Program för Polisen Head Summer Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Polisen Head Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Eriksdalsbadet |
|
Utskriftstid |
14:17 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (23) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
549 |
3 |
Julia Ottosson |
2006 |
AN9206 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
304 |
4 |
Anna Wang |
2005 |
BK1805 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
510 |
5 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
SKURU IK |
|
50m |
|
548 |
6 |
Mathilda Sandberg |
2005 |
BR2805 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
467 |
1 |
Andrea Falang |
2004 |
BX5604 |
SPIF SF |
|
50m |
|
474 |
2 |
Josefin Kjellström |
2005 |
BI4205 |
SPIF SF |
|
50m |
|
484 |
3 |
Andrea Markowicz Lindén |
2004 |
BS7804 |
SPIF SF |
|
50m |
|
197 |
4 |
Olivia Bäck |
2007 |
AP7207 |
SKK |
|
50m |
|
130 |
5 |
Lea Niklasson |
2004 |
BX6804 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
241 |
6 |
Juni Stenbacka |
2007 |
AV7607 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
154 |
7 |
Vivyan Wallqvist |
2007 |
AO1207 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
498 |
8 |
Maanasha Uthayathas |
2005 |
AX9805 |
SPIF SF |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Mimmi Nordström Renlund |
2007 |
AO8207 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
|
483 |
2 |
Maya Liss-Jonsson |
2005 |
BF1605 |
SPIF SF |
|
50m |
|
270 |
3 |
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
AN1807 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
96 |
4 |
Rebecca Friberg |
2006 |
AQ8806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
59.15 |
144 |
5 |
Lova Skalin |
2006 |
BB8406 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:04.04 |
74 |
6 |
Molly Brodd |
2008 |
AF1208 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
275 |
7 |
Emmy Hällkvist |
2008 |
AF0208 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
219 |
8 |
Maja Frejd |
2004 |
BL8404 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
119 |
1 |
Elsa Lundström |
2006 |
BB5606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
54.80 |
86 |
2 |
Tilda Ericsson |
2006 |
AR9806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
53.54 |
280 |
3 |
Amanda Lindberg |
2006 |
AP7206 |
TÄBY SIM |
|
25m |
51.04 |
501 |
4 |
Sara Wattad |
2006 |
AI6206 |
SPIF SF |
|
25m |
48.80 |
521 |
5 |
Katarina Viktoria Solovjova |
2005 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
49.50 |
281 |
6 |
Ida Lindqvist |
2005 |
BH5205 |
TÄBY SIM |
|
25m |
53.11 |
299 |
7 |
Clara Taberman |
2004 |
BC9204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
54.41 |
306 |
8 |
Clara Westerdahl |
2005 |
BG4605 |
TÄBY SIM |
|
50m |
56.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
258 |
1 |
Deniz Degerbalkan |
2006 |
AP3406 |
TÄBY SIM |
|
25m |
48.74 |
464 |
2 |
Khulan Chinbat |
2004 |
BS1804 |
SPIF SF |
|
50m |
48.37 |
335 |
3 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
50m |
47.54 |
509 |
4 |
Kirke Madar |
2007 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
47.13 |
361 |
5 |
Cecilia Eklund |
2005 |
BF0205 |
VÄSBY SS |
|
25m |
47.25 |
471 |
6 |
Lilly James-Killer |
2006 |
BE8606 |
SPIF SF |
|
50m |
47.65 |
231 |
7 |
Lovisa Lindberg |
2007 |
AK0407 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
48.62 |
330 |
8 |
Nora Högström |
2007 |
AG1807 |
UPSALA S |
|
25m |
48.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
265 |
1 |
Agnes Gustavsson |
2005 |
AV3405 |
TÄBY SIM |
|
50m |
46.84 |
456 |
2 |
Danielle Youssef |
2006 |
AY3206 |
SS04 |
|
25m |
46.63 |
191 |
3 |
Louise Mårtensson |
2006 |
AL6606 |
SKURU IK |
|
25m |
45.07 |
491 |
4 |
Iza Ramså Ness |
2003 |
BG5203 |
SPIF SF |
|
50m |
44.70 |
386 |
5 |
Rebecca Velin |
2004 |
AJ1204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
44.76 |
351 |
6 |
Hilma Wahlström |
2006 |
AB8806 |
UPSALA S |
|
25m |
45.28 |
122 |
7 |
Saga Lööf |
2005 |
BE2205 |
SK NEPTUN |
|
25m |
46.72 |
472 |
8 |
Meja Johansson |
2006 |
