Program for DGI Sprint stævne 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 12, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 226 | Schulze Nele | 2004 | HADERSLEV | 0492AH | 25 m | 1:08.03 | |
2 | 124 | Sjgren Sofie | 2002 | ERRITS | 0292BB | 25 m | 1:10.99 | |
3 | 107 | Jensen Louise | 2003 | ERRITS | 0322AZ | 25 m | 1:11.69 | |
4 | 223 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HADERSLEV | 0352AO | 25 m | 1:12.92 | |
5 | 230 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HADERSLEV | 0374BD | 25 m | 1:13.94 | |
6 | 162 | Jensen Ellen | 2005 | SNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:15.04 | |
7 | 225 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HADERSLEV | 0394AY | 25 m | 1:15.60 | |
8 | 166 | Kapke Clara | 2006 | SNDERBORG | 0614AB | 25 m | 1:16.89 | |
9 | 97 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITS | 0426AT | 25 m | 1:18.50 | |
10 | 220 | Mbes Amalie Averhoff | 2002 | HADERSLEV | 0226BB | 25 m | 1:18.60 | |
11 | 66 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 25 m | 1:19.18 | |
12 | 75 | Kjrsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 25 m | 1:19.31 | |
13 | 209 | Steenstrup Olivia | 2000 | RDDING | 0004BB | 25 m | 1:19.73 | |
14 | 229 | Stamholt Maja | 2005 | HADERSLEV | 0528AH | 25 m | 1:19.99 | |
15 | 157 | Farag Sara | 2003 | SNDERBORG | 0356AT | 25 m | 1:20.25 | |
16 | 102 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITS | 0452AX | 25 m | 1:20.95 | |
17 | 224 | Petersen Silje | 2002 | HADERSLEV | 0254BB | 25 m | 1:21.34 | |
18 | 216 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HADERSLEV | 0376AO | 25 m | 1:21.70 | |
19 | 106 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITS | 0388AS | 25 m | 1:22.52 | |
20 | 27 | Laustsen Alberte Randlev | 2005 | BJERRE HER | 0584AX | 25 m | 1:23.20 | |
21 | 25 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | BJERRE HER | 0586AO | 25 m | 1:23.28 | |
22 | 219 | Kristensen Katrine | 2004 | HADERSLEV | 0458AX | 25 m | 1:23.74 | |
23 | 24 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | BJERRE HER | 0794AG | 25 m | 1:23.99 | |
24 | 205 | Duborg Line | 2004 | RDDING | 0422BC | 25 m | 1:24.46 | |
25 | 79 | Thomsen Thyra | 2002 | BOV | 0212BC | 25 m | 1:24.48 | |
26 | 33 | Rosenmeyer Signe | 2005 | BJERRE HER | 0508AN | 25 m | 1:24.77 | |
27 | 123 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITS | 0414AS | 25 m | 1:25.26 | |
28 | 58 | Meier Cecilie | 2003 | VAMDRUP | 25 m | 1:25.43 | ||
29 | 4 | Crisan Maria | 2005 | OPNR | 0532AZ | 25 m | 1:25.58 | |
30 | 17 | Mnsted Iben | 2003 | OPNR | 0388BE | 25 m | 1:25.64 | |
31 | 76 | Muusmann Jette | 2005 | BOV | 0532AO | 25 m | 1:25.71 | |
32 | 72 | Jensen Sofie Galsgaard | 2003 | BOV | 0364BD | 25 m | 1:25.84 | |
33 | 134 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 1:26.36 | |
34 | 159 | Gamisheva Kalina | 2008 | SNDERBORG | 0842AA | 25 m | 1:26.47 | |
35 | 227 | Stamholt Anne | 2006 | HADERSLEV | 0652AM | 25 m | 1:26.51 | |
36 | 28 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | BJERRE HER | 0566AD | 25 m | 1:27.66 | |
37 | 163 | Jensen Signe | 2007 | SNDERBORG | 0786AB | 25 m | 1:27.80 | |
38 | 57 | Laursen Manja | 2003 | VAMDRUP | 25 m | 1:27.88 | ||
39 | 190 | Bramann Sille | 2003 | NORD-ALS | 25 m | 1:28.00 | ||
40 | 50 | Baltsersen Mathilde | 2003 | VAMDRUP | 25 m | 1:28.17 | ||
41 | 128 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 1:28.60 | |
