46.05 | |
48 | 68 | Skov-Petersen Liv F. | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 46.13 | ||
49 | 52 | Muusmann Jette | 2005 | DGI SØNDER | 0532AO | 25 m | 46.18 | |
50 | 363 | Rasmussen Martine | 2000 | DGI SYDØST | 0062BH | 25 m | 46.33 | |
51 | 172 | Hove Louise | 2002 | DGI NORDJY | 0246BA | 25 m | 46.50 | |
52 | 556 | Richardson Ella H. | 2003 | DGI ØSTJY | 0306BB | 25 m | 46.54 | |
53 | 3 | Bramman Sille | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 46.61 | ||
54 | 656 | Julsgaard Anna Rahbek | 2004 | DGI FYN | 25 m | 46.66 | ||
55 | 714 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 46.99 | |
56 | 10 | Clemmensen Signe | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 47.03 | ||
57 | 470 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | DGI ØSTJY | 0424AR | 25 m | 47.19 | |
58 | 420 | Ginnerup Liva | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AM | 25 m | 47.21 | |
59 | 819 | Nielsen Sofie | 2004 | DGI SYDVE | 0404AQ | 25 m | 47.23 | |
60 | 203 | Thordal Amelie | 2003 | DGI NORDJY | 0378BC | 25 m | 47.56 | |
61 | 807 | Hviid Mia | 2003 | DGI SYDVE | 0312BE | 25 m | 47.63 | |
62 | 507 | Jørgensen Signe D. | 2002 | DGI ØSTJY | 0224AV | 25 m | 47.85 | |
63 | 345 | Laursen Amalie | 2001 | DGI SYDØST | 0166BC | 25 m | 47.96 | |
64 | 888 | Rasmussen Johanne | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 47.99 | ||
65 | 25 | Hansen Katrine | 2000 | DGI SØNDER | 0082BF | 25 m | 48.03 | |
66 | 581 | Søderberg Clara Victoria | 2000 | DGI ØSTJY | 0094BF | 25 m | 48.29 | |
67 | 657 | Jørgensen Emma | 2001 | DGI FYN | 25 m | 48.36 | ||
68 | 315 | Damsgaard Rina | 1956 | DGI SYDØST | 25 m | 48.41 | ||
69 | 712 | Sandberg Mille | 2001 | DGI FYN | 0116BD | 25 m | 48.59 | |
70 | 160 | Nielsen Christine | 2002 | DGI NORDJY | 0204AY | 25 m | 48.88 | |
71 | 8 | Christensen Julie Frølund | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 48.93 | ||
72 | 34 | Jensen Sofie Vind | 2004 | DGI SØNDER | 25 m | 49.05 | ||
73 | 866 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | DGI MIDTJY | 0592AU | 25 m | 49.17 | |
74 | 616 | Dørk Maja | 2002 | DGI FYN | 0208BB | 25 m | 49.32 | |
75 | 361 | Poulsen Kristina Kathrine | 2003 | DGI SYDØST | 0312AX | 25 m | 49.59 | |
76 | 620 | Fogt Anika | 2002 | DGI FYN | 0286BB | 25 m | 49.68 | |
77 | 890 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 49.73 | ||
78 | 610 | Christensen Emma | 2002 | DGI FYN | 0248BB | 25 m | 49.83 | |
79 | 37 | Kirkegaard Annica | 2004 | DGI SØNDER | 25 m | 49.92 | ||
80 | 606 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | DGI FYN | 0522AN | 25 m | 49.95 | |
81 | 674 | Larsen Fanny Blomgren | 2004 | DGI FYN | 0484AW | 25 m | 50.24 | |
82 | 347 | Laursen Marie | 2004 | DGI SYDØST | 0454AU | 25 m | 50.36 | |
83 | 614 | Depping Maria | 2000 | DGI FYN | 25 m | 50.65 | ||
84 | 611 | Clausen Laura Østerby | 2004 | DGI FYN | 25 m | 50.68 | ||
85 | 313 | Dalgaard Laura | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 50.71 | ||
86 | 9 | Christensen Ronja Beck | 2003 | DGI SØNDER | 0338AX | 25 m | 50.75 | |
87 | 725 | Sørensen Sarah Karoline | 2004 | DGI FYN | 0486AV | 25 m | 51.07 | |
88 | 40 | Kristensen Amalie Hede | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 51.37 | ||
89 | 331 | Holm Freya | 2003 | DGI SYDØST | 0398BD | 25 m | 51.54 | |
90 | 753 | Grøndahl Signe | 2003 | DGI STORKB | 0392AT | 25 m | 52.14 | |
91 | 65 | Poulsen Sine | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 52.22 | ||
92 | 531 | Mikkelsen Freya | 2005 | DGI ØSTJY | 0504AV | 25 m | 52.25 | |
93 | 763 | Kongsfelt Lærke | 2003 | DGI STORKB | 0302BC | 25 m | 52.36 | |
94 | 143 | Kokholm Sara | 2005 | DGI NORDJY | 0574AS | 25 m | 52.68 | |
95 | 851 | Håkonsson Laura | 2006 | DGI MIDTJY | 0646AO | 25 m | 52.83 | |
96 | 116 | Andreasen Anna | 2001 | DGI NORDJY | 0116BE | 25 m | 52.84 | |
97 | 726 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 25 m | 52.95 | ||
98 | 800 | Hansen Sarah Dalgaard | 2002 | DGI SYDVE | 0236AY | 25 m | 53.51 | |
99 | 602 | Boje Frederikke | 2004 | DGI FYN | 0472AX | 25 m | 53.69 | |
100 | 42 | Lassen Karen | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 53.75 | ||
101 | 134 | Rønnow Ida | 2006 | DGI NORDJY | 0658AE | 25 m | 54.13 | |
102 | 27 | Hellesøe Karoline | 2006 | DGI SØNDER | 0678AQ | 25 m | 54.25 | |
103 | 285 | Jakobsen Mejse | 2007 | DGI STORST | 0712AA | 25 m | 54.35 | |
104 | 31 | Jensen Signe | 2007 | DGI SØNDER | 0786AB | 25 m | 54.36 | |
105 | 858 | Jørgensen Stine Skipper | 2005 | DGI MIDTJY | 0582AV | 25 m | 54.51 | |
106 | 489 | Høgh Karoline | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 54.72 | ||
107 | 179 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | DGI NORDJY | 0626AO | 25 m | 54.82 | |
108 | 168 | Winther Signe Møller | 2002 | DGI NORDJY | 0222BE | 25 m | 55.23 | |
109 | 444 | Waltoft Mai Lindum | 2007 | DGI ØSTJY | 0786AF | 25 m | 55.28 | |
110 | 30 | Jensen Lærke Frølund | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 55.61 | ||
111 | 573 | Solgaard Sofie | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 55.76 | ||