BF8806 |
SPIF SF |
|
50m |
46.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
383 |
1 |
Elsa Svahn |
2007 |
AG9607 |
VÄSBY SS |
|
25m |
44.42 |
496 |
2 |
Nellie Thofelt |
2006 |
AT7406 |
SPIF SF |
|
50m |
43.96 |
420 |
3 |
Tove Dicander |
2005 |
BI0805 |
SS04 |
|
50m |
43.81 |
192 |
4 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
25m |
43.15 |
55 |
5 |
Eleonora Engström |
2004 |
AR9404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
43.81 |
107 |
6 |
Elin Homnér |
2003 |
BT4203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
43.89 |
83 |
7 |
Anna Eneroth |
2007 |
AK4607 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.26 |
180 |
8 |
Anna Kristiansson |
2007 |
AB5807 |
SALTSJÖB |
|
25m |
44.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
185 |
1 |
Linnea Bäckström |
2006 |
AH8806 |
SKURU IK |
|
25m |
43.12 |
284 |
2 |
Saga Mattsson |
2004 |
BH9404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
42.54 |
519 |
3 |
Simona Rasmann |
2004 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
42.36 |
257 |
4 |
Alice Davies |
2004 |
BH5404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
42.26 |
31 |
5 |
Lollobelle Nordström-Rehnlund |
2005 |
AZ4205 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
42.32 |
113 |
6 |
Jessica Kuhlin |
2006 |
AQ8606 |
SK NEPTUN |
|
50m |
42.50 |
116 |
7 |
Sara Lofter |
2006 |
AS2806 |
SK NEPTUN |
|
50m |
42.76 |
222 |
8 |
Filippa Hanikat |
2007 |
AK7207 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
43.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
480 |
1 |
Matilda Lindqvist |
2004 |
BK9204 |
SPIF SF |
|
25m |
41.84 |
182 |
2 |
Matilda Bergström |
2005 |
AU9605 |
SKURU IK |
|
25m |
41.75 |
313 |
3 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
25m |
40.97 |
379 |
4 |
Beatrice Scuderi |
2005 |
AY5805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.69 |
545 |
5 |
Liv Bengtsson |
2005 |
|
VERDALA |
|
50m |
40.95 |
490 |
6 |
Josefin Pettersson |
2002 |
BX2802 |
SPIF SF |
|
50m |
41.72 |
514 |
7 |
Helena Maria Michaels |
2002 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
41.82 |
481 |
8 |
Sofia Lindqvist |
2004 |
BK3404 |
SPIF SF |
|
25m |
41.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
412 |
1 |
Freja Vesterlund |
2006 |
AA7606 |
ÖSMO SS |
|
25m |
40.48 |
366 |
2 |
Lovisa Jardelid |
2005 |
AK1405 |
VÄSBY SS |
|
50m |
40.30 |
260 |
3 |
Engla Ellbrant |
2004 |
AK2204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
39.67 |
141 |
4 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
50m |
39.45 |
79 |
5 |
Annie Dovhammar |
2003 |
BV3403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
39.47 |
137 |
6 |
Molly Rantil |
2005 |
BL4405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
39.69 |
542 |
7 |
Ada Viken Refseth |
2004 |
|
VESTBYEN T |
|
50m |
40.35 |
321 |
8 |
Clara Frykberg |
2005 |
AV6405 |
UPSALA S |
|
25m |
40.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
66 |
1 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
39.43 |
428 |
2 |
Rebecka Ishaq |
2003 |
AY8403 |
SS04 |
|
25m |
39.22 |
263 |
3 |
Louise Franks |
2005 |
AG7605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
38.82 |
252 |
4 |
Amanda Björklund |
2006 |
AF1606 |
TÄBY SIM |
|
25m |
38.56 |
135 |
5 |
Penny Pettersdotter Wenster |
2004 |
BM3404 |
SK NEPTUN |
|
50m |
38.62 |
153 |
6 |
Maja Wallberg |
2005 |
AP9605 |
SK NEPTUN |
|
50m |
38.88 |
95 |
7 |
Caroline Friberg |
2004 |
AW9204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
39.42 |
318 |
8 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
25m |
39.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
494 |
1 |
Linn Solehav |
2005 |
AM7605 |
SPIF SF |
|
25m |
38.44 |
337 |
2 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
50m |
38.07 |
73 |
3 |
Isabelle Brodd |
2003 |
AU4803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
37.95 |
482 |
4 |
Ida Lindström |
2004 |
BK1404 |
SPIF SF |
|
50m |
37.90 |
59 |
5 |
Katja Kutsenko |
2004 |
AT5404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
37.92 |
403 |
