Program för Polisen Head Summer Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 25
|
Tävling |
Polisen Head Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
02 juli 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Eriksdalsbadet |
|
Utskriftstid |
09:23 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (18) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
549 |
1 |
Julia Ottosson |
2006 |
AN9206 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
548 |
2 |
Mathilda Sandberg |
2005 |
BR2805 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
287 |
3 |
Stina Pedersen |
2007 |
AN5807 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
360 |
4 |
Ängla Edin |
2006 |
BE2606 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
275 |
5 |
Emmy Hällkvist |
2008 |
AF0208 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
194 |
6 |
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
AE2207 |
SKK |
|
50m |
|
510 |
7 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
SKURU IK |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
197 |
1 |
Olivia Bäck |
2007 |
AP7207 |
SKK |
|
50m |
|
492 |
2 |
Thyra Rhybrink |
2002 |
BY3402 |
SPIF SF |
|
50m |
|
231 |
3 |
Lovisa Lindberg |
2007 |
AK0407 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
199 |
4 |
Anna Eklöf |
2007 |
AD9807 |
SKK |
|
50m |
|
294 |
5 |
Hannah Sommar |
2007 |
AV9407 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
270 |
6 |
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
AN1807 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
30 |
7 |
Mimmi Nordström Renlund |
2007 |
AO8207 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
|
356 |
8 |
Hanna Areblad |
2007 |
AH6607 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
Tilde Furingsten |
2008 |
AC6408 |
SKURU IK |
|
25m |
2:03.38 |
370 |
2 |
Fanny Krekula |
2006 |
AU8606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:59.84 |
258 |
3 |
Deniz Degerbalkan |
2006 |
AP3406 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:59.00 |
283 |
4 |
Irma Malmström |
2004 |
BH0604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:55.77 |
304 |
5 |
Anna Wang |
2005 |
BK1805 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:56.28 |
484 |
6 |
Andrea Markowicz Lindén |
2004 |
BS7804 |
SPIF SF |
|
50m |
1:59.06 |
361 |
7 |
Cecilia Eklund |
2005 |
BF0205 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:01.47 |
367 |
8 |
Fanny Karls |
2007 |
AD1407 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
179 |
1 |
Ebba Kinnunen |
2006 |
AK1206 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:53.82 |
104 |
2 |
Sheila Hedman |
2006 |
BB1606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:53.18 |
502 |
3 |
Nerejda Nicoleta Zakeri Martinez |
2005 |
AZ5405 |
SPIF SF |
|
25m |
1:51.54 |
334 |
4 |
Ebba Lundqvist |
2007 |
AA1807 |
UPSALA S |
|
25m |
1:50.77 |
523 |
5 |
Aila Rogatkin |
2007 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
1:50.86 |
286 |
6 |
Emma Olsson Sande |
2005 |
AU5205 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:51.61 |
280 |
7 |
Amanda Lindberg |
2006 |
AP7206 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:53.65 |
281 |
8 |
Ida Lindqvist |
2005 |
BH5205 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:53.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
307 |
1 |
Linnea Wiberg |
2006 |
AV1406 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:48.87 |
456 |
2 |
Danielle Youssef |
2006 |
AY3206 |
SS04 |
|
25m |
1:48.63 |
452 |
3 |
Nea Armelius |
2006 |
AQ7806 |
SS04 |
|
25m |
1:47.37 |
269 |
4 |
Rebecka Hedbeck |
2004 |
BR0604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:46.88 |
116 |
5 |
Sara Lofter |
2006 |
AS2806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:47.16 |
265 |
6 |
Agnes Gustavsson |
2005 |
AV3405 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:48.61 |
490 |
7 |
Josefin Pettersson |
2002 |
BX2802 |
SPIF SF |
|
50m |
1:48.81 |
379 |
8 |
Beatrice Scuderi |
2005 |
AY5805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:49.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
509 |
1 |
Kirke Madar |
2007 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
1:46.34 |
189 |
2 |
Tilda Hägbom |
2005 |
AI5205 |
SKURU IK |
|
25m |
1:46.23 |
222 |
3 |
Filippa Hanikat |
2007 |
AK7207 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:44.68 |
46 |
4 |
Ellen Lundin |
2005 |
AB5405 |
FALUN |
|
25m |
1:43.65 |
335 |
5 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:43.82 |
55 |
6 |
Eleonora Engström |
2004 |
AR9404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:45.55 |