112 | 776 | Mørup Ida | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 55.85 | ||
113 | 801 | Hansen Signe Risager | 2002 | DGI SYDVE | 0282BD | 25 m | 56.44 | |
114 | 381 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 56.51 | |
115 | 652 | Johansen Rasmine | 2005 | DGI FYN | 25 m | 57.53 | ||
116 | 668 | Klæsøe Celina | 2006 | DGI FYN | 25 m | 57.58 | ||
117 | 814 | Lalicata Victoria | 2005 | DGI SYDVE | 0592AS | 25 m | 57.74 | |
118 | 502 | Jespersen Mathilde Work | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AP | 25 m | 58.22 | |
119 | 706 | Ragner Serine | 2006 | DGI FYN | 0624AM | 25 m | 58.35 | |
120 | 498 | Jensen Stine Østergaard | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 58.97 | ||
121 | 766 | Nesgaard Cilja Hansine | 2002 | DGI STORKB | 0272BE | 25 m | 59.35 | |
122 | 378 | Andersen Ida Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AJ | 25 m | 59.64 | |
123 | 282 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | DGI STORST | 0664AH | 25 m | 59.82 | |
124 | 615 | Duus Freja | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:00.13 | ||
125 | 521 | Lauritsen Mathilde | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:00.32 | ||
126 | 87 | Markussen Christina | 2005 | DGI NORDJY | 0538AW | 25 m | 1:00.66 | |
127 | 539 | Nørgaard Isabella | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:01.34 | ||
128 | 817 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 25 m | 1:01.93 | ||
129 | 605 | Bruun-Petersen Anna | 2007 | DGI FYN | 0792AF | 25 m | 1:02.10 | |
130 | 75 | Dalsgaard Naya Ellesøe | 2007 | DGI NORDJY | 0762AM | 25 m | 1:02.64 | |
131 | 754 | Guldmann Emma | 2005 | DGI STORKB | 0572AW | 25 m | 1:03.13 | |
132 | 630 | Hansen Monique Thorbech | 2007 | DGI FYN | 25 m | 1:05.07 | ||
133 | 80 | Michaelsen Nikoline P. | 2007 | DGI NORDJY | 0732AM | 25 m | 1:05.11 | |
134 | 653 | Johansen Sarah | 2005 | DGI FYN | 0566AQ | 25 m | 1:05.86 | |
135 | 308 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 1:06.36 | |
136 | 139 | Nielsen Asta Lindgaard | 2006 | DGI NORDJY | 0664AJ | 25 m | 1:07.86 | |
137 | 201 | Thomassen Astrid O. | 2007 | DGI NORDJY | 0796AK | 25 m | 1:11.42 | |
138 | 557 | Riis Julie | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:13.85 | ||
139 | 824 | Schmidt Mia Sophie | 2001 | DGI SYDVE | 0198BC | 25 m | 1:22.76 | |
140 | 515 | Kristensen Frida Knop | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:36.38 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 38, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 759 | Jakobsen Joakim | 1994 | DGI STORKB | 9409AA | 25 m | 33.52 | |
2 | 115 | Andersen Simon | 2000 | DGI NORDJY | 0069AK | 25 m | 33.82 | |
3 | 320 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | DGI SYDØST | 0111AR | 25 m | 33.89 | |
4 | 842 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | DGI MIDTJY | 0117AJ | 25 m | 34.61 | |
5 | 699 | Olsen Mikael | 1992 | DGI FYN | 9283AJ | 25 m | 34.63 | |
6 | 110 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | DGI NORDJY | 9939AR | 25 m | 34.86 | |
7 | 230 | Kornum Christian | 2003 | DGI NORDJY | 0323AH | 25 m | 34.86 | |
8 | 190 | Lundberg Nils | 1988 | DGI NORDJY | 8855AC | 25 m | 34.92 | |
9 | 386 | Bjerg Tobias | 1994 | DGI ØSTJY | 25 m | 35.31 | ||
10 | 280 | Eibye Viktor | 2001 | DGI STORST | 0175AS | 25 m | 35.42 | |
11 | 323 | Hansen Andreas | 2001 | DGI SYDØST | 0195AF | 25 m | 35.47 | |
12 | 316 | Damsgaard Tim | 1994 | DGI SYDØST | 9495AR | 25 m | 35.68 | |
13 | 530 | Melchiorsen Jonas | 2001 | DGI ØSTJY | 0147AN | 25 m | 35.97 | |
14 | 70 | Svendsen Zacharias H. | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 36.21 | ||
15 | 103 | Nielsen Dan Møller | 1988 | DGI NORDJY | 8837AB | 25 m | 36.39 | |
16 | 215 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | DGI NORDJY | 0059AF | 25 m | 36.46 | |
17 | 118 | Berthelsen Kristian | 1999 | DGI NORDJY | 9951AO | 25 m | 36.62 | |
18 | 818 | Nielsen Christoffer | 1998 | DGI SYDVE | 9829AG | 25 m | 36.75 | |
19 | 496 | Jensen Kristoffer | 1994 | DGI ØSTJY | 25 m | 36.95 | ||
20 | 589 | Thaarup Casper | 1987 | DGI ØSTJY | 8785AD | 25 m | 36.95 | |
21 | 349 | Lund Halfdan Krogh | 2002 | DGI SYDØST | 0287AF | 25 m | 37.04 | |
22 | 99 | Kjær Matias | 2002 | DGI NORDJY | 0203AP | 25 m | 37.47 | |
23 | 196 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0369AF | 25 m | 37.63 | |
24 | 827 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | DGI SYDVE | 0269AQ | 25 m | 38.18 | |
25 | 528 | Madsen Jesper Møller | 1996 | DGI ØSTJY | 9653AS | 25 m | 38.49 | |
26 | 132 | Mikkelsen Anders | 2001 | DGI NORDJY | 0105AS | 25 m | 38.51 | |
27 | 571 | Snoghøj Viktor | 2002 | DGI ØSTJY | 0249AN | 25 m | 39.20 | |
28 | 187 | Klein Malik Lodberg | 2003 | DGI NORDJY | 0359AI | 25 m | 39.30 | |
29 | 686 | Mathiesen Jonas | 1998 | DGI FYN | 25 m | 39.34 | ||
30 | 117 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | DGI NORDJY | 0323AQ | 25 m | 39.36 | |
31 | 683 | Marslund Erwan | 2001 | DGI FYN | 0197AS | 25 m | 39.93 | |
