Program för Polisen Head Summer Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
Polisen Head Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
01 juli 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Eriksdalsbadet |
|
Utskriftstid |
14:49 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 18, 200m Frisim Herrar |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
256 |
1 |
Jan Danovskij |
2007 |
AD8307 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
87 |
2 |
Jonatan Eriksson |
2006 |
AB1106 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
204 |
3 |
Hugo Patrikson |
2006 |
AJ6506 |
SKK |
|
50m |
|
297 |
4 |
Robin Suves |
2006 |
AS1306 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
262 |
5 |
Sixten Ersson |
2007 |
AD5307 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
455 |
6 |
Alexander Youssef |
2004 |
AS2504 |
SS04 |
|
50m |
|
201 |
7 |
William Hamilton |
2006 |
AM2706 |
SKK |
|
50m |
|
359 |
8 |
Christopher Dufva |
2006 |
AS2306 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
259 |
0 |
Elvin Degerbalkan |
2006 |
AH6106 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
339 |
1 |
Artur Norman |
2005 |
AL2705 |
UPSALA S |
|
25m |
3:46.00 |
183 |
2 |
Eskil Bränström |
2006 |
AE3506 |
SKURU IK |
|
25m |
3:27.51 |
190 |
3 |
Isak Malmfors |
2005 |
AI8705 |
SKURU IK |
|
25m |
3:20.70 |
302 |
4 |
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
AM7706 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:17.88 |
458 |
5 |
Mikail Arslan |
2005 |
AH9305 |
SPIF SF |
|
25m |
3:18.43 |
198 |
6 |
Casper Drozdz |
2006 |
AG2306 |
SKK |
|
50m |
3:26.82 |
195 |
7 |
Simon Alveskär Lundfeldt |
2005 |
AG4505 |
SKK |
|
25m |
3:30.22 |
203 |
8 |
William Martin-Lamm |
2006 |
AJ5506 |
SKK |
|
50m |
|
145 |
9 |
Axel Skott Storheden |
2006 |
AI3506 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
268 |
0 |
Oliver Haux |
2005 |
AR4705 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:14.98 |
184 |
1 |
Manfred Bränström |
2005 |
AI6705 |
SKURU IK |
|
25m |
3:07.90 |
205 |
2 |
Emil Berg |
2003 |
AK4903 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:59.41 |
250 |
3 |
Daniel Bebenek |
2006 |
AC4706 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:58.10 |
57 |
4 |
Maxim Jelagin |
2005 |
AJ9505 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
2:52.34 |
273 |
5 |
Caspian Humble |
2005 |
AO6705 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:55.76 |
319 |
6 |
Malte Franzén |
2007 |
AA3707 |
UPSALA S |
|
50m |
2:59.27 |
325 |
7 |
Filip Hallin |
2006 |
AD6106 |
UPSALA S |
|
50m |
3:04.51 |
323 |
8 |
Nils Fröman |
2005 |
AL6705 |
UPSALA S |
|
25m |
3:14.41 |
301 |
9 |
Arvid Thoresson |
2005 |
AS5505 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:16.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
169 |
0 |
Felix Mårvad |
2003 |
AS2303 |
SALA SS |
|
50m |
2:49.84 |
80 |
1 |
Gustav Edman |
2005 |
AG3505 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:46.32 |
373 |
2 |
Ivar Lövefors |
2003 |
AY4903 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:44.80 |
134 |
3 |
Philip Palmqvist |
2005 |
AR1505 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:43.07 |
29 |
4 |
Mattias Moreno |
2002 |
AX5302 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
2:41.21 |
72 |
5 |
Adrian Brinnen |
2001 |
AX8101 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:42.69 |
108 |
6 |
Uno Härmark |
2005 |
AD8705 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:44.23 |
532 |
7 |
Sixten Heinloon |
2003 |
|
KPS |
|
50m |
2:45.30 |
266 |
8 |
Leo Güleryüz |
2006 |
AA4906 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:48.49 |
531 |
9 |
Artur Hunt |
2004 |
|
KPS |
|
50m |
2:50.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
419 |
0 |
Tim Carlberg |
2003 |
AI5503 |
SS04 |
|
25m |