420 |
7 |
Tove Dicander |
2005 |
BI0805 |
SS04 |
|
25m |
1:46.32 |
113 |
8 |
Jessica Kuhlin |
2006 |
AQ8606 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:46.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
137 |
1 |
Molly Rantil |
2005 |
BL4405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:41.78 |
290 |
2 |
Matilda Schibbye |
2004 |
BC5204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:41.59 |
366 |
3 |
Lovisa Jardelid |
2005 |
AK1405 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:41.09 |
141 |
4 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:40.48 |
310 |
5 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:40.76 |
122 |
6 |
Saga Lööf |
2005 |
BE2205 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:41.43 |
427 |
7 |
Leah Ishaq |
2006 |
AO6406 |
SS04 |
|
25m |
1:41.69 |
53 |
8 |
Ebba-Lotta Staaf |
2004 |
BO6404 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:43.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
257 |
1 |
Alice Davies |
2004 |
BH5404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:40.31 |
480 |
2 |
Matilda Lindqvist |
2004 |
BK9204 |
SPIF SF |
|
25m |
1:39.99 |
494 |
3 |
Linn Solehav |
2005 |
AM7605 |
SPIF SF |
|
25m |
1:39.25 |
482 |
4 |
Ida Lindström |
2004 |
BK1404 |
SPIF SF |
|
25m |
1:38.97 |
282 |
5 |
Maja Lingham |
2004 |
BC8204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:39.24 |
136 |
6 |
Lovisa Ramsten |
2005 |
BK1605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:39.65 |
296 |
7 |
Nora Sundberg |
2005 |
AP4205 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:40.26 |
263 |
8 |
Louise Franks |
2005 |
AG7605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:40.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
95 |
1 |
Caroline Friberg |
2004 |
AW9204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:38.67 |
70 |
2 |
Engla Blanco |
2006 |
AS0206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:38.37 |
350 |
3 |
Matilda Tukler |
2004 |
AU0404 |
UPSALA S |
|
25m |
1:37.76 |
58 |
4 |
Linda Järvinen |
2003 |
CB6803 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
1:37.33 |
110 |
5 |
Else Jomaa |
2004 |
AK1204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:37.39 |
107 |
6 |
Elin Homnér |
2003 |
BT4203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:37.81 |
192 |
7 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
25m |
1:38.60 |
153 |
8 |
Maja Wallberg |
2005 |
AP9605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:38.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
149 |
1 |
Alice Svensson |
2002 |
BX6602 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:36.64 |
236 |
2 |
Elin Nygren |
2003 |
BP3203 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:36.24 |
66 |
3 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:35.68 |
82 |
4 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:34.91 |
411 |
5 |
Camila Valenzuela Jorquera |
2001 |
BK1601 |
ÖSMO SS |
|
50m |
1:34.93 |
79 |
6 |
Annie Dovhammar |
2003 |
BV3403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:36.20 |
52 |
7 |
Agnes Edvinsson |
2006 |
AP5606 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:36.45 |
348 |
8 |
Tilde Svegårdh |
2005 |
BD5805 |
UPSALA S |
|
50m |
1:37.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Anna Nyberg |
2003 |
AP5603 |
FALUN |
|
25m |
1:34.46 |
545 |
2 |
Liv Bengtsson |
2005 |
|
VERDALA |
|
50m |
1:33.91 |
168 |
3 |
Anna Lithell |
2001 |
BD4201 |
SALA SS |
|
25m |
1:33.79 |
403 |
4 |
Linn Claesson |
2002 |
AE6402 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:32.87 |
313 |
5 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:33.36 |
252 |
6 |
Amanda Björklund |
2006 |
AF1606 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:33.83 |
306 |
7 |
Clara Westerdahl |
2005 |
BG4605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:34.03 |
254 |
8 |
Amanda Borgfors |
2004 |
AS1804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:34.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
533 |
1 |
Laura Pae |
2007 |
|
KPS |
|
50m |
1:32.30 |
487 |
2 |
Cornelia Niring |
2002 |
AY3202 |
SPIF SF |
|
25m |
1:31.96 |
451 |
3 |
Naomi Sterling |
2002 |
BN1402 |
SS04 |
|
25m |
1:31.75 |
167 |
4 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
25m |
1:31.48 |
117 |
5 |
Ingrid Lund |
2006 |
AG8206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:31.49 |
431 |
6 |
Anna Jonsson |
2002 |
BP6602 |
SS04 |
|
25m |
1:31.94 |
371 |
7 |
Alice Lindgren |
2005 |
AK3405 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:32.05 |
400 |
8 |