32 | 314 | Dam Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0227AO | 25 m | 40.32 | |
33 | 5 | Carlsen Nikolaj | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 40.68 | ||
34 | 628 | Hansen Johnnie | 1975 | DGI FYN | 25 m | 41.00 | ||
35 | 828 | Thomsen Marcus Brink | 2001 | DGI SYDVE | 0107AQ | 25 m | 41.18 | |
36 | 123 | Grøn Rasmus | 1999 | DGI NORDJY | 9993AS | 25 m | 41.69 | |
37 | 104 | Nielsen Jonas D. | 2002 | DGI NORDJY | 0201AK | 25 m | 41.76 | |
38 | 38 | Kjærsgaard Mariua V. | 2004 | DGI SØNDER | 0464AI | 25 m | 41.88 | |
39 | 306 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | DGI STORST | 0345AO | 25 m | 41.97 | |
40 | 643 | Jensen Henrik | 1999 | DGI FYN | 9981AS | 25 m | 42.15 | |
41 | 552 | Rasmussen Jeppe K. | 2002 | DGI ØSTJY | 0269AN | 25 m | 42.19 | |
42 | 86 | Jensen Jens Kristian | 2001 | DGI NORDJY | 0115AR | 25 m | 42.40 | |
43 | 690 | Munk Emil | 1999 | DGI FYN | 25 m | 42.49 | ||
44 | 152 | Christensen Andreas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AS | 25 m | 42.54 | |
45 | 647 | Jensen Peder | 1999 | DGI FYN | 9971AS | 25 m | 42.67 | |
46 | 422 | G-Rasmussen Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0103AT | 25 m | 43.47 | |
47 | 4 | Børsmose Simony Niklas | 2001 | DGI SØNDER | 25 m | 43.49 | ||
48 | 534 | Møller Askil Rishøj | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 43.51 | ||
49 | 599 | Birkholm Andreas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 43.57 | ||
50 | 41 | Kristiansen Nicholas | 2004 | DGI SØNDER | 0485AH | 25 m | 43.68 | |
51 | 617 | Fig Lucas | 2002 | DGI FYN | 25 m | 43.69 | ||
52 | 603 | Bommelund Oliver | 1999 | DGI FYN | 9953AU | 25 m | 43.78 | |
53 | 673 | Larsen Ebbe Blomgren | 2002 | DGI FYN | 25 m | 43.90 | ||
54 | 593 | Albeck Peter | 1985 | DGI FYN | 25 m | 44.10 | ||
55 | 795 | Fokkink Oliver | 2003 | DGI SYDVE | 0341AP | 25 m | 44.17 | |
56 | 642 | Jakobsen Lasse | 2000 | DGI FYN | 0037AU | 25 m | 44.30 | |
57 | 482 | Holm Asger Breum | 2003 | DGI ØSTJY | 0331AO | 25 m | 44.88 | |
58 | 73 | Winther Emil | 2006 | DGI SØNDER | 0661AC | 25 m | 46.27 | |
59 | 382 | Andersen Marius B. R. | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 46.28 | |
60 | 816 | Larsen Kasper | 2002 | DGI SYDVE | 0241AP | 25 m | 46.30 | |
61 | 609 | Busk Marcus | 1996 | DGI FYN | 25 m | 46.35 | ||
62 | 419 | Gaur Jonas | 2005 | DGI ØSTJY | 0581AK | 25 m | 46.37 | |
63 | 393 | Busk Noah | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AQ | 25 m | 46.39 | |
64 | 400 | Dabelstein Stian | 2002 | DGI ØSTJY | 25 m | 46.44 | ||
65 | 22 | Gamisshev Boris | 2007 | DGI SØNDER | 0717AA | 25 m | 46.75 | |
66 | 806 | Holdt Frederik | 2003 | DGI SYDVE | 0399AQ | 25 m | 46.94 | |
67 | 648 | Jepsen Magnus | 2004 | DGI FYN | 0495AO | 25 m | 46.97 | |
68 | 810 | Jessen Markus | 2003 | DGI SYDVE | 0329AN | 25 m | 47.10 | |
69 | 709 | Rasmussen Lauge | 2003 | DGI FYN | 25 m | 47.62 | ||
70 | 811 | Johnsen Oliver S. | 2002 | DGI SYDVE | 0253AR | 25 m | 47.63 | |
71 | 170 | Horsbøll Magnus | 2005 | DGI NORDJY | 0525AI | 25 m | 48.20 | |
72 | 518 | Lajmi Habib | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 48.38 | ||
73 | 707 | Rasmussen Christian | 2003 | DGI FYN | 25 m | 48.62 | ||
74 | 85 | Bloch Mikkel | 1996 | DGI NORDJY | 9633AJ | 25 m | 48.77 | |
75 | 438 | Thorhauge Christian | 2005 | DGI ØSTJY | 0545AM | 25 m | 48.82 | |
76 | 619 | Fogt Alex | 2004 | DGI FYN | 0487AO | 25 m | 49.03 | |
77 | 495 | Jacobsen Karl Johan | 2005 | DGI ØSTJY | 0527AM | 25 m | 49.18 | |
78 | 175 | Madsen Mathias | 2004 | DGI NORDJY | 0477AK | 25 m | 49.70 | |
79 | 398 | Christensen Oliver K. | 2004 | DGI ØSTJY | 0429AO | 25 m | 49.85 | |
80 | 88 | Thuesen Nikolaj | 2001 | DGI NORDJY | 0195AT | 25 m | 49.99 | |
81 | 624 | From Marco | 2003 | DGI FYN | 25 m | 50.12 | ||
82 | 702 | Pedersen Mikkel | 2004 | DGI FYN | 25 m | 50.12 | ||
83 | 51 | Munksgaard-Ottosen Anders | 2004 | DGI SØNDER | 0459AM | 25 m | 50.70 | |
84 | 665 | Karlström Victor | 2004 | DGI FYN | 25 m | 50.97 | ||
85 | 389 | Bouwens Jens | 2001 | DGI ØSTJY | 0103AS | 25 m | 51.01 | |
86 | 662 | Jørgensen Rasmus Axel | 2002 | DGI FYN | 25 m | 51.52 | ||
87 | 490 | Høgh Nikolaj | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 51.84 | ||
88 | 508 | Kejser Sander | 2003 | DGI ØSTJY | 0325AR | 25 m | 51.84 | |
89 | 799 | Hansen Jacob Dalgaard | 2004 | DGI SYDVE | 0453AP | 25 m | 51.93 | |
90 | 403 | Danielsen August Bo | 2004 | DGI ØSTJY | 0453AQ | 25 m | 52.19 | |
91 | 98 | Johansen Mathias | 2005 | DGI NORDJY | 0543AI | 25 m | 52.63 | |
92 | 67 | Seeberg August Johan | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 53.02 | ||
93 | 884 | Andersen Magnus | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 53.28 | ||
94 | 796 | Frederi Gustav Slivsgaard | 2004 | DGI SYDVE | 0415AP | 25 m | 54.40 | |
95 | 226 | Thomsen Jakob | 2006 | DGI NORDJY | 0693AD | 25 m | 54.61 | |
96 | 752 | Greve Morten Peter | 2003 | DGI STORKB | 0365AS | 25 m | 55.13 | |
97 | 830 | Øhlenschlæger Marcus | 2003 | DGI SYDVE | 0359AL | 25 m | 55.19 | |
98 | 671 | Kristiansen Jonas Elving | 2006 | DGI FYN | 25 m | 55.27 | ||
