Ohjelma HC Andersen Swim Cup 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Food Service Danmark |
Jeanette Ottesen 87 - Kvik Kastrup - 0.25.68 (24.05.08) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Rask Camilla | 1999 | ODENSE | 9984AJ | 50 m | 27.32 | |
2 | 72 | Jensen Laura Glerup | 1998 | ODENSE | 9854AV | 50 m | 27.36 | |
3 | 199 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 27.51 | |
4 | 197 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 27.58 | |
5 | 109 | Wermuth Anna | 1996 | ODENSE | 9658AM | 50 m | 27.74 | |
6 | 291 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 27.97 | |
7 | 186 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 28.18 | |
8 | 269 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 28.34 | |
9 | 53 | Bui My Phuong | 2003 | ODENSE | 0322AS | 50 m | 28.40 | |
10 | 264 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 28.50 | |
11 | 292 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 28.50 | |
12 | 288 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 28.55 | |
13 | 440 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 28.55 | |
14 | 21 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 50 m | 28.64 | |
15 | 235 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | NYBORG | 0196AT | 50 m | 28.75 | |
16 | 407 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 28.79 | |
17 | 196 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 29.06 | |
18 | 329 | Mangano Fabiola | 2003 | RNL | 50 m | 29.10 | ||
19 | 202 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 29.12 | |
20 | 19 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 50 m | 29.20 | |
21 | 388 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 29.20 | |
22 | 185 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 29.26 | |
23 | 158 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 29.42 | |
24 | 195 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 29.67 | |
25 | 380 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 29.75 | |
26 | 406 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 29.75 | |
27 | 134 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 50 m | 29.79 | |
28 | 300 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 29.79 | |
29 | 39 | Turner Holly Lønne | 2003 | VEJLE | 0376AW | 50 m | 29.82 | |
30 | 212 | Gam Laura | 2001 | STM | 0192AQ | 50 m | 29.89 | |
31 | 203 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 29.97 | |
32 | 131 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 50 m | 30.00 | |
33 | 319 | Giambó Chiara | 2004 | RNL | 50 m | 30.00 | ||
34 | 253 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 30.11 | |
35 | 353 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 50 m | 30.18 | |
36 | 302 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 30.19 | |
37 | 306 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 50 m | 30.23 | |
38 | 294 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 50 m | 30.25 | |
39 | 361 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 30.27 | |
40 | 149 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 30.40 | |
41 | 299 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 50 m | 30.43 | |
42 | 387 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 30.45 | |
43 | 25 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 50 m | 30.49 | |
44 | 137 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 30.49 | |
45 | 317 | Concu Sofia | 2004 | RNL | 50 m | 30.50 | ||
46 | 313 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 50 m | 30.58 | |
47 | 45 | Baraviec Cecilie | 2000 | ODENSE | 0016AB | 50 m | 30.64 | |
48 | 281 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | Berns | 0152AB | 50 m | 30.65 | |
49 | 141 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 50 m | 30.70 | |
50 | 308 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 30.74 | |
51 | 211 | Kruse Frederikke | 2002 | STM | 0278AI | 50 m | 30.78 | |
52 | 191 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 30.80 | |
53 | 209 | Bach Signe | 2002 | STM | 0254AQ | 50 m | 30.81 | |
54 | 425 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 30.98 | |
55 | 394 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 31.09 | |
56 | 54 | Burgaard Alma | 2003 | ODENSE | 0332AA | 50 m | 31.11 | |
57 | 20 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 50 m | 31.19 | |
58 | 79 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | ODENSE | 0496AH | 50 m | 31.26 | |
59 | 51 | Broe Anna | 2002 | ODENSE | 0228AD | 50 m | 31.34 | |
60 | 88 | Pedersen Aurelia | 2004 | ODENSE | 0414AA | 50 m | 31.40 | |
61 | 365 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 50 m | 31.46 | |
62 | 63 | Floor Gry | 2000 | ODENSE | 0028AR | 50 m | 31.53 | |
63 | 320 | Karayan Arjuna | 2002 | RNL | 50 m | 31.90 | ||
64 | 381 | Ankerstjerne Cecilie | 2001 | KVIK | 0196BE | 50 m | 31.95 | |
65 | 24 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 50 m | 31.97 | |
66 | 305 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 50 m | 32.05 | |
67 | 340 | Vanoni Chiara | 2002 | RNL | 50 m | 32.07 | ||
68 | 153 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 50 m | 32.19 | |
69 | 132 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 32.20 | |
