Program for Hjørring Park Vendia Swim Cup 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
Hjørring Park Vendia Swim Cup |
|
Udskriftsdato |
28 april 2017 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
15:42 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 april 2017 |
|
|
|
|
Løb 4, 50m Butterfly Damer |
Indledende (17) |
Sponsor: Glaseksperten |
|
Heat 1 (17) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
407 |
3 |
Mette Barfoot |
2005 |
0588AS |
VEJLE |
|
50m |
|
431 |
4 |
Ea Gram Møller |
2006 |
0674AM |
VEJLE |
|
50m |
52.45 |
420 |
5 |
Lærke Jervelund |
2007 |
0772AE |
VEJLE |
|
50m |
55.49 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
226 |
1 |
Laura Sofie K. Jørgensen |
2007 |
0744AI |
HORSENS |
|
50m |
52.26 |
402 |
2 |
Caroline K. Villadsen |
2004 |
0466AV |
VIBORG |
|
50m |
50.05 |
262 |
3 |
Amalie Marie Wienberg |
2005 |
0538AB |
HORSENS |
|
50m |
49.32 |
19 |
4 |
Josefine Høgh |
2005 |
0588AD |
S 68 |
|
50m |
48.33 |
76 |
5 |
Sofie Kielgast Lauritsen |
2005 |
0574AQ |
SMUT |
|
50m |
48.51 |
426 |
6 |
Sophie Kronborg |
2005 |
0532AU |
VEJLE |
|
50m |
49.60 |
229 |
7 |
Emilie Fig Kragh |
2005 |
0534AQ |
HORSENS |
|
50m |
50.91 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
396 |
1 |
Malena Pind Therkildsen |
2004 |
0488AR |
VIBORG |
|
50m |
47.46 |
101 |
2 |
Caroline Lærke Hyltoft |
2006 |
0678AO |
AALBORG |
|
50m |
46.74 |
303 |
3 |
Nete Kirial |
2003 |
0362BC |
ST-NEPTUN |
|
50m |
44.83 |
16 |
4 |
Signe Gade |
2005 |
0598AQ |
S 68 |
|
50m |
44.03 |
425 |
5 |
Cecilie Erbo Kjær |
2006 |
0688AD |
VEJLE |
|
50m |
44.71 |
233 |
6 |
Sofie Vad Kruse |
2005 |
0546AK |
HORSENS |
|
50m |
46.31 |
428 |
7 |
Sarah Laursen |
2007 |
0798AD |
VEJLE |
|
50m |
47.44 |
225 |
8 |
Ida Marie Jørgensen |
2005 |
0502AU |
HORSENS |
|
50m |
47.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
217 |
1 |
Cecilie Egemose Gregersen |
2005 |
0542AR |
HORSENS |
|
50m |
43.62 |
576 |
2 |
Mirantee Brimstrond |
1999 |
|
STIDSHOLT |
|
50m |
43.00 |
421 |
3 |
Sophia Jochumsen |
2006 |
0642AE |
VEJLE |
|
50m |
42.66 |
236 |
4 |
Xenia Juhl Leiszner |
2005 |
0566AD |
HORSENS |
|
50m |
42.21 |
214 |
5 |
Camilla Falck |
2003 |
0324AI |
HORSENS |
|
50m |
42.63 |
206 |
6 |
Amalie Antonsen |
2003 |
0302AS |
HORSENS |
|
50m |
42.84 |
253 |
7 |
Thea Sofie Holm Petersen |
2005 |
0568AR |
HORSENS |
|
50m |
43.11 |
247 |
8 |
Emma Oleander |
2004 |
0472AJ |
HORSENS |
|
50m |
43.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
28 |
1 |
Emma Jensen |
2003 |
0322AT |
S 68 |
|
50m |
42.12 |
232 |
2 |
Signe Kristensen |
2006 |
0624AK |
HORSENS |
|
50m |
41.68 |
294 |
3 |
Stine Bendixen Nissen |
2004 |
0406AS |
