Ohjelma Tampereen Avoimet Mestaruusuinnit 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Sunnuntai-aamu
Laji 19, 100m SU/BA M,P/B-16,14 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v ja nuoremmat |
1 | 172 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 1:02.09 | 1:04.09 | |
2 | 278 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 25 m | 1:03.59 | 1:05.59 | |
3 | 409 | Hapuoja Tatu | 2003 | UiTa | 03A010 | 25 m | 1:04.24 | 1:06.24 | |
4 | 405 | Hakala Akseli | 2003 | UiTa | 03A023 | 50 m | 1:09.59 | 1:09.59 | |
5 | 370 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 25 m | 1:08.66 | 1:10.66 | |
6 | 58 | Hakkarainen Aki | 2003 | SiWa | 03A251 | 50 m | 1:11.20 | 1:11.20 | |
7 | 445 | Lyytinen Urho | 2003 | UiTa | 03A229 | 50 m | 1:13.38 | 1:13.38 | |
8 | 25 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 50 m | 1:14.06 | 1:14.06 | |
9 | 374 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 03A103 | 25 m | 1:12.12 | 1:14.12 | |
10 | 517 | Dmitriev Aleksei | 2003 | NEVVOL | 50 m | 1:14.50 | 1:14.50 | ||
11 | 255 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 25 m | 1:13.19 | 1:15.19 | |
12 | 420 | Kallio Konsta | 2004 | UiTa | 04A610 | 50 m | 1:16.58 | 1:16.58 | |
13 | 225 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 50 m | 1:16.70 | 1:16.70 | |
14 | 426 | Kortteinen Joona | 2003 | UiTa | 03A195 | 50 m | 1:16.96 | 1:16.96 | |
15 | 49 | Savulahti Ville | 2003 | RiUS | 03A086 | 50 m | 1:17.73 | 1:17.73 | |
16 | 431 | Kotiniitty Visa | 2003 | UiTa | 03A284 | 50 m | 1:17.78 | 1:17.78 | |
17 | 253 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 50 m | 1:18.13 | 1:18.13 | |
18 | 320 | Rautaporras Eero | 2005 | Pyry | 05A055 | 50 m | 1:18.21 | 1:18.21 | |
19 | 284 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 50 m | 1:19.39 | 1:19.39 | |
20 | 104 | Mikkonen Otto | 2003 | JoUS | 03A190 | 25 m | 1:18.62 | 1:20.62 | |
21 | 235 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 50 m | 1:20.93 | 1:20.93 | |
22 | 471 | Sainio Samuel | 2005 | UiTa | 05A041 | 50 m | 1:20.97 | 1:20.97 | |
23 | 106 | Myyry Topi | 2003 | JoUS | 03A886 | 25 m | 1:19.19 | 1:21.19 | |
24 | 368 | Haavisto Kalle | 2003 | UKK | 03A076 | 50 m | 1:21.25 | 1:21.25 | |
25 | 398 | Castagno Riccardo | 2004 | UiTa | 04A401 | 50 m | 1:21.32 | 1:21.32 | |
26 | 484 | Tuominen Oskar | 2004 | UiTa | 04A373 | 50 m | 1:23.36 | 1:23.36 | |
27 | 383 | Pikkuhuhta Miklas | 2005 | UKK | 05A464 | 50 m | 1:23.37 | 1:23.37 | |
28 | 438 | Lehtonen Leevi | 2003 | UiTa | 03A753 | 25 m | 1:22.07 | 1:24.07 | |
29 | 247 | Lepola Petteri | 2003 | TaTU | 03A303 | 50 m | 1:24.20 | 1:24.20 | |
