Program for Swim Open Stockholm 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Event 1, 200m Breaststroke Men |
WR: Ippei Watanabe (1997) 2:06.67 2017-01-29 |
ER: Daniel Gyurta (1989) 2:07.23 2013-08-02 |
NR: Matti Mattsson (1993) 2:08.95 2013-08-02 |
SR: Erik Persson (1994) 2:10.12 2016-08-09 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 913 | Mattsson Matti | 1993 | FINLAND | 93A067 | 50 m | 2:10.09 | |
2 | 407 | Persson Erik | 1994 | KUNGSBACKA | AB6794 | 50 m | 2:10.12 | |
3 | 14 | Titenis Giedrius | 1989 | LITHUANIA | 50 m | 2:11.70 | ||
4 | 882 | Verrast David | 1988 | BVSC ZUGLO | 50 m | 2:12.32 | ||
5 | 53 | Shymanovich Ilya | 1994 | BELARUS | 50 m | 2:13.22 | ||
6 | 78 | Sidlauskas Andrius | 1997 | LITHUANIA | 50 m | 2:14.54 | ||
7 | 729 | Risnen Daniel | 1999 | TBY SIM | AE0199 | 50 m | 2:16.45 | |
8 | 781 | Palosaari Robert | 1992 | VSBY SS | AC1392 | 50 m | 2:18.56 | |
9 | 806 | Kanth Linus | 1991 | VSTERS | AP5991 | 50 m | 2:18.62 | |
10 | 522 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 50 m | 2:19.24 | |
11 | 237 | Hvas Tomoe Zenimoto | 2000 | BRUM | M010600TOM01 | 50 m | 2:19.29 | |
12 | 26 | Klippenberg Grindhe Andre | 2000 | LAMBERTSET | 50 m | 2:20.18 | ||
13 | 197 | Koskinen Werneri | 1998 | TAMPERE | 98A828 | 50 m | 2:20.18 | |
14 | 514 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 50 m | 2:20.44 | |
15 | 93 | Haarsaker Christoffer Tofte | 1993 | BERGEN | 50 m | 2:20.66 | ||
16 | 25 | Scheie Brthen Jrgen | 1995 | LAMBERTSET | 50 m | 2:21.29 | ||
17 | 678 | Jonsson Pontus | 2000 | SDERTRN | AM5300 | 50 m | 2:21.63 | |
18 | 414 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 2:22.18 | |
19 | 204 | Pyykknen Kalle | 1996 | TAMPERE | 96A549 | 50 m | 2:22.25 | |
20 | 703 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRES SS | AM3594 | 50 m | 2:23.13 | |
21 | 301 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 50 m | 2:23.76 | |
22 | 335 | Swanepoel Hugo | 1998 | JRFLLA S | AW5198 | 50 m | 2:24.54 | |
23 | 297 | Khr Erik | 1995 | HS | BC7595 | 50 m | 2:24.63 | |
24 | 769 | Frylmark Karl | 1999 | VSBY SS | AK6599 | 50 m | 2:25.24 | |
25 | 433 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 50 m | 2:25.41 | |
26 | 119 | Marmier Mathieu | 1999 | CLERMONTOI | 50 m | 2:26.22 | ||
27 | 498 | Dahlgren Johan | 1986 | SK NEPTUN | AB4986 | 50 m | 2:26.23 | |
28 | 911 | Ruohoniemi Miikka | 1993 | FINLAND | 93A494 | 50 m | 2:26.25 | |
29 | 846 | Andersson Daniel | 1997 | UDDEVALLA | AQ7197 | 50 m | 2:26.53 | |
30 | 477 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 50 m | 2:27.05 | |
31 | 723 | Kruthammar David | 1997 | TBY SIM | AN6197 | 50 m | 2:28.24 | |
32 | 96 | Heimnes Andreas | 1999 | STVEIT SK | 50 m | 2:29.33 | ||
33 | 144 | Vang Bengt | 1999 | OSLO IL | 50 m | 2:29.56 | ||
34 | 434 | Cyrn Petter | 1996 | LASS | AU8796 | 50 m | 2:29.86 | |
35 | 236 | Fardal Thomas | 1997 | BRUM | 50 m | 2:29.90 | ||
36 | 44 | Bratli Birger | 1998 | SKJETTEN | 50 m | 2:29.99 | ||
37 | 311 | Norn Vosfeldt Petter | 1999 | HRNSAND | AH9599 | 50 m | 2:30.14 | |
38 | 637 | Hammarlund Emil | 1995 | SUNDSVALL | AT1195 | 50 m | 2:30.21 | |
39 | 789 | Widholm Anton | 1999 | VSBY SS | AE6199 | 50 m | 2:30.68 | |
40 | 418 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 50 m | 2:30.83 | |
41 | 71 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 2:30.86 | |
42 | 429 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 2:30.89 | |
43 | 259 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 50 m | 2:30.91 | |
44 | 672 | Antlv Filip | 1998 | SDERTRN | AE5998 | 50 m | 2:31.00 | |
45 | 102 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | TEAM SR | 50 m | 2:31.04 | ||
46 | 711 | Alin Isak | 1999 | TBY SIM | AP0799 | 50 m | 2:31.08 | |
47 | 851 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 50 m | 2:31.09 | |
48 | 284 | Torola Miro | 1995 | GTEBORG | BD1195 | 50 m | 2:31.11 | |
49 | 445 | Linnr Simon | 1999 | LASS | AE1999 | 50 m | 2:31.14 | |
50 | 801 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VSTERS | AL8300 | 50 m | 2:32.72 | |