6 |
Linn Claesson |
2002 |
AE6402 |
ÖSMO SS |
|
25m |
37.96 |
353 |
7 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
38.35 |
109 |
8 |
Nike Johnston |
2005 |
AJ5405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
38.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
218 |
1 |
Maria Flink |
2005 |
AP8205 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
37.82 |
515 |
2 |
Krislin Kase |
2002 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
37.65 |
405 |
3 |
Fiona Karlsson |
2004 |
AE6404 |
ÖSMO SS |
|
25m |
37.55 |
114 |
4 |
Jelena Lajsic |
2002 |
BO1802 |
SK NEPTUN |
|
50m |
37.38 |
47 |
5 |
Anna Nyberg |
2003 |
AP5603 |
FALUN |
|
50m |
37.47 |
400 |
6 |
Isabel Åhrström |
2002 |
BV0802 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
37.56 |
310 |
7 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
37.78 |
98 |
8 |
Lova Gottberg |
2003 |
BH5403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
37.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
267 |
1 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
37.37 |
540 |
2 |
Kristin Prestmo Jensen |
2000 |
|
VESTBYEN T |
|
50m |
37.11 |
497 |
3 |
Emma Thur |
2004 |
AR1804 |
SPIF SF |
|
25m |
36.93 |
438 |
4 |
Emilia Long |
2004 |
AO0204 |
SS04 |
|
50m |
36.80 |
394 |
5 |
Ella Barnoin |
2002 |
BD7402 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
36.88 |
46 |
6 |
Ellen Lundin |
2005 |
AB5405 |
FALUN |
|
25m |
36.96 |
385 |
7 |
Therese Taflin Jäghult |
2002 |
BH0602 |
VÄSBY SS |
|
50m |
37.12 |
495 |
8 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
SPIF SF |
|
25m |
37.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
224 |
1 |
Veronika Hiram |
2004 |
AK7204 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
36.78 |
136 |
2 |
Lovisa Ramsten |
2005 |
BK1605 |
SK NEPTUN |
|
25m |
36.48 |
487 |
3 |
Cornelia Niring |
2002 |
AY3202 |
SPIF SF |
|
25m |
36.20 |
336 |
4 |
Jonna Löding |
2002 |
BE4202 |
UPSALA S |
|
50m |
36.14 |
327 |
5 |
Celina Hoffner |
2004 |
AX1604 |
UPSALA S |
|
50m |
36.16 |
466 |
6 |
Anna Dimitriou |
2006 |
AN7606 |
SPIF SF |
|
25m |
36.42 |
341 |
7 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
25m |
36.54 |
43 |
8 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
36.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
453 |
1 |
Alice Velden |
2005 |
AO2405 |
SS04 |
|
25m |
36.03 |
209 |
2 |
Rebecka Axelmalm |
2003 |
BG7603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
35.84 |
115 |
3 |
Sofija Lajsic |
2002 |
BO2802 |
SK NEPTUN |
|
50m |
35.69 |
52 |
4 |
Agnes Edvinsson |
2006 |
AP5606 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
35.60 |
274 |
5 |
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
BA2204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
35.65 |
149 |
6 |
Alice Svensson |
2002 |
BX6602 |
SK NEPTUN |
|
50m |
35.77 |
33 |
7 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
35.90 |
326 |
8 |
Vera Hermansson |
2003 |
AY1603 |
UPSALA S |
|
25m |
36.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
167 |
1 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
25m |
35.56 |
188 |
2 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
50m |
35.47 |
177 |
3 |
Louise Ericsson |
2001 |
AN8601 |
SALTSJÖB |
|
50m |
34.90 |
278 |
4 |
Dina Larsson |
2004 |
AN1804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.85 |
544 |
5 |
Victoria Monfortova |
2004 |
|
VERDALA |
|
50m |
34.86 |
261 |
6 |
Clara Ersson |
2004 |
BA3204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
35.41 |
517 |
7 |
Aliise Sikk |
2003 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
35.54 |
411 |
8 |
Camila Valenzuela Jorquera |
2001 |
BK1601 |
ÖSMO SS |
|
50m |
35.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
520 |
1 |
Martina Mardi |
2005 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
34.59 |
85 |
2 |
Ella Ericson |
2000 |
BG9400 |
SK NEPTUN |
|
25m |
34.37 |
468 |
3 |
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
AX0403 |
SPIF SF |
|
50m |
34.10 |
81 |
4 |
Lovisa Edman |
2003 |