99 | 769 | Skjoldman Valdemar Fulton | 2003 | DGI STORKB | 0355AS | 25 m | 56.09 | |
100 | 414 | Frimand Esben | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AE | 25 m | 56.16 | |
101 | 873 | Tange Kasper Lund | 2004 | DGI MIDTJY | 0437AQ | 25 m | 56.26 | |
102 | 108 | Oosterhof Elmer | 2005 | DGI NORDJY | 0521AI | 25 m | 56.28 | |
103 | 81 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | DGI NORDJY | 0515AG | 25 m | 56.29 | |
104 | 680 | Løkke Magnus | 2005 | DGI FYN | 25 m | 56.76 | ||
105 | 770 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | DGI STORKB | 0375AS | 25 m | 58.40 | |
106 | 701 | Pedersen Alexander | 2006 | DGI FYN | 25 m | 59.60 | ||
107 | 11 | Dammose Oskar Trans | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 59.93 | ||
108 | 294 | Møller Hjalte | 2007 | DGI STORST | 0733AA | 25 m | 1:01.60 | |
109 | 523 | Le Daniel Marcus | 2006 | DGI ØSTJY | 0699AF | 25 m | 1:01.97 | |
110 | 700 | Paustian Valdemar | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:03.33 | ||
111 | 622 | Foshammer Marius T | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:04.01 | ||
112 | 809 | Jakobsen Emil Lange | 2005 | DGI SYDVE | 0567AN | 25 m | 1:04.84 | |
113 | 289 | Kongstad Theodor | 2006 | DGI STORST | 0613AE | 25 m | 1:06.10 | |
114 | 597 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DGI FYN | 25 m | 1:06.67 | ||
115 | 760 | Jaseneckij Donat | 2005 | DGI STORKB | 0529AN | 25 m | 1:10.13 | |
116 | 588 | Sørensen Simon Sejer | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:11.41 | ||
117 | 732 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DGI FYN | 25 m | 1:31.50 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 09:59 |
Løb 39, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Nielsen Anne G. | 1999 | DGI NORDJY | 9968BC | 25 m | 1:00.10 | |
2 | 214 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | DGI NORDJY | 9528AG | 25 m | 1:00.19 | |
3 | 220 | Porsmose Maria M. | 2000 | DGI NORDJY | 0062AN | 25 m | 1:01.80 | |
4 | 297 | Nielsen Sofie | 2003 | DGI STORST | 0324AU | 25 m | 1:03.67 | |
5 | 216 | Madsen Nete Lund | 2001 | DGI NORDJY | 0186AZ | 25 m | 1:04.26 | |
6 | 445 | Vegener Sofie S. | 2002 | DGI ØSTJY | 0268AK | 25 m | 1:04.61 | |
7 | 757 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | DGI STORKB | 0134BA | 25 m | 1:04.62 | |
8 | 287 | Jensen Nicole | 1996 | DGI STORST | 9656AB | 25 m | 1:04.76 | |
9 | 684 | Martinussen Janni | 2001 | DGI FYN | 0186AE | 25 m | 1:05.26 | |
10 | 231 | Kornum Maria | 2001 | DGI NORDJY | 0114AV | 25 m | 1:05.34 | |
11 | 762 | Jensen Karoline | 2001 | DGI STORKB | 0122AX | 25 m | 1:05.71 | |
12 | 865 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | DGI MIDTJY | 0336AW | 25 m | 1:05.83 | |
13 | 130 | Larsen Emma Viborg | 2001 | DGI NORDJY | 0112AT | 25 m | 1:06.36 | |
14 | 224 | Romanski Freja | 2003 | DGI NORDJY | 0308AI | 25 m | 1:06.95 | |
15 | 848 | Gade Sara | 2002 | DGI MIDTJY | 0248AT | 25 m | 1:07.00 | |
16 | 182 | Friborg Freja | 2004 | DGI NORDJY | 0404AT | 25 m | 1:07.19 | |
17 | 194 | Outzen Camilla | 2000 | DGI NORDJY | 0092AK | 25 m | 1:08.28 | |
18 | 276 | Andersen Emmely | 2001 | DGI STORST | 0154AM | 25 m | 1:08.66 | |
19 | 329 | Harpøth Julia | 2002 | DGI SYDØST | 0208AX | 25 m | 1:08.89 | |
20 | 29 | Jensen Ellen | 2005 | DGI SØNDER | 0546AF | 25 m | 1:08.96 | |
21 | 342 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | DGI SYDØST | 0364AD | 25 m | 1:09.17 | |
22 | 607 | Bruun-Petersen Trine | 2003 | DGI FYN | 0392AN | 25 m | 1:09.20 | |
23 | 335 | Jensen Carla | 2002 | DGI SYDØST | 0216AT | 25 m | 1:09.55 | |
24 | 296 | Møller Olivia | 2004 | DGI STORST | 0452AF | 25 m | 1:09.65 | |
25 | 293 | Mikkelsen Laura | 2001 | DGI STORST | 0176AE | 25 m | 1:09.77 | |
26 | 26 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | DGI SØNDER | 0104AU | 25 m | 1:10.03 | |
27 | 369 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 1:10.47 | ||
28 | 797 | Gade Emma | 2002 | DGI SYDVE | 0248BA | 25 m | 1:10.76 | |
29 | 844 | Bjørn Weronika L. | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AG | 25 m | 1:11.35 | |
30 | 857 | Jensen Sara Fiil | 2002 | DGI MIDTJY | 0272AT | 25 m | 1:11.37 | |
31 | 493 | Jacobsen Astrid Francisca | 2001 | DGI ØSTJY | 0112BB | 25 m | 1:11.42 | |
32 | 626 | Haffejee Nadja Skov | 1998 | DGI FYN | 25 m | 1:11.56 | ||
33 | 846 | Esbensen Marie Graff | 2003 | DGI MIDTJY | 0336AT | 25 m | 1:11.70 | |
34 | 302 | Sørensen Petrine R.e. | 2005 | DGI STORST | 0512AB | 25 m | 1:11.76 | |
35 | 516 | Kyed Ingrid | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:11.79 | ||
36 | 137 | Treney Emma Rose | 2002 | DGI NORDJY | 0216AU | 25 m | 1:11.86 | |
37 | 35 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | DGI SØNDER | 0368AS | 25 m | 1:12.36 | |
38 | 107 | Nielsen Sarah D. | 1999 | DGI NORDJY | 9948BC | 25 m | 1:12.53 | |
39 | 217 | Pedersen Anna Christine | 2003 | DGI NORDJY | 0372BE | 25 m | 1:12.56 | |
40 | 478 | Heise Line | 2003 | DGI ØSTJY | 0356AX | 25 m | 1:12.96 | |