SKANDERBOR |
|
50m |
40.84 |
446 |
4 |
Ann-Katrine Windfeld |
2006 |
0634AD |
VEJLE |
|
50m |
40.36 |
32 |
5 |
Kirstine Jørgensen |
2004 |
0422AR |
S 68 |
|
50m |
40.81 |
575 |
6 |
Caroline T.b. Johansen |
1999 |
9978BD |
HINNERUP |
|
50m |
41.23 |
17 |
7 |
Emma Oline Gadegaard |
2002 |
0298AR |
S 68 |
|
50m |
41.89 |
397 |
8 |
Freja Jungersen Nielsen |
2004 |
0484AS |
VIBORG |
|
50m |
42.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
577 |
1 |
Lea Hyldal Nissen |
2000 |
0048BE |
STRUER |
|
50m |
39.93 |
106 |
2 |
Jazmin Jensen |
2005 |
0584AA |
AALBORG |
|
50m |
38.89 |
543 |
3 |
Maya Madsen |
2003 |
|
KristianSA |
|
50m |
38.82 |
304 |
4 |
Anna Maja Lund |
2002 |
0234BC |
ST-NEPTUN |
|
50m |
38.69 |
292 |
5 |
Sofie S. Aaby Nielsen |
2003 |
0342AX |
SKANDERBOR |
|
50m |
38.81 |
67 |
6 |
Sille Lindberg |
2003 |
0348BB |
AABYBRO |
|
50m |
38.85 |
433 |
7 |
Maja Nielsen |
2001 |
0134AW |
VEJLE |
|
50m |
39.72 |
290 |
8 |
Emma Jeppesen Krøyer |
2001 |
0156BB |
SKANDERBOR |
|
50m |
39.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
340 |
1 |
Ida Hovmark |
2005 |
0528AG |
THISTED |
|
50m |
38.34 |
65 |
2 |
Julie Heby Kanstrup |
2002 |
0284BA |
AABYBRO |
|
50m |
37.97 |
188 |
3 |
Sofie Lindberg |
2004 |
0448AX |
BRÆDSTRUP |
|
50m |
37.89 |
34 |
4 |
Lærke Kjærsgaard |
2004 |
0488AQ |
S 68 |
|
50m |
37.45 |
308 |
5 |
Katrine Søndergaard |
2002 |
0258BC |
ST-NEPTUN |
|
50m |
37.81 |
409 |
6 |
Laura Damgaard |
2002 |
0248AV |
VEJLE |
|
50m |
37.92 |
240 |
7 |
Nikoline Fabrin Lund |
2001 |
0192AS |
HORSENS |
|
50m |
38.30 |
588 |
8 |
Anne-Sophie Andersen |
2004 |
0424AP |
NORD |
|
50m |
38.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
241 |
1 |
Caroline Madsen |
2004 |
0446AQ |
HORSENS |
|
50m |
37.26 |
88 |
2 |
Emma Ildal Djørup |
2002 |
0274AQ |
AALBORG |
|
50m |
37.07 |
291 |
3 |
Sara Mette Kvitzau |
2003 |
0328AY |
SKANDERBOR |
|
50m |
36.95 |
351 |
4 |
Elisabeth Sølvkjær |
2002 |
0278AM |
THISTED |
|
50m |
36.73 |
436 |
5 |
Lisa Frost Rainer |
2002 |
0262AN |
VEJLE |
|
50m |
36.94 |
24 |
6 |
Catherina Juul Jensen |
2003 |
0326AX |
S 68 |
|
50m |
36.99 |
141 |
7 |
Frida Hagstrup Vesterlund |
2004 |
0464AI |
AALBORG |
|
50m |
37.18 |
11 |
8 |
Pernille Christensen |
2003 |
0308AR |
S 68 |
|
50m |
37.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
209 |
1 |
Feline Flytkjær Broersma |
2004 |
0474AK |
HORSENS |
|
50m |
36.54 |
103 |
2 |
Matilde Iversen |
2003 |
0316AX |
AALBORG |
|
50m |
36.16 |
584 |
3 |
Andrea Wågbø |
2003 |
|
Farsund SK |
|
50m |
36.02 |
442 |
4 |
Pipaluk Selbo |
2003 |
0336AZ |
VEJLE |
|
50m |
35.80 |
387 |
5 |
Lea Kjær Kristensen |
2004 |
0466AS |
VIBORG |
|
50m |
35.80 |
218 |
6 |
