Program för Polisen Head Summer Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Polisen Head Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
01 juli 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Eriksdalsbadet |
|
Utskriftstid |
14:49 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 17, 200m Frisim Damer |
Finaler (12) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
548 |
3 |
Mathilda Sandberg |
2005 |
BR2805 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
496 |
4 |
Nellie Thofelt |
2006 |
AT7406 |
SPIF SF |
|
50m |
|
510 |
5 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
SKURU IK |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
117 |
0 |
Ingrid Lund |
2006 |
AG8206 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
276 |
1 |
Rebecka Javehed |
2006 |
AI9806 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
452 |
2 |
Nea Armelius |
2006 |
AQ7806 |
SS04 |
|
50m |
|
236 |
3 |
Elin Nygren |
2003 |
BP3203 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:49.10 |
281 |
4 |
Ida Lindqvist |
2005 |
BH5205 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:42.06 |
307 |
5 |
Linnea Wiberg |
2006 |
AV1406 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:44.63 |
501 |
6 |
Sara Wattad |
2006 |
AI6206 |
SPIF SF |
|
50m |
|
471 |
7 |
Lilly James-Killer |
2006 |
BE8606 |
SPIF SF |
|
50m |
|
248 |
8 |
Josefine Åkerman |
2004 |
BL3404 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
383 |
9 |
Elsa Svahn |
2007 |
AG9607 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
269 |
0 |
Rebecka Hedbeck |
2004 |
BR0604 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:28.15 |
179 |
1 |
Ebba Kinnunen |
2006 |
AK1206 |
SALTSJÖB |
|
25m |
3:24.48 |
348 |
2 |
Tilde Svegårdh |
2005 |
BD5805 |
UPSALA S |
|
25m |
3:18.83 |
464 |
3 |
Khulan Chinbat |
2004 |
BS1804 |
SPIF SF |
|
50m |
3:12.01 |
351 |
4 |
Hilma Wahlström |
2006 |
AB8806 |
UPSALA S |
|
25m |
3:06.18 |
189 |
5 |
Tilda Hägbom |
2005 |
AI5205 |
SKURU IK |
|
25m |
3:08.38 |
290 |
6 |
Matilda Schibbye |
2004 |
BC5204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:17.24 |
334 |
7 |
Ebba Lundqvist |
2007 |
AA1807 |
UPSALA S |
|
50m |
3:22.19 |
361 |
8 |
Cecilia Eklund |
2005 |
BF0205 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:26.49 |
380 |
9 |
Isabelle Skytt |
2005 |
BE4205 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:34.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
0 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:01.46 |
56 |
1 |
Elin Glifberg |
2004 |
AW4804 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
2:59.49 |
379 |
2 |
Beatrice Scuderi |
2005 |
AY5805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:58.88 |
107 |
3 |
Elin Homnér |
2003 |
BT4203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:56.66 |
502 |
4 |
Nerejda Nicoleta Zakeri Martinez |
2005 |
AZ5405 |
SPIF SF |
|
25m |
2:56.30 |
306 |
5 |
Clara Westerdahl |
2005 |
BG4605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:56.61 |
58 |
6 |
Linda Järvinen |
2003 |
CB6803 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
2:56.80 |
466 |
7 |
Anna Dimitriou |
2006 |
AN7606 |
SPIF SF |
|
50m |
2:59.37 |
283 |
8 |
Irma Malmström |
2004 |
BH0604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:00.47 |
475 |
9 |
Hannah Klamkin |
2005 |
BA0805 |
SPIF SF |
|
25m |
3:05.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
335 |
0 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
25m |
2:55.31 |
52 |
1 |
Agnes Edvinsson |
2006 |
AP5606 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:54.63 |
453 |
2 |
Alice Velden |
2005 |
AO2405 |
SS04 |
|
25m |
2:53.53 |
257 |
3 |
Alice Davies |
2004 |
BH5404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:51.89 |
481 |
4 |
Sofia Lindqvist |
2004 |
BK3404 |
SPIF SF |
|
50m |
2:50.75 |
71 |
5 |
Melanie Blix Grimaldi |
2005 |
AQ8605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:51.84 |
141 |
6 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:52.34 |
518 |
7 |
Ronja Mandmaa |
2004 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
2:53.88 |
293 |
8 |
Emma Sommar |
2004 |
BA5604 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:54.71 |
192 |
9 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
25m |
2:55.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
265 |
0 |
Agnes Gustavsson |
2005 |
AV3405 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:50.36 |
267 |
1 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:49.88 |
182 |
2 |
Matilda Bergström |
2005 |
AU9605 |
SKURU IK |
|
25m |
2:47.63 |
114 |
3 |
Jelena Lajsic |
2002 |
BO1802 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:46.65 |
263 |
4 |
Louise Franks |
2005 |
AG7605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:44.62 |
341 |
5 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
50m |
2:45.96 |
110 |
6 |
Else Jomaa |
2004 |
AK1204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:47.55 |
68 |
7 |
Evelina Berg |
2002 |
BX0402 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:47.73 |
282 |
8 |
Maja Lingham |
2004 |
BC8204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:50.12 |
153 |
9 |
Maja Wallberg |
2005 |
AP9605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:50.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
135 |
0 |
Penny Pettersdotter Wenster |
2004 |
BM3404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:43.65 |
115 |
1 |
Sofija Lajsic |
2002 |
