Ohjelma XVI Marli Junior Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 21, T10,T15 50m ru |
Sponsori: Citywork |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
10 v ja nuoremmat |
1 | Hirsiniemi Mirelle | 2007 | AUi | 07A001 | 50 m | 46.23 | 46.23 | |
2 | Korkeamäki Jenni | 2007 | Cetus | 07A078 | 50 m | 48.66 | 48.66 | |
3 | Leppänen Matilda | 2007 | Cetus | 07A067 | 50 m | 48.80 | 48.80 | |
4 | Kortteinen Nella | 2007 | UiTa | 07A031 | 50 m | 50.49 | 50.49 | |
5 | Lehtinen Peppi | 2007 | KU | 07A139 | 25 m | 50.35 | 51.85 | |
6 | Heinikangas Erin | 2007 | RaUS | 07A193 | 25 m | 51.57 | 53.07 | |
7 | Koski Linnea | 2007 | AUi | 07A075 | 25 m | 52.23 | 53.73 | |
8 | Isometsä Elli | 2007 | KU | 07A024 | 25 m | 52.65 | 54.15 | |
9 | Ezzat Rahma | 2007 | AUi | 07A315 | 25 m | 53.60 | 55.10 | |
10 | Suomalainen Aino | 2007 | AUi | 07A281 | 25 m | 54.20 | 55.70 | |
11 | Ahinko Amanda | 2007 | ÅSF | 07A230 | 25 m | 54.54 | 56.04 | |
12 | Eho Emmiina | 2007 | UiTa | 07A232 | 25 m | 55.29 | 56.79 | |
13 | Laine Aino | 2007 | ÅSK | 07A013 | 25 m | 55.32 | 56.82 | |
14 | Larsson Nova | 2007 | ÅSF | 07A446 | 25 m | 55.41 | 56.91 | |
15 | Rantanen Kerttu | 2007 | ÅSK | 07A146 | 50 m | 57.21 | 57.21 | |
16 | Lehto Saara | 2007 | RaUS | 07A352 | 25 m | 56.85 | 58.35 | |
17 | Junnila Justiina | 2007 | AUi | 07A471 | 50 m | 59.04 | 59.04 | |
18 | Halttunen Netta | 2007 | UiTa | 07A238 | 25 m | 58.05 | 59.55 | |
19 | Änäkkälä Aurora | 2007 | SalU | 07A287 | 25 m | 58.08 | 59.58 | |
20 | Valdolin Ella | 2007 | ÅSK | 07A285 | 25 m | 1:00.47 | 1:01.97 | |
21 | Koskela Silvia | 2007 | UiTa | 07A257 | 50 m | 1:02.03 | 1:02.03 | |
22 | Ala-Karvia Selma | 2008 | UiTa | 08A229 | 25 m | 1:00.57 | 1:02.07 | |
23 | Laitinen Jasmiina | 2008 | AUi | 08A100 | 50 m | 1:03.50 | 1:03.50 | |
24 | Ruusumo Agnes | 2007 | ÅSK | 07A278 | 50 m | 1:06.85 | 1:06.85 | |
25 | Saarinen Matilda | 2008 | SalU | 08A116 | 50 m | 1:07.20 | 1:07.20 | |
26 | Imponen Nella | 2007 | AUi | 07A517 | 50 m | 1:08.47 | 1:08.47 | |
27 | Mäkinen Rebecca | 2008 | UiTa | 08A232 | 25 m | 1:07.21 | 1:08.71 | |
28 | Pakkanen Senja | 2008 | KU | 08A051 | 25 m | 1:07.64 | 1:09.14 | |
29 | Laukkanen Stella | 2007 | UiTa | 07A213 | 25 m | 1:08.57 | 1:10.07 | |
30 | Vuori Amanda | 2007 | ÅSK | 07A289 | 25 m | 1:10.47 | 1:11.97 | |
31 | Watkins Ffion | 2008 | ÅSF | 08A201 | 25 m | 1:11.73 | 1:13.23 | |
32 | Stancikas Daniela | 2009 | AUi | 09A050 | 50 m | 1:19.92 | 1:19.92 | |
33 | Pakomäki Saara | 2008 | ÅSK | 08A225 | 25 m | |||
34 | Kumlander Minea | 2007 | ÅSK | 07A507 | 25 m | |||
35 | Äyrämöinen Enna | 2007 | Cetus | 07A198 | 25 m | |||
36 | Fricker Amelia | 2007 | ÅSF | 07A456 | 25 m | |||
37 | Järvinen Miisa | 2007 | AUi | 07A468 | 25 m |
13 - 15 v |
1 | Liven Emilia | 2002 | ÅSK | 02A205 | 50 m | 33.49 | 33.49 | |
2 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 02A080 | 50 m | 35.27 | 35.27 | |
3 | Nieminen Sofia | 2002 | HäUS | 02A478 | 25 m | 35.81 | 37.31 | |
4 | Lindell Manja | 2004 | ÅSK | 04A084 | 50 m | 38.19 | 38.19 | |
5 | Yli-Jama Iiris | 2003 | SalU | 03A354 | 50 m | 39.03 | 39.03 | |
6 | Vähämaa Saana | 2002 | RaUS | 02A743 | 50 m | 39.23 | 39.23 | |
7 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 03A442 | 50 m | 39.30 | 39.30 | |
8 | Guljajeva Vlada | 2004 | HyUS | 04A365 | 50 m | 40.83 | 40.83 | |
9 | Ailanen Alisa | 2004 | STR | 04A129 | 25 m | 40.18 | 41.68 | |
10 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 02A427 | 50 m | 41.97 | 41.97 | |
11 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 03A616 | 25 m | 41.09 | 42.59 | |
12 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 03A467 | 50 m | 42.89 | 42.89 | |
13 | Vesalainen Peppi | 2004 | HSS | 04B162 | 25 m | 41.93 | 43.43 | |
14 | Tiainen Ella-Maria | 2002 | ÅSK | 02A492 | 25 m | 42.58 | 44.08 | |
15 | Oinas Olivia | 2003 | ÅSK | 03B093 | 50 m | 44.47 | 44.47 | |
16 | Pajula Sanna | 2003 | KU | 03A317 | 25 m | 43.30 | 44.80 | |
17 | Juslén Nea | 2002 | ÅSK | 02A891 | 25 m | 45.88 | 47.38 | |
18 | Villanen Aino | 2003 | SalU | 03A334 | 25 m | 46.63 | 48.13 | |
19 | Kinnunen Laura | 2002 | AUi | 02B267 | 25 m | 48.22 | 49.72 | |
20 | Kallio Pinja | 2004 | KU | 04A146 | 25 m | 48.29 | 49.79 | |
21 | Romppanen Helmi | 2004 | RiUS | 04A152 | 25 m | 50.80 | 52.30 | |
22 | Berg Aada | 2004 | PoPy | 04A552 | 25 m | 51.81 | 53.31 | |
23 | Topoeva Antonia | 2004 | ÅSF | 04B201 | 25 m | 55.69 | 57.19 | |
24 | Hyvärinen Nella | 2004 | AUi | 04B245 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 22 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 07:03 |