Program för Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Laji 25, 100m PU/BU M,P/B-16,14 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v ja nuoremmat |
1 | 172 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 1:01.26 | 1:03.26 | |
2 | 278 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 25 m | 1:02.43 | 1:04.43 | |
3 | 223 | Kinnunen Lauri | 2003 | RaisU | 03A537 | 50 m | 1:04.78 | 1:04.78 | |
4 | 290 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 1:05.78 | 1:05.78 | |
5 | 370 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 50 m | 1:07.62 | 1:07.62 | |
6 | 409 | Hapuoja Tatu | 2003 | UiTa | 03A010 | 50 m | 1:08.06 | 1:08.06 | |
7 | 445 | Lyytinen Urho | 2003 | UiTa | 03A229 | 50 m | 1:10.15 | 1:10.15 | |
8 | 320 | Rautaporras Eero | 2005 | Pyry | 05A055 | 50 m | 1:12.59 | 1:12.59 | |
9 | 58 | Hakkarainen Aki | 2003 | SiWa | 03A251 | 25 m | 1:10.82 | 1:12.82 | |
10 | 517 | Dmitriev Aleksei | 2003 | NEVVOL | 50 m | 1:13.50 | 1:13.50 | ||
11 | 54 | Turunen Oskar | 2003 | RiUS | 03A822 | 25 m | 1:14.21 | 1:16.21 | |
12 | 253 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 50 m | 1:16.42 | 1:16.42 | |
13 | 374 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 03A103 | 50 m | 1:16.64 | 1:16.64 | |
14 | 420 | Kallio Konsta | 2004 | UiTa | 04A610 | 50 m | 1:16.93 | 1:16.93 | |
15 | 69 | Marjala Juho Elia | 2003 | SiWa | 03A275 | 50 m | 1:17.00 | 1:17.00 | |
16 | 255 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 25 m | 1:15.23 | 1:17.23 | |
17 | 49 | Savulahti Ville | 2003 | RiUS | 03A086 | 25 m | 1:16.45 | 1:18.45 | |
18 | 398 | Castagno Riccardo | 2004 | UiTa | 04A401 | 50 m | 1:18.81 | 1:18.81 | |
19 | 25 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 25 m | 1:16.96 | 1:18.96 | |
20 | 431 | Kotiniitty Visa | 2003 | UiTa | 03A284 | 25 m | 1:17.02 | 1:19.02 | |
21 | 438 | Lehtonen Leevi | 2003 | UiTa | 03A753 | 50 m | 1:19.28 | 1:19.28 | |
22 | 225 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 50 m | 1:20.27 | 1:20.27 | |
23 | 471 | Sainio Samuel | 2005 | UiTa | 05A041 | 50 m | 1:21.28 | 1:21.28 | |
24 | 284 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 25 m | 1:19.90 | 1:21.90 | |
25 | 235 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 50 m | 1:21.95 | 1:21.95 | |
26 | 368 | Haavisto Kalle | 2003 | UKK | 03A076 | 50 m | 1:22.61 | 1:22.61 | |
27 | 443 | Liukkonen Akseli | 2005 | UiTa | 05A362 | 50 m | 1:22.87 | 1:22.87 | |
28 | 492 | Huhti Aapo | 2003 | LUS | 03A936 | 25 m | 1:21.01 | 1:23.01 | |
29 | 389 | Vaikkola Miko | 2003 | UKK | 03A520 | 50 m | 1:23.61 | 1:23.61 | |
30 | 439 | Lehtonen Lenni | 2004 | UiTa | 04A478 | 50 m | 1:24.30 | 1:24.30 | |
31 | 273 | Vlasov Lev | 2007 | TaTU | 07A017 | 50 m | 1:24.39 | 1:24.39 | |
32 | 104 | Mikkonen Otto | 2003 | JoUS | 03A190 | 25 m | 1:23.63 | 1:25.63 | |
33 | 203 | Soini Akseli | 2004 | HäUS | 04A562 | 25 m | 1:23.74 | 1:25.74 |
15 - 16 v |
1 | 112 | Ruohtula Veeti | 2001 | JoUS | 01A193 | 25 m | 57.31 | 59.31 | |
2 | 135 | Kislitsyn Alexander | 2001 | SWIM | 01A981 | 50 m | 1:01.25 | 1:01.25 | |
3 | 326 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 50 m | 1:01.95 | 1:01.95 | |
4 | 441 | Leinonen Eemeli | 2002 | UiTa | 02A681 | 50 m | 1:02.16 | 1:02.16 | |
5 | 79 | Gramén Isak | 2001 | Cetus | 01B058 | 50 m | 1:02.28 | 1:02.28 | |
6 | 115 | Vartiainen Miiro | 2001 | JoUS | 01A340 | 50 m | 1:02.68 | 1:02.68 | |
7 | 468 | Roine Leo | 2001 | UiTa | 01B182 | 50 m | 1:03.41 | 1:03.41 | |
8 | 496 | Alila Atte | 2001 | AQUILA | 01B157 | 50 m | 1:03.92 | 1:03.92 | |
9 | 262 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 50 m | 1:04.30 | 1:04.30 | |
10 | 363 | Malmberg Olli | 2001 | Octopus | 01A368 | 50 m | 1:06.57 | 1:06.57 | |
11 | 315 | Mikkola Perttu | 2001 | Pyry | 01B142 | 25 m | 1:04.87 | 1:06.87 | |
