Program för Vårsimiaden distrikt 2017, Skuru
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Vårsimiaden distrikt |
|
Utskriftsdatum |
06 maj 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Nacka |
|
Utskriftstid |
08:31 |
|
|
Arrangör |
Skuru IK simning |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 maj 2017 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
240 |
2 |
Linnea Mellqvist |
2004 |
BV2604 |
WISBY SS |
|
25m |
2:12.70 |
313 |
3 |
Isabelle Lundwall Lager |
2004 |
AX4804 |
TUREBERG |
|
25m |
1:45.56 |
168 |
4 |
Tyra Jalmert |
2004 |
BO2204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:48.30 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
196 |
1 |
Nora Östman |
2004 |
BM1604 |
SKURU IK |
|
25m |
1:42.31 |
181 |
2 |
Frida Nilsson |
2004 |
BP8604 |
SKURU IK |
|
25m |
1:33.93 |
114 |
3 |
Maya Levin |
2004 |
AN3204 |
SKK |
|
25m |
1:32.09 |
380 |
4 |
Katja Kutsenko |
2004 |
AT5404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:33.09 |
180 |
5 |
Stella Nelson |
2004 |
BR4204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:39.06 |
302 |
6 |
Lorena Guzman |
2004 |
BO3804 |
TUREBERG |
|
25m |
1:44.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
10 |
1 |
Elina Bergenstein Fransson |
2004 |
BJ7604 |
DANDERYD |
|
25m |
1:29.43 |
161 |
2 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
1:26.70 |
386 |
3 |
Cornelia Dahlén |
2004 |
AX1404 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:26.07 |
156 |
4 |
Ida Edvinsson |
2004 |
AE0804 |
SKURU IK |
|
25m |
1:26.12 |
185 |
5 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
25m |
1:27.37 |
370 |
6 |
Vilma Dombos |
2004 |
BI5804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:29.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
369 |
1 |
Alice Dombos |
2004 |
BI7804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:25.04 |
165 |
2 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:23.31 |
379 |
3 |
Lovisa Klingberg |
2004 |
BR7604 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:22.51 |
22 |
4 |
Sofia Montan |
2004 |
BJ2804 |
DANDERYD |
|
25m |
1:22.94 |
245 |
5 |
Nella Silfwergård |
2004 |
BE4604 |
WISBY SS |
|
25m |
1:25.02 |
215 |
6 |
Emilia Long |
2004 |
AO0204 |
SS04 |
|
25m |
1:25.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
81 |
1 |
Emma Björkman |
2004 |
AW2404 |
SKK |
|
25m |
1:22.03 |
11 |
2 |
Louise Blomqvist |
2004 |
BD2204 |
DANDERYD |
|
25m |
1:17.02 |
218 |
3 |
Elvira Montes |
2004 |
AS3804 |
SS04 |
|
25m |
1:11.96 |
306 |
4 |
Selma Holmer |
2004 |
AM6204 |
TUREBERG |
|
25m |
1:14.70 |
396 |
5 |
Filippa Neuman |
2004 |
AP4204 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:21.45 |
295 |
6 |
Sara Arnö |
2004 |
AA1208 |
TUREBERG |
|
25m |
1:22.24 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
06 maj 2017 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
Utskriftstid |
08:31 |
|