Startliste for Unicef By Open 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 33
|
Stævne navn |
Unicef By 2017 |
|
Udskriftsdato |
02 april 2017 |
|
|
Stævne by |
Ballerup |
|
Udskriftstidspunkt |
15:04 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben Triton >Ballerup |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
31 marts 2017 |
|
|
|
|
Løb 33, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (5) |
Heat 1 (5) (Årg. 2007-2017) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
567 |
1 |
Vigga Jacoby |
2007 |
0782AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:39.28 |
564 |
2 |
Carla Heidemann |
2007 |
0782AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:35.95 |
583 |
3 |
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
0726AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:32.91 |
576 |
4 |
Mathilde Møller |
2007 |
0746AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:32.18 |
579 |
5 |
Isabella Pedersen |
2007 |
0706AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:32.55 |
577 |
6 |
Matilde Maagøe |
2007 |
0706AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:32.93 |
581 |
7 |
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
0728AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:36.31 |
566 |
8 |
Astrid Høyer |
2007 |
0792AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:40.80 |
|
|
Heat 2 (5) (Årg. 2005-2006) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
967 |
1 |
Mathilde Friis Autzen |
2005 |
0514AG |
ALLERØD |
|
50m |
1:24.12 |
607 |
2 |
Signe Eie |
2005 |
0582AP |
HERLEV |
|
50m |
1:22.91 |
871 |
3 |
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
0588AN |
HELSINGØR |
|
50m |
1:20.57 |
891 |
4 |
Caroline Trøjgaard |
2005 |
0566AH |
HELSINGØR |
|
50m |
1:19.31 |
749 |
5 |
Ida Skov Kragh |
2006 |
0698AG |
A6 |
|
50m |
1:19.82 |
765 |
6 |
Maya Hauerberg Terp |
2005 |
0564AA |
A6 |
|
50m |
1:21.55 |
1048 |
7 |
Sophie Lærke Sandell |
2005 |
0524AD |
TRITON B |
|
50m |
1:23.36 |
896 |
8 |
Mikkeline Rud Wiberg |
2005 |
0584AH |
HELSINGØR |
|
50m |
1:24.44 |
|
|
Heat 3 (5) (Årg. 2003-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
939 |
1 |
Katrine Bonefeld |
2004 |
0456AA |
BIRKERØD |
|
50m |
1:17.76 |
756 |
2 |
Luna Emilie Olsen |
2003 |
0312AC |
A6 |
|
50m |
1:15.48 |
774 |
3 |
Sofia Norre Bendt |
2003 |
0316AG |
LYNGBY |
|
50m |
1:14.01 |
953 |
4 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
50m |
1:11.22 |
852 |
5 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
50m |
1:12.55 |
803 |
6 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
50m |
1:15.00 |
1016 |
7 |
Mikala Ravn Borch |
2003 |
0348AR |
TRITON B |
|
50m |
1:17.35 |
723 |
8 |
Astrid Thimmer |
2003 |
0302AQ |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:17.94 |
|
|
Heat 4 (5) (Årg. 2001-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
797 |
1 |
Katrine Brandt Nielsen |
2002 |
0284AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:18.30 |
900 |
2 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
0202AB |
NÆSTVED |
|
50m |
1:17.04 |
958 |
3 |
Cecilie Porsdal |
2002 |
0254AH |
BIRKERØD |
|
50m |
1:15.13 |
801 |
4 |
Claudia Sperling |
2002 |
0222AL |
LYNGBY |
|
50m |
1:12.98 |
998 |
5 |
Karla Sejling |
2001 |
0176AI |
RINGSTED |
|
50m |
1:14.74 |
807 |
6 |
Olivia Olivarius Vølund |
2002 |
0278AD |
LYNGBY |
|
50m |
1:16.76 |
999 |
7 |
Maria Szokody |
2002 |
0252AE |
RINGSTED |
|
50m |
1:18.21 |
1063 |
8 |
Laura Janner |
2002 |
0214AB |
TRITON B |
|
50m |
1:18.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
684 |
4 |
Emilie Hermann Schimming |
1999 |
9942AP |
ROSKILDE |
|
50m |
1:21.97 |
592 |
5 |
Julie Galsgaard Hansen |
2000 |
0022AC |
NAKSKOV |
|
50m |
1:23.27 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
02 april 2017 |
Licens til Svømmeklubben Triton |
Udskriftstidspunkt |
15:04 |
|