51 | 388 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 2:33.00 | |
52 | 402 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 2:33.00 | |
53 | 461 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 2:33.41 | |
54 | 198 | Kulmala Atte | 1998 | TAMPERE | 98B262 | 50 m | 2:33.49 | |
55 | 196 | Koskinen Walentin | 2000 | TAMPERE | 00A343 | 50 m | 2:33.50 | |
56 | 793 | Torlakovic Edvin | 2001 | VSTERVIK | AG5301 | 50 m | 2:33.51 | |
57 | 873 | Puoti Carlandrea | 1999 | SPIF SF | AX9999 | 50 m | 2:33.74 | |
58 | 464 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 2:33.78 | |
59 | 428 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 2:34.89 | |
60 | 107 | Jokinen Tuomas | 2001 | CETUS Cet | 01A556 | 50 m | 2:34.93 | |
61 | 892 | Syrrist Hkon | 2000 | ULLENSAKER | 50 m | 2:35.35 | ||
62 | 476 | Nilsson Felix | 1990 | MKK | AM6590 | 50 m | 2:35.81 | |
63 | 265 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 50 m | 2:35.96 | |
64 | 268 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 50 m | 2:36.52 | |
65 | 749 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 50 m | 2:36.82 | |
66 | 423 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | AD0102 | 50 m | 2:36.85 | |
67 | 780 | Nyblom Niklas | 1999 | VSBY SS | AK2999 | 50 m | 2:37.03 | |
68 | 693 | Boos Erik | 1999 | SK TRITON | AD1399 | 50 m | 2:37.31 | |
69 | 126 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGR | 0085AO | 50 m | 2:37.75 | |
70 | 195 | Korhonen Joona | 2000 | TAMPERE | 00A464 | 50 m | 2:37.75 | |
71 | 554 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 50 m | 2:38.13 | |
72 | 759 | Stensson Erik | 2002 | VRNAMO SS | AC2902 | 50 m | 2:38.13 | |
73 | 849 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 2:38.19 | |
74 | 499 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 50 m | 2:38.56 | |
75 | 638 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SUNDSVALL | AH1300 | 50 m | 2:38.57 | |
76 | 466 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 2:38.94 | |
77 | 687 | Schreck Klaudius | 2001 | SDERTRN | AN2701 | 50 m | 2:39.19 | |
78 | 251 | Hyvnen Elias | 2000 | ELFSBORG | AA7700 | 50 m | 2:39.77 | |
79 | 85 | Hallarker Sander | 1999 | DELFANA | 50 m | 2:40.20 | ||
80 | 633 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | AH1301 | 50 m | 2:40.21 | |
81 | 516 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 2:40.86 | |
82 | 727 | Nordn Axel | 2001 | TBY SIM | AO3301 | 50 m | 2:41.16 | |
83 | 160 | Anfinnsen Viktor | 2002 | BRYNE SK | 50 m | 2:42.22 | ||
84 | 403 | Dahlgren Hampus | 2001 | KUNGSBACKA | AG7501 | 50 m | 2:42.82 | |
85 | 661 | Lw Erik | 2003 | SDERTLJE | AH1303 | 50 m | 2:43.35 | |
86 | 174 | Ruohtula Roope | 2000 | JOENSUUN | 00A565 | 50 m | 2:43.42 | |
87 | 774 | Lern William | 2002 | VSBY SS | AF4102 | 50 m | 2:43.46 | |
88 | 83 | Wiik Oscar | 2000 | AALESUND | 50 m | 2:43.96 | ||
89 | 705 | Lindwall Algot | 2002 | TYRES SS | AJ4102 | 50 m | 2:44.28 | |
90 | 404 | Ekholm Richard | 2002 | KUNGSBACKA | AV1702 | 50 m | 2:44.68 | |
91 | 667 | Soume Sebastian | 2001 | SDERTLJE | AE2901 | 50 m | 2:44.70 | |
92 | 279 | Feng Max | 2001 | GTEBORG | AR6301 | 50 m | 2:45.19 | |
93 | 127 | Srensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGR | 0171AF | 50 m | 2:45.35 | |
94 | 731 | Simic Victor | 2000 | TBY SIM | AD5500 | 50 m | 2:46.00 | |
95 | 928 | Styrman Arvid | 2002 | SPRVGEN | AQ2502 | 50 m | 2:48.01 | AFR |
96 | 874 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 50 m | 2:50.58 | |
97 | 276 | Bohlin Karl | 2001 | GTEBORG | AV6301 | 50 m | 2:51.74 | |
98 | 483 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 50 m | 2:53.51 | |
99 | 572 | Larsson Joel | 2001 | SALA SS | AP9301 | 50 m | 2:55.47 | |
100 | 324 | Frde Elias | 2001 | JRFLLA S | AE9901 | 50 m | 2:57.02 | |
101 | 245 | Schn Martin | 2003 | BOLLNS SS | AJ9703 | 50 m | 3:02.72 | |
102 | 785 | Skld Theodor | 2001 | VSBY SS | AJ1701 | 25 m | 2:36.98 | |
103 | 619 | Neuhardt David | 2003 | SPRVGEN | AU6103 | 25 m | 2:44.08 | |
Generated by WinGrodan 1.25.10 | Print Date | 07 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport | Print Time | 18:38 |