41 | 119 | Bjerre Victoria | 2003 | DGI NORDJY | 0334AW | 25 m | 1:12.99 | |
42 | 165 | Steen Emma | 2000 | DGI NORDJY | 0076BC | 25 m | 1:13.01 | |
43 | 286 | Jakobsen Nynne | 2004 | DGI STORST | 0462AG | 25 m | 1:13.06 | |
44 | 69 | Steenstrup Olivia | 2000 | DGI SØNDER | 25 m | 1:13.49 | ||
45 | 151 | Burholt Nadia | 2002 | DGI NORDJY | 0292BD | 25 m | 1:13.72 | |
46 | 172 | Hove Louise | 2002 | DGI NORDJY | 0246BA | 25 m | 1:14.26 | |
47 | 300 | Petersen Anna Lind | 2004 | DGI STORST | 0488AE | 25 m | 1:14.42 | |
48 | 74 | Winther Lea | 2004 | DGI SØNDER | 0458AN | 25 m | 1:14.59 | |
49 | 808 | Hygum Sofie Højberg | 2001 | DGI SYDVE | 0192AX | 25 m | 1:14.62 | |
50 | 767 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | DGI STORKB | 0218AU | 25 m | 1:14.70 | |
51 | 870 | Riis Agnete | 2003 | DGI MIDTJY | 0308AW | 25 m | 1:14.72 | |
52 | 222 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | DGI NORDJY | 0436AI | 25 m | 1:14.85 | |
53 | 184 | Jakobsen Amalie Juul | 2003 | DGI NORDJY | 0338AO | 25 m | 1:15.10 | |
54 | 17 | Duborg Line | 2004 | DGI SØNDER | 25 m | 1:16.12 | ||
55 | 7 | Christensen Caroline | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 1:16.28 | ||
56 | 504 | Johansen Mia Sommer | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AV | 25 m | 1:16.31 | |
57 | 789 | Andersen Signe Hadrup | 2000 | DGI SYDVE | 0078BD | 25 m | 1:16.79 | |
58 | 365 | Rosenmeyer Astrid | 2001 | DGI SYDØST | 0106BD | 25 m | 1:16.97 | |
59 | 64 | Poulsen Cecilie | 1999 | DGI SØNDER | 9928BD | 25 m | 1:17.01 | |
60 | 352 | Meier Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:17.08 | ||
61 | 55 | Petersen Ida | 1999 | DGI SØNDER | 9928BC | 25 m | 1:17.11 | |
62 | 366 | Rosenmeyer Signe | 2005 | DGI SYDØST | 0508AN | 25 m | 1:17.23 | |
63 | 402 | Damborg Louise | 1982 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:17.25 | ||
64 | 731 | Thomsen Viktorija | 2001 | DGI FYN | 25 m | 1:17.34 | ||
65 | 861 | Krogh Caroline | 2002 | DGI MIDTJY | 0226BA | 25 m | 1:17.55 | |
66 | 761 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | DGI STORKB | 0102AX | 25 m | 1:17.62 | |
67 | 505 | Johnsen Lærke Kirstine | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BA | 25 m | 1:17.79 | |
68 | 651 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | DGI FYN | 0346AU | 25 m | 1:18.18 | |
69 | 47 | Mikkelsen Lucca | 2002 | DGI SØNDER | 0212BE | 25 m | 1:18.28 | |
70 | 155 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | DGI NORDJY | 0456AW | 25 m | 1:18.44 | |
71 | 420 | Ginnerup Liva | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AM | 25 m | 1:18.67 | |
72 | 663 | Kaarill Anna | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:18.77 | ||
73 | 397 | Christensen Mathilde | 2002 | DGI ØSTJY | 0238AY | 25 m | 1:18.86 | |
74 | 572 | Sode-Carlsen Selma | 2003 | DGI ØSTJY | 0388BC | 25 m | 1:19.11 | |
75 | 712 | Sandberg Mille | 2001 | DGI FYN | 0116BD | 25 m | 1:19.33 | |
76 | 394 | Bøllingtoft Benedikte | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BC | 25 m | 1:19.40 | |
77 | 337 | Jensen Mette Louise | 2001 | DGI SYDØST | 0186BB | 25 m | 1:19.53 | |
78 | 586 | Sørensen Marie Lund | 2003 | DGI ØSTJY | 0398AW | 25 m | 1:19.58 | |
79 | 872 | Stephansen Laura Mai | 2003 | DGI MIDTJY | 0378AW | 25 m | 1:19.92 | |
80 | 509 | Kirial Nete | 2003 | DGI ØSTJY | 0362BC | 25 m | 1:20.22 | |
81 | 367 | Ryhl Alberte Jung | 2003 | DGI SYDØST | 0342BA | 25 m | 1:20.70 | |
82 | 656 | Julsgaard Anna Rahbek | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:20.78 | ||
83 | 71 | Thomsen Thyra | 2002 | DGI SØNDER | 0212BC | 25 m | 1:20.79 | |
84 | 292 | Lauritsen Nanna | 2004 | DGI STORST | 0484AF | 25 m | 1:21.20 | |
85 | 716 | Sigvardt Kamilla | 2000 | DGI FYN | 0052BE | 25 m | 1:21.24 | |
86 | 566 | Simonsen Emma | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AP | 25 m | 1:21.87 | |
87 | 611 | Clausen Laura Østerby | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:21.90 | ||
88 | 311 | Broch Victoria | 2004 | DGI SYDØST | 0404AI | 25 m | 1:22.21 | |
89 | 724 | Sørensen Amalie Faigh | 2000 | DGI FYN | 0042BG | 25 m | 1:22.46 | |
90 | 578 | Svane Maja | 2001 | DGI ØSTJY | 0194BD | 25 m | 1:22.79 | |
91 | 353 | Mortensen Lotte Damgaard | 2001 | DGI SYDØST | 0166BD | 25 m | 1:23.04 | |
92 | 488 | Høgfeldt Cecilie | 2002 | DGI ØSTJY | 0208BC | 25 m | 1:23.04 | |
93 | 33 | Jensen Sofie Galsgaard | 2003 | DGI SØNDER | 0364BD | 25 m | 1:23.05 | |
94 | 44 | Madsen Julie | 2002 | DGI SØNDER | 0216BB | 25 m | 1:24.17 | |
95 | 284 | Hansen Nicoline | 2004 | DGI STORST | 0468AU | 25 m | 1:24.31 | |
96 | 727 | Termansen Kamille | 2002 | DGI FYN | 0232BB | 25 m | 1:24.46 | |
97 | 412 | Frederiksen Agnethe | 2005 | DGI ØSTJY | 0518AU | 25 m | 1:25.24 | |
98 | 317 | Daugaard Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:25.34 | ||
99 | 823 | Pilegaard Sarah Schäfer | 2002 | DGI SYDVE | 0282AY | 25 m | 1:25.56 | |
100 | 363 | Rasmussen Martine | 2000 | DGI SYDØST | 0062BH | 25 m | 1:25.58 | |
101 | 299 | Olesen Sisse Berg | 2005 | DGI STORST | 0514AB | 25 m | 1:25.86 | |
