Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 7
|
Kilpailu |
Ikäkausimestaruusuinnit 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 kesäkuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
16:09 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 kesäkuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 7, 100m RU P-14, 15, 16 |
Loppukilpailut (10) |
Oletettu alkamisaika 17:00 |
Erä 1 (10) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aapo Huhti |
2003 |
03A936 |
LUS |
|
25m |
1:20.47 |
1:23.47 |
4 |
Eetu Palvanen |
2003 |
03A507 |
LaUS |
|
25m |
1:20.23 |
1:23.23 |
5 |
Teemu Oksakari |
2003 |
03A161 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:23.46 |
1:23.46 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joona Kortteinen |
2003 |
03A195 |
UiTa |
|
25m |
1:19.13 |
1:22.13 |
2 |
Urho Lyytinen |
2003 |
03A229 |
UiTa |
|
50m |
1:21.61 |
1:21.61 |
3 |
Mikael Virtanen |
2002 |
02A066 |
RiUS |
|
50m |
1:20.36 |
1:20.36 |
4 |
Ville Savulahti |
2003 |
03A086 |
RiUS |
|
25m |
1:17.10 |
1:20.10 |
5 |
Jerry Roine |
2002 |
02B140 |
JUK |
|
50m |
1:20.11 |
1:20.11 |
6 |
Nooa Lehtoniemi |
2003 |
03A103 |
UKK |
|
25m |
1:18.52 |
1:21.52 |
7 |
Juuso Rahikainen |
2003 |
03A265 |
TuUS |
|
50m |
1:21.95 |
1:21.95 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pauli Rantamäki |
2003 |
03A269 |
Octopus |
|
50m |
1:19.69 |
1:19.69 |
2 |
Sihan Yu |
2003 |
03A332 |
OU |
|
50m |
1:19.04 |
1:19.04 |
3 |
Valdemar Peltonen |
2002 |
02B190 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:18.78 |
1:18.78 |
4 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
02A267 |
UiTa |
|
50m |
1:18.42 |
1:18.42 |
5 |
Elias Kalliokoski |
2003 |
03A531 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:18.68 |
1:18.68 |
6 |
Niklas Raesalmi |
2002 |
02A657 |
OU |
|
50m |
1:18.80 |
1:18.80 |
7 |
Matias Ola |
2002 |
02B103 |
ORCA |
|
25m |
1:16.41 |
1:19.41 |
8 |
Jere Broman |
2002 |
02A116 |
Pyry |
|
25m |
1:17.07 |
1:20.07 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aapo Liljaniemi |
2002 |
02A811 |
NU |
|
25m |
1:15.30 |
1:18.30 |
2 |
Atte Alila |
2001 |
01B157 |
AQUILA |
|
25m |
1:14.87 |
1:17.87 |
3 |
Miiro Vartiainen |
2001 |
01A340 |
JoUS |
|
50m |
1:17.64 |
1:17.64 |
4 |
Benjamin Kangas |
2002 |
02A659 |
HaUS |
|
25m |
1:14.21 |
1:17.21 |
5 |
Atte Lasmio |
2001 |
01A618 |
RiUS |
|
25m |
1:14.63 |
1:17.63 |
6 |
Tatu Jentze |
2001 |
01A474 |
Cetus |
|
50m |
1:17.65 |
1:17.65 |
7 |
Eemil Kankare |
2003 |
03A474 |
AUi |
|
50m |
1:18.01 |
1:18.01 |
8 |
Antti Oinonen |
2003 |
03B081 |
UI |
|
50m |
1:18.40 |
1:18.40 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eetu Koskinen |
2002 |
02A250 |
LaUS |
|
50m |
1:17.12 |
1:17.12 |
2 |
Aleksi Rajaniemi |
2002 |
02A263 |
OU |
|
50m |
1:16.59 |
1:16.59 |
3 |
Niklas Linnanen |
2001 |
01A606 |
HSS |
|
25m |
1:13.50 |
1:16.50 |
4 |
Justus Hilaja |
2002 |
02A070 |
PTU |
|
25m |
1:12.70 |
1:15.70 |
5 |
Daniel Rinne |
2002 |
02B263 |
Cetus |
|
50m |
1:16.21 |
1:16.21 |
6 |
Jere Keskiaho |
2001 |
01A664 |
OU |
|
25m |
1:13.51 |
1:16.51 |
7 |
Ivar Malm |
2001 |
01A596 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:16.72 |
1:16.72 |
8 |
Niklas Hatakka |
2003 |
03A534 |
Cetus |
|
50m |
1:17.17 |
1:17.17 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joel Knaapi |