Stinne Holst Gregersen |
2003 |
0346AX |
HORSENS |
|
50m |
36.14 |
598 |
7 |
Daphne Sander |
2003 |
|
NORD |
|
50m |
36.17 |
392 |
8 |
Rikke Struntze Sørensen |
2003 |
0344AY |
VIBORG |
|
50m |
36.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
444 |
1 |
Clara Støttrup |
2002 |
0286AJ |
VEJLE |
|
50m |
35.76 |
566 |
2 |
Maria Rye |
2001 |
0142AN |
PINGVINEN |
|
50m |
35.29 |
589 |
3 |
Astrid Marie Hassing |
2004 |
0494AM |
NORD |
|
50m |
35.20 |
533 |
4 |
Adele Bjørnevåg |
2003 |
|
KristianSA |
|
50m |
35.12 |
80 |
5 |
Signe Thomsen |
2003 |
0304AS |
SMUT |
|
50m |
35.12 |
211 |
6 |
Clara Matilde Carstensen |
2004 |
0436AP |
HORSENS |
|
50m |
35.23 |
138 |
7 |
Louise Lie Thisted |
2005 |
0578AC |
AALBORG |
|
50m |
35.40 |
139 |
8 |
Thea Holm Thomsen |
2003 |
0328AP |
AALBORG |
|
50m |
35.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
161 |
1 |
Matilde Dalgaard Lauridse |
2003 |
0396AV |
ODDER |
|
50m |
35.09 |
544 |
2 |
Alma Aaste Løvstuen Moen |
1997 |
|
KristianSA |
|
50m |
35.00 |
383 |
3 |
Maria Østergaard Nielsen |
2004 |
0474AS |
VIBORG |
|
50m |
34.94 |
389 |
4 |
Louise Sunesen |
2005 |
0598AC |
VIBORG |
|
50m |
34.80 |
400 |
5 |
Selma Skipper |
2004 |
0452AS |
VIBORG |
|
50m |
34.93 |
210 |
6 |
Frederikke Brændgaard |
2001 |
0172BA |
HORSENS |
|
50m |
34.98 |
441 |
7 |
Signe Schwartz |
2002 |
0298AQ |
VEJLE |
|
50m |
35.03 |
243 |
8 |
Josefine Mikkelsen |
2002 |
0242AT |
HORSENS |
|
50m |
35.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
1 |
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
0538AI |
S 68 |
|
50m |
34.76 |
61 |
2 |
Cathrine Boe Andersen |
2001 |
0148BC |
AABYBRO |
|
50m |
34.42 |
488 |
3 |
Malin Bergsholm Berg |
2002 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
34.18 |
382 |
4 |
Josephine Larsen |
2004 |
0476AQ |
VIBORG |
|
50m |
34.03 |
345 |
5 |
Therese Mardal |
2002 |
0224AY |
THISTED |
|
50m |
34.18 |
583 |
6 |
Annie Mushom |
2002 |
|
Farsund SK |
|
50m |
34.19 |
189 |
7 |
Trine G. Sørensen |
1997 |
9752AR |
BRÆDSTRUP |
|
50m |
34.74 |
155 |
8 |
Liv Hingeberg |
2001 |
0154AK |
ODDER |
|
50m |
34.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
12 |
1 |
Signe Christensen |
2001 |
0194AT |
S 68 |
|
50m |
33.94 |
135 |
2 |
Lea Serup Schøn |
2002 |
0266AI |
AALBORG |
|
50m |
33.70 |
257 |
3 |
Ida Sund |
2002 |
0254AU |
HORSENS |
|
50m |
33.49 |
486 |
4 |
Celine Abrahamsen |
2001 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
33.24 |
213 |
5 |
Trine Dam |
2001 |
0126AT |
HORSENS |
|
50m |
33.46 |
258 |
6 |
Nanna Sund |
2000 |
0086BE |
HORSENS |
|
50m |
33.63 |
349 |
7 |
Selma Pruzljanin |
2003 |
0338AI |
THISTED |
|
50m |
33.79 |
123 |
8 |
Anna Toft Petersen |