102 | 186 | Klein Linea Lodberg | 2005 | DGI NORDJY | 0536AK | 25 m | 1:25.88 | |
103 | 191 | Momme Hannah Vixø | 2005 | DGI NORDJY | 0502AS | 25 m | 1:26.10 | |
104 | 326 | Hansen Nanna Ballisager | 2003 | DGI SYDØST | 0348AO | 25 m | 1:26.17 | |
105 | 331 | Holm Freya | 2003 | DGI SYDØST | 0398BD | 25 m | 1:26.25 | |
106 | 324 | Hansen Maiken | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 1:26.59 | ||
107 | 202 | Thomassen Ida Overgaard | 2005 | DGI NORDJY | 0536AR | 25 m | 1:26.77 | |
108 | 627 | Hansen Camilla | 2000 | DGI FYN | 0008BG | 25 m | 1:27.39 | |
109 | 30 | Jensen Lærke Frølund | 2003 | DGI SØNDER | 25 m | 1:27.44 | ||
110 | 168 | Winther Signe Møller | 2002 | DGI NORDJY | 0222BE | 25 m | 1:27.54 | |
111 | 601 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 1:27.62 | |
112 | 664 | Kaas Signe | 2003 | DGI FYN | 0308BA | 25 m | 1:28.05 | |
113 | 610 | Christensen Emma | 2002 | DGI FYN | 0248BB | 25 m | 1:28.14 | |
114 | 127 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 25 m | 1:28.22 | |
115 | 613 | Davids Emilia | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:28.58 | ||
116 | 650 | Johansen Isabella | 2002 | DGI FYN | 0266BB | 25 m | 1:28.60 | |
117 | 159 | Mejdahl Stine | 2005 | DGI NORDJY | 0548AT | 25 m | 1:29.20 | |
118 | 360 | Pedersen Laura | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:29.49 | ||
119 | 34 | Jensen Sofie Vind | 2004 | DGI SØNDER | 25 m | 1:29.76 | ||
120 | 576 | Stormes Malou Sophie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AP | 25 m | 1:29.89 | |
121 | 125 | Helt Therese J | 2006 | DGI NORDJY | 0658AK | 25 m | 1:31.09 | |
122 | 375 | Zachariassen Ane K. | 2005 | DGI SYDØST | 0588AB | 25 m | 1:31.69 | |
123 | 798 | Graversen Ane | 2001 | DGI SYDVE | 25 m | 1:32.08 | ||
124 | 856 | Jensen Maria Fiil | 2004 | DGI MIDTJY | 0446AW | 25 m | 1:32.21 | |
125 | 788 | Amorsen Josefine | 2002 | DGI SYDVE | 0268AX | 25 m | 1:33.14 | |
126 | 851 | Håkonsson Laura | 2006 | DGI MIDTJY | 0646AO | 25 m | 1:33.44 | |
127 | 862 | Krogh Katrine | 2005 | DGI MIDTJY | 0526AQ | 25 m | 1:33.48 | |
128 | 313 | Dalgaard Laura | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 1:35.53 | ||
129 | 27 | Hellesøe Karoline | 2006 | DGI SØNDER | 0678AQ | 25 m | 1:35.65 | |
130 | 441 | Tilsted Olivia | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:35.80 | ||
131 | 825 | Seerup Anne Mie | 2001 | DGI SYDVE | 25 m | 1:36.94 | ||
132 | 750 | Andersen Rasmine | 2003 | DGI STORKB | 0368BE | 25 m | 1:37.86 | |
133 | 330 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 1:39.55 | |
134 | 498 | Jensen Stine Østergaard | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:41.77 | ||
135 | 887 | Gregersen Sara Holst | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:44.65 | ||
136 | 489 | Høgh Karoline | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:45.00 | ||
137 | 87 | Markussen Christina | 2005 | DGI NORDJY | 0538AW | 25 m | 1:45.49 | |
138 | 577 | Strangholt Linnea | 2005 | DGI ØSTJY | 0508AU | 25 m | 1:47.12 | |
139 | 362 | Rasmussen Annemone | 2006 | DGI SYDØST | 0674AC | 25 m | 1:47.36 | |
140 | 805 | Hedegaard Mikkeline | 2003 | DGI SYDVE | 0384BD | 25 m | 1:48.25 | |
141 | 638 | Holgersen Stine Lund | 2006 | DGI FYN | 25 m | 1:48.58 | ||
142 | 315 | Damsgaard Rina | 1956 | DGI SYDØST | 25 m | 1:50.00 | ||
143 | 678 | Lillelund Live Andrea | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:55.46 | ||
144 | 706 | Ragner Serine | 2006 | DGI FYN | 0624AM | 25 m | 1:57.38 | |
145 | 764 | Laursen Dana | 2003 | DGI STORKB | 25 m | 1:59.13 | ||
146 | 653 | Johansen Sarah | 2005 | DGI FYN | 0566AQ | 25 m | 2:00.83 | |
147 | 343 | Kristensen Anna Lis | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:14.20 | ||
148 | 542 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:30.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 10:00 |
Løb 40, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Lerche Magnus | 1999 | DGI NORDJY | 9941AG | 25 m | 54.19 | |
2 | 446 | Weje Andreas | 1998 | DGI ØSTJY | 25 m | 56.59 | ||
3 | 111 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | DGI NORDJY | 9875AR | 25 m | 56.74 | |
4 | 646 | Jensen Nicolai Broner | 1994 | DGI FYN | 9475AM | 25 m | 58.78 | |
5 | 50 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | DGI SØNDER | 0165AI | 25 m | 59.13 | |
6 | 842 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | DGI MIDTJY | 0117AJ | 25 m | 59.20 | |
7 | 115 | Andersen Simon | 2000 | DGI NORDJY | 0069AK | 25 m | 59.25 | |
8 | 46 | Matzen Svend | 1999 | DGI SØNDER | 25 m | 59.43 | ||
9 | 221 | Stegenborg Scott | 2000 | DGI NORDJY | 0063AH | 25 m | 59.61 | |
10 | 288 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | DGI STORST | 0119AL | 25 m | 59.74 | |
11 | 794 | Fokkink Boje | 2001 | DGI SYDVE | 0151AS | 25 m | 59.86 | |
12 | 1 | Andersen Philip Ravn | 2002 | DGI SØNDER | 0241AL | 25 m | 59.93 | |
13 | 471 | Hansen Christian Windahl | 2000 | DGI ØSTJY | 0017AR | 25 m | 59.94 | |
14 | 146 | Thomsen Morten Kolbe | 2001 | DGI NORDJY | 0149AD | 25 m | 1:00.19 | |
15 | 364 | Roe Alexander | 1997 | DGI SYDØST | 9711AT | 25 m | 1:00.22 | |
