Ohjelma Rollo-uinnit 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantaiaamu
Lähtölista Laji 11
|
Kilpailu |
Rollo-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
10 kesäkuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Hyvinkää |
|
Tulostusaika |
08:36 |
|
|
Järjestäjä |
HyUS |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
09 kesäkuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 11, 50m RU P11 |
Loppukilpailut (5) |
Oletettu alkamisaika 10:22 |
Erä 1 (5) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Herkko Haussalo |
2006 |
06A510 |
OuLo |
|
50m |
51.39 |
51.39 |
4 |
Erik Peuhkuri |
2006 |
06A373 |
OU |
|
50m |
51.21 |
51.21 |
5 |
Iiro Räty |
2006 |
06A452 |
Pyry |
|
50m |
51.32 |
51.32 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ilari Palva |
2006 |
06A626 |
HSS |
|
25m |
49.66 |
51.16 |
2 |
Ilmari Partanen |
2006 |
06A612 |
HäUS |
|
50m |
51.04 |
51.04 |
3 |
Lauri Korpi |
2006 |
06A056 |
IK |
|
25m |
49.35 |
50.85 |
4 |
Kalle Pesälä |
2006 |
06A178 |
KemPy |
|
25m |
49.33 |
50.83 |
5 |
Frans Sandblom |
2006 |
06A101 |
ÅSK |
|
50m |
50.84 |
50.84 |
6 |
Niko Antman |
2006 |
06A259 |
Gladius |
|
50m |
50.94 |
50.94 |
7 |
Sami Schrader |
2006 |
06A494 |
UiTa |
|
50m |
51.12 |
51.12 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Saku Pietilä |
2006 |
06A344 |
UKK |
|
50m |
50.68 |
50.68 |
2 |
Matti Penttinen |
2006 |
06A005 |
NumKis |
|
25m |
48.72 |
50.22 |
3 |
Ilari Hatunen |
2006 |
06A076 |
VUS-VSS |
|
25m |
48.53 |
50.03 |
4 |
Onni Yrjälä |
2006 |
06A480 |
RaUS |
|
25m |
47.98 |
49.48 |
5 |
Alex Mukkulainen |
2006 |
06A534 |
AUi |
|
50m |
49.89 |
49.89 |
6 |
Kasperi Miettinen |
2006 |
06A449 |
HyUS |
|
50m |
50.05 |
50.05 |
7 |
Casper Kvist |
2006 |
06A352 |
Pyry |
|
50m |
50.52 |
50.52 |
8 |
Sebastian Sojolin |
2006 |
06A292 |
UKK |
|
25m |
49.29 |
50.79 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tomi Silander |
2006 |
06A061 |
Cetus |
|
50m |
49.23 |
49.23 |
2 |
Max Snellman |
2006 |
06A814 |
Cetus |
|
50m |
49.13 |
49.13 |
3 |
Lauri Aho |
2006 |
06A014 |
RaisU |
|
25m |
46.26 |
47.76 |
4 |
Viacheslav Semenov |
2006 |
06A319 |
LaUS |
|
50m |
46.62 |
46.62 |
5 |
Aleksandr Logvin |
2006 |
06A001 |
Vanders |
|
25m |
45.27 |
46.77 |
6 |
Lasse Niemi |
2006 |
06A032 |
HU |
|
50m |
49.04 |
49.04 |
7 |
Aaro Imppola |
2006 |
06A298 |
NU |
|
25m |
47.64 |
49.14 |
8 |
Aaro Tumanoff |
2006 |
06A643 |
HSS |
|
50m |
49.25 |
49.25 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Denis Katunov |
2006 |
06A164 |
LaUS |
|
25m |
44.90 |
46.40 |
2 |
Lauri-Pekka Pakomäki |
2006 |
06A235 |
ÅSK |
|
50m |
45.32 |
45.32 |
3 |
Jani Ekman |
2006 |
06A324 |
BS-PU |
|
50m |
44.14 |
44.14 |
4 |
Konsta Rantasuo |
2006 |
06A218 |
OuLo |
|
50m |
41.11 |
41.11 |
5 |
Weeti Niemi |
2006 |
06A166 |
SCR |
|
50m |
43.17 |
43.17 |
6 |
Veeti Salminen |
2006 |
06A012 |
SomE |
|
50m |
45.21 |
45.21 |
7 |
Konsta Kukkonen |
2006 |
06A079 |
KoU |
|
25m |
44.61 |
46.11 |
8 |
Tuomo Leinonen |
2006 |
06A337 |
HAHE |
|
50m |
46.43 |
46.43 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
10 kesäkuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Hyvinkään Uimaseura |
Tulostusaika |
08:36 |
|