Isabel Åhrström |
2002 |
BV0802 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:32.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Lilly Eriksson |
2004 |
AS1604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:30.58 |
341 |
2 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.10 |
274 |
3 |
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
BA2204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:29.08 |
43 |
4 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
1:28.54 |
460 |
5 |
Maria Bang |
2003 |
BE8803 |
SPIF SF |
|
25m |
1:29.04 |
497 |
6 |
Emma Thur |
2004 |
AR1804 |
SPIF SF |
|
25m |
1:29.17 |
338 |
7 |
Lisen Myrelid |
2005 |
AD0805 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.54 |
188 |
8 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
25m |
1:30.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
495 |
1 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
SPIF SF |
|
25m |
1:28.37 |
293 |
2 |
Emma Sommar |
2004 |
BA5604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:28.22 |
261 |
3 |
Clara Ersson |
2004 |
BA3204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:28.03 |
234 |
4 |
Amanda Nilsson |
2002 |
BS9202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:27.57 |
278 |
5 |
Dina Larsson |
2004 |
AN1804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:28.01 |
337 |
6 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.09 |
438 |
7 |
Emilia Long |
2004 |
AO0204 |
SS04 |
|
25m |
1:28.23 |
428 |
8 |
Rebecka Ishaq |
2003 |
AY8403 |
SS04 |
|
25m |
1:28.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Tuva Blomdahl |
2004 |
BO6204 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:26.43 |
178 |
2 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:26.28 |
336 |
3 |
Jonna Löding |
2002 |
BE4202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:25.92 |
353 |
4 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.67 |
372 |
5 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:25.50 |
224 |
6 |
Veronika Hiram |
2004 |
AK7204 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:25.97 |
500 |
7 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
SPIF SF |
|
25m |
1:26.34 |
315 |
8 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:27.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
260 |
1 |
Engla Ellbrant |
2004 |
AK2204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:23.44 |
417 |
2 |
Lisa Candelius |
2003 |
AT9803 |
SS04 |
|
25m |
1:22.72 |
210 |
3 |
Alva Barrios |
2005 |
AG4405 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:22.52 |
499 |
4 |
Tova Wagenius |
2001 |
BK9801 |
SPIF SF |
|
25m |
1:21.88 |
209 |
5 |
Rebecka Axelmalm |
2003 |
BG7603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:22.17 |
44 |
6 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
1:22.62 |
41 |
7 |
Emma Granström |
2002 |
AY6402 |
FALUN |
|
25m |
1:23.39 |
248 |
8 |
Josefine Åkerman |
2004 |
BL3404 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:23.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
519 |
1 |
Simona Rasmann |
2004 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
1:21.68 |
37 |
2 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
1:20.92 |
146 |
3 |
Elma Starrost |
2002 |
AN4202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:19.68 |
536 |
4 |
Tomine Hugaas Fjorden |
2002 |
|
Vestbyen |
|
50m |
1:19.31 |
103 |
5 |
Alva Hagström |
2003 |
AU1203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:19.39 |
391 |
6 |
Lovisa Liljeblad |
2002 |
AF5402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:20.46 |
376 |
7 |
Matilda Pfeiff |
2001 |
AI3801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:21.11 |
73 |
8 |
Isabelle Brodd |
2003 |
AU4803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:21.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:18.59 |
512 |
2 |
Meril Arndt |
2002 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
1:17.43 |
211 |
3 |
Olivia Barrios |
2004 |
AR9204 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:17.03 |
469 |
4 |
Lea Granert |
2001 |
BQ1401 |
SPIF SF |
|
25m |
1:12.11 |
111 |
5 |
Nora Jomaa |
1999 |
AW7499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:16.49 |
432 |
6 |
Sofia Karls |
2002 |
AH7202 |
SS04 |
|
25m |
1:17.42 |
246 |
7 |
Jenny Virtanen |
2002 |
BS0202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:18.26 |
172 |
8 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
25m |
1:19.29 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
02 juli 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
09:23 |
|