Ohjelma Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 26
|
Kilpailu |
Avoimet Mestaruusuinnit 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
07 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
09:07 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Uinnin Tuki ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 26, 100m PU/BU N/W,T/G-15,13 |
Alkuerät (10) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Rebekka Aaltola |
2005 |
05A280 |
UiTa |
|
50m |
1:27.72 |
1:27.72 |
2 |
Ida Töyrylä |
2004 |
04A450 |
UiTa |
|
50m |
1:27.16 |
1:27.16 |
3 |
Emmi Manninen |
2004 |
04A011 |
TaTU |
|
50m |
1:26.17 |
1:26.17 |
4 |
Erica Tomperi |
2004 |
04A895 |
Pyry |
|
50m |
1:24.06 |
1:24.06 |
5 |
Alina Talja |
2004 |
04A322 |
UKK |
|
25m |
1:23.76 |
1:25.76 |
6 |
Fiona Laakso |
2005 |
05A262 |
ÅSK |
|
50m |
1:26.41 |
1:26.41 |
7 |
Julia Tuura |
2004 |
04A297 |
RiUS |
|
25m |
1:25.59 |
1:27.59 |
8 |
Elina Gavrilov |
2004 |
04A825 |
JoUS |
|
25m |
1:25.98 |
1:27.98 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Siiri Mätäsjärvi |
2004 |
04A412 |
UiTa |
|
50m |
1:23.26 |
1:23.26 |
2 |
Anni Koivula |
2003 |
03B130 |
Pyry |
|
50m |
1:22.82 |
1:22.82 |
3 |
Maria Korkalainen |
2005 |
05A667 |
JoUS |
|
25m |
1:19.33 |
1:21.33 |
4 |
Riina Niemi |
2005 |
05A089 |
SCR |
|
50m |
1:20.94 |
1:20.94 |
5 |
Mitra Pietiäinen |
2004 |
04A567 |
JoUS |
|
50m |
1:21.31 |
1:21.31 |
6 |
Mariia Sherstiuk |
2003 |
03B010 |
TaTU |
|
50m |
1:22.68 |
1:22.68 |
7 |
Manja Lindell |
2004 |
04A084 |
ÅSK |
|
50m |
1:22.96 |
1:22.96 |
8 |
Siiri Reinonen |
2004 |
04A278 |
HäUS |
|
50m |
1:23.66 |
1:23.66 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jessica Mäkinen |
2004 |
04A198 |
UiTa |
|
50m |
1:20.61 |
1:20.61 |
2 |
Emma Jokilammi |
2002 |
02A234 |
HSS |
|
50m |
1:20.47 |
1:20.47 |
3 |
Evgenia Vlasova |
2003 |
03A746 |
TaTU |
|
25m |
1:18.29 |
1:20.29 |
4 |
Moona Korpikoski |
2005 |
05A140 |
Pyry |
|
50m |
1:20.06 |
1:20.06 |
5 |
Elina Palojärvi |
2002 |
02A435 |
UiTa |
|
50m |
1:20.09 |
1:20.09 |
6 |
Ella Nihtilä |
2004 |
04A237 |
ÅSK |
|
50m |
1:20.44 |
1:20.44 |
7 |
Kukka Kangas |
2005 |
05A254 |
ÅSK |
|
50m |
1:20.56 |
1:20.56 |
8 |
Nicole Yisrael |
2004 |
04A207 |
SiWa |
|
50m |
1:20.64 |
1:20.64 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Karla Tiainen |
2005 |
05A246 |
SiWa |
|
50m |
1:18.56 |
1:18.56 |
2 |
Adeliina Kaarlenkaski |
2004 |
04A139 |
UiTa |
|
25m |
1:15.99 |
1:17.99 |
3 |
Sonila Selimi |
2005 |
05A278 |
ÅSK |
|
50m |
1:17.37 |
1:17.37 |
4 |
Heidi Blankenstein |
2001 |
01A271 |
OuLo |
|
25m |
1:15.02 |
1:17.02 |
5 |
Aino Hinkka |
2005 |
05A066 |
UKK |
|
25m |
1:15.09 |
1:17.09 |
6 |
Oona Parviainen |
2002 |
02A431 |
JoUS |
|
25m |
1:15.52 |
1:17.52 |
7 |
Venla Pesu |
2002 |
02A174 |
TaTU |
|
25m |
1:16.37 |
1:18.37 |
8 |
Noora Kylmämetsä |
2004 |
04A592 |
UiTa |
|
50m |
1:19.10 |
1:19.10 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elina Jurvanen |
2001 |
01A785 |
MiUS |
|
50m |
1:16.77 |
1:16.77 |
2 |
Aida Pasma |
2003 |
03A816 |
RiUS |
|
50m |
1:16.47 |
1:16.47 |
3 |
Hilda Helo |
2003 |
03A483 |
ÅSK |
|
50m |
1:16.14 |
1:16.14 |
4 |
Sanni Kilponen |
2001 |
01A145 |
HäUS |
|
50m |
1:15.51 |
1:15.51 |
5 |
Roosa Lehtola |
2001 |
01A806 |
HSS |
|
25m |
1:14.07 |
1:16.07 |
6 |
Iida Koskiluoto |
2002 |
02A906 |
HäUS |
|
25m |
1:14.42 |
1:16.42 |
7 |
Aino-Olivia Arola |
2002 |
02A654 |
AQUILA |
