Program för Polisen Head Summer Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Polisen Head Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Eriksdalsbadet |
|
Utskriftstid |
14:17 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 1, 400m Frisim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
366 |
3 |
Lovisa Jardelid |
2005 |
AK1405 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
502 |
4 |
Nerejda Nicoleta Zakeri Martinez |
2005 |
AZ5405 |
SPIF SF |
|
50m |
6:51.81 |
431 |
5 |
Anna Jonsson |
2002 |
BP6602 |
SS04 |
|
50m |
|
510 |
6 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
SKURU IK |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
290 |
1 |
Matilda Schibbye |
2004 |
BC5204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
6:32.76 |
335 |
2 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
50m |
6:11.66 |
283 |
3 |
Irma Malmström |
2004 |
BH0604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
6:07.60 |
267 |
4 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
6:04.62 |
107 |
5 |
Elin Homnér |
2003 |
BT4203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
6:06.88 |
282 |
6 |
Maja Lingham |
2004 |
BC8204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
6:08.03 |
489 |
7 |
Nicole Papachristou |
2003 |
AW4203 |
SPIF SF |
|
50m |
6:16.12 |
299 |
8 |
Clara Taberman |
2004 |
BC9204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
6:40.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
386 |
1 |
Rebecca Velin |
2004 |
AJ1204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
5:58.64 |
115 |
2 |
Sofija Lajsic |
2002 |
BO2802 |
SK NEPTUN |
|
50m |
5:51.24 |
46 |
3 |
Ellen Lundin |
2005 |
AB5405 |
FALUN |
|
25m |
5:42.88 |
310 |
4 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
5:37.74 |
135 |
5 |
Penny Pettersdotter Wenster |
2004 |
BM3404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:39.76 |
110 |
6 |
Else Jomaa |
2004 |
AK1204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:51.10 |
313 |
7 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
50m |
5:56.37 |
68 |
8 |
Evelina Berg |
2002 |
BX0402 |
SK NEPTUN |
|
50m |
6:02.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
66 |
1 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:36.70 |
394 |
2 |
Ella Barnoin |
2002 |
BD7402 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
5:33.31 |
477 |
3 |
Hjördis Köhler |
2001 |
BM6401 |
SPIF SF |
|
25m |
5:32.60 |
43 |
4 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
5:26.08 |
461 |
5 |
Ljuba Berg |
2000 |
BH4400 |
SPIF SF |
|
25m |
5:30.67 |
314 |
6 |
Linnea Bergqvist |
2003 |
AT0203 |
UPSALA S |
|
25m |
5:32.84 |
88 |
7 |
Lilly Eriksson |
2004 |
AS1604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:36.62 |
385 |
8 |
Therese Taflin Jäghult |
2002 |
BH0602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
5:36.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
327 |
1 |
Celina Hoffner |
2004 |
AX1604 |
UPSALA S |
|
50m |
5:23.93 |
253 |
2 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:21.45 |
544 |
3 |
Victoria Monfortova |
2004 |
|
VERDALA |
|
50m |
5:20.14 |
468 |
4 |
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
AX0403 |
SPIF SF |
|
25m |
5:17.32 |
274 |
5 |
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
BA2204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:17.59 |
462 |
6 |
Vinona Bothe |
1999 |
BN6899 |
SPIF SF |
|
25m |
5:21.42 |
98 |
7 |
Lova Gottberg |
2003 |
BH5403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:23.09 |
318 |
8 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
25m |
5:24.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
459 |
1 |
Liv Asp Olsson |
2005 |
AH3205 |
SPIF SF |
|
50m |
5:12.00 |
45 |
2 |
Julia Lindgren |
2004 |
AN0604 |
FALUN |
|
25m |
5:02.43 |
33 |
3 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
5:02.11 |
354 |
4 |
Amanda Viksten |
2004 |
AK8604 |
UPSALA S |
|
25m |
5:00.51 |
44 |
5 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
5:01.17 |
336 |
6 |
Jonna Löding |
2002 |
BE4202 |
UPSALA S |
|
25m |
5:02.20 |
536 |
7 |
Tomine Hugaas Fjorden |
2002 |
|
Vestbyen |
|
50m |
5:06.44 |
167 |
8 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
25m |
5:13.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
326 |
1 |
Vera Hermansson |
2003 |
AY1603 |
UPSALA S |
|
25m |
4:56.51 |
163 |
2 |
Emelie Rudert |
1999 |
AU9299 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
4:53.89 |
332 |
3 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
4:51.22 |
178 |
4 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
4:42.78 |
240 |
5 |
Eva Sigurdsson |
2001 |
AC5601 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
4:44.04 |
89 |
6 |
Madicken Eriksson |
2003 |
AX8203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
4:52.45 |
37 |
7 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
4:55.15 |
233 |
8 |
Maya Lindhe |
2000 |
BK3800 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
4:56.76 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
30 juni 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
14:17 |
|