16 | 538 | Nybro Nikolaj | 2002 | DGI ØSTJY | 0211AO | 25 m | 1:00.22 | |
17 | 215 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | DGI NORDJY | 0059AF | 25 m | 1:00.31 | |
18 | 550 | Rasmussen Andreas | 1999 | DGI ØSTJY | 9955AT | 25 m | 1:00.87 | |
19 | 511 | Kjær Kasper | 2000 | DGI ØSTJY | 0055AS | 25 m | 1:00.89 | |
20 | 693 | Nedergaard Christoffer | 1995 | DGI FYN | 9565AS | 25 m | 1:01.04 | |
21 | 579 | Svendsen Kasper Due | 2002 | DGI ØSTJY | 0239AN | 25 m | 1:01.56 | |
22 | 530 | Melchiorsen Jonas | 2001 | DGI ØSTJY | 0147AN | 25 m | 1:01.61 | |
23 | 669 | Klüver Frederik | 1998 | DGI FYN | 9823AV | 25 m | 1:01.79 | |
24 | 280 | Eibye Viktor | 2001 | DGI STORST | 0175AS | 25 m | 1:01.95 | |
25 | 863 | Nelander Oliver L | 2002 | DGI MIDTJY | 0295AF | 25 m | 1:02.65 | |
26 | 316 | Damsgaard Tim | 1994 | DGI SYDØST | 9495AR | 25 m | 1:02.93 | |
27 | 100 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | DGI NORDJY | 0203AO | 25 m | 1:03.04 | |
28 | 218 | Pedersen Nicklas | 2001 | DGI NORDJY | 0181AJ | 25 m | 1:03.59 | |
29 | 683 | Marslund Erwan | 2001 | DGI FYN | 0197AS | 25 m | 1:03.82 | |
30 | 804 | Haurum Jeppe | 2003 | DGI SYDVE | 0321AO | 25 m | 1:04.53 | |
31 | 405 | Dirdal Christian Linaa | 2001 | DGI ØSTJY | 0181AR | 25 m | 1:04.58 | |
32 | 126 | Jensen Nicklas M | 2001 | DGI NORDJY | 0105AR | 25 m | 1:04.97 | |
33 | 338 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | DGI SYDØST | 9765AT | 25 m | 1:05.14 | |
34 | 122 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | DGI NORDJY | 0119AR | 25 m | 1:05.30 | |
35 | 236 | Kristensen Peter Enggaard | 1977 | DGI NORDJY | 7729AA | 25 m | 1:05.40 | |
36 | 234 | Hansen Victor Doré | 2001 | DGI NORDJY | 0191AT | 25 m | 1:05.44 | |
37 | 549 | Rager Mikkel | 2000 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:05.68 | ||
38 | 540 | Nørgaard Jonas | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:05.82 | ||
39 | 93 | Hansen Preben | 1967 | DGI NORDJY | 6731AA | 25 m | 1:05.97 | |
40 | 6 | Christensen Anders | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 1:05.98 | ||
41 | 373 | Versteegen Robert | 2001 | DGI SYDØST | 0107AS | 25 m | 1:05.98 | |
42 | 818 | Nielsen Christoffer | 1998 | DGI SYDVE | 9829AG | 25 m | 1:06.26 | |
43 | 328 | Hansen Rasmus Hagger | 2001 | DGI SYDØST | 0119AS | 25 m | 1:06.47 | |
44 | 383 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | DGI ØSTJY | 0231AT | 25 m | 1:06.60 | |
45 | 84 | Anderson Magnus | 2002 | DGI NORDJY | 0265AR | 25 m | 1:06.62 | |
46 | 322 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | DGI SYDØST | 9863AU | 25 m | 1:06.74 | |
47 | 882 | Zachariassen Frederik | 2002 | DGI SØNDER | 0227AR | 25 m | 1:07.04 | |
48 | 547 | Persson Oliver | 2001 | DGI ØSTJY | 0177AQ | 25 m | 1:07.17 | |
49 | 869 | Nielsen Mathias M. | 2002 | DGI MIDTJY | 0233AL | 25 m | 1:07.39 | |
50 | 306 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | DGI STORST | 0345AO | 25 m | 1:07.62 | |
51 | 53 | Neumann Emil | 2004 | DGI SØNDER | 0465AH | 25 m | 1:07.89 | |
52 | 97 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | DGI NORDJY | 0309AN | 25 m | 1:07.93 | |
53 | 281 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | DGI STORST | 0479AE | 25 m | 1:08.15 | |
54 | 874 | Theisen Malthe | 2003 | DGI MIDTJY | 0345AN | 25 m | 1:08.41 | |
55 | 23 | Hansen Dennis | 2002 | DGI SØNDER | 0205AS | 25 m | 1:08.70 | |
56 | 795 | Fokkink Oliver | 2003 | DGI SYDVE | 0341AP | 25 m | 1:09.04 | |
57 | 439 | Thyssen Jesper | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:09.29 | ||
58 | 720 | Storm Rasmus | 2001 | DGI FYN | 25 m | 1:09.29 | ||
59 | 219 | Pedersen Oliver | 2003 | DGI NORDJY | 0317AJ | 25 m | 1:09.62 | |
60 | 5 | Carlsen Nikolaj | 2002 | DGI SØNDER | 25 m | 1:09.95 | ||
61 | 661 | Jørgensen Michael | 1981 | DGI FYN | 8199AA | 25 m | 1:09.99 | |
62 | 853 | Irmschler Rasmus | 2002 | DGI MIDTJY | 0273AP | 25 m | 1:10.08 | |
63 | 790 | Brinkmann Jonas | 2002 | DGI SYDVE | 0251AM | 25 m | 1:10.44 | |
64 | 828 | Thomsen Marcus Brink | 2001 | DGI SYDVE | 0107AQ | 25 m | 1:10.50 | |
65 | 356 | Nielsen Anton B. | 2003 | DGI SYDØST | 0375AN | 25 m | 1:11.38 | |
66 | 408 | Faarup Frederik Bols | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:11.45 | ||
67 | 20 | Fink Casper | 2003 | DGI SØNDER | 0377AH | 25 m | 1:12.07 | |
68 | 815 | Larsen Daniel Eg | 2001 | DGI SYDVE | 0189AR | 25 m | 1:12.31 | |
69 | 816 | Larsen Kasper | 2002 | DGI SYDVE | 0241AP | 25 m | 1:12.65 | |
70 | 45 | Marcussen Phillip | 2000 | DGI SØNDER | 25 m | 1:12.94 | ||
71 | 811 | Johnsen Oliver S. | 2002 | DGI SYDVE | 0253AR | 25 m | 1:13.20 | |
72 | 188 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | DGI NORDJY | 0677AB | 25 m | 1:13.25 | |
73 | 76 | Egholm Jeppe | 2003 | DGI NORDJY | 0331AP | 25 m | 1:13.26 | |
74 | 283 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | DGI STORST | 0581AH | 25 m | 1:13.31 | |
75 | 640 | Hvid Kasper | 1990 | DGI FYN | 25 m | 1:13.36 | ||
76 | 325 | Hansen Mattias | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:13.52 | ||