70 | 268 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 32.23 | |
71 | 60 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | ODENSE | 0456AM | 50 m | 32.24 | |
72 | 290 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 50 m | 32.25 | |
73 | 26 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 50 m | 32.26 | |
74 | 27 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 50 m | 32.30 | |
75 | 156 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 32.38 | |
76 | 164 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 50 m | 32.45 | |
77 | 42 | Andersen Nikoline | 2003 | ODENSE | 0368AR | 50 m | 32.50 | |
78 | 70 | Henriksen Marie Lund | 2001 | ODENSE | 0128AY | 50 m | 32.50 | |
79 | 210 | Suhnsen Frederikke | 2002 | STM | 0244AU | 50 m | 32.58 | |
80 | 221 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | STM | 0228AO | 50 m | 32.58 | |
81 | 222 | Ovesen Asta Buur | 2004 | STM | 0442AJ | 50 m | 32.61 | |
82 | 66 | Habermann Agnete | 2005 | ODENSE | 0576AA | 50 m | 32.68 | |
83 | 65 | Grønning Ida Juul | 2004 | ODENSE | 0418AC | 50 m | 32.74 | |
84 | 420 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 32.85 | |
85 | 355 | Kallesøe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 50 m | 32.95 | |
86 | 213 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | STM | 0224AT | 50 m | 33.02 | |
87 | 142 | Rubæk SIF | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 33.03 | |
88 | 92 | Petersen Marianne | 1998 | ODENSE | 9846AP | 50 m | 33.06 | |
89 | 309 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 33.10 | |
90 | 350 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 33.14 | |
91 | 354 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 33.41 | |
92 | 349 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 33.43 | |
93 | 358 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | 33.56 | |
94 | 61 | Færgemann Naja | 2006 | ODENSE | 0602AI | 50 m | 33.70 | |
95 | 77 | Jørgensen Josefine S | 2004 | ODENSE | 0416AN | 50 m | 33.73 | |
96 | 397 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 33.85 | |
97 | 147 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 34.04 | |
98 | 82 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | ODENSE | 0372AH | 50 m | 34.09 | |
99 | 30 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 50 m | 34.16 | |
100 | 76 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | ODENSE | 0406AC | 50 m | 34.19 | |
101 | 166 | Johansen Josephine S. | 2003 | SØNDERBORG | 0348AF | 50 m | 34.21 | |
102 | 363 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 34.31 | |
103 | 432 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 34.36 | |
104 | 31 | Jæger Marie | 2003 | VEJLE | 0336AX | 50 m | 34.42 | |
105 | 32 | Hall Maria | 2003 | VEJLE | 0384BC | 50 m | 34.56 | |
106 | 359 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 34.60 | |
107 | 241 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 50 m | 34.85 | |
108 | 246 | Juliussen Karoline Elholm | 2004 | NYBORG | 0496AF | 50 m | 34.95 | |
109 | 422 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 50 m | 35.00 | |
110 | 418 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 35.22 | |
111 | 148 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 50 m | 35.31 | |
112 | 356 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 50 m | 35.35 | |
113 | 73 | Jensen Pernille Juul | 2003 | ODENSE | 0346AZ | 50 m | 35.48 | |
114 | 46 | Baraviec Matilde | 2006 | ODENSE | 0606AF | 50 m | 35.83 | |
115 | 399 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 50 m | 35.93 | |
116 | 231 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 50 m | 35.94 | |
117 | 435 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 36.25 | |
118 | 249 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 50 m | 36.34 | |
119 | 43 | Astrup Cecilie Drud | 2005 | ODENSE | 0572AN | 50 m | 36.70 | |
120 | 86 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | ODENSE | 0302AH | 50 m | 36.98 | |
121 | 35 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 37.19 | |
122 | 257 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 50 m | 37.85 | |
123 | 143 | Schou Anna | 2003 | DELTA | 0382AS | 50 m | 37.86 | |
124 | 379 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 50 m | 37.97 | |
125 | 155 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 50 m | 38.90 | |
126 | 84 | Nielsen Esther Ellegaard | 2005 | ODENSE | 0598AN | 50 m | 39.01 | |
127 | 33 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 50 m | 39.89 | |
128 | 107 | Terp Cecilie | 2005 | ODENSE | 0516AL | 50 m | 41.15 | |
129 | 40 | Andersen Mia | 2002 | ODENSE | 0266AQ | 50 m | 41.84 | |
130 | 275 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 50 m | 42.08 | |
131 | 247 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | 45.30 | |
132 | 102 | Stahl Dagmar | 2007 | ODENSE | 0738AK | 50 m | 47.60 | |
133 | 50 | Bliucukis Julija | 2006 | ODENSE | 0682AD | 50 m | 48.65 | |
134 | 245 | Heldt Anna Eilby | 2006 | NYBORG | 0696AH | 50 m | 49.31 | |
135 | 441 | Lamberg Asta Nees | 2004 | ODENSE | 50 m | |||
136 | 442 | Buch Mille | 2006 | ODENSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 21 maj 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:43 |