Program for Bockstensdoppet 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 117, 200m Bröstsim Damer |
Sponsor: More Furniture |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 534 | Brunnberg Hilma | 2003 | SKK | BI0603 | 25 m | 2:52.41 | |
2 | 656 | Warborn Stella | 2003 | VARBERG | AW4603 | 50 m | 2:53.02 | |
3 | 887 | Sauthon Tia | 2003 | Bærum | 50 m | 2:54.12 | ||
4 | 235 | Bergdahl Moa | 2003 | SK LAXEN | BB8603 | 25 m | 2:55.49 | |
5 | 859 | Misund Nora | 2003 | Haldens SK | 50 m | 2:56.81 | ||
6 | 41 | Edgren Johanna | 2004 | GÖTEBORG | AZ5604 | 50 m | 2:58.97 | |
7 | 343 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | AJ7204 | 25 m | 2:59.03 | |
8 | 82 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | GÖTEBORG | BD6803 | 25 m | 3:02.91 | |
9 | 293 | Torén Amanda | 2003 | LIDKÖPING | AE5403 | 25 m | 3:03.64 | |
10 | 339 | Gustavsson Tuva | 2004 | MASS | AF5604 | 25 m | 3:04.17 | |
11 | 150 | Tubbin Felicia | 2003 | JÖNKÖPING | BK3203 | 50 m | 3:04.83 | |
12 | 673 | Källkvist Nike | 2004 | VELLINGE-N | AZ5204 | 25 m | 3:06.83 | |
13 | 163 | Petersson Sarah | 2003 | KARLSKRONA | AC7803 | 25 m | 3:09.53 | |
14 | 511 | Torstensson Sara | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW3604 | 25 m | 3:11.23 | |
15 | 26 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 3:12.29 | |
16 | 566 | Beijron Leia | 2004 | SUNDSVALL | BO5402 | 25 m | 3:12.31 | |
17 | 428 | Magnusson Elna | 2004 | S 02 | BG1804 | 25 m | 3:12.65 | |
18 | 133 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 3:12.91 | |
19 | 899 | Mørne Thomassen Hedda | 2004 | Bærum | 50 m | 3:13.71 | ||
20 | 110 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 3:16.25 | |
21 | 254 | Jonsson Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN0404 | 25 m | 3:16.33 | |
22 | 728 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 50 m | 3:17.42 | |
23 | 831 | Skanse Lova | 2003 | S 02 | BS0203 | 50 m | 3:17.85 | |
24 | 387 | Söderberg Ebba | 2003 | MASS | BA8203 | 50 m | 3:18.09 | |
25 | 788 | Nordström Tilde | 2004 | UDDEVALLA | AG0204 | 25 m | 3:18.42 | |
26 | 901 | Tjugum Nora | 2003 | Bærum | 50 m | 3:19.04 | ||
27 | 393 | Virén Astrid | 2004 | MASS | AV5204 | 50 m | 3:19.16 | |
28 | 309 | Olsson Elsa | 2003 | MARIESTAD | AP4803 | 25 m | 3:20.09 | |
29 | 380 | Ström Alva | 2003 | MASS | BG5603 | 25 m | 3:20.68 | |
30 | 437 | Svensson Sophie | 2003 | S 02 | AZ5803 | 25 m | 3:21.00 | |
31 | 68 | Norlander Ida | 2003 | GÖTEBORG | BD2203 | 50 m | 3:21.46 | |
32 | 897 | Kvadsheim Carina | 2003 | Bærum | 50 m | 3:22.91 | ||
33 | 446 | Hallman Matilda | 2003 | SK 1970 | BF7403 | 25 m | 3:24.70 | |
34 | 902 | Vinje Ida | 2003 | Bærum | 50 m | 3:24.96 | ||
35 | 395 | Ylvén Tove | 2003 | MASS | CA3403 | 50 m | 3:28.03 | |
36 | 327 | Chen Anya | 2004 | MASS | BH1604 | 50 m | 3:30.04 | |
37 | 906 | Bjørkegren Clara | 2004 | Bærum | 50 m | 3:30.10 | ||
38 | 608 | Balslev Maria | 2004 | VARBERG | AZ7204 | 25 m | 3:30.11 | |
39 | 780 | Holmgren Isabell | 2004 | UDDEVALLA | AO7404 | 25 m | 3:32.36 | |
40 | 843 | Heie Mari Eldegard | 2004 | Ås IL | 50 m | 3:32.60 | ||
41 | 389 | Söderberg Tova | 2004 | MASS | AJ8204 | 25 m | 3:39.05 | |
42 | 52 | Högstedt Linnea | 2004 | GÖTEBORG | BK2404 | 50 m | 3:40.34 | |
43 | 48 | Hahne Selma | 2004 | GÖTEBORG | BU5604 | 50 m | 3:42.01 | |
44 | 916 | Saus Johansen Milla | 2004 | Bærum | 50 m | 3:43.86 | ||
45 | 752 | Sjö Agnes | 2004 | VÄXJÖ SS | BE9204 | 50 m | 3:47.37 | |
46 | 392 | Wikström Alexandra | 2004 | MASS | BO5404 | 50 m | 3:48.20 | |
47 | 651 | Sjunnesson Sanna | 2004 | VARBERG | BM7804 | 50 m | 4:04.13 | |
48 | 64 | Liu Evelina | 2004 | GÖTEBORG | BK7404 | 50 m | 4:05.23 | |
49 | 284 | Wollentz Andrea | 2004 | SK LAXEN | BC3404 | 50 m | RES | |
50 | 289 | Jonsson Alva | 2003 | LIDKÖPING | BE4403 | 50 m | RES | |
51 | 296 | Westh Clara | 2004 | LIDKÖPING | BT2404 | 50 m | RES | |
52 | 763 | Andersson Linnea | 2003 | UDDEVALLA | BD8203 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 | Utskriftsdatum | 02 juli 2017 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim | Utskriftstid | 11:14 |