|
50m |
1:16.53 |
1:16.53 |
8 |
Kanerva Kinnunen |
2004 |
04A027 |
UKK |
|
50m |
1:16.96 |
1:16.96 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Enni Määttä |
1999 |
99A335 |
UiTa |
|
50m |
1:15.48 |
1:15.48 |
2 |
Eveliina Koivula |
2003 |
03A192 |
UiTa |
|
50m |
1:14.27 |
1:14.27 |
3 |
Vilma Kotola |
2001 |
01A426 |
AQUILA |
|
25m |
1:12.05 |
1:14.05 |
4 |
Peppi Palokangas |
2002 |
02A100 |
SWIM |
|
50m |
1:13.39 |
1:13.39 |
5 |
Pinja Raassina |
2002 |
02A845 |
JoUS |
|
50m |
1:13.88 |
1:13.88 |
6 |
Riina Koskinen |
2001 |
01A085 |
SWIM |
|
50m |
1:14.19 |
1:14.19 |
7 |
Emilia Sjölund |
2002 |
02A760 |
SiWa |
|
50m |
1:14.74 |
1:14.74 |
8 |
Maija Nurmi |
2003 |
03A461 |
ÅSK |
|
25m |
1:13.50 |
1:15.50 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kaisa Pulkkinen |
2000 |
00A227 |
OuLo |
|
25m |
1:11.09 |
1:13.09 |
2 |
Cecilia Raudaskoski |
2002 |
02B205 |
SWIM |
|
50m |
1:12.85 |
1:12.85 |
3 |
Vilhelmiina Wegelius |
2002 |
02A466 |
JoUS |
|
25m |
1:10.37 |
1:12.37 |
4 |
Nelli Ohvo |
2001 |
01A937 |
Cetus |
|
50m |
1:11.95 |
1:11.95 |
5 |
Giorgia Pascutti |
2002 |
02B224 |
JS-PU |
|
25m |
1:10.24 |
1:12.24 |
6 |
Olga Koskinen |
2002 |
02A165 |
UKK |
|
25m |
1:10.67 |
1:12.67 |
7 |
Aino Rantala |
2004 |
04A204 |
ÅSK |
|
50m |
1:12.90 |
1:12.90 |
8 |
Annina Toimela |
2002 |
02A269 |
HSS |
|
50m |
1:13.36 |
1:13.36 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Siiri Arjanmaa |
2004 |
04A173 |
UiTa |
|
25m |
1:09.41 |
1:11.41 |
2 |
Emma von Dickoff |
2002 |
02A117 |
UiTa |
|
50m |
1:08.92 |
1:08.92 |
3 |
Jenni Lampi |
2000 |
00A178 |
SWIM |
|
25m |
1:05.61 |
1:07.61 |
4 |
Annika Karinkanta |
2000 |
00A300 |
TaTU |
|
25m |
1:03.65 |
1:05.65 |
5 |
Ina Pollari |
2002 |
02A035 |
UiTa |
|
50m |
1:06.80 |
1:06.80 |
6 |
Janna Appelberg |
2001 |
01A954 |
HSS |
|
25m |
1:06.65 |
1:08.65 |
7 |
Sofia Nieminen |
2002 |
02A478 |
HäUS |
|
25m |
1:08.42 |
1:10.42 |
8 |
Emma Haglund |
2003 |
03A493 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:11.90 |
1:11.90 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nea Reunanen |
2001 |
01A298 |
HäUS |
|
50m |
1:11.11 |
1:11.11 |
2 |
Armi Auvinen |
2000 |
00A811 |
UiTa |
|
50m |
1:08.81 |
1:08.81 |
3 |
Heini Hammar |
1999 |
99A148 |
UiTa |
|
25m |
1:05.01 |
1:07.01 |
4 |
Alma Lumio |
1999 |
99A070 |
TaTU |
|
50m |
1:05.39 |
1:05.39 |
5 |
Aino Puomila |
1992 |
92A782 |
TaTU |
|
25m |
1:03.92 |
1:05.92 |
6 |
Janina Ollikainen |
2000 |
00A030 |
PUS |
|
50m |
1:08.31 |
1:08.31 |
7 |
Sophia Lindeberg |
2000 |
00A332 |
HSS |
|
50m |
1:10.04 |
1:10.04 |
8 |
Annukka Pihkamäki |
2004 |
04A161 |
RiUS |
|
25m |
1:09.53 |
1:11.53 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Venla Suihkonen |
2002 |
02A026 |
Octopus |
|
25m |
1:08.91 |
1:10.91 |
2 |
Isabel Hagelin |
2001 |
01A083 |
HSS |
|
50m |
1:08.77 |
1:08.77 |
3 |
Hanna Rautiainen |
1999 |
99A515 |
UiTa |
|
50m |
1:06.90 |
1:06.90 |
4 |
Carita Luukkanen |
1996 |
96A246 |
UiTa |
|
25m |
1:02.65 |
1:04.65 |
5 |
Amanda Suihkonen |
1995 |
95A544 |
TaTU |
|
25m |
1:03.76 |
1:05.76 |
6 |
Madeleine Hiltunen |
2003 |
03A214 |
OU |
|
50m |
1:07.96 |
1:07.96 |
7 |
Siiri Jämsä |
2002 |
02B117 |
MiUS |
|
50m |
1:09.85 |
1:09.85 |
8 |
Amanda Paukkunen |
2002 |
02A895 |
SWIM |
|
50m |
1:11.47 |
1:11.47 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
07 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
09:07 |
|