AU5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
34.00 |
37 |
5 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
34.07 |
117 |
6 |
Ingrid Lund |
2006 |
AG8206 |
SK NEPTUN |
|
50m |
34.18 |
470 |
7 |
Lisa Holmqvist |
1999 |
AY9899 |
SPIF SF |
|
25m |
34.52 |
106 |
8 |
Vendela Hillström |
2003 |
AW5803 |
SK NEPTUN |
|
50m |
34.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
172 |
1 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
25m |
33.91 |
173 |
2 |
Cassandra Sjösten |
2003 |
BR8803 |
SALA SS |
|
25m |
33.70 |
460 |
3 |
Maria Bang |
2003 |
BE8803 |
SPIF SF |
|
50m |
33.60 |
45 |
4 |
Julia Lindgren |
2004 |
AN0604 |
FALUN |
|
25m |
33.38 |
355 |
5 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
33.54 |
444 |
6 |
Elvira Montes |
2004 |
AS3804 |
SS04 |
|
50m |
33.65 |
228 |
7 |
Alice Jönsson |
2003 |
BN5403 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
33.74 |
462 |
8 |
Vinona Bothe |
1999 |
BN6899 |
SPIF SF |
|
25m |
33.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
23 |
1 |
Jemina Granholm |
2002 |
BB9802 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
33.23 |
417 |
2 |
Lisa Candelius |
2003 |
AT9803 |
SS04 |
|
25m |
33.00 |
103 |
3 |
Alva Hagström |
2003 |
AU1203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
32.78 |
77 |
4 |
Elsa Djuphammar |
2003 |
AU0403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
32.60 |
399 |
5 |
Elina Lehtinen |
2003 |
AN7603 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
32.73 |
44 |
6 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
32.84 |
457 |
7 |
Alice Albinzon |
2000 |
AY1200 |
SPIF SF |
|
25m |
33.06 |
148 |
8 |
Erica Sundholm |
2002 |
BO9202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
33.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
253 |
1 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
32.33 |
48 |
2 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
32.18 |
396 |
3 |
Maja Byström |
2003 |
BS3603 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
32.09 |
67 |
4 |
Amanda Bekkewold |
2001 |
BM3401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
31.98 |
100 |
5 |
Elin Grähs |
2004 |
BD4204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
32.05 |
391 |
6 |
Lovisa Liljeblad |
2002 |
AF5402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
32.14 |
320 |
7 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
50m |
32.33 |
535 |
8 |
Patricia Louise Lysvoll |
2003 |
|
TRONDHEIM |
|
50m |
32.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
461 |
1 |
Ljuba Berg |
2000 |
BH4400 |
SPIF SF |
|
50m |
31.70 |
176 |
2 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
25m |
31.40 |
233 |
3 |
Maya Lindhe |
2000 |
BK3800 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
31.30 |
332 |
4 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
31.16 |
432 |
5 |
Sofia Karls |
2002 |
AH7202 |
SS04 |
|
50m |
31.22 |
208 |
6 |
Michelle Aspberg |
2002 |
AT8402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
31.32 |
541 |
7 |
Martine Selvik |
2001 |
|
VESTBYEN T |
|
50m |
31.48 |
513 |
8 |
Hanna-Kristiina Saarep |
2002 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
31.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
440 |
1 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
30.78 |
64 |
2 |
Sara Andersson |
2000 |
AO6600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
30.61 |
476 |
3 |
Paola Kylberg |
2002 |
AV6602 |
SPIF SF |
|
50m |
30.27 |
441 |
4 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
SS04 |
|
25m |
29.27 |
500 |
5 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
SPIF SF |
|
50m |
29.80 |
118 |
6 |
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
AW5404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
30.53 |
511 |
7 |
Diana Kornet |
2002 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
30.66 |
512 |
8 |
Meril Arndt |
2002 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
31.14 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
30 juni 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
14:17 |
|