2001 |
01A132 |
Cetus |
|
50m |
1:15.51 |
1:15.51 |
2 |
Juho Laukkanen |
2001 |
01A473 |
SiWa |
|
50m |
1:15.29 |
1:15.29 |
3 |
Henrik Siltari |
2002 |
02A355 |
KemUS |
|
50m |
1:15.01 |
1:15.01 |
4 |
Riku Leino |
2001 |
01A282 |
UKK |
|
50m |
1:14.56 |
1:14.56 |
5 |
Oskari Rantamäki |
2001 |
01A497 |
Octopus |
|
50m |
1:14.63 |
1:14.63 |
6 |
Petr Pankratov |
2002 |
02A061 |
TaTU |
|
50m |
1:15.13 |
1:15.13 |
7 |
Niilo Olander |
2001 |
01B360 |
BS-PU |
|
50m |
1:15.46 |
1:15.46 |
8 |
Robin Söderholm |
2002 |
02A224 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:15.59 |
1:15.59 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kirill Helsing |
2002 |
02A658 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:14.29 |
1:14.29 |
2 |
Harry Zimmermann |
2001 |
01A148 |
LaUS |
|
50m |
1:13.97 |
1:13.97 |
3 |
Atte Pennanen |
2001 |
01A161 |
LaUS |
|
50m |
1:13.33 |
1:13.33 |
4 |
Niklas Laine |
2002 |
02A111 |
Plaani |
|
50m |
1:12.95 |
1:12.95 |
5 |
Noa Mäkelä |
2001 |
01A112 |
KemPy |
|
50m |
1:13.07 |
1:13.07 |
6 |
Isak Gramén |
2001 |
01B058 |
Cetus |
|
50m |
1:13.45 |
1:13.45 |
7 |
Ossi Kleimola |
2001 |
01A663 |
KoU |
|
25m |
1:11.22 |
1:14.22 |
8 |
Timi Torkkel |
2001 |
01A015 |
HäUS |
|
25m |
1:11.31 |
1:14.31 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oskar Turunen |
2003 |
03A822 |
RiUS |
|
50m |
1:16.31 |
1:16.31 |
2 |
Arsenij Shadrin |
2003 |
03A929 |
JoUS |
|
50m |
1:15.35 |
1:15.35 |
3 |
Tatu Hapuoja |
2003 |
03A010 |
UiTa |
|
50m |
1:12.50 |
1:12.50 |
4 |
Marcus Forsel |
2003 |
03A127 |
ÅSK |
|
25m |
1:09.01 |
1:12.01 |
5 |
Jami Ihalainen |
2003 |
03A382 |
UKK |
|
50m |
1:12.09 |
1:12.09 |
6 |
Lauri Kinnunen |
2003 |
03A537 |
ÅSK |
|
50m |
1:13.06 |
1:13.06 |
7 |
Lassi Haimi |
2003 |
03A559 |
HSS |
|
50m |
1:15.62 |
1:15.62 |
8 |
Sami Uusikumpu |
2003 |
03A403 |
SiWa |
|
50m |
1:16.60 |
1:16.60 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
02A241 |
Cetus |
|
50m |
1:12.62 |
1:12.62 |
2 |
Oskari Arvo |
2002 |
02A525 |
AUi |
|
25m |
1:08.62 |
1:11.62 |
3 |
Matias Hjelm |
2002 |
02A098 |
Vanders |
|
25m |
1:08.22 |
1:11.22 |
4 |
Ronny Brännkärr |
2002 |
02A150 |
KemTU |
|
50m |
1:09.36 |
1:09.36 |
5 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
02A039 |
OU |
|
50m |
1:11.01 |
1:11.01 |
6 |
Jesper Lietzen |
2002 |
02A171 |
AUi |
|
25m |
1:08.62 |
1:11.62 |
7 |
Antti Leppänen |
2002 |
02A243 |
LaUS |
|
25m |
1:09.26 |
1:12.26 |
8 |
Verneri Viisanen |
2002 |
02A281 |
Cetus |
|
50m |
1:12.80 |
1:12.80 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Petteri Haverinen |
2001 |
01B030 |
LaUS |
|
50m |
1:11.12 |
1:11.12 |
2 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
01A556 |
Cetus |
|
50m |
1:09.64 |
1:09.64 |
3 |
Oskari Herpola |
2001 |
01A315 |
ÅSK |
|
25m |
1:05.49 |
1:08.49 |
4 |
Erik Nurmi |
2001 |
01A470 |
Vanders |
|
50m |
1:07.05 |
1:07.05 |
5 |
Eerikki Laitala |
2001 |
01A548 |
Cetus |
|
50m |
1:07.36 |
1:07.36 |
6 |
Atte Lindholm |
2001 |
01A874 |
SWIM |
|
50m |
1:08.99 |
1:08.99 |
7 |
Kalle Hyttinen |
2001 |
01B140 |
BS-PU |
|
50m |
1:11.07 |
1:11.07 |
8 |
Pyry Nurminen |
2001 |
01A673 |
ORCA |
|
50m |
1:12.08 |
1:12.08 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
16 kesäkuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
16:09 |
|