BO2802 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:42.92 |
66 |
2 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:41.83 |
313 |
3 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
25m |
2:41.28 |
321 |
4 |
Clara Frykberg |
2005 |
AV6405 |
UPSALA S |
|
50m |
2:40.78 |
545 |
5 |
Liv Bengtsson |
2005 |
|
VERDALA |
|
50m |
2:41.00 |
88 |
6 |
Lilly Eriksson |
2004 |
AS1604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:41.40 |
489 |
7 |
Nicole Papachristou |
2003 |
AW4203 |
SPIF SF |
|
50m |
2:41.93 |
137 |
8 |
Molly Rantil |
2005 |
BL4405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:43.23 |
366 |
9 |
Lovisa Jardelid |
2005 |
AK1405 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:44.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
499 |
0 |
Tova Wagenius |
2001 |
BK9801 |
SPIF SF |
|
50m |
2:40.13 |
394 |
1 |
Ella Barnoin |
2002 |
BD7402 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
2:38.82 |
168 |
2 |
Anna Lithell |
2001 |
BD4201 |
SALA SS |
|
50m |
2:38.25 |
109 |
3 |
Nike Johnston |
2005 |
AJ5405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:37.26 |
98 |
4 |
Lova Gottberg |
2003 |
BH5403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:36.85 |
385 |
5 |
Therese Taflin Jäghult |
2002 |
BH0602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:37.07 |
347 |
6 |
Joanna Sundqvist |
2005 |
AH7605 |
UPSALA S |
|
25m |
2:38.20 |
337 |
7 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
50m |
2:38.80 |
310 |
8 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
50m |
2:39.42 |
438 |
9 |
Emilia Long |
2004 |
AO0204 |
SS04 |
|
25m |
2:40.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
542 |
0 |
Ada Viken Refseth |
2004 |
|
VESTBYEN T |
|
50m |
2:36.57 |
400 |
1 |
Isabel Åhrström |
2002 |
BV0802 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
2:35.61 |
212 |
2 |
Zeline Bengtson |
2003 |
BE8203 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:33.41 |
451 |
3 |
Naomi Sterling |
2002 |
BN1402 |
SS04 |
|
25m |
2:32.66 |
371 |
4 |
Alice Lindgren |
2005 |
AK3405 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:31.94 |
314 |
5 |
Linnea Bergqvist |
2003 |
AT0203 |
UPSALA S |
|
25m |
2:32.29 |
193 |
6 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
2:33.04 |
355 |
7 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
2:34.44 |
327 |
8 |
Celina Hoffner |
2004 |
AX1604 |
UPSALA S |
|
50m |
2:35.70 |
219 |
9 |
Maja Frejd |
2004 |
BL8404 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:36.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
21 |
0 |
Emilia Bengtsson |
2001 |
BA3601 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
2:30.37 |
320 |
1 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
2:29.26 |
511 |
2 |
Diana Kornet |
2002 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
2:27.39 |
77 |
3 |
Elsa Djuphammar |
2003 |
AU0403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:26.56 |
33 |
4 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
2:25.46 |
167 |
5 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
25m |
2:26.53 |
103 |
6 |
Alva Hagström |
2003 |
AU1203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:26.95 |
544 |
7 |
Victoria Monfortova |
2004 |
|
VERDALA |
|
50m |
2:28.04 |
23 |
8 |
Jemina Granholm |
2002 |
BB9802 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
2:29.42 |
172 |
9 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
50m |
2:31.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
224 |
0 |
Veronika Hiram |
2004 |
AK7204 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:24.51 |
326 |
1 |
Vera Hermansson |
2003 |
AY1603 |
UPSALA S |
|
25m |
2:23.81 |
67 |
2 |
Amanda Bekkewold |
2001 |
BM3401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:23.36 |
146 |
3 |
Elma Starrost |
2002 |
AN4202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:22.41 |
459 |
4 |
Liv Asp Olsson |
2005 |
AH3205 |
SPIF SF |
|
25m |
2:21.65 |
85 |
5 |
Ella Ericson |
2000 |
BG9400 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:22.21 |
106 |
6 |
Vendela Hillström |
2003 |
AW5803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:23.02 |
89 |
7 |
Madicken Eriksson |
2003 |
AX8203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:23.62 |
151 |
8 |
Anna Wainikka |
2004 |
AP7804 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:24.11 |
336 |
9 |
Jonna Löding |
2002 |
BE4202 |
UPSALA S |
|
50m |
2:25.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
69 |
0 |
Sophie Bladin |
2002 |
BF5202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:20.25 |
177 |
1 |
Louise Ericsson |
2001 |
AN8601 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:19.15 |
233 |
2 |
Maya Lindhe |
2000 |
BK3800 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:17.66 |
178 |
3 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
2:16.08 |
230 |
4 |
Emily Lamb |
2000 |
BL0600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:15.18 |
500 |
5 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
SPIF SF |
|
25m |
2:15.79 |
163 |
6 |
Emelie Rudert |
1999 |
AU9299 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
2:16.37 |
449 |
7 |
Henny Reuterskiöld |
1999 |
BB1499 |
SS04 |
|
25m |
2:17.86 |
535 |
8 |
Patricia Louise Lysvoll |
2003 |
|
TRONDHEIM |
|
50m |
2:20.21 |
372 |
9 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:20.48 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
01 juli 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
14:49 |
|