42 | 20 | Warncke Mette | 2003 | OPNR | 0312BF | 25 m | 1:29.22 | |
43 | 21 | Daugaard Cecilie | 2003 | BJERRE HER | 0312BB | 25 m | 1:29.46 | |
44 | 161 | Hellese Karoline | 2006 | SNDERBORG | 0678AQ | 25 m | 1:29.94 | |
45 | 240 | Petersen Caroline | 2003 | RDEKRO | 25 m | 1:30.00 | ||
46 | 69 | Hempel Line | 2005 | BOV | 0548AK | 25 m | 1:33.15 | |
47 | 160 | Gombos Nora | 2006 | SNDERBORG | 25 m | 1:34.84 | ||
48 | 53 | Hansen Maiken | 2005 | VAMDRUP | 25 m | 1:35.13 | ||
49 | 235 | Boger Line | 2002 | RDEKRO | 0296AZ | 25 m | 1:35.21 | |
50 | 32 | Nyholm-Rnning Katrine | 2003 | BJERRE HER | 0316BF | 25 m | 1:35.28 | |
51 | 131 | Graversen Sara Hi | 2003 | KORAL | 0318AX | 25 m | 1:35.97 | |
52 | 126 | Vliet Caroline van | 2006 | ERRITS | 0694AP | 25 m | 1:36.32 | |
53 | 135 | Rasmussen Johanne | 2003 | KORAL | 0318BD | 25 m | 1:38.29 | |
54 | 29 | Madsen Josephine Maja | 2005 | BJERRE HER | 0568AY | 25 m | 1:38.48 | |
55 | 125 | Vangsgaard Anna Lykke | 2005 | ERRITS | 0526AV | 25 m | 1:38.54 | |
56 | 73 | Keller Sofie | 2005 | BOV | 0512AY | 25 m | 1:38.56 | |
57 | 218 | Karlsen Maja Kirstine | 2005 | HADERSLEV | 0514AX | 25 m | 1:38.80 | |
58 | 204 | Benkjr Alberte Sloth | 2005 | RDDING | 0578AZ | 25 m | 1:38.86 | |
59 | 165 | Johansen Sofie Damm | 2006 | SNDERBORG | 0698AQ | 25 m | 1:39.03 | |
60 | 171 | Skibelund Sofie | 2007 | SNDERBORG | 0784AB | 25 m | 1:39.24 | |
61 | 195 | Jensen Lrke Dueholm | 2003 | NORD-ALS | 25 m | 1:39.45 | ||
62 | 26 | Laursen Lrke Kirkedal | 2005 | BJERRE HER | 0592BA | 25 m | 1:40.68 | |
63 | 13 | Jrgensen Sigrid Sand | 2007 | OPNR | 0756AQ | 25 m | 1:42.25 | |
64 | 238 | Iversen Mathilde S. | 2007 | RDEKRO | 25 m | 1:42.58 | ||
65 | 36 | Vestbo Sara Kaas | 2005 | BJERRE HER | 0598AY | 25 m | 1:44.28 | |
66 | 10 | Jessen Maja | 2005 | OPNR | 0526AW | 25 m | 1:44.73 | |
67 | 14 | Jrgensen Thea | 2003 | OPNR | 0322BG | 25 m | 1:45.04 | |
68 | 236 | Damm Louise | 1998 | RDEKRO | 9878BD | 25 m | 1:45.69 | |
69 | 105 | Iversen Lrke | 2003 | ERRITS | 0356BE | 25 m | 1:46.58 | |
70 | 231 | Wesselhoff Clara | 2006 | HADERSLEV | 0612AS | 25 m | 1:47.00 | |
71 | 152 | Andersen Anna Mai | 2006 | SNDERBORG | 0622AR | 25 m | 1:47.32 | |
72 | 49 | Als Sara | 2006 | VAMDRUP | 25 m | 1:47.49 | ||
73 | 111 | Kjlgaard Emilie Bech | 2007 | ERRITS | 0736AP | 25 m | 1:47.58 | |
74 | 156 | Damgaard Anna Emilie | 2006 | SNDERBORG | 25 m | 1:49.32 | ||
75 | 170 | Nielsen Emilie Petz | 2007 | SNDERBORG | 0766AD | 25 m | 1:49.72 | |
76 | 194 | Hyttel Karen Liv | 2004 | NORD-ALS | 25 m | 1:49.91 | ||
77 | 55 | Kristensen Dichte | 2003 | VAMDRUP | 25 m | 1:53.87 | ||
78 | 70 | Hempel Lucie | 2008 | BOV | 0838AC | 25 m | 1:55.02 | |
79 | 191 | Fros Isabell Chelina Diab | 2005 | NORD-ALS | 25 m | 1:55.71 | ||
80 | 51 | Fyhn Clare | 2006 | VAMDRUP | 25 m | 1:57.22 | ||
81 | 199 | Rothe Katrine Hesselager | 2005 | NORD-ALS | 25 m | 1:59.11 | ||
82 | 155 | Christensen Freja Beck | 2008 | SNDERBORG | 25 m | 2:00.23 | ||
83 | 184 | Zenk Iben | 2007 | SNDERBORG | 25 m | 2:04.53 | ||
84 | 200 | Sisgaard Emma | 2006 | NORD-ALS | 25 m | 2:10.81 | ||
85 | 196 | Jordt Laura Holmgaard | 2004 | NORD-ALS | 25 m | 2:12.84 | ||
86 | 113 | Lundsgaard Nanna Fns | 2003 | ERRITS | 0364BG | 25 m | 2:20.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 april 2018 |
Licens til DGI Snderjylland | Udskriftstidspunkt | 17:41 |