Ohjelma 33:e Mora Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 17, 200m Medley Damer |
Sponsor: Mora chinahouse |
Klass A - Therese Mattsson 2:25.77 - 2006 - Väsby SS |
Klass B - Louise Mikiasson 2:21.81 - 1998 - Södertörn SS |
Klass C - Sofie Mikiasson 2:31.00 - 1998 - Södertörn SS |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 68 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 2:33.96 | |
2 | 32 | Nykvist Alva | 1999 | DEJE SS | AM8399 | 25 m | 2:38.66 | |
3 | 63 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 2:41.79 | |
4 | 33 | Rudqvist Cecilia | 2001 | DEJE SS | BJ0601 | 25 m | 2:42.02 | |
5 | 61 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 2:42.20 | |
6 | 131 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 2:44.76 | |
7 | 140 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 2:45.55 | |
8 | 103 | Malmsten Amanda | 2000 | NORRTÄLJE | AT8600 | 25 m | 2:46.33 | |
9 | 163 | Øyen Sina Ingedotter | 2004 | Elverum | 25 m | 2:47.58 | ||
10 | 162 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 2:48.12 | ||
11 | 113 | Åkerblom Thindra | 2003 | NORRTÄLJE | AK3603 | 25 m | 2:51.19 | |
12 | 39 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 2:51.38 | |
13 | 134 | Karlsson Hanna | 2000 | SS MORA | AI1200 | 25 m | 2:53.30 | |
14 | 109 | Sjöberg Tova | 2001 | NORRTÄLJE | BC3401 | 25 m | 2:53.58 | |
15 | 84 | Gyoni Estelle | 2004 | KÖPINGS SS | AS0204 | 25 m | 2:54.52 | |
16 | 106 | Pettersson Emma | 2001 | NORRTÄLJE | AV2201 | 25 m | 2:57.38 | |
17 | 99 | Ingemarson Bonnie | 2002 | NORRTÄLJE | BU6202 | 25 m | 2:58.46 | |
18 | 81 | Ehlin Maja | 2002 | KÖPINGS SS | BT6202 | 25 m | 2:59.30 | |
19 | 83 | Forsman Alvida | 2004 | KÖPINGS SS | BM7404 | 25 m | 2:59.81 | |
20 | 141 | Öhlin Klara | 1999 | SS MORA | BO6899 | 25 m | 3:00.12 | |
21 | 168 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 3:01.58 | EFT |
22 | 100 | Jonsson Linnea | 2002 | NORRTÄLJE | AJ0602 | 25 m | 3:05.15 | |
23 | 133 | Jonsson Liv | 2004 | SS MORA | AN8404 | 25 m | 3:06.94 | |
24 | 156 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 3:08.37 | ||
25 | 78 | Johansson Nova | 2004 | FILIPSTAD | AA0204 | 25 m | 3:09.88 | |
26 | 108 | Schöneberg Leah | 2004 | NORRTÄLJE | AR0804 | 25 m | 3:11.75 | |
27 | 77 | Höök Emelie | 2003 | FILIPSTAD | AB0403 | 25 m | 3:14.59 | |
28 | 86 | Larsson Emilia | 2004 | KÖPINGS SS | AS2404 | 25 m | 3:23.77 | |
29 | 154 | Haaseth Una Martine | 2004 | Elverum | 25 m | 3:36.17 | ||
30 | 158 | Sol Vera | 2004 | Elverum | 25 m | 4:10.00 | ||
31 | 21 | Mortazavi Elena | 2004 | BORLÄNGE | BM6804 | 25 m | ||
32 | 90 | Pettersson Maja | 2004 | KÖPINGS SS | AS0404 | 25 m | ||
33 | 96 | Carlsson Lina | 2002 | NORRTÄLJE | BU7202 | 25 m | ||
34 | 107 | Pettersson Tilde | 2004 | NORRTÄLJE | AD9404 | 25 m | ||
35 | 137 | Sisell Anna | 2003 | SS MORA | AP0203 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 31 mars 2017 |
Licensierad till: Simsällskapet Mora | Utskriftstid | 23:11 |