Program för Sum-Sim (50m) 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Fredag 14 juli 2017 kl. 16.00
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Sum-Sim (50m) 2017 |
|
Utskriftsdatum |
14 juli 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
13:47 |
|
|
Arrangör |
SSF/Malmö KK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 juli 2017 |
|
|
|
|
Gren 13, 400m Frisim Flickor |
Finaler (3) |
Sponsor: Freker Sport |
14 år och yngre: Ida Mattsson (1985) 4:21.01 1998 FM: Josefin Mikkelsen 4:33.33 |
15 år: Ida Mattsson (1985) 4:21.10 2000 FM: Alexandra Vartiainen 4:36.60 |
16 - 17 år: Ann Berglund (1984) 4:20.99 2000 FM: Hanns Rosvall 4:28.61 |
|
Heat 1 (3) (14 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
236 |
1 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
50m |
4:47.95 |
23 |
2 |
Elin Peng |
2003 |
AJ7603 |
VÄSBY SS |
|
50m |
4:44.95 |
265 |
3 |
Emilia Nordén |
2003 |
AT3803 |
HS |
|
50m |
4:40.67 |
451 |
4 |
Sabina Alman |
2003 |
AL0403 |
LULEÅ SS |
|
50m |
4:37.72 |
49 |
5 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
4:40.47 |
164 |
6 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
KIVIKS SK |
|
50m |
4:43.74 |
260 |
7 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
50m |
4:45.70 |
491 |
8 |
Julia Osterman |
2004 |
AS5804 |
MKK |
|
50m |
4:49.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
301 |
1 |
Amanda Lindqvist |
2002 |
AU6202 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
4:43.28 |
721 |
2 |
Gloria Muzito |
2002 |
BO6202 |
SUNDSVALL |
|
50m |
4:40.54 |
292 |
3 |
Ebba Edbom |
2002 |
AQ4602 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
4:38.36 |
619 |
4 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
50m |
4:34.54 |
487 |
5 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
50m |
4:37.61 |
728 |
6 |
Elise Öberg |
2002 |
AE8402 |
SUNDSVALL |
|
50m |
4:39.22 |
790 |
7 |
Emma Roloff |
2002 |
AT6402 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
4:41.47 |
121 |
8 |
Marit Cuperus |
2002 |
BD0202 |
UDDEVALLA |
|
50m |
4:44.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
644 |
1 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
50m |
4:38.83 |
852 |
2 |
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
BN8801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
4:38.50 |
210 |
3 |
Frida Lannhard |
2000 |
AB6800 |
FALUN |
|
50m |
4:38.00 |
762 |
4 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
4:36.58 |
281 |
5 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
HS |
|
50m |
4:37.96 |
247 |
6 |
Ebba Hallbäck |
2000 |
AL0600 |
HS |
|
50m |
4:38.28 |
9 |
7 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
50m |
4:38.67 |
791 |
8 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
4:40.62 |
Skapad av WinGrodan 1.25.15 |
Utskriftsdatum |
14 juli 2017 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport |
Utskriftstid |
13:47 |
|