30 | 291 | Mäenpää Eero | 2005 | ÅSK | 05A377 | 50 m | 1:25.33 | 1:25.33 | |
31 | 481 | Syrjä Ilja | 2004 | UiTa | 04A573 | 50 m | 1:25.35 | 1:25.35 | |
32 | 263 | Saloniemi Joona | 2004 | TaTU | 04A304 | 25 m | 1:23.37 | 1:25.37 | |
33 | 477 | Sipola Eemil | 2003 | UiTa | 03A088 | 25 m | 1:23.67 | 1:25.67 | |
34 | 379 | Nieminen Atte | 2004 | UKK | 04A652 | 25 m | 1:23.68 | 1:25.68 | |
35 | 126 | Savolainen Otto Elvis | 2003 | MiUS | 03A938 | 25 m | 1:23.87 | 1:25.87 | |
36 | 69 | Marjala Juho Elia | 2003 | SiWa | 03A275 | 50 m | 1:26.13 | 1:26.13 | |
37 | 273 | Vlasov Lev | 2007 | TaTU | 07A017 | 50 m | 1:26.55 | 1:26.55 | |
38 | 401 | Eskelinen Aarne | 2004 | UiTa | 04A085 | 50 m | 1:26.63 | 1:26.63 | |
39 | 203 | Soini Akseli | 2004 | HäUS | 04A562 | 50 m | 1:26.84 | 1:26.84 | |
40 | 318 | Nuoranne Markus | 2003 | Pyry | 03B039 | 25 m | 1:25.14 | 1:27.14 | |
41 | 128 | Nordman Ivar | 2003 | JS-PU | 03A140 | 50 m | 1:27.29 | 1:27.29 | |
42 | 100 | Hämäläinen Aleksi | 2004 | JoUS | 04A525 | 25 m | 1:25.45 | 1:27.45 | |
43 | 389 | Vaikkola Miko | 2003 | UKK | 03A520 | 50 m | 1:27.64 | 1:27.64 |
15 - 16 v |
1 | 79 | Gramén Isak | 2001 | Cetus | 01B058 | 25 m | 1:01.83 | 1:03.83 | |
2 | 165 | Fjellström Claes | 2001 | VUS-VSS | 01A078 | 50 m | 1:04.19 | 1:04.19 | |
3 | 132 | Järvinen Jiri | 2001 | SWIM | 01A304 | 50 m | 1:06.00 | 1:06.00 | |
4 | 127 | Mattola Hugo | 2001 | HK | 01A074 | 25 m | 1:05.21 | 1:07.21 | |
5 | 414 | Hörkkö Tatu | 2001 | UiTa | 01A394 | 25 m | 1:05.28 | 1:07.28 | |
6 | 102 | Kontiainen Akseli | 2002 | JoUS | 02A455 | 25 m | 1:05.73 | 1:07.73 | |
7 | 441 | Leinonen Eemeli | 2002 | UiTa | 02A681 | 50 m | 1:07.86 | 1:07.86 | |
8 | 262 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 25 m | 1:06.00 | 1:08.00 | |
9 | 218 | Pennanen Matias | 2001 | PUS | 01A181 | 50 m | 1:08.25 | 1:08.25 | |
10 | 315 | Mikkola Perttu | 2001 | Pyry | 01B142 | 50 m | 1:08.44 | 1:08.44 | |
11 | 468 | Roine Leo | 2001 | UiTa | 01B182 | 50 m | 1:08.89 | 1:08.89 | |
12 | 302 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 02A964 | 25 m | 1:06.91 | 1:08.91 | |
13 | 286 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 01A491 | 50 m | 1:09.06 | 1:09.06 | |
14 | 254 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 02A531 | 50 m | 1:10.12 | 1:10.12 | |
15 | 280 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 50 m | 1:10.57 | 1:10.57 | |
16 | 258 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 01A240 | 25 m | 1:09.07 | 1:11.07 | |
17 | 266 | Tikkakoski Eerik | 2001 | TaTU | 01A239 | 50 m | 1:11.89 | 1:11.89 | |
18 | 245 | Lehtonen Joona | 2001 | TaTU | 01A223 | 50 m | 1:12.44 | 1:12.44 | |