77 | 404 | Dannesboe Mikkel | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:13.95 | ||
78 | 820 | Nyhus Frederik Munk | 2003 | DGI SYDVE | 0317AN | 25 m | 1:14.20 | |
79 | 278 | Compen Victor | 2003 | DGI STORST | 0359AH | 25 m | 1:14.33 | |
80 | 344 | Langkjær Mikkel | 2002 | DGI SYDØST | 0213AT | 25 m | 1:14.43 | |
81 | 691 | Märcher Mikkel | 1982 | DGI FYN | 25 m | 1:14.49 | ||
82 | 694 | Nejmann Jonathan | 2004 | DGI FYN | 0423AO | 25 m | 1:14.51 | |
83 | 371 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | DGI SYDØST | 0463AK | 25 m | 1:15.09 | |
84 | 723 | Søndergaard Anders | 2003 | DGI FYN | 0365AO | 25 m | 1:15.52 | |
85 | 867 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | DGI MIDTJY | 0475AK | 25 m | 1:15.92 | |
86 | 213 | Justesen Frederik P | 2003 | DGI NORDJY | 0383AL | 25 m | 1:16.08 | |
87 | 307 | Ahrendsen Jonas | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:16.16 | ||
88 | 66 | Schmidt Thomas | 2002 | DGI SØNDER | 0209AJ | 25 m | 1:16.26 | |
89 | 645 | Jensen Jonas Svensmark | 2005 | DGI FYN | 0579AG | 25 m | 1:16.62 | |
90 | 484 | Holmgaard Nicklas | 2001 | DGI ØSTJY | 0131AS | 25 m | 1:16.79 | |
91 | 595 | Andersen Mads Toft | 2002 | DGI FYN | 25 m | 1:17.75 | ||
92 | 438 | Thorhauge Christian | 2005 | DGI ØSTJY | 0545AM | 25 m | 1:17.95 | |
93 | 705 | Petersen Valdemar | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:18.25 | ||
94 | 358 | Nissen Andreas | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:18.58 | ||
95 | 124 | Haunstrup Victor | 2003 | DGI NORDJY | 0399AM | 25 m | 1:18.73 | |
96 | 555 | Ravn Gustav | 2005 | DGI ØSTJY | 0553AJ | 25 m | 1:19.04 | |
97 | 415 | Frimand Jakob | 2004 | DGI ØSTJY | 0463AL | 25 m | 1:19.68 | |
98 | 327 | Hansen Niels Paaske | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 1:19.69 | ||
99 | 473 | Hansen Markus Friis | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:19.72 | ||
100 | 659 | Jørgensen Gustav | 2004 | DGI FYN | 0465AO | 25 m | 1:19.72 | |
101 | 487 | Hvam Axel | 2003 | DGI ØSTJY | 0349AQ | 25 m | 1:20.17 | |
102 | 826 | Skousen Martin | 2002 | DGI SYDVE | 0249AQ | 25 m | 1:20.28 | |
103 | 527 | Løland Alexander | 2004 | DGI ØSTJY | 0451AN | 25 m | 1:20.86 | |
104 | 303 | Thystrup Albert U. | 2003 | DGI STORST | 0385AP | 25 m | 1:21.03 | |
105 | 108 | Oosterhof Elmer | 2005 | DGI NORDJY | 0521AI | 25 m | 1:21.10 | |
106 | 96 | Jensen Nikolaj | 2004 | DGI NORDJY | 0401AL | 25 m | 1:21.48 | |
107 | 452 | Ølholm Alexander | 2003 | DGI ØSTJY | 0321AS | 25 m | 1:22.17 | |
108 | 2 | Andreasen Philip Emborg | 2005 | DGI SØNDER | 25 m | 1:22.20 | ||
109 | 332 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | DGI SYDØST | 0591AL | 25 m | 1:22.31 | |
110 | 357 | Nielsen Kristian | 2005 | DGI SYDØST | 0589AH | 25 m | 1:22.55 | |
111 | 158 | Mejdahl Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0327AR | 25 m | 1:22.64 | |
112 | 189 | Lumholtz William Elliot | 2006 | DGI NORDJY | 0611AI | 25 m | 1:22.90 | |
113 | 594 | Andersen Gustav | 2003 | DGI FYN | 25 m | 1:22.96 | ||
114 | 810 | Jessen Markus | 2003 | DGI SYDVE | 0329AN | 25 m | 1:23.58 | |
115 | 675 | Larsen Frederik Kobæk Eg | 1987 | DGI FYN | 25 m | 1:23.78 | ||
116 | 624 | From Marco | 2003 | DGI FYN | 25 m | 1:24.21 | ||
117 | 85 | Bloch Mikkel | 1996 | DGI NORDJY | 9633AJ | 25 m | 1:25.51 | |
118 | 522 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:27.64 | ||
119 | 884 | Andersen Magnus | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 1:28.35 | ||
120 | 679 | Lundgaard Laust | 2004 | DGI FYN | 25 m | 1:28.80 | ||
121 | 410 | Fiil Jakob | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:28.83 | ||
122 | 680 | Løkke Magnus | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:30.02 | ||
123 | 503 | Johansen Kristian Weber | 2005 | DGI ØSTJY | 0549AJ | 25 m | 1:31.11 | |
124 | 305 | Tørngren Thor | 2006 | DGI STORST | 0603AD | 25 m | 1:31.16 | |
125 | 733 | Tranekjer Magnus | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:32.02 | ||
126 | 700 | Paustian Valdemar | 2005 | DGI FYN | 25 m | 1:32.79 | ||
127 | 612 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 1:32.87 | |
128 | 304 | Thøfner Laurits | 2004 | DGI STORST | 0417AM | 25 m | 1:35.00 | |
129 | 799 | Hansen Jacob Dalgaard | 2004 | DGI SYDVE | 0453AP | 25 m | 1:36.12 | |
130 | 499 | Jervidalo Johannes | 2006 | DGI ØSTJY | 0653AG | 25 m | 1:37.35 | |
131 | 829 | Ulsøe Simon | 2004 | DGI SYDVE | 0449AN | 25 m | 1:38.31 | |
132 | 144 | Laulund Mikkel | 2006 | DGI NORDJY | 0649AK | 25 m | 1:39.33 | |
133 | 524 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | DGI ØSTJY | 0517AJ | 25 m | 1:39.50 | |
134 | 671 | Kristiansen Jonas Elving | 2006 | DGI FYN | 25 m | 1:39.58 | ||
135 | 135 | Stenger Claes | 2005 | DGI NORDJY | 0509AN | 25 m | 1:45.95 | |
136 | 809 | Jakobsen Emil Lange | 2005 | DGI SYDVE | 0567AN | 25 m | 1:50.50 | |
137 | 760 | Jaseneckij Donat | 2005 | DGI STORKB | 0529AN | 25 m | 2:01.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 08 marts 2017 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 10:00 |