2004 |
0438AI |
AALBORG |
|
50m |
33.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
113 |
1 |
Karoline L. Kristensen |
2003 |
0326AQ |
AALBORG |
|
50m |
33.06 |
381 |
2 |
Sarah Bundgaard |
2003 |
0312AY |
VIBORG |
|
50m |
32.79 |
230 |
3 |
Anna Bull Kramer |
2003 |
0382AE |
HORSENS |
|
50m |
32.68 |
237 |
4 |
Caroline Liboriussen |
2002 |
0222AT |
HORSENS |
|
50m |
32.06 |
234 |
5 |
Karoline Lagoni |
2003 |
0324AE |
HORSENS |
|
50m |
32.11 |
165 |
6 |
Camilla Angaard Nielsen |
2003 |
0386AJ |
ODDER |
|
50m |
32.70 |
361 |
7 |
Victoria K. Jespersen |
2001 |
0184AN |
AAS |
|
50m |
33.04 |
348 |
8 |
Julie Kappel Petersen |
2002 |
0282AN |
THISTED |
|
50m |
33.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
489 |
1 |
Lise Chevalier |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
31.65 |
40 |
2 |
Sofie Rasmussen |
1999 |
9962AP |
S 68 |
|
50m |
31.00 |
434 |
3 |
Helene Olesen |
2000 |
0044AP |
VEJLE |
|
50m |
30.60 |
508 |
4 |
Marie Sveingard |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
29.84 |
548 |
5 |
Emma Johanne Rist Jensen |
1999 |
|
TEAM SØR |
|
50m |
30.18 |
246 |
6 |
Sofie Bach Nielsen |
2003 |
0368AD |
HORSENS |
|
50m |
30.95 |
563 |
7 |
Malene Tørnkvist |
1998 |
|
TEAM SØR |
|
50m |
31.23 |
360 |
8 |
Mille Kjær Jensen |
2004 |
0418AF |
AAS |
|
50m |
31.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
336 |
1 |
Thea Søe Bach |
2002 |
0222AD |
THISTED |
|
50m |
31.65 |
107 |
2 |
Mitzi D. Jensen |
2002 |
0298AB |
AALBORG |
|
50m |
30.99 |
371 |
3 |
Nikoline Østerberg |
2000 |
0098AU |
AAS |
|
50m |
30.25 |
212 |
4 |
Josefine Due Christensen |
2001 |
0166AT |
HORSENS |
|
50m |
29.47 |
554 |
5 |
Nora Næssen |
1999 |
|
TEAM SØR |
|
50m |
30.04 |
556 |
6 |
Othine Ruenes |
2001 |
|
TEAM SØR |
|
50m |
30.81 |
561 |
7 |
Oda Sodefjed Tørnkvist |
1998 |
|
TEAM SØR |
|
50m |
31.18 |
208 |
8 |
Sofie Amalie J. Bisgaard |
2000 |
0082BB |
HORSENS |
|
50m |
31.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
512 |
1 |
Kristin Øie |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
31.31 |
416 |
2 |
Louise Hvarre |
2001 |
0156AN |
VEJLE |
|
50m |
30.98 |
219 |
3 |
Cecilie Grøndal |
2002 |
0282AK |
HORSENS |
|
50m |
30.22 |
244 |
4 |
Amalie Bach Nielsen |
1999 |
9942AG |
HORSENS |
|
50m |
28.80 |
368 |
5 |
Mia Seehausen |
2001 |
0186AH |
AAS |
|
50m |
29.91 |
136 |
6 |
Emma Stecher |
2003 |
0316AJ |
AALBORG |
|
50m |
30.62 |
380 |
7 |
Louise Houe Andersen |
2003 |
0384AN |
VIBORG |
|
50m |
31.15 |
245 |
8 |
Mie Buch Nielsen |
2001 |
0188AH |
HORSENS |
|
50m |
31.68 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
28 april 2017 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
15:42 |
|