12 | 430 | Koskinen Wäinö | 2002 | UiTa | 02A267 | 50 m | 1:06.88 | 1:06.88 | |
13 | 266 | Tikkakoski Eerik | 2001 | TaTU | 01A239 | 50 m | 1:07.22 | 1:07.22 | |
14 | 17 | Raninen Eemeli | 2001 | HSS | 01A495 | 25 m | 1:05.43 | 1:07.43 | |
15 | 258 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 01A240 | 50 m | 1:07.46 | 1:07.46 | |
16 | 254 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 02A531 | 50 m | 1:08.09 | 1:08.09 | |
17 | 132 | Järvinen Jiri | 2001 | SWIM | 01A304 | 50 m | 1:08.13 | 1:08.13 | |
18 | 364 | Seger Aleksi | 2001 | Octopus | 01A401 | 50 m | 1:09.49 | 1:09.49 | |
19 | 349 | Korpilähde Ville | 2002 | SCR | 02B141 | 50 m | 1:09.90 | 1:09.90 | |
20 | 286 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 25 m | 1:09.08 | 1:11.08 | |
21 | 24 | Tuomi Santeri | 2001 | HyUS | 01A567 | 25 m | 1:09.24 | 1:11.24 | |
22 | 163 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 02A017 | 25 m | 1:09.66 | 1:11.66 | |
23 | 208 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 50 m | 1:11.99 | 1:11.99 | |
24 | 375 | Leino Riku | 2001 | UKK | 01A282 | 50 m | 1:12.37 | 1:12.37 | |
25 | 169 | Kangasmaa Aaro | 2001 | VUS-VSS | 01A471 | 50 m | 1:13.66 | 1:13.66 | |
26 | 174 | Malm Ivar | 2001 | VUS-VSS | 01A596 | 25 m | 1:12.04 | 1:14.04 | |
27 | 256 | Pankratov Petr | 2002 | TaTU | 02A061 | 50 m | 1:14.14 | 1:14.14 | |
28 | 393 | Ala-Karvia Eero | 2001 | UiTa | 01A295 | 50 m | 1:14.33 | 1:14.33 | |
29 | 280 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 25 m | 1:12.35 | 1:14.35 | |
30 | 136 | Kolomainen Maxim | 2001 | SWIM | 01A890 | 25 m | 1:14.05 | 1:16.05 | |
31 | 454 | Naarajärvi Henri | 2002 | UiTa | 02A893 | 50 m | 1:16.73 | 1:16.73 | |
32 | 302 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 02A964 | 25 m | 1:14.94 | 1:16.94 | |
33 | 226 | Birkstedt Miska | 2002 | TaTU | 02A105 | 50 m | 1:16.99 | 1:16.99 | |
34 | 260 | Puikkonen Aapo | 2001 | TaTU | 01A245 | 25 m | 1:15.35 | 1:17.35 |
17 v ja vanhemmat |
1 | 465 | Rautalin Jaakko | 1989 | UiTa | 89A051 | 25 m | 53.82 | 55.82 | |
2 | 40 | Mäkelä Niko | 1998 | RiUS | 98A679 | 50 m | 55.83 | 55.83 | |
3 | 243 | Laine Ville | 1995 | TaTU | 95B035 | 50 m | 57.60 | 57.60 | |
4 | 461 | Pyykkönen Kalle | 1996 | UiTa | 96A549 | 50 m | 57.92 | 57.92 | |
5 | 224 | Belaic Deny | 1998 | TaTU | 98A646 | 25 m | 57.57 | 59.57 | |
6 | 175 | Piiroinen Eetu | 1995 | VUS-VSS | 95A743 | 25 m | 58.43 | 1:00.43 | |
7 | 473 | Salo Saku | 1995 | UiTa | 95A816 | 25 m | 58.90 | 1:00.90 | |
8 | 200 | Reunanen Niklas | 1998 | HäUS | 98A184 | 50 m | 1:00.92 | 1:00.92 | |
9 | 252 | Mettälä Santeri | 1999 | TaTU | 99A913 | 50 m | 1:01.06 | 1:01.06 | |
10 | 350 | Lukkarinen Topi | 2000 | SCR | 00A133 | 50 m | 1:01.71 | 1:01.71 | |
11 | 508 | Heräjärvi Werner | 1999 | Plaani | 99A844 | 50 m | 1:01.76 | 1:01.76 | |
12 | 221 | Törmä Lauri | 2000 | PUS | 00A153 | 50 m | 1:02.22 | 1:02.22 | |
13 | 329 | Pirneskoski Arttu | 2000 | KemTU | 00A675 | 50 m | 1:03.71 | 1:03.71 | |
14 | 156 | Vainio Tuomas | 1998 | SWIM | 98A502 | 50 m | 1:04.17 | 1:04.17 | |
15 | 502 | Kuusela Leo | 1999 | AQUILA | 99A661 | 50 m | 1:04.24 | 1:04.24 | |
16 | 411 | Heikkinen Arttu | 2000 | UiTa | 00A448 | 25 m | 1:02.79 | 1:04.79 | |
17 | 111 | Ruohtula Roope | 2000 | JoUS | 00A565 | 25 m | 1:03.04 | 1:05.04 | |
18 | 271 | Viitanen Teemu | 2000 | TaTU | 00A915 | 50 m | 1:05.59 | 1:05.59 | |
19 | 217 | Ovaskainen Oskari | 2000 | PUS | 00A998 | 50 m | 1:06.15 | 1:06.15 | |
20 | 139 | Kurkinen Pyry | 1998 | SWIM | 98A462 | 50 m | 1:06.75 | 1:06.75 | |
21 | 507 | Hepojoki Kalle | 2000 | Plaani | 00A826 | 50 m | 1:10.01 | 1:10.01 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 02 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 15:43 |