19 | 65 | Laukkanen Juho | 2001 | SiWa | 01A473 | 50 m | 1:12.71 | 1:12.71 | |
20 | 430 | Koskinen Wäinö | 2002 | UiTa | 02A267 | 50 m | 1:12.73 | 1:12.73 | |
21 | 226 | Birkstedt Miska | 2002 | TaTU | 02A105 | 25 m | 1:11.48 | 1:13.48 | |
22 | 176 | Syrjälä Juuso | 2001 | VUS-VSS | 01B002 | 50 m | 1:13.79 | 1:13.79 | |
23 | 269 | Vehkalahti Tino | 2001 | TaTU | 01A439 | 25 m | 1:11.87 | 1:13.87 | |
24 | 304 | Broman Jere | 2002 | Pyry | 02A116 | 25 m | 1:12.25 | 1:14.25 | |
25 | 327 | Leskelä Jani | 2001 | KemTU | 01A480 | 25 m | 1:13.52 | 1:15.52 | |
26 | 384 | Pynnönen Eemil | 2001 | UKK | 01A064 | 25 m | 1:13.83 | 1:15.83 | |
27 | 349 | Korpilähde Ville | 2002 | SCR | 02B141 | 25 m | 1:14.29 | 1:16.29 | |
28 | 170 | Khalili Ali | 2001 | VUS-VSS | 01A554 | 50 m | 1:16.84 | 1:16.84 | |
29 | 279 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 01A319 | 25 m | 1:15.65 | 1:17.65 | |
30 | 328 | Pirneskoski Aatu | 2001 | KemTU | 01A409 | 25 m | 1:16.47 | 1:18.47 | |
31 | 260 | Puikkonen Aapo | 2001 | TaTU | 01A245 | 50 m | 1:18.68 | 1:18.68 | |
32 | 136 | Kolomainen Maxim | 2001 | SWIM | 01A890 | 25 m | 1:17.18 | 1:19.18 |
17 v ja vanhemmat |
1 | 275 | Yritys Petja | 1993 | TaTU | 93A330 | 25 m | 54.86 | 56.86 | |
2 | 224 | Belaic Deny | 1998 | TaTU | 98A646 | 25 m | 58.47 | 1:00.47 | |
3 | 97 | Eiserbeck Roope | 1999 | JoUS | 99A294 | 25 m | 58.84 | 1:00.84 | |
4 | 356 | Röytiö Juho | 1998 | SCR | 98A004 | 25 m | 1:00.38 | 1:02.38 | |
5 | 502 | Kuusela Leo | 1999 | AQUILA | 99A661 | 25 m | 1:00.86 | 1:02.86 | |
6 | 178 | Taimisto Hermanni | 2000 | VUS-VSS | 00A538 | 25 m | 1:01.70 | 1:03.70 | |
7 | 30 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 00A834 | 25 m | 1:02.04 | 1:04.04 | |
8 | 131 | Thodin Viktor | 2000 | JS-PU | 00A166 | 25 m | 1:02.51 | 1:04.51 | |
9 | 428 | Koskinen Walentin | 2000 | UiTa | 00A343 | 25 m | 1:03.01 | 1:05.01 | |
10 | 480 | Suova Mikko | 1997 | UiTa | 97A311 | 25 m | 1:03.81 | 1:05.81 | |
11 | 210 | Kause Jussi | 1997 | PUS | 97A248 | 50 m | 1:06.15 | 1:06.15 | |
12 | 366 | Aro Roope | 2000 | UKK | 00A167 | 25 m | 1:05.02 | 1:07.02 | |
13 | 271 | Viitanen Teemu | 2000 | TaTU | 00A915 | 25 m | 1:06.24 | 1:08.24 | |
14 | 213 | Luhtanen Leevi | 2000 | PUS | 00A137 | 50 m | 1:08.81 | 1:08.81 | |
15 | 237 | Kokko Jaakko | 1999 | TaTU | 99A480 | 50 m | 1:09.18 | 1:09.18 | |
16 | 221 | Törmä Lauri | 2000 | PUS | 00A153 | 50 m | 1:11.96 | 1:11.96 | |
17 | 427 | Koskela Lauri | 1999 | UiTa | 99A317 | 25 m | 1:10.45 | 1:12.45 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 02 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 15:43 |