2:38.75 |
546 |
1 |
Nicolas Monfort |
2005 |
|
VERDALA |
|
50m |
2:38.11 |
488 |
2 |
Gustav Niring |
2004 |
AE6304 |
SPIF SF |
|
25m |
2:37.02 |
329 |
3 |
Lukas Höglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
50m |
2:34.50 |
485 |
4 |
Kiflom Mogos |
2001 |
AQ1901 |
SPIF SF |
|
25m |
2:32.88 |
433 |
5 |
Tiger Khan |
2002 |
AY5102 |
SS04 |
|
25m |
2:33.39 |
288 |
6 |
Marcus Persson Taylor |
2005 |
AC4905 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:35.48 |
397 |
7 |
Ståle Danemyr |
2002 |
AO0302 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
2:37.54 |
277 |
8 |
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
AI2505 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:38.12 |
232 |
9 |
Tobias Lindberg |
2005 |
AI7105 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:39.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
143 |
0 |
Jan Salentin |
2004 |
AT2104 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:30.21 |
24 |
1 |
Marcus Hedlund |
2002 |
AT1902 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
2:27.45 |
389 |
2 |
Sebastian Hosokawa |
2002 |
AT0302 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:26.84 |
402 |
3 |
Liam Björklund |
2003 |
AB6503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
2:26.43 |
62 |
4 |
Oliver Albinzon |
2005 |
AC3105 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:25.51 |
435 |
5 |
Marcus Larsson |
2003 |
AM0903 |
SS04 |
|
50m |
2:25.57 |
65 |
6 |
Ferdinand Bang |
2005 |
AF1305 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:26.71 |
312 |
7 |
Oskar Andersson |
2003 |
AG6503 |
UPSALA S |
|
50m |
2:27.12 |
343 |
8 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
25m |
2:30.13 |
527 |
9 |
Sten Erik Soomre |
2005 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
2:30.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
126 |
0 |
Hjalmar Mueller |
2004 |
AR8104 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:24.56 |
75 |
1 |
Gustavs Cerps |
2004 |
AJ3704 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:20.20 |
539 |
2 |
Sindre Moldsvor |
2000 |
|
VESTBYEN T |
|
50m |
2:18.71 |
139 |
3 |
Karl Johan Rasmuson |
2001 |
AT0901 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:18.45 |
331 |
4 |
Alexander Karlsson |
2002 |
AQ4102 |
UPSALA S |
|
25m |
2:17.97 |
155 |
5 |
Isak Wallström-Blomgren |
2003 |
AQ9303 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:17.99 |
165 |
6 |
Jakob Hanson |
2002 |
AJ4902 |
SALA SS |
|
25m |
2:18.63 |
345 |
7 |
Andreas Savin |
2003 |
AG9503 |
UPSALA S |
|
50m |
2:19.72 |
102 |
8 |
Malte Haargaard |
2003 |
AP2703 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:23.91 |
346 |
9 |
Kevin Shiva |
2002 |
AB1102 |
UPSALA S |
|
25m |
2:25.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
0 |
Felix Andersson |
2002 |
AC4502 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:11.44 |
227 |
1 |
Viktor Jändel |
1996 |
AV6196 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:09.66 |
333 |
2 |
Johan Ljunggren |
2001 |
AN6101 |
UPSALA S |
|
25m |
2:06.84 |
429 |
3 |
Leo Jakobsson |
2002 |
AG4302 |
SS04 |
|
25m |
2:05.01 |
238 |
4 |
Elliot Nyström |
2002 |
AD6902 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:59.48 |
170 |
5 |
Elias Nordgren |
2001 |
AE2101 |
SALA SS |
|
25m |
2:04.80 |
124 |
6 |
Morgan Martinsson |
2001 |
AN1701 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:05.25 |
125 |
7 |
Oscar Mogard Linden |
2002 |
AS8702 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:09.37 |
395 |
8 |
Anton Boström |
2001 |
AK0501 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
2:09.93 |
171 |
9 |
Edwin Nystrand |
2002 |
AE8902 |
SALA SS |
|
25m |
2:12.85 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
01 juli 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
14:49 |
|